Acum este Vin Mai 03, 2024 11:08 am

Ora este UTC + 2


Ce înseamnă pentru tine un prieten adevărat?

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Dedeea » Vin Aug 28, 2009 10:23 am

Prietenii adevarati sunt foarte greu de gasit si pe cale de disparitie :lol:. Eu insa pot spune ca am 2 prietene apropiate care m-ar ajuta la nevoie oricand. Una din ele e Lily, iar cealalta colega mea de facultate si mai nou de servici.

Lily e dusa cu pluta pe mare, ca tot e din Constanta, e aiurita, e zapacita, dar daca o sun in creierul noptii imi raspunde si ma asculta oricate probleme as avea. Anul asta chiar ma batea la cap sa ma mut la mare definitiv, ca e chiria mai ieftina =)). Din pacate n-am ajuns sa o vad si totusi nu mi-a dat ignore O:-) .

Ligiuta, colega mea o cunosc de vreo 4 ani. La inceput nu puteam sa o sufar, dar pe parcurs mi s-a demonstrat ca aparentele inseala si in spatele oricarei persoane se ascunde un suflet pe care tb sa-l descoperi. Anul acesta in perioadele grele a fost alaturi de mine si m-a ajutat enorm in gasirea unui job.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot], Facebook [Bot], Yandex [Bot] şi 47 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico