Acum este Sâm Mai 18, 2024 7:30 pm

Ora este UTC + 2


De ce sunt "activi" decat vreo 5,6 pe forum?

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 10, 2004 2:34 pm

de ce sunt activi doar 5 ...6 ? Sa va spun eu? ca restu sunt niste inculti care `nici nu stie sa foleseste o tastatura cum trebuie,sau un forum` :P
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 10, 2004 2:36 pm

Sorrynita scrie:
Nu e vorba ca nu le pasa,dar gandeste-te ca poate nu au timp sa intre prea des pe forum..Si e de-abia inceputul..sunt multi fani care nu stiu de existenta acestui forum si cand o sa fim mai multi,atunci o sa fie mai interesant..



gresit don`shoara sorina! daca te uiti la `lista membrilor` sunt inscrisi destul de multi...din care majoritatea au mesaje ale caror numar se poate numara pe degetele de la o mana...intelegi?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

pai

Mesajde usher » Sâm Dec 11, 2004 1:15 pm

sunt inregistrati peste 160 de useri , in concluzie ---> NU LE MAI LUATI APARAREA LA FATALAI 8)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 3:24 pm

eu cred k intra numai 5 6 deoarece e posibil sa fie plictisiti de certuri...sau cum le ziceti voi schimb de replici...sau poate le e frica sa nu va leati si de ei...dar iata ca intr-o oarecare masura v-ati luat is de ei...n-au scapare, a?! :)))))))
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Dec 15, 2004 12:00 pm

alexa scrie:
eu cred k intra numai 5 6 deoarece e posibil sa fie plictisiti de certuri...sau cum le ziceti voi schimb de replici...sau poate le e frica sa nu va leati si de ei...dar iata ca intr-o oarecare masura v-ati luat is de ei...n-au scapare, a?! :)))))))


nu nu alexa :) hai sa fim seriosi!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Mar 16, 2005 12:01 pm

Sunt asa putini activi,pt. ca nu exista un TOPIC k-lumea, care sa atraga interesul.Asta si pt. ca (cred eu) nimeni nu se ocupa si de aducerea de noi informatiii in legatura cu 3se.Interesant ar fi ca sa fie o zi, pe luna macar, in care unul din "cei 3rei" sa discute pe chat cu fanii.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

baieeeeeeeti unde sunteeeeeeeti???????

Mesajde Vizitator » Mie Mar 16, 2005 2:02 pm

ai DREPTATE !
multzi au intrat cu gandu' k vor reusi sa vb cu baietzii si sa le spuna macar o vorba...... iar ei tac precum nepasatorii :cry: ....uite.... chiar ma fac sa plang baietzii astia... :cry: ....in loc sa ma fak fericita :cry:
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 4:07 pm

pey...hai sa o luam altfel...si dak nu sunt fani au intrat aici in sperantza ca vor vbi cu cei d la 3se...dar la urma urmei...nu se gandeste nimeni kta treaba au baietzii astia..? nu au ei vreme de forum-u' nostru...nu credeti..?sau va ganditi ca in fiekre seara se aseaza viorel la masa si zice 'uite k au mai postat ceva...hai sa vad..' si se intalneste a2a zi cu mihai care ii spune 'sti,aseara am vazut k au facut fanii un topic nou...mi-am dat si eu cu parerea'...si apare si laurentiu,care zice 'da...sunt neincrezatori si asta nu e bine..se gandesc tot timpul ca noi nici nu dam p akolo...ar tre'i sa ne dezvaluim identitatea..' ...let's be serious..!.
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 4:19 pm

lasa-neeeee lasa-neeeeee! dak citeai mesajele anterioare, tzi-ai fii dat seama k NU le cerem sa intre IN FIECARE zi.... ci macar o data pe saptamana, sau o data la doua saptamani ! din partea mea, poate sa nu spuna cu ce nick vb ei acum, dar macar sa-shi mai creeze un cont cu kre sa ne raspunda la nelamuriri.... sau nu neaparat, dar sa ne posteze un msj de kre sa fim siguri k ei, 3se, si-au rapit cateva minutzele din timpul lor pt a ne scrie!

ps: ar fi culmea, eu k fan, sa zic k nu ma intereseaza dak intra sau cu ce nick intra :shock: nu crezi?
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 4:26 pm

ba da,cred k ar fi culmea...da de ex eu atunci knd am vbit cu mihai (mda...cu el am stat d vba mai mult) a zis ca tre' sa vada de site'...k se ocupa cineva din cta de el (smth like that daca retin bine) dar ca nici el nu a mai intrat d mult timp,k tpti 3 sunt ff ocupati...si e normal..nu ti se pare?
in +,eu am zis sa intre in fiekre zi asa..dohh...sa dau un exemplu...ar fi bine sa intre si o data la luna...k tot normal mi s'ar parea...dar...DAR...
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Apr 01, 2005 7:08 pm

probabil ati vazut si voi ce reclama si-a facut andreea balan la site.....fratilor am intrat sa vad minunatia de site.........si mi s-a parut COMPLET.......si in plus....ceea ce vad k aici a devenit subiect inflacarat.....ea intra sa citeasca tot d p site......si e singura, nu?! nu mai e nimeni in "formatie" cu ea....cei trei credeti k n-ar putea sa intre , sa zic periodic, pe rand...odata la 2-3 luni poftim.....crezi denyssa k n-ar putea face asta? alti artisti/ formatii care au site-uri cum naiba isi gsesc timp iar ei nu?! pt asta e intrebare capcana..............
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde denyssa » Sâm Apr 02, 2005 12:28 am

dar nu ma intelege gresit...eu nu am spus ca "NU INTRA"...deloc..
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Sâm Apr 02, 2005 12:36 am

:) dar te-am inteles....ziceam si eu :P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde jenidiaconu » Mie Mai 25, 2005 11:09 am

Poate ca nu avem intotdeauna timp.Eu de exemplu am descoperit de curand acest forum dar m-am bucurat :lol: pt ca asa pot vede ce gandesc ceilalti despre 3SE dar nu pot intra mereu pt ca nu am timp.Ma asteapta un bac,sau il astept eu,si mai am de invatat,poate ca si ceilalti sunt la fel acum
jenidiaconu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Mai 12, 2005 7:44 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Mai 27, 2005 4:02 pm

da, ai dreptate.... multa bafta la BAC.... iti tin pumnii si am incredere in tine k il iei cu nota mare.... eu la anu am bacul :roll:
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Mai 31, 2005 10:48 am

Toata lumea se afla intr-o permanenta lupta cu timpul...cel putin asa sunt eu...(si se pare ca n-am prea castigat EU ultimele "batalii" impotriva acestui neinfricat dusman...ca doar se vede ca n-am mai avut timp sa intru nici pe forum...spre DISPERAREA mea.. :cry: )...asa ca ce-ar fi de facut...(spun "ce-ar fi" pt. ca mi se pare APROAPE imposibil sa le faci pe toate...sa te imparti peste tot ...intre scoala si treburile casnice...cumparaturi...etc...si MULTE altele)....si COOLmea....sa mai fi si punctual oriunde ...inclusiv pe forum...



...dar cred ca daca ai o VOINTA de fier , niste NERVI de otel si o AGERIME a mintii & trupului de invidiat...you can handle with it...I mean...with all these stuff...!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde student » Sâm Iul 16, 2005 1:50 am

denyssa scrie:
pey...hai sa o luam altfel...si dak nu sunt fani au intrat aici in sperantza ca vor vbi cu cei d la 3se...dar la urma urmei...nu se gandeste nimeni kta treaba au baietzii astia..? nu au ei vreme de forum-u' nostru...nu credeti..?sau va ganditi ca in fiekre seara se aseaza viorel la masa si zice 'uite k au mai postat ceva...hai sa vad..' si se intalneste a2a zi cu mihai care ii spune 'sti,aseara am vazut k au facut fanii un topic nou...mi-am dat si eu cu parerea'...si apare si laurentiu,care zice 'da...sunt neincrezatori si asta nu e bine..se gandesc tot timpul ca noi nici nu dam p akolo...ar tre'i sa ne dezvaluim identitatea..' ...let's be serious..!.


hai ma ce dreq , un minut acolo sa zica " va vedem" sau " intr-o zi o sa va salutam " sau un kkt de asta , nici un minut nu au ? dar sa faca copii au timp nu ? cum face cheliosu , de toate alea au timp , dar un minut de noi , fanii lor nu au , pai astia sunt oameni ? nu merita nici sa le cumparam cd-ul animalele astea , atata am avut de zis , pa.


frumos , frumos.. "cheliosu" . Cred ca stii ca vei lua ban imediat ce intra Adminul pe net . Elle
student
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:05 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Iul 16, 2005 2:21 pm

pt INFOul tau, draga student, acest "chelios" este mai constient decat tine :!:
iar fanii adevaratzi nu se supara cum te-ai suparat tu si intra in continoare aici chiar dak ei nu ne lasa mesaje...... ai face bine sa te intorci la animalele tale :evil:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Aug 30, 2005 1:38 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Eu cred ca sunt asha putini activi pe forum ,pentru ca se doreshte, ca in mare parte, nu in totalitate,ca mesajele sa fie de genul 3se sunt minunati shi ii iubesc,iar asha este firesc ca te plictiseshti.Lipsesc condimentele,controversele.Ar trebui mai multe subiecte controversate. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Aug 30, 2005 1:38 pm

propune tu unul :!:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Aug 30, 2005 2:00 pm

Promit ca ma gandesc la unul ,shi poate chiar maine il bag,dar problema este ca acum am nishte examene pe cap.Am sa ma straduiesc sa va pun in... mishcare. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Mie Aug 31, 2005 12:13 am

1. Pentru ca nu ne dati voie sa punem o semnatura mare...
2.Avaterele deabia merge sa le pui din computer.. la mine imi apare un x
3.Nu lasati lumea sa vb despre ce vor ei
Le dati ban imediat :shock:

okk am opinat si eu .. sper sa nu ma blokati pentru asta
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 31, 2005 10:34 am

1. deranjeaza o semnatura prea mare! ..... pe mine si semnatura ta ma deranjeaza....... :?
2. depinde ce avatar vrei sa pui
=> nu cred k astea sunt motive pt kre nu intra....

3. ba au voie sa vb despre orice, dar sa nu provoace cearta si sa nu foloseask cuvinte vulgare ;)
4. asta e problema lor :lol: ........ dak nu respecta regulamentul :wink: :!:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mie Aug 31, 2005 11:03 am

:twisted: :twisted: :twisted: Aici sunt in asentimentul lui SuperRoxy,prea multe reguli de la care nu ni se permite deloc sa ne abatem,este firesc ca foarte multi se duc pe forum-uri mai ingaduitoare.Foarte multe persoane deosebit de interesante,dupa mine ,si-au luat ban. :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: Hai sa fim putin mai ingaduitori!!! :twisted: :twisted: :twisted: Eu cred ca ,chiar daca ar intra pe forum ,unul ce nu este fan 3se,nu trebuie sa ii dam imediat cu ban-ul "in cap",ci trebuie sa il invatam sa ii iubeasca shi el ,ca noi,pe 3se.Aceasta este opinia mea, sper ca nu s-a suparat nimeni. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 31, 2005 1:04 pm

nu s-a suparat, dar nu mi se pare normal sa faci off topic, hai se accepta o data, de doua ori, dar dak tzi se face observatzie de ce sa nu ne abtzinem? pt ce exista diferite topicuri? sa putem vb despre orice, si sa nu se abatem de la subiect!
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] şi 39 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico