Acum este Joi Mai 02, 2024 7:51 pm

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Ann@ » Lun Oct 26, 2009 11:05 pm

Dory scrie:
si apropo de duta...l-am intrebat de 3se si mi-a zis ,citez "Nu avem de unde sa stim ce surprize ne rezerva timpul".Dar sa nu ne facem sperante.a comparat trupa cu o casnicie in care intervine divortul.citez:"Niciodata nu va mai fi la fel"


Destept raspuns din partea lui, coincide cu parera mea despre ce s-a intamplat cu trupa. Adica o casnicie in care intervine divortul si de aici se poate trage anumite concluzii...
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3seluver » Joi Oct 29, 2009 6:24 am

Sincer eu cred ca Laur s-a referit la prietenia lor, nu la trupa. Mi-e prea greu sa cred ca s-ar reuni, dar nu e niciodata imposibil... ;)) Om trai, si-om vedea! :lol:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Sâm Oct 31, 2009 8:59 pm

Ba-bau, v-am speriat ? ;;)

Ce repede trece weekendul. de luni iar la munca si facultate (:| ...vreau la munte, vreau vacanta :xx .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Sâm Oct 31, 2009 11:12 pm

Guess who's back :lol:

Am revenit dupa o perioada lunga de absentare...bucurati-va (unii :lol:) ca am revenit... Dorul de a-i revedea pe scena e tot mai mare, dar asta-i viata... Mai nebun ca niciodata :lol: Si mai plin de energie like I never was ...
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Dum Noi 01, 2009 11:26 am

Observ ca altora nu le-a trecut supararea din cauza unei probleme :lol: Nu dau nume ca se stie cine-i ;) Si Dedeea, am o intrebare pentru tine, atata timp cat persoana respectiva ma enerveaza pot sa dau qoute la persoana care a postat inaintea sa? :)
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Noi 01, 2009 11:36 am

Decat sa te certi, mai bine citeaza alta persoana si ignora ceea ce te supara. Eu nu am nimic cu nimeni, mi-ar place sa vad ca va intelegeti cu totii, dar ultimul lucru pe care vreau sa-l mai intalnesc pe aici sunt injuraturi si jigniri.

Nu faceti asta pentru mine sau placerea altora ci pentru respectul vostru de sine ;) .



Later edit :

Poti astepta sa mai posteze alta persoana, nu e nevoie sa raspunzi imediat :P, nu numarul de posturi conteaza, ci ceea ce scrii in ele.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Noi 10, 2009 10:01 pm

Hey...
Ce mai faceti? :hug:

Vroiam sa va cer parerea in legatura cu ceva... ;)) De vreo 2-3 luni vreau sa-mi pun un pierce in spranceana 8-] (daca as face-o as merge la un salon specializat, evident... :roll: si asta ar fi vara urmatoare pentru ca la liceu nu as avea voie... :-@ ). Motivul... nu stiu, imi place pur si simplu... :) , doar ca mami [-X nici nu vrea sa auda de asta :lol: si nu e singura persoana :-j ... doar doua persoane sunt de acord cu asta :lol: , Georgiana (a spus ca ea nu si-ar pune doar ca daca eu vreau ea ma sustine) :) si o vara de-a mea, care a spus ca daca vreau vine cu mine :lol: , doar ca fara sa stie mami... :lol:
Credeti ca ar fi vreo metoda prin care sa o conving si pe mami? :lol:
Ar trebui sa ma sustina, nu e un lucru rau... :) e doar ceva ce-mi doresc foarte mult...


Deci, daca m-ar lasa nu ar mai trebui sa-mi cumpere chitara :xx de Craciun... la asta as reununta... mi-as strange bani si mi-as cumpara-o eu...
Si ar trebui sa imi dea permisiunea asta pe o foaie, sa semneze ca ma lasa, nu sa ma trezesc dupa aceea cu surprize. :lol:
:)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Noi 24, 2009 11:44 pm

eu nu am fos de acord niciodata cu mai multe gauri decat sunt necesare..adik nu 10000 de gauri in urechi,nu pierce in nas,buric,spranceana,si alte parti componente ale corpului uman;)
daca u vrei neaparat atunci e ok...fa ceea ce simti ca iti place,ceea ce te face sa te simti bine si ceea ce iti doresti.Cu mama ta nu prea stiu ce sa iti zic..am incercat si eu sa o conving pe mama sa semneze ca ma lasa sa fac facultatea in ce oras vreau eu dar in zadar.tot in craiova am ramas....

pot sa ti urez doar bafta!!! =D[
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Noi 26, 2009 8:22 pm

Multumesc... ;)) :hug:

Mi-am schimbat planurile... :-j asa se intampla in ultimul timp... imi doresc atat de mult ceva si dupa aceea renunt si vreau sa fac altceva la fel de mult... :roll: e o prostie.
Acum vreau, de fapt nu vreau, am nevoie de chitara :xx :xx :xx ...

Azi mi-am dat seama ca in urma cu 3 zile a trecut un an de cand i-am vazut ultima data pe 3rei Sud Est... :-[

... si maine e ziua lui Diego Fainello
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Dec 02, 2009 9:05 am

Nu o sa pot sa intru un timp pe forum pentru ca am reusit ieri sa-mi virusez PC-ul X(
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Dec 20, 2009 8:06 pm

'Nă seara!

Am schimbat faţa forumului, sper să vă placă. ;))
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirela 3SE » Dum Dec 20, 2009 8:50 pm

Noroc ca se poate schimba stilul interfetei si din profil :-h
Avatar utilizator
Mirela 3SE
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1894
Membru din: Mie Iun 20, 2007 10:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Lun Dec 21, 2009 3:45 am

Ce faceti? :)

Aproape a mai trecut un an... :shok: Ce planuri aveti de Sarbatori? :)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Dec 24, 2009 2:01 pm

Buna...

Eu nu am nici un plan, de fapt pentru ce ai nevoie de unul cand stai in casa? :lol: Prefer sa stau singura decat sa merg cu altii, sa fiu supusa sa ascult manele :-& b-( si pe langa asta sa ma fiu considerata si invizibila, la fel ca anul trecut :-t . Asa o sa pot macar sa ascult ce muzica vreau si sa vorbesc cu My Best Friend... :)
De Revelion la fel :lol: , o sa ma distrez de minune, ca in ceilalti ani =)) . Cel putin atunci o sa am chitara :xx :xx :xx .

Mda, ma rog...

Sarbatori fericite!!! :hug:
[):) %%-
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Dec 24, 2009 8:28 pm

Sărbători fericite tuturor !

Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Joi Dec 24, 2009 8:40 pm

Sarbatori fericite, dragi forumisti! :hug: :lol:
Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Vin Dec 25, 2009 6:36 am

Imagine

Sarbatori Fericite si tot ce va doriti dragii mei! :) Sa aveti parte de un an nou si plin de bucurii! :)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Vin Dec 25, 2009 8:44 am

Sarbatori Fericite !!! Si Tot Ce Va Doriti Sa Vi Se Impliseasca . Al Vostru Ady :hug:
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Joi Dec 31, 2009 7:31 am

LA MULTI ANI tuturor pe forum! Sper ca anul nou sa va indeplineasca dorintele! Iubiti si fiti fericiti! :-*
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Ian 01, 2010 10:21 pm

La mulţi ani tuturor!!! :hug: :hug: :hug:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Ian 07, 2010 10:05 pm

Mirela 3SE scrie:
Noroc ca se poate schimba stilul interfetei si din profil :-h


:lol: Super tare reacţia. :lol:
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Ian 08, 2010 10:32 pm

Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 75 la data de Vin Ian 08, 2010 8:23 am
:shok: :shok: :shok:
Wow... =D[ pentru cei care au fost conectati...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Feb 04, 2010 11:21 pm

Hello toata lumea mi-a fost dor de voi. Imi cer scuze ca intru atat de rar pe forum dar am ramas fara net si pana se rezolva sunt obligata sa intru din joi in pasti. m-am saturat de frigul asta vreau sa vina vara. cred ca unii din voi imi impartasiti parerea. va pup pe toti si promit sa revin cat mai curand. aveti grija de voi. :hug: :hug: :hug: :-* :-* :-*
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Feb 06, 2010 10:17 pm

M-am saturat atat de tare de tara asta... o urasc. Si ura asta creste din ce in ce mai mult... mai ales atunci cand vad oamenii de pe aici si tot ce spun, cum se comporta... si ce asculta...
Ma simt... blestemata ca sunt nevoita sa traiesc in tara asta... si daca as avea ocazia sa ma mut in alta tara (mai dezvoltata, evident) si acolo as fi intrebata de unde vin as prefera sa-i spun ca nu stiu deoarece sunt adoptata si nu-mi cunosc parintii(desi nu e nimic adevarat), decat sa-i spun ca sunt din romania, tara asta de... ma rog...
Toata lumea spune ca "tot mai bine e acasa, in tara ta", mda... e extraordinar de bine aici... atat de bine incat as vrea sa dispara tara asta... sau sa o cucereasca cineva... pacat ca nu au facut-o mai demult... acum nu cred ca mai e posibil asa ceva...
Si daca as putea, dupa ce as pleca din tara asta, as vrea sa uit, cu exceptia lucrurilor care tin de 3rei Sud Est (unicul motiv pentru care pot sa spun ca... sunt mandra ca sunt romanca, desi asta suna foarte urat)... (acum plang...) si toate amintirile frumoase din copilarie... chiar si limba as vrea sa o uit, obiceiurile de aici... tot ce tine de cultura romaneasca...
Da, stiu ca sunt oameni care au probleme adevarate... nu ce am eu, dar chiar m-am saturat... pur si simplu nu mai suport sa traiesc aici...
si...
... si mi-e dor de Georgiana...
:-[
...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Lun Feb 08, 2010 10:55 pm

Dory sis! :D Bine te-ai intors! Sper ca facultatea merge bine si esti bine sanatoasa. Nici eu nu prea apuc sa intru ca muncesc destul de mult cu Olimpiada asta... Ma bucur ca ai mai dat un semn! ;))

Larisa... nu e chiar asa. Eu, desi sunt plecata din Romania, sunt mandra ca sunt romanca! Nu as putea sa zic vreodata ca nu-s din Romania. Mi-e greu sa inteleg ce se intampla in Romania; eu vin doar in vacante cand apuc si nu prea vad raul, desi toata lumea incearca sa mi-l arate. Poate o sa se schimbe... si nu e usor nici intr-o tara straina, unde nu cunosti pe nimeni... :roll: Capul sus, lasa ca o sa se mai schimbe lucrurile! Have faith! :)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot], Yandex [Bot] şi 51 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico