Acum este Mie Mai 01, 2024 11:01 am

Ora este UTC + 2


Top 3 penibili.

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Top 3 penibili.

Mesajde Elle. » Mie Noi 10, 2004 10:01 pm

aici trebuie sa scrieti topul vostru cu formatiile/solistii/solistele care vi se par penibile..
Elle.
 

Reclame

Mesajde doomnezeu » Joi Noi 11, 2004 10:42 am

Top romanesc:
1. Gutza
2. Adrian Copilu' din flori Minune, actualmente "De Vitto"
3. Fizz


Top strain
1. Enrique Eglesias (god I hate that dude)
2. Negrii care canta (cu exceptia lui Allyah, dar ea nu se pune, a crapat de mult)
3. Tipele care canta si nu au pic de voce.
doomnezeu
 

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 12, 2004 3:43 pm

da...pai pe locul 1si2 imi par a fi cei 3 ``super`` baieti : O-ZONE :lol: si toti cei care canta manele... iar pe 3 ... ma mai gandesc...toate ratatele de genu spicy , bordel alea...aaa pardon: bordo , candy si multi altii... aaa...nush ce sa mai zic...la straini, nu prea ma plang...nu se compara nici macar 50% cu muzica romaneasca.cam atat!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

hmmm

Mesajde Vizitator » Vin Noi 12, 2004 7:49 pm

top 3????????? poi la cat de multzi penibili sunt nici nu-mi ajuge doar top 3! cred k ar fi fost mai ushor sa intrebi de top "n" a celor mai reushite trupe/solishti/soliste....... la acest top e mai putzin de scris :D
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Noi 12, 2004 9:18 pm

:roll: ok.. stiu ca manelele nu prea sunt agreate asa ca va rog sa scrieti un top din care sunt exclusi manelistii...
Elle
 

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 12, 2004 10:57 pm

de ce elle?esti manelista?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Noi 15, 2004 9:54 pm

alexrefflex scrie:
de ce elle?esti manelista?

Doamne fere'..
nu-s manelista si tocmai deaceea manelele ar trebui scoase din start din acest top pt ca toate sunt penibile :twisted:
Elle
 

Mesajde Roxana si Alexandra » Mar Noi 16, 2004 2:04 pm

Pai..Pe locul 3 ar fi O-zone.Adica mie muzica lor mi se pare patetica dar macar au iesit in strainatate(probabil fiindca strainii nu inteleg ce prostii debiteaza aia acolo...)
pe locul 2 ar fii categoria Obositi;Akcent(sa se ocupe cineva si de ei,poate mai invata ceva..)Spicy,Bordo, si toate celelalte aparute ca ciupercile dupa ploaie....
Pe locul 1 se afla categoria Figuranti:Fizz,Nick,toti manelisti...astia sunt chiar penibili.
cam asta e.Va pup!Ciao! :)
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mar Noi 16, 2004 3:45 pm

puneti-i si pe refflex undeva mai....:))
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

mmmmm

Mesajde lulu » Mar Noi 16, 2004 7:45 pm

1 toti cantaretii de manele 2 Bordoux(asa se scrie?!) 3 Fizz
atat:P
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Re: mmmmm

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 17, 2004 11:52 am

lulu scrie:
1 toti cantaretii de manele 2 Bordoux(asa se scrie?!) 3 Fizz
atat:P




bordel , bordoux...sau bordo? parca bordo :arrow: imi par ca sunt niste ratate!au dat pussy pt a ajunge acolo...hi hi hi,daca eram fata:va dati seama ce superstar(ratat)eram???
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Fizz

Mesajde Decron » Mie Noi 17, 2004 4:03 pm

bai mie imi place fizz, e un adevarat. Acu serios la cat de penibil e imi place din mila. Cineva nu poate fi atat de idiot decat daca a suferit o trauma infricosatoare in copilarie. Placeti-l si pe el nitel sa se simta mai bine. "Faceti lumea un loc mai bun" cum spune un presupus pedofil.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Joi Noi 18, 2004 7:50 am

tocmai de-aia nush` cum se scrie , coz` nu am dat prea mare importantza...m-a enervat bruneta` (habar nu am cum o cheama) la Teo , cand i-a stricat aspiratoru` lui Viorel :P...Cred ca i s-a rupt tocu` la cizmulitze de la atatea injuraturi :-)
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Joi Noi 18, 2004 6:18 pm

eh...tot proaste si ratate sunt.au fost la noi in rasnov(bv) acu catva timp,si s-au facut de cacao... cat despre fizz ... la banii lui mi-ash gasi altceva de facut cu ei...ash ajuta un batran , un copil , un om sarac nu as polua fonic atmosfera :lol:
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Vin Noi 19, 2004 7:42 am

si la noi in craiova au fost , la zilele craiovei dak imi aduc aminte bine , si in fustitzele care zburau pe vantul acela , au fost foarte apreciate de publicul masculin din fatza :-) cei care stateau in spate isi rodeau unghiile ca nu vedeau si ei ....iar eu stateam cu spatele 8)
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 9:47 am

dap,asha si p`aici...tot baietii(majoritatea...eu nu`s genu)erau cu gura cascata ca le vedeau bikineii :lol: ... de 2 lei.ce dra** au in cap?cred ca fac muzica cu corpul...nu,de fapt da,ca aici in romania...nu mai zic nimic! maaaaaaaama ce am ras!atzi vazut premiile mtv?cand s-a acordat premiul pt romania...zice aia...si bla bla,castiga oooooooo(deja o-zone erau in picioare) oooombladon si raku!!! :) ce fetze au facut ozonishtii...vai mama lor:P
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

chiar asa ?

Mesajde usher » Sâm Noi 20, 2004 9:48 am

lulu scrie:
si la noi in craiova au fost , la zilele craiovei dak imi aduc aminte bine , si in fustitzele care zburau pe vantul acela , au fost foarte apreciate de publicul masculin din fatza :-) cei care stateau in spate isi rodeau unghiile ca nu vedeau si ei ....iar eu stateam cu spatele 8)



asta e problema "copiilor" din ziua de azi ... in loc sa se uite la ei , se uita ce fac altii si cum fac ... lulu .. de ce nu ai si tu ce arata ? de ce nu esti si tu la "tv" ? nu conteaza cum si de ce .. conteaza ca esti .. si nu cred ca in afara de aratat sa fi facut altceva pt a ajunge unde au ajuns ( bordel , spicey alea si restu ) poate au fost nevoita sa arate ... poate asta e pretul succesului .. de unde sti ca n-o sa fi si tu nevoita sa faci la fel ? nu mai scrieti ma copii fara sa ganditi .. si nu mai purtati pica celor care sunt acolo sus si au succes la o anumita categorie de oameni , si de ce au , cand o sa aveti si voi atunci sa vb , mai bine ramaneti anonimi decat sa sa purtati fuste si bluze decoltate ... ? nu cred ... purtati pica cui n-ar trebuii , daca nu va place , nu va uitati ... trust me .. i know what i saying
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: chiar asa ?

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 11:02 am

usher scrie:
lulu scrie:
si la noi in craiova au fost , la zilele craiovei dak imi aduc aminte bine , si in fustitzele care zburau pe vantul acela , au fost foarte apreciate de publicul masculin din fatza :-) cei care stateau in spate isi rodeau unghiile ca nu vedeau si ei ....iar eu stateam cu spatele 8)



asta e problema "copiilor" din ziua de azi ... in loc sa se uite la ei , se uita ce fac altii si cum fac ... lulu .. de ce nu ai si tu ce arata ? de ce nu esti si tu la "tv" ? nu conteaza cum si de ce .. conteaza ca esti .. si nu cred ca in afara de aratat sa fi facut altceva pt a ajunge unde au ajuns ( bordel , spicey alea si restu ) poate au fost nevoita sa arate ... poate asta e pretul succesului .. de unde sti ca n-o sa fi si tu nevoita sa faci la fel ? nu mai scrieti ma copii fara sa ganditi .. si nu mai purtati pica celor care sunt acolo sus si au succes la o anumita categorie de oameni , si de ce au , cand o sa aveti si voi atunci sa vb , mai bine ramaneti anonimi decat sa sa purtati fuste si bluze decoltate ... ? nu cred ... purtati pica cui n-ar trebuii , daca nu va place , nu va uitati ... trust me .. i know what i saying




usher sa fim seriosi!deci tu ai fii in stare de orice pt a ajunge akolo , nu? eu sincer nu as face asta! DA mai bine raman anonim decat sa-mi flutur boxerii prin concerte!si sa-mi arat partile trupului si sa am o moozika de kkt!!!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

vai alex ce sa zic

Mesajde usher » Sâm Noi 20, 2004 3:03 pm

asa e ma .. degeaba "fluturi" tu boxerii daca nimeni n-o sa-i admire!
gandeste ma inainte sa zici ceva ... nu ai vrea si tu nebunule tu sa dansezi sa te **** pe tine pe scena si fetele sa zbiere? ha ! lasa-ne lasa-ne lasa-ne ! in primu` rand sa ai ce flutura
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Noi 20, 2004 4:19 pm

topul meu 3 suna cam asa:
1. Gia
2. cele 2 sau 3 ciupercutze de vreo 11 anisori ce au aparut cu primul lor videoclip pe "tv k-lumea"
3. Axxa
Ultima oară modificat de Elle pe Sâm Apr 09, 2005 9:31 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

Mesajde DianaRO » Sâm Noi 20, 2004 9:03 pm

Top 3 :
1.On-line ( jalnicii rau de tot ..bleahhhh)
2. Amor sau cum s.o chema
3.Planeta Moldova
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

mmmmm

Mesajde lulu » Dum Noi 21, 2004 6:17 pm

adevaru` e k nu imi displace cand usher isi arata boxerii :PP ( sunt fana usher) darrrrrrrrr cele 2 nici nu au muzica buna....usher macar are muzica de calitate. nici macar nu sunt frumoase (parerea mea) .... usher e un bombonel :P .... si ok , munca fiecaruia trebuie respectata cum am mai zis , dar trebuie sa mai critic si eu din cand in cand :P
siiiiiiii.... sincer inca nu stiu sigur ce as face ptr celebritate....nu as ajunge in pat ptr unele aparitii, asta e clar dar... ink nu stiu ptr k nu am avut cine stie ce ocazii :-) imi astept "marea sansa"
sa le lasam pe bordo in pace :P e viatza lor :oops:
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Dum Noi 21, 2004 7:34 pm

mda...asta asha e..ca inca nu am avut ocazia nici unu` din noi sa facem fel si fel de porcarii pt ``celebritate``.dar eu sincer...sunt convins ca nu ash face asta!!!NU...nu au pic de demnitate in ele!hm...oricum au ajuns acolo.. dar degeaba!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Lun Noi 22, 2004 2:47 pm

:wink: :P :shock: ;PP
uatever, sansele sunt p aproape :P
nu? :? :? :?
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

yeah .. asta sa i-o zici lu "Nicu" :)

Mesajde usher » Mar Noi 23, 2004 1:05 pm

alexrefflex scrie:
mda...asta asha e..ca inca nu am avut ocazia nici unu` din noi sa facem fel si fel de porcarii pt ``celebritate``.dar eu sincer...sunt convins ca nu ash face asta!!!NU...nu au pic de demnitate in ele!hm...oricum au ajuns acolo.. dar degeaba!



care l-ati intrebat pe asta ce ar face si ce nu ar face pt "celebritate" ma?:)
si tu lulu .. GET a life :) e frumos ca visezi ... dar o sa fi mai dezamagita intr-o zi cand o sa iti dai seama ca faza sa iei interviuri la lume si chestii au fost doar un vis copilaresc ... un vis care daca nu incepi de acuma sa te pregatesti poti sa-ti iei adio de la el , si eu stau la sala si visez sa ajung mare cantaret. so .. again 4 you all GET A LIFE ! :)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot], Yandex [Bot] şi 58 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico