Acum este Vin Mar 29, 2024 8:06 am

Ora este UTC + 2


Propuneri pentru forum.

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Ann@ » Lun Feb 09, 2009 11:44 pm

Sal! De ce ceva vreme (o saptamana doua) am observat ca desi am optiunea de a ma loga automat nu se mai aintmpla si ca desi ma loghez toate mesajele scrise in timp ce eu sunt "plecata" apar ca citite. Plus ca nu pot sa scriu vreun mesaj decat daca ma loghez, din nou, desi o facusem cu cateva clipe in urma.
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Kisss » Sâm Feb 21, 2009 2:57 pm

Lily scrie:
Da, problema se va rezolva in maxim o saptamana, trebuia sa o rezolv acum cateva zile, da' cu toate pregatirile... am mai amanat.



Inca se asteapta faza cu editarea mesajelor si inclusiv functia "stergere". S-a cam dus saptamana ta, ia vezi ce motiv mai bagi. :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Feb 22, 2009 2:53 pm

Ms mult Lily... :hug: !
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Lun Feb 23, 2009 11:19 am

Cu multã plãcere.

Ann@, ai aceastã problemã ºi pe alte forumuri?
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Feb 23, 2009 4:55 pm

E oarba de-a binelea una lume. :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Mar Feb 24, 2009 12:10 am

^ cred că e mai mult ignoranţă
Ultima oară modificat de Vlady pe Mie Feb 25, 2009 5:06 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Feb 24, 2009 8:12 pm

Adela scrie:
E oarba de-a binelea una lume. :roll:


Adela...,

De un timp intrii pe forum numai ca sa comentezi... :| ... si nu vad cu ce te-a deranjat tocmai pe tine ca Lily nu a facut acea chestie dupa ce a spus...probabil ca nu a avut timp, nu a putut atunci... ;) ...
Si nu cred ca ar mai avea rost vreun comentariu... ;) ...parerea mea :)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Feb 24, 2009 8:36 pm

Larisa, este o sectiune de propuneri si suntem intr-o tara libera, asadar toti cei care am postat sau inca postam pe forum avem acest drept de a ne exprima.

Nu cred ca intra in atributia ta sa dai raspunsuri. Lily este persoana in discutie si ma indoiesc sa aiba nevoie de avocat ;) .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Feb 24, 2009 8:51 pm

Dedeea scrie:
Larisa, este o sectiune de propuneri si suntem intr-o tara libera, asadar toti cei care am postat sau inca postam pe forum avem acest drept de a ne exprima.

Nu cred ca intra in atributia ta sa dai raspunsuri. Lily este persoana in discutie si ma indoiesc sa aiba nevoie de avocat ;) .


Stiu...doar ca m-a deranjat putin atitudinea ei... :roll: si tot ma intreb cu ce o deranjeaza pe ea chestia asta... ;))
Asta a fost tot ce-am avut de spus...puteti sa spuneti tot ce mai vreti...nu-mi mai pasa... :)
P.S. As spune mai multe dar nu vreau sa ma cert cu tine sau cu ea... ;)
Aaa...si daca chiar as mai avea ceva de spus...as face-o tot in mesajul acesta...ca sa nu-mi maresc numarul de mesaje postate, pt ca nu asta ma intereseaza... ;) :)

Lily scrie:
Merci frumos pentru înţelegere. :-*

Poţi să spui tot ceea ce doreşti, e un forum liber. :hug:


:hug:
Cum spuneam...daca mai am ceva de spus o fac aici...
E un forum liber doar ca...nu vreau sa primesc iar comentarii (nu spun de la cine...) ca postez doar ca sa imi maresc numarul de mesaje ;) ...
Ultima oară modificat de 3SE_LariSa_3SE pe Mie Feb 25, 2009 8:21 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Mar Feb 24, 2009 9:45 pm

Lily scrie:
Cu multă plăcere.

Ann@, ai această problemă şi pe alte forumuri?


Nu, Lily. Este singurul forum pe care nu ma pot loga automat. In plus ca sa pot fi logata trebuie sa ma autentific de doua ori.
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Feb 24, 2009 11:45 pm

Adela scrie:
E oarba de-a binelea una lume. :roll:

ªtiu, nu observã modificãrile deja fãcute. ;))
Vlady scrie:
^ cred ca e mai mult ignoranta

Nu e frumos sã te legi de Adela, parcã vã înþelegeaþi foarte bine, acum mi se pare urât s-o faci ignorantã. E un gest cam de nesi* :P
3SE_LariSa_3SE scrie:
Adela scrie:
E oarba de-a binelea una lume. :roll:
Adela...,
De un timp intrii pe forum numai ca sa comentezi... :| ... si nu vad cu ce te-a deranjat tocmai pe tine ca Lily nu a facut acea chestie dupa ce a spus...probabil ca nu a avut timp, nu a putut atunci... ;) ...
Si nu cred ca ar mai avea rost vreun comentariu... ;) ...parerea mea :)

Merci frumos pentru înþelegere. :-*
Dedeea scrie:
Larisa, este o sectiune de propuneri si suntem intr-o tara libera, asadar toti cei care am postat sau inca postam pe forum avem acest drept de a ne exprima. Nu cred ca intra in atributia ta sa dai raspunsuri. Lily este persoana in discutie si ma indoiesc sa aiba nevoie de avocat ;) .
Nu am nevoie de avocat, se ºtie cã's foarte rea când vreau. :devil:
3SE_LariSa_3SE scrie:
Stiu...doar ca m-a deranjat putin atitudinea ei... :roll: si tot ma intreb cu ce o deranjeaza pe ea chestia asta... ;))
Asta a fost tot ce-am avut de spus...puteti sa spuneti tot ce mai vreti...nu-mi mai pasa... :)
P.S. As spune mai multe dar nu vreau sa ma cert cu tine sau cu ea... ;)
Aaa...si daca chiar as mai avea ceva de spus...as face-o tot in mesajul acesta...ca sa nu-mi maresc numarul de mesaje postate, pt ca nu asta ma intereseaza... ;) :)
Poþi sã spui tot ceea ce doreºti, e un forum liber. :hug:
Ann@ scrie:
Lily scrie:
Cu multã plãcere.Ann@, ai aceastã problemã ºi pe alte forumuri?
Nu, Lily. Este singurul forum pe care nu ma pot loga automat. In plus ca sa pot fi logata trebuie sa ma autentific de doua ori.
1. Nu da log out dupã ce termini de scris pe forum 2. Nu trebuie sã cureþi cookies 3. Nu intra de pe I.E. 4. La setãrile browserului nu lãsa sã se cureþe automat cookies la închidere. 5. Îþi recomand sã nu foloseºti logarea automatã, e mai uºor de furat parola.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Mie Feb 25, 2009 5:04 pm

Lilz, daca ai fi activat rahatul ala de functie ce permite editarea mesajelor ti-as fi scris cu diacritice, "să inţelege şi tu".

Ştiu că acum este activă, dar la momentul respectiv nu era..
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Feb 25, 2009 5:20 pm

1. Vorbeşte frumos, nu suntem la piaţă
2. Era activată funcţia de editare a mesajelor.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Mar 06, 2009 2:42 pm

Ma, nu stiu de ce va certati. Eu nu mai am timp de atitudini din astea.
Lily, nu stiu daca ai activat functiile de modificare sau de stergere, mie nu-mi apar. Poate sunt activate noaptea sau in perioadele cand nu intru.
Cand o sa apara o sa sterg absolut toate mesajele mele de aici. De aia astept cu nerabdare sa observ acea functie.
O nemultumire a mea este cea ca primesc din nou notificari pe mail cu raspunsuri de pe forum. Te-as ruga, daca esti amabila, sa rezolvi acest lucru.
In alta ordine de idei, nu stiu cine e ignoranta aici atata timp cat nu stii nici sa citesti corect romaneste si nici sa intelegi ce a vrut sa spuna Vlady.

O zi buna. Si pace tuturor! O:-)

Later edit: acum am observat-o pe cea de "modificare". la cea de stergere pot spera?
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Dum Mar 08, 2009 8:00 pm

^stiu ca nu ar trebui sa ma bag,insa treaba cu notificarile o poti rezolva si singura!uite de aici:
Imagine
pace si tie!!! :hug: :hug:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Dum Mar 08, 2009 9:00 pm

ete' Adela, moderatorii pot sterge mesajele... ne punem o pila la un moderator, ceva?
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Mar 09, 2009 11:08 pm

Dory scrie:
^stiu ca nu ar trebui sa ma bag,insa treaba cu notificarile o poti rezolva si singura!uite de aici:
Imagine
pace si tie!!! :hug: :hug:

Ca sa opresti urmarirea subiectului, trebuie sa marchezi inainte ca vrei sa-l urmaresti. Iar eu nu simt nevoia sa aflu cu ce se ocupa unii. Dânggg! :@)


@Vlady: Da, pe mine m-a ajutat un moderator sa sterg ceva. Poate ma ajuta si in privinta mesajelor. Dar gata, nu mai postez... ca sa nu am ce sterge dupa aia. :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Mar 09, 2009 11:20 pm

Gresit Vlady, nici noi nu putem sterge mesaje, decat edita :lol:. Este o problema care se pare ca nu depinde doar de Lily.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Mar 10, 2009 1:42 am

Adela scrie:
Cand o sa apara o sa sterg absolut toate mesajele mele de aici. De aia astept cu nerabdare sa observ acea functie.
O nemultumire a mea este cea ca primesc din nou notificari pe mail cu raspunsuri de pe forum. Te-as ruga, daca esti amabila, sa rezolvi acest lucru.
In alta ordine de idei, nu stiu cine e ignoranta aici atata timp cat nu stii nici sa citesti corect romaneste si nici sa intelegi ce a vrut sa spuna Vlady.
Later edit: acum am observat-o pe cea de "modificare". la cea de stergere pot spera?

NICIODATĂ! Nu intenţionez să activez această funcţie pentru utilizatori, nu am chef ca orice apucat să se apuce să-şi şteargă toate mesajele la primu' motiv de supărare. Nu pentru că aş ţine morţiş să fie multe mesaje, ci pentru că s-ar pierde şirul discuţiilor dispărând mesajele unor utilizatori mai supărăcioşi. Am eliminat şi posibilitatea de editare a mesajelor după mai mult de zece ore, din acelaşi motiv.
Ţi-a explicat foarte frumos Dory cum poţi să scapi de acele notificări, însă dacă voi avea timp, am să te ajut în această privinţă.
Adela scrie:
In alta ordine de idei, nu stiu cine e ignoranta aici atata timp cat nu stii nici sa citesti corect romaneste si nici sa intelegi ce a vrut sa spuna Vlady
Întodeauna înţeleg ceea ce vreau să înţeleg. Iar dacă am ocazia de a râde puţin pe seama unei persoane mai puţin... de ce n-aş face-o?! :-*
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Mar 20, 2009 10:05 pm

:-[[ Pastreaza-ti remarcile, draga mea!
Nu stralucesti de inteligenta. ;))
Au revoir!
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Apr 05, 2009 10:16 pm

Eh şi dacă nu mi le păstrez ce o să-mi faci? :-[[
Ba strălucesc, da' eşti geloasă, nu vrei să recunoşti. ;))
Drum bun, cale bătută! :-h
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Lun Iul 26, 2010 3:29 am

Vlady scrie:
sa fim seriosi.. sansele forumului 3SE de a fi ce a fost candva sunt minime..

adevarat
Lily scrie:
t;Lily"]Nici nu vrem sa fie cum a fost, vrem sa fie mai bun.



:lol: buna gluma.buna.pana la urma si glumele proaste sunt tot glume.proaste cum sunt.da sunt glume
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Aug 15, 2010 4:16 pm

Forumul merge ok ţinând cont de circumstanţe. Pe site-ul de la semnătura ta nu s-a mai scris din 2009. ;))
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 125 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico