Acum este Mie Mai 01, 2024 1:59 am

Ora este UTC + 2


Visuri

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Vizitator » Lun Dec 06, 2004 1:05 pm

Daca mai prind limbaj de cartier pe aici zburati cu totii, asa ca avertisment :!:
Vizitator
 

Reclame

uh..copilului usher ii e dor de mine :)

Mesajde DianaRO » Lun Dec 06, 2004 11:01 pm

Yello.. :D hm daca nu mi.am mai facut simtita prezenta este ptr ca am " scutire " ...si ca sa te oftici si mai mult am fost acasa la THE REAL USHER..USA-New York baby nice si pe acolo dar tot mai bine e acasa :o ..ce topic e pe aici?!? vise :) pai visele mele sunt multe si sa incep sa le insir 8) hm..am avut unul sa devin model am devenit, a urmat apoi sa cant si cant :P, apoi am vrut sa ma perfectionez in arta fotografiei si am facut.o si pe aceasta ...acum mai un singur vis in acest moment sa intru la Medicina - sectia stomatologie ...ah si ar mai fi unul sa.mi iau permisul chiar de ziua mea adica pe 18 februarie 2005 cand schimb prefixul spre majorat..sunt multe ? :P ...cam astea ar fi acum ptr ziua de azi..maine sa fi sigur ca se va mai adauga unul :D ...c`ya mucosule :P ..
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde calypso » Mar Dec 07, 2004 11:25 pm

my dream..visul meu sau ambitia mai degraba este sa devin medic..si unul bun sper..ce altceva..a da..sa fi cababila sa ma descurc si cu facultatea si cu sportul..cam greu nu?..anyway miar placea sa le fac pe amandoua si sa nu fiu nevoita sa aleg sau sa renuntz..lucru care se va intampla la un moment dat :(
toate intamplaile hazlii li se intampla doa celor care stiu sa le povesteasca
calypso
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 07, 2004 5:49 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 10, 2004 2:51 pm

nu mai am timp sa mai visez... :cry:
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

...

Mesajde usher » Sâm Dec 11, 2004 1:12 pm

Diana.Ch , sper ca lu Administrator i-ai adresat cuv "mucosule". daca nu vrei sa ne suparam si sa pici examenu de la stomatologie 8)

app. daca tu esti model si canti si tot ce ai zis tu mai sus , inseamna ca eu dansez si sunt actor :wink:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

:)

Mesajde DianaRO » Sâm Dec 11, 2004 5:20 pm

:))) eh..eu pot sa le fac pe toate - nu te gandi la prosti- si n.am sa pic examenul ..ai vrea tu, asa ca te dezamagesc si vise placute incontinuare mucosule :P
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Luanda » Mie Feb 02, 2005 10:54 pm

vise, vise si iar vise. De ar fi sa la scriu pe toate.... mi-ar trebuie ceve timp.
Sa incep cu cele mai importante vise/dorinte:

sa am dinti frumosi :D
sa vorbesc engleza, spaniola, franceza, germana perfect
sa lucrez/sa fac ce-mi place
sa nu fiu singura niciodata
sa pot sa-i ajut si sa nu-i uit pe cei care m-au ajutat
sa nu ma plictisesc de viata (adica sa lupt pentru ceea ce imi doresc) :!:
sa-mi gasesc jumatatea
sa fiu iubita si sa iubesc in acelasi timp
sa vina 3SE la nunta mea :)
sa ...
sa ...
sa ...
...
...
...
...
...
...

sa nu uit sa visez.....
Avatar utilizator
Luanda
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 30, 2005 9:15 pm
Localitate: Linz/Austria
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Feb 03, 2005 12:54 pm

ai fost tare cu "sa vina 3SE la nunta mea" :lol:
uitatzi niste versuri, n-au legatura cu 3se, dar le asculta mama si m-am gandit sa le scriu si aici pt k au legatura cu topicul:
"Da-le Doamne la dushmani,
Da-le averi si da-le bani;
Mie sa-mi dai sanatate
Ca-i mai buna decat toate,
Ca-i mai buna decat toatee! (Etno)

...inainte de toate, pe lumea asta, asta visez sa am :D
Vizitator
 

Mesajde Luanda » Joi Feb 03, 2005 1:16 pm

e logic ca toata lumea isi doreste sanatate :!:

Daca nu ai sanatate, nu ai putere sa visezi...
dar, cateodata visele iti dau putere atunci cand crezi ca nu mai are rost....
Avatar utilizator
Luanda
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 30, 2005 9:15 pm
Localitate: Linz/Austria
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lavinik.52 » Mar Feb 08, 2005 9:25 am

si dak am mai multe vise :twisted: :!: .1.sa pot vorbi cu cei de la 3se(desi cred k as muri de emotii si nu as mai stii ce sa zic!).2 sa ajung psiholog,desi nu cred k am sanse pt k facultatea e prea departe.3sa am o viata frumoasa alaturi de iubitul meu si sa ma iubeask 1 milion de ani.ar mai fi......dar sunt prea multe!ma las pagubasa!Aaa...mi as dori sa fiu caratista sa o bat pe o tipa care ma scoate din sarite.
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Feb 11, 2005 7:29 pm

lavinik.52 scrie:
2 sa ajung psiholog; Aaa...mi as dori sa fiu caratista sa o bat pe o tipa care ma scoate din sarite.


te-as sfatui sa o batzi cu psihicu' ;) ai fi mult mai isteatza....
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:43 pm

unul dintre visele mele, in momentul asta, este: sa port macar 5 min o discutzie privata in yahoo cu unul din cei 3 "crai de la rasarit" 8)
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Mie Mar 30, 2005 4:08 pm

Of-of! cat de mult mi-as dori si eu sa vb cu unul dintre cei 3rei "studenti"...dar deocamdata ma resemnez! ce sa fac?? :cry:
...m-as multumi sa primesc macar un mesaj pe privat de la unul dintre ei! :cry:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 3:04 pm

fruntea sus si keep dreamin`..!
sa nu faceti k mine...kre mi-am dorit sa infiintez un fan-club (si sa fie k-lumea..oficial si toate alea) 3SE in 2002 si s'a ales praful de tot...dc? pt k p atunci a tre'it sa vbesc cu carmen ...exa impresara si phuaii..nici nu vreau sa imi amintesc...a fost urat..si am fost dezamagita de tanti aia .. in fine..anu' trecut am vbit cu baieti la mare ( cu mihai mai mult) si am zis k ma apuc d treaba si nik nu ma opreste..dar din nou au fost...alte fete ce au intervenit..care o cunosteau p fosta presedinata a fc-ului animalX..si au iesit ele la suprafatza..:(:(:( precum uleiul amestekt cu apa..asa ca eu am ramas cu buza umflata..
poate o data si o data...cine stie..?makr de s'ar ocupa cineva de fc-ul asta din ab,dar nu s'a auzit nimic d l d knd s'a infiintzat
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Vin Iun 24, 2005 11:35 pm

visez cum sunt alaturi de Laur ,cum ma iubeste si eu sunt prietena lui adica in vis nu in realitate
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Iun 25, 2005 8:42 am

:roll: ... cu timpul te vei trezi la realitate ;) ... ar trebui sa visezi la ceva ce poti realiza ....
Ultima oară modificat de Elle pe Lun Iul 04, 2005 6:44 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

Mesajde Vizitator » Sâm Iun 25, 2005 11:45 am

Roxana Borsan scrie:
visez cum sunt alaturi de Laur ,cum ma iubeste si eu sunt prietena lui adica in vis nu in realitate


tu stiai k baietzii intra sa ne citeask mesajele :twisted: :?
Vizitator
 

Vise de tot felul:)....

Mesajde KYM » Joi Iun 30, 2005 1:28 am

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti vise premonitorii?Mie da foarte des precum si altor persoane din familia mea. :roll:
Si in ceea ce priveste visul - ca aspiratie, dorinta... pai sa ajung sa conduc o frumoasa masina intr-o buna zi 8)
KYM
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 19, 2005 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Iun 30, 2005 9:44 am

:roll: mda... se intampla sa visez inainte ce se va intampla peste o saptamana...
o dorinta: sa trec Bacul
Elle
 

Mesajde Mirabella » Joi Iun 30, 2005 3:12 pm

Elle...nu vorbi asa...k oricum o sa-l iei cu note mari...pai ce naiba, doar am incredere in tine!..Asa k...don't disappoint me !!! ok?

...asta am vrut sa zic in PRIMUL rand....
...in AL DOILEA rand...Roxy,...crede-ma, nu esti singura care viseaza asa frumos ca tine....!un exemplu viu sunt chiar EU !!!...si inca alte sute....mii ...de fete...cu inimile "broken"....din pacate.... :(

..si in al 3rei-lea rand....Dely, de unde stii tu ca intra baieti pe forum...sa citeasca mesajele noastre?...adica...ai certitudinea asta?...stii ceva ce eu nu stiu??????
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Iun 30, 2005 5:10 pm

:roll: au zis la emisiunea Tonomatul d p 2 :wink:
Elle
 

Mesajde Mirabella » Lun Iul 04, 2005 6:18 pm

mdea....pai asta am auzit de mii de ori de la ei...pe la toate emisiunile la care au fost.....
...dar eu credeam ca Delia stie sigurca ei intra pe forum....adica, de exemplu, ...credeam ca a vb cu unul dintre cei 3rei, si el i-a spus........
...in fine....NIMIC SIGUR...ca intra ei pe forum......
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iul 04, 2005 7:52 pm

Citat:
credeam ca a vb cu unul dintre cei 3rei, si el i-a spus........


hehe :) as vrea yo :D
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Vin Iul 22, 2005 6:32 pm

Yo vreau sa ajung chirurg, sa plec in Sua&sa nu ma mai intorc vreodata in Romania
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Iul 23, 2005 9:22 am

apropo de romania, un alt vis de-al meu (km greu de realizat :? ) este k totzi romanii sa fie mai calmi, mai intzelegatori ......... :?
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Facebook [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot] şi 59 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico