Acum este Lun Mai 20, 2024 5:47 am

Ora este UTC + 2


Visuri

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Yrynna » Joi Aug 04, 2005 10:10 pm

Vezi, d-aia vreau yo sa plec d-acy!!!!!!!!!!!!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Joi Aug 04, 2005 11:24 pm

dely_3x scrie:
apropo de romania, un alt vis de-al meu (km greu de realizat :? ) este k totzi romanii sa fie mai calmi, mai intzelegatori ......... :?

totusi e greu sa fie calmi , cand majoritatea nici nu stiu ce o sa manance urmatoarea zi.. ce le vor da sa manace copiiilor lor :(
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Aug 05, 2005 8:36 am

asta tzine de griji......... yo nu tzip la toata lumea dak am o problema..... si exemple vezi zi de zi, n-ai voie sa faci un pas stramb k toata lumea e cu gura pe tine si te barfeste in stanga si in dreapta in loc sa fie alaturi de tine, sa te sustzina :x
cine a fost prin alte tzari stie la ce ma refer...
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Aug 05, 2005 11:34 am

:roll: eu am fost in alte tari si oamenii erau reci.... :x se credeau superiori..ca deh.. noi eram din Romania.. tara rromilor :x
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Aug 05, 2005 1:00 pm

depinde si pe unde ai fost..... in fine, yo zic k se poate si mai bine
Vizitator
 

Mesajde crysulyna » Dum Aug 07, 2005 11:33 pm

am avut si eu visul asta sa plec din aceasta tara!! cred ca nu exista roman care sa nu isi doreasca asta!! si am avut ocazia acum 2 ani am fost si m-am intors atat de dezamagita.... :cry: nicaieri nu e mai bine ca acasa!! elle are dreptate!! suntem priviti de sus de toata europa!! am avut chiar un conflict cu un baiat cu vreo 3 ani mai mic decat mine, imi vorbea urat crezand ca eu nu inteleg.in momentul in care i-am explicat pe limba lui ca eu il inteleg foarte bine, ca mai stiu inca 2 limbi straine pe langa cea pe care o vb cu el a ramas tablou :roll: nu intelegea el cum am reusit eu sa invat trei limbi straine!!! i-am explicat ca nu le stiu la perfectie dar stiu necesarul pt o discutie normala!! asa sunt toti fara cea mai mica exceptie!!! te judeca dupa faptul ca esti roman!!!
acum visez la cu totul altceva: sa imi termin facultatea (de psihologie), sa imi intemeiez o familie, sa am si eu copii :oops:
dely vrei sa urmezi facultatea de psihologie? daca da imi permit un sfat: nu o face decat daca esti atrasa cu adevarat pt e grea.cel putin asta e parerea mea!!
3se are the best
Avatar utilizator
crysulyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 13, 2005 1:55 pm
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Aug 08, 2005 8:44 am

da stiu :) , multumesc, chiar imi doresc si de curand am cunoscut pe cineva kre invatza acolo si mi-a zis km cu ce se "mananca"........ si faptu' k e grea... toate facultatzile sunte grele :wink:
Vizitator
 

Mesajde crysulyna » Lun Aug 08, 2005 10:38 pm

da ai dreptate, este destul de greu sa termini o facultate in zilele noastre. poate mie imi este mai greu la facultatea de psihologie pt ca eu am urmat un liceu de limbi straine, deci urmatorul pas ar fi trebuit sa fie facultatea de litere dar m-a atras mai mult psihologia!!oricum iti urez mult noroc si sunt sigura ca ai sa reusesti in tot ce iti propui!!
3se are the best
Avatar utilizator
crysulyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 13, 2005 1:55 pm
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Aug 09, 2005 11:40 am

multzumesc mult crysulyna :D }{

dar, oricum, voi nu m-atzi intzeles...........in alte tzari oamenii sunt mult mai intzelegatori intre ei (in ciuda faptului k ne judek numai knd aud k suntem romani, dar ei intre ei nu-si poarta asa mare dusmanie cum isi poarta MAJORITATEA romanilor :cry: ... si nu-mi putetzi nega). am intalnit si oameni calmi, deci se poate, dar nu vor ei! .... mare pacat :cry:
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Mie Aug 10, 2005 10:40 am

Va spun o chestie: cand am fost in Grecia(acu3 sapt cred), m=am imprietenit cu niste englezi&un neamt, toti aproximativ de varsta mea, poate cu un an mai mari. Stiti ce"inteligenti, destepti, etc" erau? Pe langa faptu k NUU stiau dekt o sg limba (a lor, evident), mai erau si prosti, sa rau de tot!!!!!!! Ce naiba, i-am intrebat ceva de Tunisia si au plasat-o prin America de Sud!!!!!!!!!!!!!!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crysulyna » Joi Aug 11, 2005 10:36 pm

apropo de "desteptaciune"!!! conform strainilor care i-am vizitat eu catedrala notre dame este in roma!!! :P :P
3se are the best
Avatar utilizator
crysulyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 13, 2005 1:55 pm
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Vin Aug 12, 2005 1:59 pm

Foarte inteligenti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Da nu i-ai intrebat de turnu eiffel? sunt sigura k-l plasau in amerik :oops:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Vin Aug 12, 2005 9:20 pm

Hai k o daduram din vise in desteptaciune, dar n-are nimik!Sa va zic si eu o inventie a cuiva: k distanta se masoara in secunde :lol: si ca plantele respira prin fose nazale da gata k m-am abatut de la subiect :-# n-am zis nimik-don't punish me, please!
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 10:00 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Visez sa calatoresc in spatiu,sa vad stelele mai de aproape,alte planete,ar fi minunat chiar sa se intample vreodata.Mai visez deasemenea sa ma insor cu o extraterestra(sa nu uitam ca am spus catorva fete de pe forum,la topic-ul daca sa se insoare sau nu shi Laur&Vio,ca sunt extratereshtri). :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Sep 04, 2005 12:55 am

ilica scrie:
Mai visez deasemenea sa ma insor cu o extraterestra

tu tocmai m-ai cerut de nevasta :P ?
Elle
 

Mesajde Vizitator » Dum Sep 04, 2005 12:41 pm

loooool pai fara verigheta [-X :lol: :lol:
dar n-am intzeles.... de ce ai spus k Laur si Vio sunt extraterestrii :-k
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 1:46 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Nu am spus ca Vio shi Laur sunt extratereshtri,am spus ca cei care nu gandeau ca mine in acea privinta anume referitor la casatoria lui Laur shi Vio,sunt extratereshtri.Cat despre verigheta se rezolva. :twisted: :twisted: :twisted: Da,Elle este posibil sa o fi facut,accepti???Dar avem o problema, aceea ca ce ma fac eu, cum ma insor cu amandoua , intru in bigamie?! :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Sep 04, 2005 3:35 pm

bigamie? incepe sa-mi placa :mrgreen: . te vom da in judecata si-ti vom lua toti banii \:D/
Elle
 

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 4:31 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Ce sotii bune sunteti voi?!Dar tot ma "sacrific"pentru a avea asha sotii. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Sep 04, 2005 6:35 pm

Elle itzi faci un harem :lol: unu pe garsoniera, altul aici :lol: ...cine stie pe ce forum-uri mai umbli :P
Vizitator
 

Mesajde Elle » Dum Sep 04, 2005 6:45 pm

:oops: m-ai descoperit.. vezi sa nu-ti mearga guritza dincolo :-$
ca mi se duce naibii tot visul de a avea 101 de iubiti 8-[
Elle
 

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 7:58 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Adica eu sunt numai inca unul?! :twisted: :twisted: :twisted: Vreau shi eu 101 iubite. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Sep 04, 2005 8:01 pm

:roll: de ce vrei atatea iubite? eu macar am un motiv: vreau sa-i arata Cruelei ca eu pot avea 101 de iubiti , nu ca ea 101 de dalmatieni 8-[
Elle
 

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 8:03 pm

:twisted: :twisted: :twisted:Vreau sa am multe iubite pentru ca sunt un tip foarte iubaret. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Lun Sep 05, 2005 12:29 pm

SI CE DACA CITESC MA BUCUR POATE VOI PRIMI SI EU UN RASPUNS IN SPECIAL DE LA LAUR. ASA CA EU IL VISEZ PE LAUR DAR IN ACELAS TIMP IL SI SIMNT. :P
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] şi 52 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico