Acum este Mar Apr 16, 2024 10:47 pm

Ora este UTC + 2


Viitoarele albume 3rei Sud est.

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 10:46 pm

Ca vreau.Daca ma plang,ma plang pe banii mei. :mrgreen:
Sa revenim! :)
Ultima oară modificat de Kisss pe Dum Oct 29, 2006 11:55 am, modificat 1 dată în total.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Lily » Sâm Oct 28, 2006 10:49 pm

Ei sunt cântãreþi ºi e firesc sã se ocupe de cântat ºi compus,dacã se ocupã ºi de fani...super,dar nu prea e obligatoriu.Obligatoriu e sã cânte,atât.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 10:50 pm

Pt mine e obligatoriu sa ma respecte ca fan. :) Adica sa mai faca si altceva in afara de cantat. :)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Oct 28, 2006 11:01 pm

Te respectã,da' asta nu îi obligã sã îþi ducã gunoiul pentru a te face fericitã.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 28, 2006 11:02 pm

Eu nu am spus asta.Insa daca asa imi intelegi tu posturile.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Oct 28, 2006 11:04 pm

Am dus puþin în extremã.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 29, 2006 11:36 am

Eu doar mi-am spus parerea ca orice alt user.Si daca ma plang in toate topicurile cum spunea moderatorul,o fac pt ca asta simt,asta vreau de la ei eu ca fan,si pt ca din cauza asta exista topicurile....ca sa ne dam cu parerea.Insa daca dorinta dv domnisoara admin,e ca sa fim ca pe vremea comunismului si sa-i ridicam in slavi in toate topicurile,spuneti va rog!Si eu ma apuc sa imi modific mesajele si sa ii laud peste tot.Cat despre gunoi,stai linistita.Mi-l duc singura....nu e nevoie sa se coboare ei la nivelul meu.Si nici tu nu e nevoie sa te cobori la nivelul meu pt a-mi da astfel de raspunsuri care nu au legatura cu subiectul topicului.Poti s-o faci intr-un pm,daca tii neaparat sa te preocupi daca are cine sa imi duca mie gunoiul.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 29, 2006 12:25 pm

Acum se pare cã tu nu mi-ai înþeles mesajul.Am spus sã ducã gunoiul pentru a da exemplu de un gest total banal pe care îl pot face ºi eu,ºi vecinul de la 7.Nu trebuie sã vinã un artist sã facã asta.Artistul îºi respectã fanii stând la autografe,la poze,având o conduitã socialã adecvatã,nu...venind sã te inveleascã noaptea(poate de data asta nu mai înþelegi greºit exemplul).
Nu cred cã te-a "penalizat"cineva cã te-ai luat de 3SE,aºa cã partea legatã de comunism e total absurdã.Toþi au dreptul la opinie,inclusiv eu sau moderatorul.
Ultima oară modificat de Lily pe Dum Oct 29, 2006 12:40 pm, modificat 1 dată în total.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 29, 2006 12:34 pm

Am spus undeva ca nu aveti voi dreptul la opinie?Exemplul tau nu mi s-a parut banal.Ci mai degraba jignitor.Nu stiu de unde acest exemplu.Eu nu am spus in niciun topic ca mi-as dori sa mi se duca gunoiul de catre artisti,respectiv 3se.M-am limitat doar la gesturi stricte care pot avea loc intre un artist si un fan(autografe,concerte dedicate doar fanilor,informatii cu privire la albume s.a.m.d).Si da,moderatorul m-a penalizat.Pt ca el sustine ca nu stiu sa fiu fana.
incerc doar sa-i mai ridic in ochii vostri de "fani" ce sunteti. ==>moderatorul.
Subiectul topic-ului era altul,nu sa ma invete el sa fiu fana.El are dreptul la opinie,ca si tu si toti ceilalti useri dealtfel.Insa consider ca s-au depasit anumite limite si se trece mai mult la opinii subiective.Daca eu spun ca nu imi convine cum se poarta 3se cu fanii si ca sunt nemultumita de amanarea albumului,asta nu inseamna ca nu stiu sa fiu o fana buna,dupa cum el sustine.Iar daca sunt o fana REA,sa ma desconsidere baietii pt asta,nu moderatorul.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 29, 2006 12:54 pm

Da,e opinia lui,are dreptul la opinie.Are dreptul sã considere cã nu eºti un fan..."bun"(orice ar însemna asta).Da' nu te "penalizeazã"ci doar îºi exprimã o opinie.Probabil cã aveþi opinii diferite despre ce înseamnã un "fan".
Oricum nu conteazã ce fel de fan te considerã el,ci ce fel de fan te considerã bãieþii,vorba ta.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 29, 2006 1:05 pm

Ai dreptate...avem opinii diferite despre ceea ce inseamna a fi fan.A fi fan nu e o meserie.Nu am carte de munca la baieti.Le cumpar sau nu albumele,dupa bunul meu plac.Conteaza ce fel de fan ma considera baietii,insa conteaza si ce fel de artisti ii consider eu.Iar in tot acest "joc" ei ar avea de pierdut daca eu nu i-as considera artisti cum trebuie.Baietii reprezinta foarte mult pt mine dar si ceea ce fac ei in muzica romaneasca.Prin faptul ca nu sunt de acord cu aceasta amanare si cu acesta lipsa de informatii nu cred ca demonstrez ca nu-i apreciez.Eu ii apreciez din multe alte puncte de vedere.Daca nu ii apreciam si nu tineam la ei nu eram pe acest forum acum,nu le cumparam albumele si multe altele inca.
Imi doresc foarte mult ca albumul care va aparea pe piata in decembrie sa nu-mi produca aceeasi dezamagire ca ultimul.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Oct 30, 2006 11:05 pm

bai faza asta cum ca este prima oara cand amana un album este expirata!!!!
Ia aducetiva aminte dupa albumul top cat am stat pana a iesit Symbol 1 si jumate iar dupa cat am stat sa iasa cu capu in nori 1 an si tot cu amanari si tot si acum tot la fel si daca o sal scoata in decembrie(daca il scoate in decembrie, sa nu vina primavara) albumul viitor sigur o sa iasa la sfarsitul lui 2007 daca o sal scoata daca nul scoate in 2008(ceea ce nu cred ca la anu implinesc 10 ani asa ca ar cam trebui sa scoata ceva)
adrian
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 151
Membru din: Lun Noi 08, 2004 10:23 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Oct 30, 2006 11:10 pm

Si inca ceva pe mine unu cu capu'n nori nu ma dezamagitchiar mi sa parut unul dintre cele mai bune si cred ca si acesta care o sa iasa o sa fie si mai bun pt ca de la album la album ei evolueaza si scot piese tot mai frumoase si in pas cu trendu de moment! asta este secretu cum a spus si laurentiu intro emisiune :ca in industria asta muzicala trebuie sa fii precum cameleonu sa mergi dupa trendul de moment
adrian
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 151
Membru din: Lun Noi 08, 2004 10:23 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 9 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico