Acum este Lun Mai 20, 2024 8:59 pm

Ora este UTC + 2


Bad Side of 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Mirabella » Mie Apr 06, 2005 1:22 pm

Buun!...si Maruta a spus este posibil ( nici el nu stia sigur...),ca emisiunea sa continue...dar FARA EL!!!
...acu'...de ce sa continue fara el...nu stiu!!!..doar ce vor aia...??...sa-l cenzureze :?:
..hmm! daca Maruta nu mai e, atunci NIMiK nu mai e :!: ...pt.ca emisiunea nu va mai fii atat de vizionata si iubita ca pana acum!...cred EU!
...cu alte cuvinte....chiar daca Tonomatul DP2 va exista in continuare ( dar prezentat de altcineva...),eu tot voi considera ca NU MAI EXISTA!...odata cu plecarea lui Maruta...s-a daramat si Tonomatul!
(punct.)


ps:am vazut si eu programul TV ( unde figureaza si Tonomatul),la orele pe care le-ai mentionat anterior!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 15, 2005 5:26 pm

Dupa cum cred ca deja a-ti observat Tonomatul este in continuare tot cu Maruta si trebuia sa stie lumea k a fost o farsa.Dak a-ti vazut emisiunea de pe 1 aprilie se vedea destul de clar cat de destins a fost pe parcursul intregii emisiuni pana cand a anuntat ce a anuntat si deodata a devenit trist.Nu vad de ce s-a creat atata tam-tam ptr asta,sincer.Si pana la urma este singura emisiune pe care o are si TVR-ul mai de Doamne-ajuta si nu cred eu ca le-ar fi convenit sa renunte la ea.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Apr 19, 2005 10:00 am

Bineee...sunt de acord cu tine...dar de ce timp de cateva zile emisiunea NU s-a mai difuzat :?: :?:
...si daca ati vazut si la carcotasi...s-a spus si despre "neintelegerea" de la TVR2...si ca Maruta de suparare, nu s-a putut abtine...si a zis pe post niste lucruri care in mod normal nu ar fi trebuit spuse...chestia cu tabelele cu ratting, si tot ce a mai spuc Catalin pe post referitor la emisiune...si posibile motive pentru care emisiunea se "suspenda"!

...ma rog,..eu chiar ma bucur sa aflu ca emisiunea inca exista...asta chiar daca eu nu o pot urmari... :cry:
...si stiti ce este cel mai rau :?: :?: ...ca NU o da in RELUARE, (pt. cei care nu-s la ora aceea acasa sa poata vedea interpretul/interpretii favoriti la "interogatoriu"...), si asta in ciuda atator rugaminti din partea mea si a multor altora care probabil au cerut acest lucru... :cry:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Apr 19, 2005 7:17 pm

:roll: daca o mai continuati cu off-topicul primiti avertismente (nu vreau nici un reply la acest post)
Ultima oară modificat de Elle pe Vin Iul 22, 2005 3:39 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

Mesajde Yrynna » Vin Iul 22, 2005 3:27 pm

Hmmmm, pai toti suntem oameni&toti gresim. Unde cred eu ca gresesc baietii? Mie mi se pare k ne acorda prea putina atentie :roll:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Iul 25, 2005 10:57 pm

credeti ca 3se ar trebui sa isi schimbe stilul?eu zic ca la peste 30 de ani li s-ar potrivi si un stil mai linistit,gen balade rock.cine a ascultat cel mai recent album backstreet boys,despre asta vb.sunt misto si acum,dar e greu sa canti dance atatia ani.parerea mea.astept si alte pareri.
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Iul 26, 2005 8:43 am

nuuuuuuuu fara rock :x sa nu aud k 3se se apuk de rock :shock: :x
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mar Iul 26, 2005 11:30 am

:roll: nu vad de ce si-ar schimba stilul.. pana la urma dance-ul este stilul lor.. ei l-au adus in Romania .. ar fi culmea sa inceapa sa cante rock :?
Elle
 

Mesajde cerber » Mar Iul 26, 2005 1:15 pm

da,pot sa cante tot dance dar ma gandesc ca il mai8 pot nuanta.ceva mai multe chitari,instrumente reci,nush daca ar strica
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Mar Iul 26, 2005 5:59 pm

cerber scrie:
da,pot sa cante tot dance dar ma gandesc ca il mai8 pot nuanta.ceva mai multe chitari,instrumente reci,nush daca ar strica

ti-ar placea sa cante numai melodii in genul "alaturi d ingeri"?..este o super piesa,dar..mie imi plac si astea mai ritmate..e stilul 3se..si nu mi-ar placea sa-l schimbe.. :D
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mie Aug 03, 2005 3:33 pm

Mie nu mi-ar placea sa-si schimbe stilul. :( Si cred ca nici ei nu se gandesc la asta.De ce sa-l schimbe?Cu acesta s-au facut cunoscuti,prin asta au demonstrat ca sunt cei mai tari.
Apropo de acele nemultumiri fata de ei.Eu consider ca un album pe an e destul de bine,in ciuda faptului ca fata de alti ani sunt mult mai ocupati si timpul este insuficient.Albumul ''Symbol'' a avut parte de promovare,au scos 4 videoclipuri si a fost un an in care 3rei Sud Est nu lipsit nimanui.Totul se rezuma la timp,asta e trebuie sa-i intelegem atunci cand promit cate ceva si nu duc la bun sfarsit.Treptat se vor rezolva lucrurile. :wink:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 05, 2005 8:59 am

"Cu ocazia unui turneu in Germania, trupele 3rei Sud Est si André au
adunat *** de spectatori impreuna (la Stuttgart, respectiv Frankfurt).
Ciiiiti? Pai, unde se cred nemtii astia? La Woodstock? "


( http://groups.google.ro/group/soc.cultu ... 27f735f7aa )


aha......... oare e edevarat? asta e mai demult, dar mi-am adus aminte de ea :? oare de aceea nu se lauda baietzii nostrii de cate ori se duc in alte tzari? :? :(
Vizitator
 

Mesajde Denisa-Marina » Mar Aug 09, 2005 9:25 pm

Nush, 3SE sunt dragutzi asa cum sunt ei!DAR un singur lucru m-a deranjat!Anu trecut au avut un concert in Eforie Nord la care m-am dus si eu.Cand erau pe scena, dupa ce k erau foarte reci cu publicul:au cantat 3 melodii repede si au sters-o, cand am vrut sa le fac o poza din public mi-au spus:"POZELE MAI INCOLO,NU ACUM"! A cazut cerul pe mine in momentul ala! Si mai incolo cand ca se grabeau sa ajunga in Mangalia?!Am fost foooarteeee dezamagita si cateva luni nici n-am vrut sa aud de ei!Ce le faceam eu cu poza aia k voiam sa am doar o amintire...si nu le cerusem sa ma fotografiez eu cu ei ci doar le faceam o poza...nu mi-o luati in nume de rau, dar...acum mi-a trecut k au fost foarte dragutzi la ultimul concert din Eforie dar atunci...bad day...
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 10, 2005 10:23 am

mda.... pai ce, numai altii sa aiba fitze ? :lol: :P sau poate au glumit knd tzi-au zis "POZELE MAI INCOLO,NU ACUM"! ... cine stie...
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Mie Aug 10, 2005 10:28 am

Cine stie, nu cred ca au vrut sa fie"rai" cu fanii!!!!!!!!! Poate k au avut o zi proasta, sau altcva
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 1:39 pm

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Urat din partea lor, :evil: :evil: :evil: au fost nishte magarushi ca ti-au facut asta.Daca au avut o zi proasta nu trebuia sa se razbune pe bietul fan.Pana la urma ei exista pentru ca existam noi, fani.Sa nu se repete!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Daca as fi fost in locul tau m-ash fi dus undeva in direct ,unde erau shi ei ,ceva gen Plaja lui Maruta, shi distrugeam un album de al lor asha in fata lor(oricum puteam foarte ushor sa imi iau altul,sau chiar sa stric unul care oricum nu mai mergea),sa vedem ce fete faceau.Plus ca sunt foarte curios cand ,shi daca, m-ar fi mai ignorat pe mine sau pe alt fan.Poate pare un gest deplasat...dar atat timp cat este eficient... :evil: :evil: :evil: Mi-ar placea foarte mult sa scoata shi o piesa, doua, asha mai pop-rock.Dar nu sa cante numai pop-rock. :D :D :D
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Aug 28, 2005 5:09 pm

razbunarea e arma prostului......... si sa nu-mi spui k te-am jignit iar!
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 5:34 pm

Nu mai jignit.Nu era vorba de razbunare era vorba de...o demonstratie a faptului ca shi noi suntem oameni, shi simplul fapt ca suntem admiratori ai lor,nu inseamna ca urmeza sa-i iertam ,sau sa-i scuzam pentru orice prostie fac. :twisted: :twisted: :twisted: O demonstratie a faptului ca trebuie sa lupte pentru noi,ca nu este tot una cu sau fara noi,o demonstratie a faptului ca avem shi noi sentimente shi orgoliu. :twisted: :twisted: :twisted: Daca ei nu fac sacrificii pentru noi,noi de ce am face pentru ei??? :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 10:48 pm

http://www.fanclub.ro/printthread.php?t=1350

si pe asta tot de la killer il am.... si mai zici k nu ai ce posta :lol:
intratzi, va rog, si ascultatzi diferentza :twisted: nu are mult de downloadat, decat 7 sec ;)
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Oct 09, 2005 5:12 pm

Cine este acest Killer?Imi suna cunoscut. :-k
Banuiesc ca vorbeshti de vocea lui Laur de pe piesa zoofililor pix.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Oct 09, 2005 6:21 pm

ai ghicit :lol:
nu zic k nu ar fi vocea lui Laur, dar cu ajutorul calculatorului potzi face sa semene cu orice voce...... asa cum a facut respectivul :?
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Oct 09, 2005 7:21 pm

Dar cine este acest individ ,imi suna cunoscut?
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde killer » Dum Oct 09, 2005 9:16 pm

:evil: Sunt un om ca oricare altul.Nu sunt nimeni aparte ilincule!!!!!!!!!!! :shock: Dar tu poti sa crezi ce vrei!!!!!!!!!!!!
Soarele urca deasupra unui macel.
killer
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Apr 20, 2005 7:14 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Oct 10, 2005 11:24 am

Nu ma cheama Ilinca ci ILICA
Imi sunai cunoscut ,asha ca nu te mai ataca atat :!:
:evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Oct 10, 2005 11:40 am

imi place k l-ai facut sa posteze ceva :lol: :lol: :wink: suntetzi tari :lol:
killer este fratele lui iuli :!: ...... te-am lamurit, nu? :P :lol:
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico