Acum este Dum Mai 19, 2024 2:43 am

Ora este UTC + 2


Propuneri pentru forum.

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Iul 01, 2006 8:43 am

Nuu..nu are rost sa facem un test! Woow, Lily, ma bucur k ai lasat pana la urma logo-ul asta! =D> e superb, ai toate felicitarile mele! =D>
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde elle » Sâm Iul 01, 2006 10:31 am

si eu ma plictisisem de celalalt logo :lol:
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Iul 01, 2006 11:22 am

Eh...cel puþin temporar...merge.Imagine
Poate mai obþin poze cu ei...ºi îmi fac timp sã fac un logo mai frumos.
Ultima oară modificat de Lily pe Sâm Iul 01, 2006 12:44 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Iul 01, 2006 12:30 pm

Apropo, cu ce e facuta animatia? Toate programele mele pt animatie strica din calitatea imaginii.
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Sâm Iul 01, 2006 4:03 pm

Ce program ai folosit lily ?
Ultima oară modificat de Hordy pe Vin Iul 07, 2006 12:07 am, modificat 1 dată în total.
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Iul 01, 2006 5:53 pm

Nu ºtiu,probabil.Eu am folosit mai multe programe,am fãcut vreo 10 logo-uri,cu diferite programe.Asta este cu Animation Workshop...cred,am mai folosit ºi Graphic Workshop Professional.Folosesc foarte multe programe de genul ãsta.Imagine
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mie Iul 05, 2006 8:09 pm

hordy :lol: rautaciosule :lol:

btw, imi place logoul :wink:
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Iul 05, 2006 8:11 pm

E simpatic.Imagine
Mã bucur cã îþi place logo-ul.Imagine
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Mie Iul 05, 2006 10:56 pm

Lily scrie:
E simpatic.Imagine
Mă bucur că îţi place logo-ul.Imagine


Mulsumesc :oops:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Iul 08, 2006 10:58 am

Probabil ca inca multi nu au observat faptul ca ora forumui e gresita. Cred ca admin-ul poate rezolva problema, right?

ex: acum scrie ca este 8:58 am , cand de fapt e 12:00 am (e fiiiix, cineva ma iubesteeeeeeeeee =)) )
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Sâm Iul 08, 2006 11:03 am

elle scrie:
Probabil ca inca multi nu au observat faptul ca ora forumui e gresita. Cred ca admin-ul poate rezolva problema, right?

ex: acum scrie ca este 8:58 am , cand de fapt e 12:00 am (e fiiiix, cineva ma iubesteeeeeeeeee =)) )



Seteaza-ti din profil GMT + 2 ... 3 sau cat e diferenta in ore :D
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Iul 08, 2006 11:08 am

loool, ce oarba sunt :lol:
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Sâm Iul 08, 2006 11:41 am

elle scrie:
loool, ce oarba sunt :lol:


Pkt ca ... crezi asa ceva despre tine ... sunt multi oameni care u pareri poaste despre ei si ihmi pare sincer rau :oops:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Iul 08, 2006 12:09 pm

Aaa.....shi eu trebuie sa-mi setez! Nici nu-mi dadusem seama. Ooo, Hordy, cate stii! \:D/
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Sâm Iul 08, 2006 2:13 pm

Andreea Dinu scrie:
Aaa.....shi eu trebuie sa-mi setez! Nici nu-mi dadusem seama. Ooo, Hordy, cate stii! \:D/



Mulsumesc :oops:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Iul 18, 2006 11:56 am

dely_3x scrie:
Imagine fara suparare, dar noul admin incalk regulamentul la greu, macar sa-l stearga de acolo...
atata timp kt te-ai inscris pe forum si postezi se considera k esti de acord cu regulamentul Imagine
adik... mai exact pt tine.. esti de acord sa-tzi exprimi mesajul fara sa scri totul cu rosu ;)
so... dak tu ai fost de acord cu regulamentul aveam tot dreptul sa tzi-l modificam

ImagineE...uite un motiv pentru care nu mai vreau moderatori.Nu înþeleg scopul unui forum.Acela este ca userii sã se simtã bine discutând între ei.Fãrã sã aparã câte un moderator care vrea sã îºi arate "muºchii".Vreau ca cei de pe forum sã se simtã bine aici.Nu suntem dictatori,vrem sã fie libertate.Accept anumite lucruri pentru cã sunt într-o mãsurã acceptabilã.
Oricum Hordy a discutat cu mine înainte pe tema scrisului cu roºu,ºi i-am permis sã scrie un mesaj întreg cu roºu doar sã nu exagereze cu mesajele scrise astfel.ªtiu eu mai bine de ce permit anumite lucruri,aºa cã nu vã mai faceþi atâtea probleme.
Iar cât despre... cã aº încãlca regulamentul,chiar dacã o fac,ºtiu eu de ce o fac,ºi... uite cine s-a trezit sã îmi atragã atenþia.Imagine
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mar Iul 18, 2006 12:31 pm

da, eu m-am trezit.
atata timp kt mi s-a dat dreptate in tot ceea ce-am facut si am fost incurajata nu vad pt ce nu as vorbi... de ce nu mi-as da cu parerea

dak ai fi citit ultimul regulament, scris de mine, nu mai preciza nik de scris tot mesajul cu bold, rosu sau altele... chiar am si scris la inceput k nu este un regulament in toata puterea cuvantului.. pt mai multa libertate
dar unii pun regulament doar k sa-l aiba, fie k ma crezi sau nu.... si tu gresesti.

Citat:
Nu înţeleg scopul unui forum.Acela este ca userii să se simtă bine discutând între ei

eu, k si multzi altzii, nu ma simt deloc bine citind despre akcent nuj cate pagini la topic creat despre 3se :x
nu ma simt deloc bine citind o pagina - doua de chatuiala...
chatuiala ce si-ar fi gasit mai bine locul pe mess sau msj prv :!:

atata timp kt se incurajeaza chatuiala, off topic-ul in prostie, mesaje inutile gen "aham" "ok" "si eu cred la fel" etc persoanele kre intr-adevar vor sa vorbeask serios despre o tema anume nu vor fi activi pe acest forum... tocmai din acest motiv: ii deranjeaza dezordinea.
spun asta pt k am experientza.... si de cate ori am incercat sa elimin chatuiala inutila am avut rezultate bune si scapam de oamenii plictisitori...
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Mar Iul 18, 2006 12:35 pm

Poi dak majoritatea is plictisitori ... pleaca satunci ramaneti voi 2 .. 3 neplcitisitori .. si forumul e organizat se face offtopic la forumul offtopic ceea ce mi se pare okei ... dak asa se numeste forumul mi se pare okei nu ?
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mar Iul 18, 2006 12:40 pm

k deobicei raspunsurile lui hordy k ale unui bagator de seamana... probabil sufera de nebagare de seama si totodata pline de subiectivism... nu suntem doar 3 persoane serioase si neplictisitoare pe forum.... aici i-ai jignit pe multzi
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Mar Iul 18, 2006 12:43 pm

dely_3x scrie:
k deobicei raspunsurile lui hordy k ale unui bagator de seamana... probabil sufera de nebagare de seama si totodata pline de subiectivism... nu suntem doar 3 persoane serioase si neplictisitoare pe forum.... aici i-ai jignit pe multzi


Ai zis ca toti cei care fac offtopic sunt plictisitori ... ia sa vedem cati posteaza la forumul aberatii ... hmmm cam toti :roll: dar da tu ai dreptate nush dc ma sfarm esti cea mai buna si ai si experienta am uitat ca esti cea mai tare moderatoare ... apropo ce inseamna asta ? :roll: :roll:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mar Iul 18, 2006 12:48 pm

a face off topic inseamna sa vorbesti despre cu totul altceva fatza de ce a propus saracul autor....
iar aberatzii tocmai pt asta e creat, sa nu faci off topic in alta parte, te duci acolo si raspunzi.
topicul Off Topic nu se numeste aja pt k este permis sa vorbesti despre orice ce nu are legatura cu subiectele!
presupun k se numeste aja pt k nu are legatura cu 3se... forumul fiind despre trupa 3se.
da'.... e prea greu sa gandesti...


aaa si nu totzi kre fac off topic sunt plictisitori..... ci cei kre exagereaza
mai rau e k se permite exagerarea
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Mar Iul 18, 2006 12:58 pm

dely_3x scrie:
a face off topic inseamna sa vorbesti despre cu totul altceva fatza de ce a propus saracul autor....
iar aberatzii tocmai pt asta e creat, sa nu faci off topic in alta parte, te duci acolo si raspunzi.
topicul Off Topic nu se numeste aja pt k este permis sa vorbesti despre orice ce nu are legatura cu subiectele!
presupun k se numeste aja pt k nu are legatura cu 3se... forumul fiind despre trupa 3se.
da'.... e prea greu sa gandesti...


aaa si nu totzi kre fac off topic sunt plictisitori..... ci cei kre exagereaza
mai rau e k se permite exagerarea


Ex de offtopic : mesajul tau de mai sus
Nu draga offtopicul inseamna sa fii inafara subiectului da ... nu inseamna ca postand f des la un topic esti off topic ... poti posta mult si la subiect si asta e scopul forumului de a dezbate si o dezbatere presupune un dialog intre una sau mai multe persoane ... si credema gandesc insa spre deosebire de tine eu stiu sa tin un dialog contradictoriu fara sa jignesc sau fara sa atac ... si prin asta tu ai incalcat regulamentul ... dar scuzama tu esti perfecta ... esti on topic si nu incalci regulamentele vei fi propusa de moderator ca tot te pricepi 8)
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Iul 18, 2006 12:59 pm

Orice conversaþie evolueazã ºi se mai îndepãrteazã de subiectul iniþial,dar nu se exagereazã ...aºa cã e ok.
Nu sunt încurajate mesajele de umpluturã,sunt tolerate.
Repet,ºtiu eu mai bine ce e de fãcut.Nu vreau sã se ajungã iar la 3 useri activi,anume moderatorii.Imagine
Eu decid când s-a întrecut mãsura ºi când nu.Imagine
Da' momentan sunt foarte încântatã de cum se posteazã,suntem pe drumul cel bun.Acele mici lucruri ce încã nu merg perfect...se vor rezolva pe parcurs.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mar Iul 18, 2006 1:19 pm

Hordy scrie:
Ex de offtopic : mesajul tau de mai sus
Nu draga offtopicul inseamna sa fii inafara subiectului da ... nu inseamna ca postand f des la un topic esti off topic ... poti posta mult si la subiect si asta e scopul forumului de a dezbate si o dezbatere presupune un dialog intre una sau mai multe persoane ... si credema gandesc insa spre deosebire de tine eu stiu sa tin un dialog contradictoriu fara sa jignesc sau fara sa atac ... si prin asta tu ai incalcat regulamentul ... dar scuzama tu esti perfecta ... esti on topic si nu incalci regulamentele vei fi propusa de moderator ca tot te pricepi 8)


atata timp kt se permite nu vad de ce nu as fi si eu off topic? dak adminul nu ar fi tacut la asemenea postari nu mai incalcam regulamentul..... dar, ma repet, DE CE NU, DIN MOMENT CE NI SE PERMITE CHATUIALA IN PROSTIE?... si pe langa subiect...
observ ce gandesti draga :lol: spune-mi unde am scris k off topicul inseamna k postezi mult la un subiect? am spus k plictisitori sunt cei kre exagereaza cu off topicul.
te voi ataca atata timp kt am motive, nu jignesc si nici nu laud pe nimeni pe gratis.

pt linistea ta: DA, ma cred perfecta, vreo problema?


Citat:
Repet,ştiu eu mai bine ce e de făcut.Nu vreau să se ajungă iar la 3 useri activi,anume moderatorii.

eeei na :lol: incepi sa dai si tu declaratzii subiective. dak ai fi urmarit forumul inainte sa vii tu ai fi observat k erau mai multzi useri activi, dak vretzi incep sa-i scriu, fara nicio problema.
ilica, initzial, a fost pus moderator pt 3 luni pt k nu mai aveam yo timp prea mult de forum..... da' la ce "treaba" facea numa moderator nu se putea numi... k si acum, de altfel.
si singurul moderator eram yo, dak nu ma credetzi ii putetzi intreba pe cei vechi....... so? de ce credetzi k l-am pus pe ilica mod? va reamintesc: nu mai faceam fatza valului prea mare de useri si postari pe zi.
aja k... 3 useri activi erau doar acum 1 an ;) probabil nici atunci.

ps: nu va mai atacatzi atata k as vrea yo sa fiu mod... dak vreau ceva cu tot dinadinsul pot si fara sa ma puna lily mod. atata timp kt se respecta regulamentul nu comentez nik.. din partea mea, poate fi oricine mod
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mar Iul 18, 2006 5:01 pm

ma bag si eu in discutie :mrgreen: si precisez faptul ca regulamentul ar trebui respectat de toti indiferent ca sunt useri,moderatori sau admin..si indiferent dak sunt fani 3se sau veniti de pe garsoniera lui marutza.Si cand vi se fac anumite observatii respectatil-le....nu mi se pare corect ca lui Hordy sau celor care frecventeaza garsoniera sa li se permita sa se comporte exact cum o fac pe acel forum ( quote imediat dupa mesajul anterior,offtopic la greu)..ori toti ori nici unul. :wink:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] şi 41 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico