Acum este Dum Mai 19, 2024 10:44 pm

Ora este UTC + 2


Dacă eşti nou,prezintă-te aici!

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Luanda » Mar Feb 01, 2005 6:28 pm

dely_3x scrie:
incantatzi luanda, speram sa aflam mai multe despre tine ;)


si eu ma bucur sa vad ca in sfarsit vb si cineva cu mine... :D
fiind noua pe aici toata lumea ma ignora :cry:
Avatar utilizator
Luanda
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 30, 2005 9:15 pm
Localitate: Linz/Austria
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alexa » Mar Feb 01, 2005 6:40 pm

:) buna luanda..nu te ignoram...dar unii sunt mai distanti asa...suau mijtocari...cred k te-ai prins despre cine e vorba daca ai citit tot pe aici:) bine ai venit printre noi...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Feb 01, 2005 10:57 pm

chiestia e k.... nici mie nu prea imi place sa bag pe totzi in seama kre cum intra.....decat dak are ceva important de spus... si dak am ceva important de comentat :twisted:
Vizitator
 

Mesajde Nathalie » Sâm Feb 05, 2005 3:35 pm

buna, eu sunt Nathalie din Belgia, eu spune un putin roman (sorry if you don't understand me :lol: )
eu am 14 ani, in martie eu am 15 ani :)
eu sunt un fan de la 3se si o-zone
el este trist acela 3se este necunoscut in Belgia, dar eu iubiti ei asa.....

cantec meu preferinta este 'clipe (slow version)' si 'de dorul tau'


bine, eu gandesc el este tot!

mahnit daca tu nu intelesesi mea :oops: eu incerc la vorbesc roman :wink:
Avatar utilizator
Nathalie
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 02, 2005 3:18 pm
Localitate: Belgia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Feb 06, 2005 8:35 pm

Nathalie bine ai venit pe aici, si ne bucuram k si tzie iti plac cei 3 baietzi :wink: ne bucuram k au fani si peste granitza
Vizitator
 

BUNA!

Mesajde Mirabella » Lun Mar 14, 2005 3:57 pm

Buna fanilor!
...pai sa ma "prezantez" si eu: numele meu este Mirabela Anghel (ma mai cheama si Elena dar nu-s obisnuita sa ma strige lumea asa..!), peste o jumatate de an implinesc 18 kg, sunt in zodia Scorpionului (si sunt o adevarata scorpie cu cei care merita! asa ca ...aviz amatorilor!hi-hi :lol: , sunt eleva la Liceul Teoretic "Petru Cercel" profil filologie -limbi straine (din Targoviste)!
Imi place sa ascult muzica clasica (pe langa faptul ca ascult 3se, evident!) si preferatii mei in materie de muz. clasica sunt:Maurice Ravel,Johann Sebastian Bach,Ludwig van Bethoween, Jeseph Haydn si multi , multi altii!
Dar asta nu inseamna ca nu-mi place sa ascult si muz. usoara pop-rock sau DANCE! (ma refer...in afara de 3se!...am mai spus odata ...si uite ca ma cam repet!)...Cei drept...mai putin ascult rock-ul...dar se-ntampla sa-mi placa cate o piesa si-atunci o ascult cu placere!
In linii mari, stiu sa "gust"(zic eu) din APROAPE orice gen muzical... si cum MANELELE nu se pot numi muzica , nici gen muzical, nici NIMIK ...adika se pot numi intr-un fel:NIMIK...asa ca nici nu ma GANDESC sa ascult...darami-te sa ascult!
Pai...cam atat! any objection??? ask me!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 12:40 am

Eu sunt Cristi, am 18 ani, sunt din Bucuresti, si am "doar" 1,61 si vreo 51 de kg. (de-abia m-au masurat astia la RECRUTARE).
Altceva....ar fi posibila odata o intalnire intre "NOI" toti fanii 3se din Capitala undeva? Nu stiu zic si eu, da nu prea cred, la cat e de activa lumea pe aici.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Re: BUNA!

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 12:44 am

Mirabella scrie:
(...)peste o jumatate de an implinesc 18 kg(...)

hihi.. implinesti 18 kilograme :lol: ?
Ma bucur ca mai exista persoane de varsta mea care asculta muzica clasica ;) .
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 11:39 am

3SudEstBoys scrie:
ar fi posibila odata o intalnire intre "NOI" toti fanii 3se din Capitala undeva?


si yo mi-ash dori asta f mult :!:
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 3:55 pm

salz`...eu ma numesc Cotîrlea Denisa...am 17 ani (iimpliniti pe 29 ianuarie anul asta***da.. varsatoare :D),sunt din Alba-Iulia si sunt eleva la Lic. Nat. "Horia,Closca si Crisan"..in cls aX-a, profil mate-info intensiv engleza..
de aratat nu sh dak va intereseaza cum arat..oricum la date mi-am trecut si site'u`,deci daca dati pe akolo va rog sa lasati si un mesaj la guest book..:D
ascult 3se de cand au aparut..si imi place f mult si muzik latino (printre favoriti: David Bisbal, Rafaga,etc.) si...poate se intreaba cineva d c nu am postat nimic pana acum p forum-ul asta..:) raspuns: am zis ca voi fi luata peste picior...
km atat..aveti grija de voi
byez`
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 4:04 pm

denyssa scrie:
poate se intreaba cineva d c nu am postat nimic pana acum p forum-ul asta..:) raspuns: am zis ca voi fi luata peste picior...


shi ce?! acum nu potzi fii luata peste picior? :roll:
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 4:08 pm

ba da...dar tinand cont d faptul ca in momentele astea kiar nu am c face...si m'am uitat peste pozele ce le-am fukut anul trecut la mare si m-au napadit amintirile...si emotziile alea p kre le aveam cand eram akolo si faceam poze cu laurentziu,mihai si viorel...:) nu sh cum sa iti zic...:D:D
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Apr 01, 2005 7:12 pm

imi pare bine de cunostinta denyssa...si bine ai intrat pe forum :P pupici
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Sâm Apr 02, 2005 8:20 pm

Cate cva despre mine....pai ma numesc Irina,am 15 ani, locuiesc in Orsova, ador sporturile(practic Tae Kwan Do de 5ani&de 9schating_ul)&muzik,mai ales a celor de la 3SE.Sunt inalta,1,70satena q ochii caprui& am intrat pe forum q speranta sa_mi fac noi prieteni. :D
Pupicky
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Dum Apr 03, 2005 3:26 am

Salut

sunt Roxana din chicago

am 17 ani

:wink:
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Dum Apr 03, 2005 3:29 am

Nathalie scrie:
buna, eu sunt Nathalie din Belgia, eu spune un putin roman (sorry if you don't understand me :lol: )
eu am 14 ani, in martie eu am 15 ani :)
eu sunt un fan de la 3se si o-zone
el este trist acela 3se este necunoscut in Belgia, dar eu iubiti ei asa.....

cantec meu preferinta este 'clipe (slow version)' si 'de dorul tau'


bine, eu gandesc el este tot!

mahnit daca tu nu intelesesi mea :oops: eu incerc la vorbesc roman :wink:



lollllllllllll

you're so funny

:lol: :lol: :lol:

nice to meet u girl :wink:
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lorri » Lun Apr 04, 2005 10:39 am

Imi pare foarte bine sa va cunosc pe toti si mai ales sa citesc cate ceva despre voi.
Sa ma prezint si eu:
Ma numesc Maria Cornelia Marinescu, sunt din Craiova (salutari speciale tuturor fanilor de pe forum care sunt din acelasi oras cu mine), am 19 ani. Blonda, par lung, ochi albastri, verzi, gri, in functie de dispozitie si de vestimentatie. 1.70 m si vreo 60 kg.
Am intrat pe acest forum, bineinteles, din admiratie pentru 3rei Sud Est si pentru a-mi face cat mai multi prieteni printre cei care impartasesc acelasi sentiment. Trebuie sa recunosc faptul ca si curiozitatea m-a impins sa fac acest pas.
Printre pasiunile mele se numara 3REI SUD EST, muzica in general (atat clasica, dar si usoara, nu am nimic nici cu manelistii, atata doar ca ii cam ignor), dansul, coregrafia, activitatile in aer liber, psihologia si prietenul meu. :wink:
Pentru orice alte informatii pe care le doriti despre mine ma puteti contacta. Fie pe forum, fie la adresa de mail lorri3se@yahoo.com
Pupici pentru toata lumea. 8)
Sunt "Clipe" in viata mea cand "Se asterne toamna" si "Am nevoie de tine" pentru "O alta zi in paradis".
lorri
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 01, 2005 11:44 am
Localitate: Acolo unde e nevoie de mine.
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Nathalie » Lun Apr 11, 2005 9:27 pm

SuperRoxy scrie:
Nathalie scrie:
buna, eu sunt Nathalie din Belgia, eu spune un putin roman (sorry if you don't understand me :lol: )
eu am 14 ani, in martie eu am 15 ani :)
eu sunt un fan de la 3se si o-zone
el este trist acela 3se este necunoscut in Belgia, dar eu iubiti ei asa.....

cantec meu preferinta este 'clipe (slow version)' si 'de dorul tau'


bine, eu gandesc el este tot!

mahnit daca tu nu intelesesi mea :oops: eu incerc la vorbesc roman :wink:



lollllllllllll

you're so funny

:lol: :lol: :lol:

nice to meet u girl :wink:



hehehe, thank you!!!! :lol: :lol: i hope u understood my romanian LoL
Avatar utilizator
Nathalie
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 02, 2005 3:18 pm
Localitate: Belgia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Apr 12, 2005 5:28 pm

You're so sweet, Nathalie!....i WANT YOU KNOW WE APRECIATE YOUR TRYING TO TALK IN ROMANIAN!
...look...if you don't know to speak well romanian, there's NO PROBLEM!...speak in english...or francais, why not??
We love you no matter the way you speak...because if you love 3rei-Sud-Est, you're as our sister!...WELCOME IN OUR BIG FAMILLY....THE 3REI-SUD-EST FAMILLY!



Ps:...I've a question for you...you're francaise, english ...or romanianGirl :?: :?:
....desi se vede ca nu "prea"esti romanca...dar te intreb si eu...poate ai plecat de atata vreme de la noi din tara (in cazul in care esti romanca)...incat ti-ai uitat limba materna... :(
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Apr 12, 2005 6:32 pm

Elle scrie:
cei care nu ma cunosc cred ca sunt o rockerita (desi nu inteleg de ce pt ca nu ma imbrac in negru si nici nu ma dau cu negru pe la ochi :?) ...

hmm.. se pare ca m-am mai schimbat... nu mi-a mai zis nimeni ca as arata a rockeritza ( :lol: )....
Elle
 

Mesajde Nathalie » Mie Apr 13, 2005 11:40 pm

Mirabella scrie:
You're so sweet, Nathalie!....i WANT YOU KNOW WE APRECIATE YOUR TRYING TO TALK IN ROMANIAN!
...look...if you don't know to speak well romanian, there's NO PROBLEM!...speak in english...or francais, why not??
We love you no matter the way you speak...because if you love 3rei-Sud-Est, you're as our sister!...WELCOME IN OUR BIG FAMILLY....THE 3REI-SUD-EST FAMILLY!



Ps:...I've a question for you...you're francaise, english ...or romanianGirl :?: :?:
....desi se vede ca nu "prea"esti romanca...dar te intreb si eu...poate ai plecat de atata vreme de la noi din tara (in cazul in care esti romanca)...incat ti-ai uitat limba materna... :(



Multumesc foarte mult Mirabella!!! :D well to answer your question, i'm a dutch girl (from Belgium) and i speak english, french and i try to speak romanian cause i love that language so much, but it's so difficult :lol:

-imbratisari-
Avatar utilizator
Nathalie
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 02, 2005 3:18 pm
Localitate: Belgia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ayumi » Joi Iun 09, 2005 6:39 pm

Buna.Numele meu este Bianca am 25 de ani si locuiesc in Japonia,fiind casatorita aici.Am 1.60m ,50 kg,sunt roscata,par lung si apartin zodiei Scorpion.
Desi sunt plecata din tara de 5 ani ,imi place sa fiu la curent cu noutatile formatiei mele preferate,3SE.
Sper sa ma primiti printre voi. :D
Ayumi
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 31, 2004 4:20 am
Localitate: Japonia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Iun 10, 2005 8:10 am

Ayumi scrie:
Sper sa ma primiti printre voi. :D


cu mare placere ;) oricine este bine venit printre noi :!:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Vin Iun 10, 2005 12:55 pm

Bine ai venit printre noi, Ayumi !!!
heee-heeee...si asa familia noastra se mai mareste cu un membru!
Tot ce pot sa-ti spun....WELCOME AMONG US!


PS: ...te indragesc deja...pentru faptul ca esti in aceeasi zodie cu mine! :wink:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Iun 10, 2005 2:02 pm

bine ai venit...si fi sigura ca esti bine venita printre noi.... :) pupici
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 50 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico