Acum este Mie Mai 01, 2024 6:16 pm

Ora este UTC + 2


Viitoarele albume 3rei Sud est.

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Vin Oct 27, 2006 6:27 pm

O sa aiba un altfel de show.Deci asta inseamna ca nu vor sta.Mie nu-mi placeau acele coregrafii ale lor,insa sunt de acord si cu tine.Nici nu trebuie sa stea pe scena asa de flori de mar.Vom vedea noi care e surpriza promisa.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Cristysudest » Vin Oct 27, 2006 7:17 pm

Se vor misca ca roboteii ? :lol:
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Oct 27, 2006 7:41 pm

numai sa nu aiba miscari ca ala de la morandi..ca ala e penal rau... :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Vin Oct 27, 2006 7:42 pm

Cine e morandi ? Vreo trupa cumva ? :-P

Sigur baietii vor avea stil
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Oct 27, 2006 7:44 pm

vom trai si vom vedea...adica io unu sper sa traiesc
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Vin Oct 27, 2006 7:46 pm

Vom trai toti sa aniversam o juma de secol de 3se :-P
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Vin Oct 27, 2006 7:58 pm

ar fi pacat sa renunte la dans pt ca sunt foarte bunii dansatori......si dansul lor se potrivea cu piesele...mie imi plac foarte mult cum danseaza..daca o sa fie asa cum au zis ei o sa ducem cu siguranta dorul de miscariile scenice... :(
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Vin Oct 27, 2006 7:59 pm

In concertele in care merg nu mai merg cu dansatori, deci usor usor se schimba situatia
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Oct 27, 2006 10:15 pm

parerea mea este ca nu ar trebui sa renunte la dans ci la PROSTUL OBICEI PE CARE IL AU SA AMANE INCONTINU ALBUMELE SI SA FACA PAUZE ASA MARI INTRE MATERIALELE DISCOGRAFICE SI MACR DCA TOT IL AMANA SA BAGE FRATE 15 20 DE PIESE DACA TOT DUREAZA ASA DE MULT SA SCOATA UN ALBUM NU 9 PIESE SI UN REMIX
NU EU UNUL SUNT PT PRIMA OARA IN 10 ANI DE CAND SUNT FAN 3SE SI SUNT DEZAMAGIT DE EI
adrian
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 151
Membru din: Lun Noi 08, 2004 10:23 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Sâm Oct 28, 2006 1:07 am

eiiiiii sa nu exageram si eu sunt suparat pe ei ca au tot amanat lansarea albumului dar sunt sigur ca atunci cand va aparea albumul si vom asculta piesele noi ne va trece supararea si ii vom felicita si vom uita de acest incident :D :D ..........eu zic ca mai putem astepta inca o luna este mult dar asta este...un fan adevarat mai poate astepta inca o luna parerea mea :D :D :D :D
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Sâm Oct 28, 2006 10:07 am

Un fan adevarat asteapta oricat,isi sustine artistul si incearca sa-l inteleaga.
E prima oara(din cate stiu eu) cand amana lansarea unui album intr-o asemenea maniera.Ar trebui sa le acordam putina intelegere.Cu siguranta stiu ei ce fac si cu siguranta au un motiv bine intemeiat. :wink:
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 10:19 am

Daca ni l-ar spune si noua...eheeee poate in alta viata!ImagineCa ce sunt aia "fani" ca sa le dea si ei nijte explicatii?ImagineCu viata personala stiu poezia ca nu trebuie sa ne bagam,dar nici cu muzica frate?Noi de ce suntem aici?Pe post de finantatori si atat?ImagineDaca n-am fi noi n-ar avea nr de CT/B pe limuzine.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Oct 28, 2006 11:09 am

corect...imi place faza cu limuzinele...mai ales ca e adevarata.....pai,daca in decembrie ,dupa ce o sa aiba timp sa finiseze albumul de 10 ori(si deah,sa mia compuna vro 5 bonus-track-uri,dar sa nu fim nesimtit sa cerem asa ceva) nu o sa iasa ceva la nivelul de afara pai inseamna ca se mai chinuie degeaba de acuma...daca nu le iese albumul asta e cam de nasjpa cu ei..promit o recenzie la albumul nou,una obiectiva..vedem atunci daca e bun
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Oct 28, 2006 7:21 pm

mz-rulez scrie:
Un fan adevarat asteapta oricat,isi sustine artistul si incearca sa-l inteleaga.

Ala nu mai e un fan adevarat, ci un prost!
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Sâm Oct 28, 2006 7:40 pm

wowwww...ce l-ai trosnit :lol:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Sâm Oct 28, 2006 8:22 pm

elle scrie:
mz-rulez scrie:
Un fan adevarat asteapta oricat,isi sustine artistul si incearca sa-l inteleaga.

Ala nu mai e un fan adevarat, ci un prost!

Sunt fan Michael de 12 ani de zile.Michael Jackson,despre care s-au scris zeci de mii de kkturi.Michael Jackson,cel mai mare artist din istorie,dar si cel mai hulit la momentul actual.Nu am crezut niciodata nimic,pana nu a fost confirmat sau dezmintit de el.Daca varianta lui mi se parea suspecta,am cautat informatii suplimentare pana m-am lamurit in legatura cu povestea respectiva,dar nu m-am grabit sa-l etichetez si sa-l critic.Astept si am asteptat fiecare album al sau ani de zile(pt ca scoate cate unul o data la 4-6 ani).Si el a amanat lansarea unor albume,videoclipuri si chiar concerte,dar nu m-am grabit sa arunc cu pietre in el si sa spun ca nu ma respecta si ca ma dezamageste,ca e un neserios si etc.Asta sunt eu.Ma consider un fan adevarat si asa voi fi tot restul vietii mele.Tu ma faci prost din cauza acestor lucruri? :| Ok,e parerea ta.Dar haide sa ti-o zic si eu pe a mea.Mai bine prost,ca mine,decat ignorant...
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Oct 28, 2006 9:23 pm

Un alt exemplu, care poate te va pune pe ganduri: Am fost fana AnimalX, i-am sustinut , am cumparat toate albumele, Level 2-ul de 2 ori, ca deh, CD-ul a aparut mai tarziu si continea clipuri si mai stiu eu ce. Am fost o fana adevarata. Am mers la toate concertele lor din Tm s.a.m.d. Dar s-a intamplat acea ruptura Laur-AX, au aparut ei cu albumul FunRaptor, ce contine piese de toata jena, texte si mai si... ce sa mai zic de clipuri si felul in care au inceput sa se poarte. Nu as mai putea fi fana dupa toate astea. Crede-ma, de asteptat, astept si albumul 3SE, nu am nimic impotriva faptului ca l-au amanat. Ii inteleg. Dar reactiile baietilor de la AX lasa de dorit, felul in care se baga in tot felul de certuri inutile si isi spala rufele in public. Ar fi trebuit sa incerc sa-i inteleg? Ce sa inteleg? Faptul ca nu au cei 7 ani de acasa si sunt atat de "mancatori de bani" , incat sa nu mearga la un compozitor sa le faca niste piese mai bune? Aveam o cu totul alta impresie despre ei, ii credeam destepti.. +Cam in acelasi timp in care ei se certau peste tot, am inceput sa ascult 3SE si sa vad ce diferenta mare e intre ei si ax.
Ceea ce vroiam sa zic cu toate astea e ca totul are o limita. Nu poti sa accepti toate prostiile unui artist. Nu cred ca Michael Jackson a avut reactii de acest gen. Depinde de multe.. nu? MJ a avut doar albume bune, sau cel putin a evoluat tot timpul. Nu a scazut. Ai devenit fan datorita pieselor lui.
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Sâm Oct 28, 2006 10:06 pm

Intr-adevar,elle.Aici ai dreptate,totul are o limita.Exemplul cu Animal X e foarte bun. :lol:
Dar,ca sa spun si eu ideea completa,3rei Sud Est - cel putin dupa mine,sunt departe de o asemenea limita(gen Animal X),pentru ca e prima data cand amana un album atat de mult timp.Si,totusi,mentin o legatura destul de stransa cu fanii,dupa parerea mea(va repet ce am scris si mai sus - MJ apare extrem de rar la evenimente mondene si da interviuri o data la ani de zile ---> deci,prin comparatie cu MJ,pot zice ca 3SE vb non-stop cu fanii :lol: ).Albumele lor au fost bune,si-au mentinut un nivel constant.Ultimul a fost ceva mai slab(desi au reusit sa vanda peste 1 milion de copii),insa,la drept vb,care artist nu are si materiale mai slabe?
Ca sa concluzionez: se poate si mai rau!De aceea sunt de parerea ca nu ar trebui sa avem o atitudine atat de negativista fata de ei.Bine,au amanat de "X" ori un album,dar e prima data cand au facut asa ceva,deci hai sa fim ingaduitori cu ei,de data asta,si abia apoi,daca observam ca se repeta evenimentul,sa-i trosnim in cap. :-P
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 10:14 pm

Comparatia intre 3se si MJ mi se pare penibila.ImagineCat despre faptul ca ei au o relatie stransa cu fanii,ai dreptate.ImaginePe mine in fiecare seara ma suna toti 3,dau telefonul pe hands free si imi spun noapte buna si imi trimit pupici.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Sâm Oct 28, 2006 10:19 pm

haideti sa incercam sa vbim mai mult de subiectul topicului
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 10:21 pm

La fel ziceam si eu.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Sâm Oct 28, 2006 10:23 pm

e bine ce zic ei mai sus..dar se intind prea mult la discutii care nu au leg uc topicul...si nu vreau sa inceapa certuri..
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 10:31 pm

Da.Mie mi se pare ca exemplele sunt paralele.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Sâm Oct 28, 2006 10:31 pm

sunt bune exemplele..insa nu in topicu asta..pussy
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Sâm Oct 28, 2006 10:39 pm

Adela scrie:
Comparatia intre 3se si MJ mi se pare penibila.ImagineCat despre faptul ca ei au o relatie stransa cu fanii,ai dreptate.ImaginePe mine in fiecare seara ma suna toti 3,dau telefonul pe hands free si imi spun noapte buna si imi trimit pupici.Imagine

E penibila comparatia din pct de vedere artistic,dar din pct de vedere al relatiei cu fanii,nu e...incerc doar sa-i mai ridic in ochii vostri de "fani" ce sunteti.
Si daca te suna seara inainte de culcare si iti ofera atata atentie,atunci de ce ii critici in mai toate topicurile si te plangi? :roll:

Gata.Sa revenim la subiect.
Ultima oară modificat de mz-rulez pe Sâm Oct 28, 2006 10:47 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico