Acum este Dum Mai 12, 2024 1:50 pm

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Iul 18, 2009 11:02 pm

In sfarsit, dupa atata timp, incep si eu sa simt vacanta... :xx
Cea mai buna prietena a mea, Georgiana, a venit in tara... \:D/ \:D/ \:D/ E singura persoana cu care pot sa spun ca ma distrez... cred ca nu am mai fost asa de fericita de cateva luni... :lol:
Despre atat de mult lucruri trebuie sa vorbim incat nici macar noaptea nu putem sa dormim... :lol: (noaptea trecuta am reusit sa adormim pe la 7... tocmai cand se trezea mami... ) :lol:
Am inceput din nou sa rad din cauza tuturor prostiilor... 3SE sunt acum o amintire frumoasa, nu dureroasa, care sa-mi produca suferinta...
Si... in aceste 7 zile cat sta avem de gand sa facem tot ce vroiam sa facem in toata vacanta... vor fi cele mai frumoase zile din vacanta... poate singurele...
Sunt sigura ca dupa ce va pleca voi devenii din nou asa... cum eram inainte... pentru ca nu pot sa ma schimb... nimeni nu ma poate schimba...

Uneori nu pot nu inseamna nu vreau... uneori chiar nu poti face nimic, dar ceilalti nu pot sa inteleaga asta... sau nu vor... (imi pare rau pentru vara-mea... stiu ca intentiile ei sunt bune dar... nu o sa reuseasca sa faca ceva... sunt sigura de asta... oricat de mult ar vrea si ar incerca)

Urasc Romania din ce in ce mai mult.... nu o sa suport sa mai stau mult in tara asta... toata lumea e asa de preocupata de cum arata ceilalti, unde merg ceilalti, ce fac ceilalti, cum se imbraca ceilalti, ce stiu ceilalti... dar niciodata nu sunt preocupati de ei... tot timpul sunt in cautarea unei barfe... fie ca e sau nu adevarata, nu conteaza.

Anglia, SUA, Australia... :-[ vise...

O sa am destul timp sa ma gandesc din nou la aceste lucrui dupa ce pleaca si Georgiana... :(... o sa raman aici singura, din nou
...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Dedeea » Vin Aug 28, 2009 10:14 am

Hello ! N-am mai dat de ceva timp pe aici, dar citesc totul in fiecare zi. Azi mi s-a facut dor de cateva posturi :D.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Aug 28, 2009 8:25 pm

^Chiar ma bucur... :)

Ieri am fost la shopping :xx (am facut febra musculara la maini :lol: )... si ca de fiecare data mami mi-a cumparat tot ce am vrut (a spus ca merit) O:-) .

Georgiana s-a mutat si net-ul pentru 15 zile nu i-a mers... au mai ramas 3-4 zile... #:-S . De aceea de vreo doua zile nu am mai intrat pe forum.

Urmeaza sa vina peste cateva zile si vara-mea :xx din Spania... mi-e foarte dor de ea. Si de abia astept sa-mi vad noua geanta cu High School Musical :xx :lol:

Mai trebuie sa fac ceva... si sper sa reusesc :) . E mai greu cand persoana pe care vrei sa o ajuti nu vrea sa inteleaga unele lucruri... dar o sa fie bine. Stiu asta! :)

Mi-e dor si de 3SE...
Desi sunt si fan High School Musical, TwiLight, Sonohra, Jesse McCartney, Declan Galbraith, Vanessa Hudgens, Zanessa, Jonas Brothers si Paramore... nu cred ca pe ei o sa-i vad cel putin o data. Sonohra poate... dar slabe sanse. Si ar fi mai bine sa nu sper pentru ca nu vreau sa fac ca si cu 3rei Sud Est..., sa plang(si depresii, tristete, etc) pentru ca nu pot sa-i vad.
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Sâm Sep 05, 2009 9:51 pm

Hello, forum!:D
As posta mai des daca m-ar lasa Mozilla Firefox sa ma loghez:D. Nu pot sa intru numai de pe Chrome:|. Dar intru in fiecare zi sa citesc mesajele noi:D.
Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Sep 07, 2009 12:49 pm

De ce nu incerci Opera? :D
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Lun Sep 07, 2009 11:00 pm

Desi m-am inscris pe mai multe forumuri acesta e singurul in care chiar imi place sa postez...
Pe forumul Twilight nu cunosc pe nimeni... si din cate am observat, cei de pe acolo nu sunt ca voi... sunt diferiti intr-un mod mai putin bun... :roll: Si sunt foooaaarte multi. :roll:
Si... :)
Ma intreb cum a fost pentru voi prima zi de liceu... :D
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Sep 08, 2009 9:32 am

Larisa, scolile nu incep pe 15 ?:D , sau voiai sa iti povestim din amintirile noastre de babalaci, care mai suntem pe aici ?

Eu m-am mutat de la un liceu la altul in clasa a 10-a, pentru ca era prea departe de casa cel la care fusesem repartizata si nu imi placea deloc profilul ( tehnologic ). In prima zi colegele mele tipau numele tuturor celor noi pe hol, ca sa vada care suntem :lol:. Am avut emotii si am fost foarte emotiva cateva saptamani bune, pentru ca ei toti se cunosteau deja de 1 an, aveau glumele si amintirile lor, iar eu paream ca o mica intrusa. Liceul a fost o perioada destul de frumoasa, dar abea pe la sfarsit, in clasa a 12-a, ne-am apropiat mai mult unul de altul.

Si azi dupa 4 ani mai tin legatura cu ai mei colegi, vorbim la telefon, pe mess, ne intalnim si depanam amintiri.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Sep 08, 2009 8:18 pm

Ma refeream la amintiri... :) evident.
Multumesc... :).

Va fi ciudat... cel putin la inceput... sper doar sa nu am colegi care sa asculte manele toate pauzele la telefon, fara casti...
:roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Mie Sep 09, 2009 3:16 pm

Hmmm, prima zi de liceana. Ce departe imi pare acum.
Eu n-am avut deloc emotii, poate si pentru ca am invatat timp de 10 ani acolo (2 ani de scoala primara, 4 de generala si alti 4 liceul). Cunosteam cativa colegi, cunosteam si din profesori. Era un mediu familiar, era practic a doua mea casa.
Acum, dupa 4 ani de la terminarea liceului privesc cu nostalgie in trecut si imi aduc aminte chestii marunte care atunci pareau fara semnificatie, dar care acum ma fac sa zambesc.
Pot spune ca liceul a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea de eleva si studenta.
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Sep 24, 2009 3:28 pm

Hey... ce mai faceti? :hug:

Nu am mai intrat pentru ca am ceva probleme cu pc-ul... sper ca in curand o sa se rezolve [-O[ ...
Nu am mai fost trista de destul de mult timp... si evident ca trebuia sa apara ceva care sa schimbe asta... :roll:
In aceste doua saptamani in care nu am mai putut sa folosesc pc-ul, mi-am dat seama ca sunt... dependenta de conversatiile pe mess cu Georgiana (nu am mai vorbit pe mess cu ea de mai mult de o luna =(( ), de muzica si de forum...
Am avut dreptate cand spuneam "Mi droghero di musica"... poate pare o prostie, dar chiar asa e...

Toate emotiile pe care le-am avut inainte de prima zi de liceu au fost inutile... imi place... :) mai mult faptul ca in clasa sunt doi fani Twilight (dupa ce o sa termine toate cartile de citit o sa am cu cine sa vorbesc mai mult)si Paramore si majoritatea colegilor sunt anti-manele :-bd . "Caracterul unui om poate fi judecat dupa gusturile muzicale"

"Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 53 la data de Mie Sep 09, 2009 12:24 pm"
=D[

Sper sa nu mai dureze mult... m-am cam saturat!
Vreau sa ascult muzica...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Sep 24, 2009 8:46 pm

Da, am văzut că s-a realizat un nou record legat de cei mai mulți utilizatori logați. Nu poate decât să mă bucure asta, s-a terminat vacanța așa că încet, încet se readună lumea pe aici, ca în fiecare an. :hug:
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Joi Sep 24, 2009 8:54 pm

ce mai faceti copilasi? :hug: Mi-e dor de voi, dar abia apuc sa mai intru... offf... scoala, munca, ce sa-i faci? :roll:

Vad ca se vorbea despre liceu si amintiri legate de acesta... pai, eu abia am asteptat sa se termine liceul... nu mi-a placut deloc, m-am mutat aproape in fiecare an si mi s-a parut ceva superficial. Colegii erau sclifositi si neinteresati, vroiau mai mult sa bea... Stiti voi, ce-i interzis atrage toate mustele :lol: ! Ah, mentionez ca probabil n-ar fi fost la fel daca eram in Romania, dar acum n-am cum sa stiu... sincer nu va doresc sa experimentati liceul in Canada... nu se merita... sau cel putin nu unde stau eu. ]:P

Gata ca va plictisesc! :P Mai intru eu, pupici! :hug:

P.S.: Ce mai stiti de Dory? :-*
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Vin Oct 02, 2009 1:12 pm

^Aici sunt! :hug: uite o persoana care mi-a simtit lipsa :hug:
am fost la tara,dupa bac,inscriere la facultate,am fost 3 zile la mare....cu ocazia asta m-am intalnit si cu Adminica noastra :-*


pt cine nu a vazut-o,sau nu a cunoscut-o personal,va zic eu:e fffoart de treaba si foasrte frumoasa:D


apoi a urmat aflarea rezultatelor de la admiterea la facultate :( ,nunta unui verisor la care eu si pretyboy am fost domnisoara/cavaler de onoare, o mica vizita in bucuresti :-[[ pana la universitate :-[[
apoi in craiova,la camin/facultate.

la tara nu am avut net ,dar m-am reintors:D printre voi :hug: :hug:

mi-a fost dor de voi :-* :-*

sa vad cand imi aduc pc la camin si voi intra mai des.


si app de cei 53 utilizatori logati....e cea mai mare fericire de care am putut avea parte :hug:


acu tre sa plec acasa la mine,la floresti.pana ma intorc ,aveti grija de voi

legat de liceu,nu mi-au placut colegii si nici cativa "profesori",dar as mai vrea odata clasa a 12a :-[[ mi-e putin dor de liceu,dar daca o sa fie frumos la facultate,o sa imi treaca.


va pupicesc dulce rau de tot,mai ales pe sis Lily,sis Anca,larisa,mirela,Dedeea...scuzati daca am mai uitat dintre cei cu care ma inteleg suuper bine
va puup pe toti :-* :-* :-*
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Oct 03, 2009 5:11 pm

^Te asteptam Dory... :hug: si succes la facultate!

In sfarsit am din nou pc-ul meu :xx si net-ul meu :xx ...

Am fost azi la Orange ca sa-mi fac abonament la net si tipa de acolo nu a putut sa-mi instaleze net-ul (si mi-a restartat si restartat si restartat pc-ul pana m-am saturat) si atunci nici eu nu am reusit. Dupa ce am iesit de acolo am mers la alta persoana (spunea ca stie si ca e specializata) :lol: si nu a stiut, a spus ca trebuie ca sa-mi reinstalez windows-ul ca sa pot sa-mi instalez net-ul :lol: . Si am reusit sa mi-l instalez eu... din intamplare ce-i drept... :lol:
:lol: :lol:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirela 3SE » Lun Oct 05, 2009 7:16 pm

Forumul asta a inceput sa ma plictiseasca ingrozitor :roll: Asa ca m-am hotarat sa nu mai postez deloc de-acum incolo....Goodbye everyone :)
Avatar utilizator
Mirela 3SE
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1894
Membru din: Mie Iun 20, 2007 10:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Oct 08, 2009 10:31 am

^ faci ce vrei.multumim
paaaa!
^^ multumesc larisa
va tuc pi tate fitili :-* :-*
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Oct 23, 2009 8:08 pm

:hug: :hug: :hug: Mulţumim Lily!!! :hug: :hug: :hug:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Vin Oct 23, 2009 9:22 pm

It's back!!! Merci Lily, ce ne-am face fara tine? ;))
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Sâm Oct 24, 2009 3:45 pm

oooo #:-S Slava Domnului ca s-a rezolvat problema!!!?Multumim Lily. :hug: :-*
Mi-am facut griji atunci cand am vorbit cu duta pt ca am crezut ca nu o sa mai vrea sa mai plateasca... :)
si apropo de duta...l-am intrebat de 3se si mi-a zis ,citez "Nu avem de unde sa stim ce surprize ne rezerva timpul".Dar sa nu ne facem sperante.a comparat trupa cu o casnicie in care intervine divortul.citez:"Niciodata nu va mai fi la fel"
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Oct 24, 2009 5:07 pm

"Nu avem de unde sa stim ce surprize ne rezerva timpul." ??? :shok: :shok: :shok:

God... 8-]

Si prin asta ce a vrut sa spuna? Ca ar mai fi vreo sansa (foare mica, evident) ca ei sa se reuneasca? :D :D :D

WoOw... 8-] 8-] 8-] :xx :xx :xx

Daca 3rei Sud Est s-ar reuni ar fi totul ca inainte. De fapt nu ar fi totul ca inainte, ar fi mult mai bine decat inainte... :xx :xx :xx . Nu ar mai fi in zadar faptul ca am invatat ca trebuie sa fiu fericita & multumita deoarece formatia pe care o iubesc exista (au concerte, din cand in cand mai scot si cate un album), nu sa plang pentru ca nu pot sa ii vad cand vreau. :D :D :D Era o prostie ceea ce faceam.

Si da... am vazut si "Niciodata nu va mai fi la fel", doar ca in momentul de fata asta nu e asa de important, pentru mine, evident. :)

Ar fi frumos ca pe data de 22 noiembrie sa anunte ca 3rei Sud Est s-au reunit :xx , exact dupa un an.
Si sa faca un nou album, pe care sa nu aiba nici o piesa comerciala (acum sincer nu-mi prea place piesa "Free man", in schimb "Visator" & "Impreuna" :xx :xx :xx ). Sa fie singurii din Romania care nu canta muzica comerciala. Sa fie din nou "Unicii 3SE".
:xx :xx :xx

Mda... uneori merg cam departe cu visele si cu optimismul meu. ;))
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Sâm Oct 24, 2009 7:37 pm

Of Doamne, stau si citesc ce ati mai scris pe forum si tare copile sunteti :lol:. Free Man suna foarte bine, a prins la Radio, iar Laur este pe val compunand piese care de care mai frumoase....vezi Don't see ya :xx .

Nu inteleg logica si perceptia voastra despre ce inseamna a aprecia un artist / un compozitor. Cu siguranta daca Laur ar reveni in 3SE l-ati preaslavi la fel ca inainte. Tot ce se poate desprinde din atitudinea asta e ca sunteti subiective si faceti parte din grupa fanilor 3SE, care acum cand il vede pe Laur la tv au in gand doar " zbârcă, zbârcă ”, asa cum faceam eu la 10 ani cand ma uitam la Jocurile Olimpice si voiam sa greseasca participantele altor tari.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Oct 24, 2009 7:49 pm

Yupppyyyyy, a revenit forumul :xx :xx :xx \:D/ \:D/
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Oct 24, 2009 7:58 pm

"tare copile sunteti"

Probabil ca ai dreptate cu asta... ;))
Am spus numai ca acum nu-mi prea place piesa Free man... s-a intamplat ca si cu piesa lui Mihai, Cryin'. :roll:

"faceti parte din grupa fanilor 3SE, care acum cand il vede pe Laur la tv au in gand doar " zbârcă, zbârcă ”"

Cred ca numai la o emisiune la care a fost el invitat m-am uitat. Si nu asteptam sa greseasca... eram doar trista ca in loc de 3rei Sud Est era numai el.

Si acum mi-a cam trecut acea... stare de optimism ;)) . Dory stie de ce.
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Oct 26, 2009 8:52 am

mmdaaa....avem dreptul sa fim subiectivi atata timp cat suntem sinceri.daca nu ne place piesa "Freee man" nu ne place si gata.Fiecare e liber sa aleaga ce sa ii placa si ce nu...
si sunt de acord cu larisa << Cred ca numai la o emisiune la care a fost el invitat m-am uitat. Si nu asteptam sa greseasca... eram doar trista ca in loc de 3rei Sud Est era numai el. >>


PEACE ^:)^ :)]-
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Oct 26, 2009 4:24 pm

Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot] şi 53 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico