Acum este Vin Mai 17, 2024 10:50 am

Ora este UTC + 2


Viata forumista

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Viata forumista

Mesajde elle » Dum Mar 04, 2007 1:03 am

Pe ce gen de forumuri mai intrati? Pe care aveti banuri sau avertismente?
Cat stati pe forumuri?


Eu am inceput pe popcorn.ro/forum , unde m-am plictisit repede(acum cativa ani).
Apoi a urmat coolgirlul, unde m-am ales cu ceva avertismente pe nedrept. Inca il mai citesc, dar nu postez.
Am fost mod pe cateva forumuri. Si aici :lol: . Dar pe 2 dintre ele nici nu stiam ca am devenit moderator pt ca nici nu am fost propusa.
Sunt admin pe un forum ce nu il mai frecventeaza nimeni. Nici macar eu.
Pe softpedia sunt inregistrata, dar nu postez, doar citesc.
Pe carcotasii.ro m-am inregistrat odata sa postez pe topicul 3SE.
Pe acasatv am facut mult spam si nu mi-am luat ban, insa altcineva de pe forumul asta a luat, desi eu am fost mult mai nesimtita si chiar meritam.
Sunt inregistrata pe cateva forumuri englezesti de arta. Neinteresant pt voi.

Mai demult stateam foarte mult pe forumuri, chiar cate 7 ore/zi. Dar mi-a trecut. Acum abia mai postez pe aici.
Am invatat multe de pe forumuri. Sunt lucruri despre care nici nu aveam habar pana sa nu intru pe ele.
Ultima oară modificat de elle pe Dum Mar 04, 2007 1:50 pm, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Dum Mar 04, 2007 1:43 pm

Hmmm..pai momentan postez f mult pe Smile4u.myforum.ro , pt k sunt moderatoare. Pe acesta postez mai rar, mai mult citesc. Hmm...BAN am pe un forum despre niste porcarii, k am facut spam :roll: Oricum sunt inregistrata pe mii de forumuri, dar nu mai intru... Inainte eram f activa aici, dar... nu mai e cum era :cry: Sunt admin pe vreo 3 forumuri, shi mody pe 4 :-k Dar am postat doar la inceput, de cateva ori... Shi eu eram la fel k tine, Moni... Aaa...pe AcasaTv intru cu nick-ul surorii mele shi fur poze.
Hmm...imi place topicul :-P Aici sa recunoastem ce prostii facem pe alte forumuri. Dak imi mai amintesc ce am mai facut, va mai spun. :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Dum Mar 04, 2007 2:39 pm

intru pe vreo 3 de psiho, un portal, asta (3se) si km atat...pe altele intru din an in paste. ban/avertisment nu am nicaieri, am avut pe asta o gramada :D . sunt zile in kre stau cateva min, zile in kre stau o ora-doua maaxim... mai sunt si zile in kre stau peste 2 ore, da' numai dak sunt in vacantza.
inainte stateam f mult pe forumuri, da' acum nu mai are rost... m-am marit si dak nu-mi iau viatza in serios, s-ar putea sa ma ia ea pe mine...
pe forumul asta mai intru doar pt k e dedicat trupei mele preferate, iar pe celelalte pt k, fiind de psiho, am de invatza... chiar am invatzat si invatz in continuare... in plus, fac cunostinta cu oameni deosebiti Imagine, cu kre poti discuta pe muulte si interesante teme, oameni de la kre poti invata multe lucruri interesante si utile pt viatza.... nu doar k duta sau moga copiaza sau k nuj cine nu are voce...au ajuns sa mi se para penibile discutiile in contradictoriu pe temele de genu' asta.
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Mar 04, 2007 5:08 pm

Cred ca sunt inscrisa pe 3 forum-uri:3se,D-L si inca unul.Postez doar pe 3se si D-L.Nu am avertismente si nici ban-uri.ImagineFata cuminte.ImagineNu am fost curioasa sa mai cotrobai dupa altele.3se a fost primul pe care m-am inscris.L-am citit la inceput si mi-am zis ca nu o sa ma bag eu in viata mea in discutii pe un forum de genul asta.ImagineInsa intr-o zi de maaare plictiseala m-a apucat sa ma inscriu si am postat.Bineinteles nu uit ca prima data Elle s-a bagat in seama cu mine indrumandu-ma catre butonul Modifica.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexsa » Dum Mar 04, 2007 5:27 pm

hmm ..eu mai sunt pe smileu ..postam mai des dar acum m-am cam lenevit :)) ..pe forumul cu symbol..si 3se :D
Imagine
Avatar utilizator
alexsa
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 4:35 pm
Localitate: slatina
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Dum Mar 04, 2007 7:07 pm

Adela scrie:
Bineinteles nu uit ca prima data Elle s-a bagat in seama cu mine indrumandu-ma catre butonul Modifica.Imagine

Imagine Imagine
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adriana Alina » Dum Mar 04, 2007 7:53 pm

eu nu postez decat pe forum 3se..imi place aci..si postez cat pot.. :)
O noapte alunga trei zile cu nori, un vis mi-e deajuns sa zambesc mii de ori..
Imagine
Avatar utilizator
Adriana Alina
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2440
Membru din: Joi Noi 09, 2006 8:58 pm
Localitate: Vaslui
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Mar 04, 2007 9:27 pm

sunt inscrisa pe mai multe forumuri.. unele din pura curiozitate, altele pt ca ma intereseaza.
postez mult pe : Discuta-Liber, 3se, eros-sore, si inca 2forumuri de franceza + unu de engleza.
moderatoare am fost si aci, din pacate pe o perioada scurta. Momentan nu-s. Admin nu ma fascineaza, am deja un iubit admin :mrgreen: deci e destul.
Mi-am luat 2avertismeste :mrgreen: de curand.
BAN nu am avut niciodata...

momentan ma bate gandul sa ma inscriu pe inca un forum, dar ma mai gandesc :mrgreen:

ps: asta a fost primul meu forum :mrgreen:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde chris-T33 » Dum Mar 04, 2007 9:35 pm

ioi... deci :D


forumuri :-?


[1] candva intram pe Softpedia

[2] pe Discuta-Liber e normal sa intru ca doar sunt admin [si nu - nu ma laud] 8)

[3] mai recent pe forumul blogerilor din romania :)

[4] pe aici din cand in cand - fie cand imi mai arata iubitA cate ceva, fie cand prind ceva timp liber si ceva pofta de hihihi si hahaha

[5] mai sunt 1 sau 2 forumuri din afara, dar nu cred ca intereseaza pe cineva :)




asa... ma mai uit si pe alte forumuri gen Seopedia, dar rarut ca nu prea am timp :(






Later Edit:

eU mai mult sunt adeptul RSS_ului :D + sunt cititor [si practicant] de blog
Avatar utilizator
chris-T33
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 92
Membru din: Vin Noi 24, 2006 8:30 am
Localitate: intre corzile de la chitara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Mar 04, 2008 8:10 pm

Acesta este singurul forum pe care sunt inscrisa...nu stiu cate avertismente am primit,ban, din cate stiu eu, nu am avut niciodata.Imi petrec cat de mult timp pot pe forum,uneori veneam de la scoala si intram direct aici,uitam de teme si alte lucruri...acum,m-am reprofilat:dorm 3 ore,apoi intru pe forum,dar pentru forum tot las temele si invatatul pt altii :oops:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Iul 02, 2008 1:31 pm

Nu se mai poarta forum-ul. Se poarta blog-ul. Fiti pe trend copii!
De fapt lasa, ca nu stiti sa scriţi. Ca să ai blog trebuie să ştii să scrii.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Iul 02, 2008 8:08 pm

Ooo da Imagine Imi amintesc cand ne spuneai mie, lui MLV & Marius despre "a scrie" pe un blog. Si cam ai dreptate :wink:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Lun Aug 18, 2008 8:03 pm

Eu m-am plictisit de scris pe forumuri...mai intru din cand in cand aici, insa e boooring. Pe restul pe care sunt inscrisa n-am mai intrat de secole :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Feb 28, 2009 11:44 pm

Singurul forum pe care intru si postez e acesta... :)
Dar in vacanta de vara o sa ma inscriu pe forumul Sonohra...acum nu ar avea rost deoarece nu inteleg nimic ;)) ...si nu vreau sa-mi irosesc vacanta de vara facand nimic :lol: ...o sa invat putin... :)

v Ai dreptate Adi... :)
Ultima oară modificat de 3SE_LariSa_3SE pe Dum Mar 01, 2009 9:55 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Dum Mar 01, 2009 9:51 pm

Acest forum este cel mai tare , fata de alte forumuri unde vezi diferiti ciudati care au care mai de care pasiuni una mai ciudata ca alta :)) muzica face parte din viata noastra de zi cu zi , ce este mai bun decat o muzica bine conceputa =D[ cu versuri pe masura deci din perspectiva mea WE ARE THE BEST HERE ;)
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] şi 50 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico