Acum este Vin Apr 19, 2024 3:27 am

Ora este UTC + 2


Cate clipuri 3SE sunt de fapt?

Moderatori: Dedeea, Dory

Cate clipuri 3SE sunt de fapt?

Mesajde Alexandru » Mie Dec 24, 2008 10:27 am

Am stat azi dimineata si m-am gandit un pic. Cate clipuri 3SE exista de fapt? Stiu ca pe DVD-ul aniversar si pe cel de "Gold Edition" (sau de colectie pentru altii) nu sunt toate. Personal, am stat si am numarat urmatoarele clipuri, nu neaparat in aceasta ordine:
1) 3SE; 2) Amintirile; 3) Te plac; 4) Vreau sa te uit; 5) Te astept sa vii; 6) Remember me; 7) De dorul tau; 8) N-ai avut curaj; 9) Clipe; 10) Poveste de dragoste; 11) Se-asterne toamna; 12) Cand soarele rasare; 13) Cu capu-n nori; 14) Alaturi de ingeri; 15) Vorbe care dor; 16) Iubire; 17) N-ai crezut in mine. Si dupa cate imi amintesc eu, mai a fost si la: 1) Imi plac ochii tai; 2) Clipe (dance version); 3) Alaturi de ingeri (Win Remix)....si am tot cautat pe net la "Ai plecat" si n-am gasit, dar scria ceva ca a fost facut de Prima TV clipu'...deci si "Ai plecat". Si mai scria ceva, nu mai stiu unde anume si de un clip la "I Ricordi" (varianta in italiana a "Amintirile")...o pun si pe asta..."I Ricordi".

Stiu sigur ca o sa fie multi care o sa ma atace, daca nu va place topicu', inchideti-l. Am vrut doar sa aud si parerea altor fani 3SE.

Clipurile enumerate de la 1 la 17 stiu sigur ca exista, dar multumesc celor de la Cat Music, care nu s-au obosit sa puna decat vreo 15...de aceea eu n-am cumparat albumul aniversar de colectie... Have fun talking ;)
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Cate clipuri 3SE sunt de fapt?

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Dec 25, 2008 9:13 pm

Eu pe Best of-ul - Editie de lux - am 16 clipuri...

*La ''Alaturi de ingeri (Win remix)'' e acelasi videoclip...doar ca inregistrarile sunt puse in alta ordine...din cate am observat...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Dum Ian 04, 2009 4:50 pm

eu una nu stiam ca exista clip la "imi palc ochii tai" daca chiar exista,sa-mi fie rusine :-[[
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Ian 04, 2009 5:07 pm

Nici eu nu stiu sa existe un clip la aceasta melodie, iar pentru asta Alexandru e rugat daca il gaseste pe net sa ni-l arate si noua :lol: .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Ian 04, 2009 5:57 pm

Dory scrie:
eu una nu stiam ca exista clip la "imi palc ochii tai" daca chiar exista,sa-mi fie rusine :-[[

Pai 3SE spuneau ca pe Best of sunt toate videoclipurile lor de pana acum...daca ei nu stiu noi de unde sa stim...? ;)) :-[[
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Dum Ian 04, 2009 6:52 pm

Dedeea scrie:
Nici eu nu stiu sa existe un clip la aceasta melodie, iar pentru asta Alexandru e rugat daca il gaseste pe net sa ni-l arate si noua :lol: .
Imi pare rau ca nu pot sa vi-l arat...daar stiu sigur - sigur ca a fost clip si la melodia "Imi plac ochii tai". Pe "BEST OF" (cred ca pe amandoua) , nu e clip la melodia "Remember Me" . Si cosider incorect, si faptul ca, chiar daca e aceeasi melodie, dar cu alte unghiuri de filmare, ar fi trebuit pus clip si la melodia "3SE - Alaturi de ingeri (Win Remix)". Nu mai zic nimic, ca poate va suparati, da' pe net scria ceva si de clip la "Ai plecat" si la "I Ricordi"
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Ian 04, 2009 8:09 pm

Ciudat,eu pe posturile tv nu l-am vazut, dar daca voi ziceti asa sa fie. Nu am luat "Best Of-ul" pentru ca nu m-au convins ca merita la momentul respectiv :lol: .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Dum Ian 04, 2009 8:22 pm

Dedeea scrie:
Ciudat,eu pe posturile tv nu l-am vazut, dar daca voi ziceti asa sa fie. Nu am luat "Best Of-ul" pentru ca nu m-au convins ca merita la momentul respectiv :lol: .
Cand l-am vazut eu, a fost cam in aceeasi perioada cand au avut clip si la melodia "Te plac"...cam pe atunci
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Ian 04, 2009 8:25 pm

Dedeea scrie:
Ciudat,eu pe posturile tv nu l-am vazut, dar daca voi ziceti asa sa fie. Nu am luat "Best Of-ul" pentru ca nu m-au convins ca merita la momentul respectiv :lol: .

Si acum ti-ar trebui...Best of-ul ? :)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Ian 04, 2009 8:51 pm

Larisa, pentru asta umbla prin topicurile forumului si ai sa-mi vezi parerea. Sa revenim la subiect ;) .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Lun Ian 05, 2009 5:15 pm

Eu stiu sigur de un clip pe care l-a amintit Alexandru, cel de la 3rei Sud Est.

<param name="movie"
value="http://www.youtube.com/v/N3qMpGp8GCo&hl=en&fs=1&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/N3qMpGp8GCo&hl=en&fs=1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="525"></embed></object>
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico