Acum este Dum Mai 19, 2024 7:21 am

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Lily » Joi Aug 14, 2008 4:00 pm

Adela scrie:
Daca nu ti-a venit eu zic sa cumperi un test barza de la farmacie. :oops:

Reao, pot sa iau si test barzoiu' fermecat ca tot degeaba. Am fost bolnavioara rau... da' tot n-ati scapat de mine. :lol:
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Violette » Lun Aug 18, 2008 7:26 pm

God..ce lene imi e sa scriu :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Aug 19, 2008 12:24 am

Am aceasi problema de ceva timp. Doamne scriu asa de incet... mi-am iesit din mana. :oops:
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Mar Aug 19, 2008 9:56 pm

din care mana :?
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mar Aug 19, 2008 10:51 pm

Fac cinste cu o cola..cine ma scoate din depresie? :cry:

:lol: :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Aug 20, 2008 1:20 am

Ok, da' sa fie light, altfel nu beau.

BaRoNu` scrie:
din care mana :?

Aia cu opt degete.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Aug 23, 2008 3:50 pm

'Na ziua!

Mai ma bag si eu in seama pe aici. Doar ce am fost la o plimbarica si... am vazut-o pe sis.Imagine
Era culmea iar sa vina in Constanta si sa nu ne vedem. A fost super frumos, ea e mai scumpica decat in poze. Sper sa mai avem ocazia sa ne vedem. :mrgreen:
Voi ce mai facurati?
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Aug 24, 2008 8:02 pm

Ei Lily, mai aveai putin sa ma ceri de nevasta :oops: :lol: .

Am prins'o,am pozato acum am cu ce sa o santajez :)) .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Dum Aug 24, 2008 9:56 pm

e noapte si e negura si e soare si e lumina
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Aug 24, 2008 11:14 pm

Noaptea este evidenta, iar soarele... nu prea il vad, deci presupun ca sunt eu. :oops:

Dedeea scrie:
Ei Lily, mai aveai putin sa ma ceri de nevasta :oops: :lol: .
Am prins'o,am pozato acum am cu ce sa o santajez :)) .

Aoleo... s-a zis cu mine. Asta este, o sa fiu nevoita sa te ucid, asa scap de un eventual santaj. :mrgreen:

PS: E vina ta, nu trebuia sa te imbraci in albastru, mai ales unul asa intens.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Sep 01, 2008 9:30 pm

mai mai mai! ia stati putin!ia nu va mai omorati voi! ia uite la ele... :roll: si-au luat lumea in cap! :twisted:

SANTAJUL si Crima se pedepsesc prin lege! :mrgreen: si cred ca o sa bag 2 fete la inchisoare 8-[

am venit in vizita pe la Timisoara,pe la rude...ca sa ma relaxez ca pe 15 septembrie incep cla :cry: sa a 12a..urmeaza BAC ul...in fine.. noapte buna tuturor!

SI FARA CRIME CA VA BAG LA ZDUP Imagine
Imagine
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Sep 02, 2008 6:46 pm

Ia uite la ea, vrea sa ma vada printre zabrele. :lol: Nu merge asa, am dreptul sa ucid, da' nu vreau la inchisoare. Nu de alta, da' sunt fitoasa cu mancarea, de haine nici nu mai zic, imi place sa ma plimb mult... si tot asa. Nu ma potrivesc in inchisoare, deci tre' sa gasim o solutie alternativa.

Astazi am umblat de la 12 pana la 19 dupa rochie, n-am gasit, firesc. Maine iar o sa ma duc dupa rochie cu o prietena, iar o sa umblu cateva ore bune. Ieri tot asa vreo opt ore am luat toate magazinele la rand, ce mai... mai fac si eu miscare. :lol: Da' cel putin mi-am gasit o curea draguta. :lol:

PS:Lasa ca poti sa copiezi la BAC, deci nu ai motiv sa iti faci griji.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Sep 02, 2008 7:31 pm

^N-am fost in stare sa copiez nici macar la o lucrare in 11 ani de scoala :cry: dar la examenul de bac? :cry:

In fine...maine am niste analize importante de facut,la inimioara ,sa vad daca se mai poate amana [-o< operatia sau nu si momentan asta e grija mea cea mai mare...

^Iar daca nu iti gasesti rochie,Lily,vii la mine ca te duc eu intr-un magazin de unde iti vine sa le cumperi pe toate... :wink: =;

Auzi,cica fata nu vrea "salopeta","ca-i fitzoasa" :lol: se pregateste cu rochie pt acel moment deosebitImagine :twisted: ...si si-a luat curea ...hmmm :-k asta ma cam pune pe ganduri :shock:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Sep 02, 2008 8:14 pm

Lily,dinainte sa ne intalnim la mare cu 1 luna tu tot iti cautai rochie,mai are cineva rabdare sa stea dupa coada ta ? :mrgreen:

Erai frumoasa in blugi acum 2 saptamni :X ,serios ca ai fii atractia principala,mai ceva ca mireasa :>.

Eu nu mai am timp sa ma plang....am atatea belele pe cap. Iar a venit anul in care trebuie sa ma mut de unde stau cu chirie...ce viata migratoare am avut in ultimii 8 ani....offf Doamne,oare se va termina vreodata?
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana_beyonce_2008 » Mie Sep 03, 2008 12:15 am

:? LILY NICI ACU NU TI AI GASIT ROCHIE :? :? SI EU VREU SA IMI CUMPAR LA FEL BABYDOLL DAR NU PREA SE GASESC :cry: :cry: ORSICUM MAI E PANA 20 SEPTEMBRIE :roll: :roll:
jos rasismul "respecta si esty respectat"
Avatar utilizator
ana_beyonce_2008
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 127
Membru din: Joi Apr 10, 2008 6:56 pm
Localitate: pe o insula insoritaa :) :)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Sep 04, 2008 12:06 pm

mno azi ma relaxez,am dormit si eu azi-noapte..putin mai linistita...mno..acu ca mi's sanatosa... :lol: de baut Imaginela toata lumeeaaa si pizzaaaaaaa...Imagine
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Joi Sep 04, 2008 8:11 pm

fetelor,lasati rochiile ca va sta bine si fara :lol: lenjeria ajunge :lol:
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Sep 04, 2008 11:26 pm

^Porc!
Dory scrie:
^N-am fost in stare sa copiez nici macar la o lucrare in 11 ani de scoala :cry: dar la examenul de bac? :cry:
In fine...maine am niste analize importante de facut,la inimioara ,sa vad daca se mai poate amana [-o< operatia sau nu si momentan asta e grija mea cea mai mare...
^Iar daca nu iti gasesti rochie,Lily,vii la mine ca te duc eu intr-un magazin de unde iti vine sa le cumperi pe toate... :wink: =;

N-ai copiat nici macar in liceu?! :shock: Pacat ca nu am fost colege, nu scapai.
Daca trebuie sa faci operatia, nu sunt alternative, mai bine nu o amani, nu castigi nimic. Macar asa scapi de o grija, plus ca presupun ca asa sunt mai putine riscuri.
Am cautat in toate magazinele din Constanta, si nu sunt putine, n-am gasit o singura rochie care sa imi placa. Acum vreo 2-3 saptamani am luat una, da' n-o port, e prea urata. :oops:
Dedeea scrie:
Lily,dinainte sa ne intalnim la mare cu 1 luna tu tot iti cautai rochie,mai are cineva rabdare sa stea dupa coada ta ? :mrgreen:
Erai frumoasa in blugi acum 2 saptamni :X ,serios ca ai fii atractia principala,mai ceva ca mireasa :>.
Eu nu mai am timp sa ma plang....am atatea belele pe cap. Iar a venit anul in care trebuie sa ma mut de unde stau cu chirie...ce viata migratoare am avut in ultimii 8 ani....offf Doamne,oare se va termina vreodata?

Da sis, si tot mai caut, ti-am zis ca am luat-o pe aia verde, da' nu imi place, nu vreau s-o port.
:oops: Merci frumos sis pentru compliment, as merge in blugi, da' cred ca ma ia la fugarit mireasa. :lol: :lol: :lol:
Imi pare rau sis, trebuie sa avem speranta, pana la urma toate au tendinta de a se rezolva de la sine, si sunt convinsa ca si aici va fi un final fericit. Parca te si vad intr-o casuta frumoasa, a ta, cu putina gradina... poate chiar aici la mare.
ana_beyonce_2008 scrie:
beyonce_2008"] :? LILY NICI ACU NU TI AI GASIT ROCHIE :? :? SI EU VREU SA IMI CUMPAR LA FEL BABYDOLL DAR NU PREA SE GASESC :cry: :cry: ORSICUM MAI E PANA 20 SEPTEMBRIE :roll: :roll:

Eu mi-am luat o babydoll si nu imi place, nu vreau s-o port. Naiba detest stilul asta de rochie. Nu mi se pare ca ar avantaja vreun tip de fata. Toate rochiile pe care le-am vazut sunt asa, parca au o obsesie oamenii astia cu stilul asta, n-ai voie sa porti altceva. :roll:
Dory scrie:
Imaginela toata lumeeaaa si pizzaaaaaaa...Imagine

Eu vreau pizza cu mult cascaval si fara ardei sau ceapa, nu imi plac.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Vin Sep 05, 2008 12:08 am

Lily scrie:
^Porc!

TOTAL DE ACORD CU TINE!!! :-&
Dory scrie:
Imaginela toata lumeeaaa si pizzaaaaaaa...Imagine

Lily scrie:
Eu vreau pizza cu mult cascaval si fara ardei sau ceapa, nu imi plac.

S-A FACUT!!!Pt fiecare,dupa pofta :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Sep 05, 2008 4:44 pm

Bun, m-am facut cu o pizza bunuta.

Maine am petrecerea burlacitelor, vreau si eu idei traznite, ce sa ii fac bietei miresici? :? Daca o arunc in apa... nu stie sa inoate, deci e posibil s-o ucid... Nu prea am idei traznite, si doar asa sa ne plimbam... nu prea are farmec. Vreau ceva nebunesc, sa tina minte noaptea asta.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Vin Sep 05, 2008 4:55 pm

pai... :-k presupun ca o sa aveti striperi,nu??(scuzati daca nu am scris corect cuvantul) :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Sep 05, 2008 5:10 pm

Eu organizez petrecerea si nu vreau sa ma bata logodnicul ei, nu de alta, da' e "micut", are vreo 2 metri si vreo 90 de kg, imi da una... s-a zis cu mine.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Vin Sep 05, 2008 5:40 pm

in cazul asta..e mai bine sa fiti cuminti :lol: of of of :( ...alta idee nu mi-a venit... inca :twisted: daca imi vine vreuna...ti-o comunic :wink:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Sep 06, 2008 3:13 pm

Ok, merci. Oricum mai am putin si tre' sa plec. N-am nicio idee de distractie... da' o sa vedem.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Sep 15, 2008 2:14 pm

mno,copilashi..bine ati revenit la "inchisoare!! :twisted: "

Imagine


Incepand cu data de azi,15 septembrie,copii nostri vor merge la societatea de torturaImagine ,unii ca sa invete,altii sa se distreze,altii anul acesta incep,altii termina...etc :cry:

Mult succes tuturor boboceilorImagine,si mai ales, tuturor celor pe care ii paste BAC-ulImagine ca si pe mine,de altfel :armyok:


mergeti inainte!!!nu va distrugeti sufletul cu scoala!!! [-X
ci calmati-l cu distractie!!! \:D/

acest medicament se poate elibera gratis,fara prescriptie medicala,in orice conditii si la orice ora...este indicat tuturor fiintelor ,de la copii la adulti si nu are efecte secundare! :D

scoala dauneaza grav sanatatii! :-&

campanie sustinuta de elevii satui de profesori cretini si de stres!! :-P
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 40 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico