Acum este Joi Apr 18, 2024 7:48 am

Ora este UTC + 2


Visuri

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Visuri

Mesajde lulu » Vin Oct 29, 2004 10:15 am

aici iti poti spune visele tale , aspiratiile ... ce vrei tu de la viata si care sunt idealurile tale!
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

eu...

Mesajde lulu » Vin Oct 29, 2004 10:21 am

... visez sa ajung o mare mare jurnalista :-) cea mai mare din ultimul timp :P si nu in greutate , dak s-ar putea... i uant 2 be famous ...
acesta este unul din visele mele ...
cand eram mai mik visam ca baietii de la 3se sa fie cei mai buni prieteni ai mei :-) acum am lasat-o mai moale cu acest vis , si am concecntrez asupra primului :-)
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Vise?Hmmm...

Mesajde Andytzu » Vin Oct 29, 2004 3:38 pm

Pot sa zic ca cel mai mare vis al meu este sa-i intalnesc pe baieti.Din fericire,s-a realizat deci trebuie sa il schimb:dCel mai mare vis al meu este momentan muzica...Sper ca in viitor sa imi indeplinesc acest vis.
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Decron » Vin Oct 29, 2004 4:12 pm

Vis in sensul de deziderat, de aspiratie suprema sau cum?
Pai la mine ar fi sa aduc un sport destul de putin promovat pe meleagurile noastre. Ca daca e vorba de scopul meu in viata, si anume acela de a domina universul mai am de lucru, momentan ma multumesc la a contempla picaturile de ploaie ce se scurg necontenit pe pervazul ros de vreme.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lulu » Vin Oct 29, 2004 5:15 pm

Decron scrie:
Vis in sensul de deziderat, de aspiratie suprema sau cum?
Pai la mine ar fi sa aduc un sport destul de putin promovat pe meleagurile noastre. Ca daca e vorba de scopul meu in viata, si anume acela de a domina universul mai am de lucru, momentan ma multumesc la a contempla picaturile de ploaie ce se scurg necontenit pe pervazul ros de vreme.


wow! :-) frumos zis....
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Vin Oct 29, 2004 5:59 pm

Decron scrie:
Vis in sensul de deziderat, de aspiratie suprema sau cum?
Pai la mine ar fi sa aduc un sport destul de putin promovat pe meleagurile noastre. Ca daca e vorba de scopul meu in viata, si anume acela de a domina universul mai am de lucru, momentan ma multumesc la a contempla picaturile de ploaie ce se scurg necontenit pe pervazul ros de vreme.


Hai sa iti dau un reply , nu de alta dar tre' sa se dezvolte topicu'. Chiar esti stapan pe propriul tau univers... Asta insa sa fi constient de existenta lui... :D
cio@b@
 

Mesajde alexrefflex » Sâm Oct 30, 2004 12:30 pm

visul me....oh :D ,visul meu e sa reusesc in muzika...nu-i asha andytzuleee?see yaa in studio:))
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde doomnezeu » Sâm Oct 30, 2004 2:17 pm

Decron scrie:
. Ca daca e vorba de scopul meu in viata, si anume acela de a domina universul mai am de lucru, momentan ma multumesc la a contempla picaturile de ploaie ce se scurg necontenit pe pervazul ros de vreme.


Hahaha, you'll have to beat me to it, mister!! :P
doomnezeu
 

Mesajde alexrefflex » Sâm Oct 30, 2004 4:33 pm

off mai doomnezeule:))
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Sâm Oct 30, 2004 4:52 pm

Este un relfex spamul? :D Ca asa pare la cativa... :roll:
cio@b@
 

Re: vise

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 30, 2004 8:59 pm

vis..... sa am o viatza linishtita la casa mea, cu sotzul meu shi copiii mei :) pretentzii prea mari nu am! iar in legatura cu cariera, sa devin psiholog..... shi sa-i am pe baietzi clientzi :D vis frumos, nu?
Vizitator
 

Re: vise

Mesajde Decron » Dum Oct 31, 2004 8:40 am

dely_3x scrie:
sa devin psiholog..... shi sa-i am pe baietzi clientzi :D (n.r. baietii de la 3SE)


Ohoohoohoooo, my god, asta le doresti tu baietilor de la 3SE? Sa ajunga sa aiba nevoie de cineva care sa le foreze prin cele mai intense trairi ca ei nu se mai descurca cu ele?
Hmmmm... nu e frumos asa ceva din partea ta!
Stii doar ca in Romania oamenii se duc la doctor numai cand ii supara ceva, cand sunt bolnavi.
Ntztztztzttz ...
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

.........

Mesajde blend-a-m » Dum Oct 31, 2004 10:40 am

ar fi acela sa ajung cu Laur in studio de a munci impreuna,de a lansa noi talente.....
Visul visurilor..... :wink:
Avatar utilizator
blend-a-m
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Oct 31, 2004 9:22 am
Localitate: ORADEA .....Romania HI :)
Puncte de reputaţie: 0

vise

Mesajde lulu » Dum Oct 31, 2004 2:40 pm

Orice vis merita atentia noastra , si chiar daca pare banal , dak crezi cu adevarat in tine si in visurile tale (asta include si un pic de munca, in sensul k nu poti sa stai p o canapea manacand ciocolata in timp ce vrei sa dai jos 20 de kg - un ex luat de la o prtna de-a mea ).Bineinteles, sunt visuri care merita sa fie luate in calcul , sau vise fara substanta , derivate din ambitii prostesti . Ce incerc eu sa va spun de fapt este : nu mai ziceti niciodata faze de genu 'nu o sa indeplineasca niciodata" sau 'ce tampita sunt sa visez asa ceva" . Daca vrei , poti!
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexandra3se » Dum Oct 31, 2004 4:25 pm

Visul meu e sa devin actrita. Poate va pare cam infantil, dar asta e singurul lucru pe care il doresc. Acest vis este realizabil, dar mai am unul, in acelasi domeniu, care nu e prea realist. Imi doresc foarte mult ca, dupa ce termin liceul, sa intru la Juilliard. Ma si vad plimbandu-ma prin Lincoln Centre, impartind o camera cu o studenta la muzica sau dans, exersand pentru examenul de...miscare, sa zicem. Dar, apoi ma trezesc si iar ma plang ca nu stiu la ce facultate o sa dau. Frumos, nu?
Buzz off! Can't you see I'm living happily ever after?
alexandra3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 31, 2004 3:41 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Re: vise

Mesajde Vizitator » Dum Oct 31, 2004 6:36 pm

Decron scrie:
dely_3x scrie:
sa devin psiholog..... shi sa-i am pe baietzi clientzi :D (n.r. baietii de la 3SE)


Ohoohoohoooo, my god, asta le doresti tu baietilor de la 3SE? Sa ajunga sa aiba nevoie de cineva care sa le foreze prin cele mai intense trairi ca ei nu se mai descurca cu ele?
Hmmmm... nu e frumos asa ceva din partea ta!
Stii doar ca in Romania oamenii se duc la doctor numai cand ii supara ceva, cand sunt bolnavi.
Ntztztztzttz ...


Doamne fereshte, tu nu ai intzeles :!: in primu' rand un psiholog nu se ocupa de aia bolnavi! de aia se ocupa un doctor, iar un psiholog se ocupa de cei care cred k nu o mai duc bine cu psihicul :wink: in ziua de azi nu shtiu dak mai exista cineva care nu are nevoie de psiholog (nevoie mai putzina, nevoie mai multa dar tot are)...... din cauza grijilor, nervilor, sau poate nu se descura cu ceva....... uh! shti shi tu ce face un psiholog! :D shi nu cred k e o rushine sa apelezi la un psiholog! cred k e mai bine sa ceri ajutor atunci cand ai nevoie decat sa faci dupa capu' tau, e riscant uneori :!:
Vizitator
 

Mesajde doomnezeu » Lun Noi 01, 2004 8:40 am

cio@b@ scrie:
Este un relfex spamul? :D Ca asa pare la cativa... :roll:


Se pare ca da. Nu stiu de unde se trage acest defect... :P
doomnezeu
 

Mesajde cio@b@ » Lun Noi 01, 2004 3:19 pm

Hell , poate au intrat ocazional si au dat o raita prin ANA... :roll:
cio@b@
 

Mesajde doomnezeu » Lun Noi 01, 2004 3:39 pm

then they would have learned to toss, not to SPAM. ANA is not for spamming.
doomnezeu
 

Mesajde cio@b@ » Lun Noi 01, 2004 4:12 pm

Multi din nestiinta confunda termenii... :roll:
cio@b@
 

Mesajde Vizitator » Lun Noi 01, 2004 4:17 pm

don't spam, pt ca sa te iau la suturi, watch it mister!
Vizitator
 

Re: .........

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 01, 2004 4:30 pm

blend-a-m scrie:
ar fi acela sa ajung cu Laur in studio de a munci impreuna,de a lansa noi talente.....
Visul visurilor..... :wink:



visul meu este... ce vise mai avetzi si voi...asta se poate realiza blend-a-m ... daca eshti destul de bun!!!arata-i lu ne`a geniu ce poti...si asta e,te va `rata` si pe tine in lumea lor:))
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Lun Noi 01, 2004 4:35 pm

Sarumana domnu' Admin... :D Norocu' tau ca nu vrem sa practicam si lautra Dark a lui... :roll: Ai asistat la o demonstratie de gen pe un alt forum... :D
cio@b@
 

Mesajde aditza » Mar Noi 02, 2004 3:09 am

visul meu este sa ma intorc inapoi in europa ca mie tare dor .. aici in canada nu este asa cum zice lumea foarte plictisitor nici un pic de distractie :( ei nu stiu ce-i aia ... dar macar mai suntem noi europeni sa le aratam cate ceva .. :D
Avatar utilizator
aditza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 02, 2004 2:54 am
Localitate: canada
Puncte de reputaţie: 0

My dream ...

Mesajde Razvan » Mar Noi 02, 2004 9:50 am

Visul meu este sa ... sa ... sa ...
Nu stiu exact ... sa-mi indeplinesc visul !
AAA visul meu este sa ma implinesc in viata ... sa imi reuseasca tot ceea ce-mi propun sa fac ... dar mai intai este sa termin facultatea, dar pana cand termin facultatea as vrea sa dau o tura prin Italia sa o vad si eu ca imi place la nebunie. Apoi sa imi iau o Lancia Thesis de acolo si sa ma intorc pentru examenul de Licenta si pt. Proiectul de diploma. Nu e interesant ? Mai am 2 ani pana acolo (pana la proiect) deci mai am timp si de Italia ... si de strans bani pentru Lancia Thesis, nu ca ar costa cam 40 de mii de euro ... :roll: :lol:
Apoi sa ma angajez ca programator pe la o firma buna si sigura, sa nu-mi bat capul ca daca ma dau astia afara maine eu unde ma duc ... apoi sa-mi cumpar un apartament sau/si o casa unde sa-mi fac de cap cu nevasta-mea si nepotelul pana la 80 de ani si de atunci ... sa ma dau in JEEP-ane ... ca asa se poarta peste tot ... tot ce agonisesti intr-o viata se materializeaza in JEEPane la batranete, dar nu-i rau ! AA si sa-i am si pe ai mei aproape pana la infinit daca s-ar putea !
Mai vrei ? Mai incolo ...
Call me if you want anything about IT&C
0751.100.704
Avatar utilizator
Razvan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Noi 02, 2004 9:18 am
Localitate: Campina, PH
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot], Yandex [Bot] şi 43 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico