Acum este Vin Mai 03, 2024 8:42 am

Ora este UTC + 2


Despre scoala

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Dedeea » Vin Noi 09, 2007 10:52 pm

Acum cine stie,poate ca si profele voastre vin din acelasi motiv ca unul din profii mei,fost decan al facultatii,care a iesit la penstie dupa 45 de ani de profesie cu pensia de 1,5 mil lei vechi Imagine Ma rog,a fost si s-a judecat cu nu stiu cine,si a obtinut mai mult,dar un alt motiv pt care vine presupun ca e plictiseala.ImagineCred ca are in jur de 80 de ani,e un batranel simpatic...se misca foarte greu,si de aia in pauze nici nu pleaca din sala.E un profesor foarte exigent,care nu permite adormitilor care nu au venit la grupa lor sa dea examenul cu alta grupa...si uite asa pac restanta :mrgreen:

In alta oridne de idei,am si eu un test marti,care semnifica un punct din examenul meu final la materia respectiva...acum ma gandesc sa fiu fata constiincioasa si duminica sa invat :lol:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Alex`andra » Vin Noi 09, 2007 10:56 pm

^ bafta Dedeea :*


saracul batranel :cry: trista pe bune povestea cu "pensiutza" lui :roll:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Ian 23, 2008 6:22 pm

eu nu am copiat niciodata....nici in generala,nici la liceu...nu stiu sa copiez pt k niciodata nu am avut nevoie :oops: imi amintesc de o lucrare la romana...toti copii si-au facut-o de acasa,eu m-am trezit la 3 dimi ca sa invat.;nu mi-a intrat in cap si am chiulit de la ora la care toata lumea avea 10 fara niciun efort :(
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Mie Ian 23, 2008 8:20 pm

Nici noi nu copiem, doar "ne informam" :lol:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Mie Ian 23, 2008 9:26 pm

yo inca din cls a 3 a copiez :lol:
prima data am copiat nuj ce la mate....dupa am inceput cu istoria :shock:
si tot asa 8) m`am "inspirat" la greu :D
sper sa ma inspir si maine la TIC 8)
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Ian 25, 2008 9:35 pm

Am intrat in sesiune cu dreptul, azi am avut primul examen la care am luat 10. Imagine

Mai am 6 examene, Doamne ajuta! Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Vin Ian 25, 2008 9:38 pm

Felicitari pentru nota de 10 :wink:

eu mai am 3 examene si termin..din pacate nu cu note foarte mari :x
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Ian 25, 2008 11:18 pm

Ce bine ca scapi repede, eu mai am de stat in sesiune!

Bafta multa la ultimele examene! Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Sâm Ian 26, 2008 2:46 am

Eu nu mai am decat unul, dupa care urmeaza proiecte vreo 3 :x ... si tre sa incep sa aplic la facultate si la burse. Doamne Ajuta!! :roll:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Ian 26, 2008 12:43 pm

Doamne ajuta`le 22ror celor care sunt in sesiune :lol: Sa`si ia toate examenele si sa nu se streseze prea mult ...Bafta 22ror Ale va tzoook :*:* asa k pt noroc :-P
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Ian 26, 2008 6:57 pm

Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Ian 26, 2008 7:21 pm

^ Dmne....ce oameni....sunt o gramada de copii distrusi in cls aia :? scz`ma k`ti zic...


mare macho se mai credea si "ala" de zicea ca "eu nu le dau ma papucii la fete...eu le dau tenesii" sau "vai cata esti...cat un butoi de 200 de kile"...

ala da coleg...cred k zilnic l`as zgaria pe ochi :evil:


buna`i vb aia "tot ce zboara...mai nou se filmeaza si se pune pe YouTube ...sa aivba de ce rade prostii...de prostia confratilor lor" :roll:


trebuia sa puna si el un filmutz cu persoana aia a lui "asa minunata" [a dracu` de "manelara" :lol: ]
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Ian 29, 2008 3:51 pm

Asta din pacate nu e nimik ...sa vezi ce fac in ore :roll: !Cel kre a filmat era baiatul profului d mate p kre toata lumea trebuie sa-l respecte k tatal sau ne e prof si dak-l suparam ne asculta la mate...se intelege de ce se comporta asa... :roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Feb 27, 2008 8:22 pm

Sau about facultate....ce mai conteaza nivelul Imagine

In sfarsit dupa un an si jumatate ne-a dat si noua o zi libera Imagine....cam naspa ca e joia,dar ma multumesc si cu atat.
Ma uitam pe orarul colegilor din anul IV, si am observat ca au doua zile maxim in care tre sa se deplaseze pana la facultate....dar de,noi astia pe care se fac experimente (noul sistem Bologna cu reducerea anilor de facultate) tre sa invatam in 3 ani ce au facut ei in patru :lol:

Eu tot mai am noroc,insa am o cunostinta care are 2 zile libere de la facultate,in schimb martea are ore de la 8 la 21 Imagine Imagine Ce profesori nebuni,daca spera ca vor fii cursanti pana la ultima ora Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Mar 11, 2008 11:49 pm

imi distruge nervii,imi produce riduri si imi mananaca mai mult de jumatate din viata...revin alta data cu explicatii pt ca acum sunt furioasa pe diriginta si nu ii suport pre profesorii care nu dau note pe merit si care nu sunt corecti...i-as baga in concediu fara plata toata viata :evil: :x
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Mie Mar 12, 2008 12:51 pm

saptamana asta a fost cea mai zupper de cand a inceput actualul an scolar Imagine


atat ieri cat si azi..am iesit din "carcera" :evil: la ora 12 Imagine cand de obicei am fi avut ore pana la 15 :!:

in timpul "Castigat" din binevointza profilor..mi`am adus aminte de anii scolii generale :lol: cand veneam acasa la pranz si aveam libera toata ziulica dupa aceea Imagine
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Mar 20, 2008 1:31 am

azi o sa am o zi foarte grea la scoala: :evil: nu tu tema la matematica lu' schiopu',nu tu comentarii invatate la romana lu'peste,nu tu nervii cranieni la biologia lu'dracu :shock: etc... :oops: sper numai sa nu iau vreo nota proasta :oops:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Mar 21, 2008 3:53 pm

Azi ''scumpii si dragii'' mei colegi au spart geamul de la o vitrina...si o bucata mare de sticla au pus-o in cos...in timpul orei d engleza un baiat s-a eneravat k nu l-a ascultat profa k sa-i dea si lui un punct in plus la test si a inceput sa se tranteask p jos si sa arunce cu ghiozdanul prin clasa...dar asta nu e tot ...profa s-a enervat si l-a ascultat din 10 cuv ...el a stiut doar doua si ...a luat bucata de sticla din cos si a zis k dak ii trece nota pe kre trebuia sa i-o dea pt cuv isi taie venele...profa nu l-a asc si a trecut 2 ...el s-a enervat si a plecat acasa nu inainte de a mai zbiera...
Dak nu s-a putut abtine luni o sa-si ia ''portia'' de la proful d mate... :lol:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Vin Mar 21, 2008 10:08 pm

astia`s copii batrani inainte de timp


au auzit si ei ca "E la moda" sa`ti crestezi putin din vene..sa le dai un "look" mai trendy :roll:


o mama de bataie merita..ca sa lase crizele de copil rasfatzat acasa :evil:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Mar 22, 2008 10:34 am

Chiar nu e rasfat ...vrea doar sa atraga atentia...sa vz c atentie o sa-i dea proful d mate luni... :lol: :lol: :lol:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Dum Mar 23, 2008 10:22 am

in locul unuia dintre colegii tai...ma ridicam frumusel din banca..si iti ardeam o "cascheta"..de` se invartea saracu` ca si titirezu`..sa`i dau cu varf si indesat atentia dupa care "dragul" de el tanjeste atat de mult :twisted:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Mar 26, 2008 7:23 pm

Azi,desi am avut 7 ore foarte grele,ideea paralizatului de director a fost ca la ora 11 sa avem parte de intreruperea ,sau,mai bine zis,de terminarea orelor mai devreme ca de obicei:"SIMULARE DE CUTREMUR" :lol: asa se cheama activitatea care a indraznit sa ne tulbure ora de matematica,aceasta avand azi o durata de 35 minute :twisted: ,dupa care,toata lumea a iesit afara:elevi,profesori,directori etc. :D Mai vreeeeemmm [-o< simulare de cutremur sau de incendiu 8)
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Mar 30, 2008 7:31 pm

Saptamana asta am scapat de moolte ore...luni trebuia sa stau pana la 4 si am stat doar pana la 12,marti am scapat de la ultima ora si ne-am dus cei care au castigat la un concurs sa vizitam politia... :lol: ...si miercuri am scapat de la ora de religie k profei ii e cam lene si ne-a last sa mergem acasa... :lol: ...si vineri am mers la Cangurul si de la ultimele doua ore am plecat :oops: ...trebuia sa ne dea test la muzik...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Dum Mar 30, 2008 7:35 pm

^ Si eu am fost la Cangurul :lol: . Au fost 19 din clasa mea :lol: . Si dupa ce s-a terminat concursul am plecat acasaImagine.
Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Sâm Apr 05, 2008 9:41 am

Noi, stundetii ..avem vacanta de Pasti? La mine in program nu e trecuta vacanta :(
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot], Yandex [Bot] şi 51 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico