Acum este Sâm Mai 18, 2024 7:32 am

Ora este UTC + 2


ID-urile băieţilor.

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde cerber » Sâm Ian 06, 2007 9:18 am

don hacker,probabil ca ai incepe sa ii vb despre cat e el de rau ca i-a facut pe cei de la animal x sa sufere,sa planga noaptea in asternuturi,sa nu mai aiba succes....daca si dupa atata timp mai ai in minte chestia asta pai esti prea fixat pe chestia asta si prea copil ca sa treci peste ea
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde street-girl » Lun Ian 22, 2007 11:47 am

da ... intradevar ... nu e nevoie sa aiba toti smecherasii ID-urile celor trei de la 3rei sud Est ... gandul lor poate e ascuns si ... mnah ... unii probabil vor doar sa faca impresie buna pe forum (cum ai spus Lily... ca trebuie sa dovedesti ca esti fan 3rei sud Est si nu ai ganduri negre ) ...iar faza cu multe mesaje postate pe forum ... hmm ... scartaie un pic .... in fine ... ;)
Cristina
Avatar utilizator
street-girl
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:55 am
Localitate: Cugir
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Ian 22, 2007 8:03 pm

pot sa jur ca am scris un mesaj aici si mi-a fost sters ...as vrea sa stiu de ce
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Lun Ian 22, 2007 8:09 pm

pentru ca nu isi avea rostul :x ai facut un anunt de 2 lei
eu zic sa ne apucam toti sa facem afaceri cu ID-uri de messenger
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Ian 22, 2007 8:55 pm

bai....eu stiu ca pe forumul asta sunt multi limitati insa mai sunt vreo cativa de ii poti numara pe degete cu cap....daca nu ai stiut sa faci distinctia intre o poanta si un post serios e clar ca nu esti in a doua categorie....tare speriat mai esti tu ca dau eu id-urile cuiva ....
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Lun Ian 22, 2007 9:16 pm

Le dadeai idei celor din "prima categorie".
Sincer poti face ce vrei cu acele adrese ... Pe mine chiar nu ma intereseaza ID-urile lor.

ps: poate data viitoare iti controlezi vocabularul, si nu te mai dai "rotund"
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Ian 22, 2007 9:46 pm

problema e ca ma dau cat de rotund vreau...mdeah...daca nu se mai poate nici glumi pe forumul asta e clar...tre sa scriu ca 3se is ingerii mei pazitori si ca adorm in fiecare noapte pe perna mea pufoasa cu ei ca sa imi ramana un mesaj....lame


cat despre id-uri cine le are stie ca nu e mare lucru...baietii is de obicei ocupati si raspund expeditiv....
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Ian 23, 2007 10:31 am

daniel_3se scrie:
as vrea sa ii cunosc pe cei 3 baieti de la 3se :)

Mergi la concert,si daca ai tupeu si noroc ai sa-i cunosti Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel_3se » Mar Ian 23, 2007 8:57 pm

id-urile celor 3 baieti pot sa ajunga numa la fanii dp toata planeta pt k cei 3 baieti sunt cei mai frumosi ji fac ceva mai frumoase mel ii felicit pt asta
daniel_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 129
Membru din: Dum Ian 21, 2007 8:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Mar Ian 23, 2007 9:36 pm

mai ce chestie....face si omu o gluma si se isca scandal :lol: ...imi pare rau ca majoritatea forumului e speriata de raspandirea id-urilor...cine stie ,intra cineva in lista baietilor si le violeaza intimitatea si ii injura si etc...pai sa stiti ca nu prea ii duce capu pe aia pt ca o pot face lejer pe forum la superbele topicuri "mai e viorel singur?","ce parere aveti despre sara?","sa se casatoreasca laur ssi vio" si atatea altele care nu cred ca au fost gandite nici 2% din cat am gandit eu gluma aia...ma rog,gluma era pt acei membri care nu sunt atat de constipati cand li se critica formatia si de acum incolo posturile mele catre ei se vor indrepta (adela,deedeea,baronu,mz...mai multi da atatia imi vin in minte)....oricum,anuntu ramane valabil ...


off:te pup adela...essti o dragutza,abia astept ziua de 22 :)
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Mie Ian 24, 2007 2:58 pm

dar vai....inca odata mi s-a cenzurat mesajul...ma lasati fara cuvinte...il cenzurati dupa ce cu 5 randuri mai sus am precizat ca e o poanta...deci aveti atata cap ca nici daca va spune omu ca e poanta nu va dati seama...

bogdan,tie ti le dau pe gratis.. :)
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olga » Mie Ian 24, 2007 2:58 pm

Id`urile le`au spus si la TV !!!!
degeaba le tzinetzi voi secrete!
ma enerveaza cat de barosani va dati ca aveti id`urile lor! de parca cine`s ei...
si asa va raspund rar sau deloc..
whatever!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Mie Ian 24, 2007 3:34 pm

Olga, welcome back :D

3SE cand si-au zis ID-urile la televizor, s-au uitat aproape numai admiratorii lor, sau cel putin persoane care nu ii urasc.
nu cred ca se uita cineva la o emisiune unde nu-i place de artistul invitat. iar cei care vin aici pe forum, ar putea fi persoane ce vor doar sa ii injure. eu una ii dau oricui IDurile lor(prin PM), atata timp cat acei "oricui" au avut cateva posturi coerente pe forum si au dovedit cat-de-cat ca nu au venit aici doar sa faca misto.
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Ian 24, 2007 3:37 pm

Pe acele ID-uri date la TV nu prea intrã,chiar unul din ele nici nu mai este folosit.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Ian 24, 2007 5:15 pm

olga scrie:
Id`urile le`au spus si la TV !!!!
degeaba le tzinetzi voi secrete!
ma enerveaza cat de barosani va dati ca aveti id`urile lor! de parca cine`s ei...
si asa va raspund rar sau deloc..
whatever!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


A fost o gluma.Nu ne dam barosani(ce cuvant de mahala)...desi se tot precizeaza ca a fost o gluma lumea se ataca pe aici,incepand cu Lily care sterge aiurea mesaje.Presupun ca ar trebui sa spui de ce sau sa dai avertisment daca nu-ti convine..Sa ne mai anunti si pe noi din cand in cand ce si cum functioneaza lucrurile pe aici. :roll:
Pt ca daca Cerber a facut acea gluma...a facut-o ca sa-ti dai seama ca asta nu se poate numi topic si ca trebuie inchis.Pt ca daca e sa-l lasam putem scrie in el exact ce a scris Cerber...sau chiar id-urile lor.Caci asta ar insemna sa facem din moment ce topic-ul se numeste asa.Asa ca ar fi mai bine sa-l inchizi doar daca nu-ti face placere sa stergi mesaje.Ca alt rost nu-i gasesc acestui topic si la inca 50% de pe acest forum.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Ian 25, 2007 1:17 am

Am cenzurat acele mesaje pentru cã dãdeau idei,nu pentru cã am crezut cã este serios când facea acel anunþ.
Nu dau avertismente pentru aºa ceva,pentru cã acele mesaje nu încalcau regulamentul ci doar puteau duce la lucruri neplãcute.
Nu am ºters niciun mesaj,aºa cã am rugãmintea sã fiþi mai atenþi la ce spuneþi.Nu fac lucruri aiurea,din lipsã de ocupaþie,dacã fac ceva...înseamnã cã am un motiv întemeiat de a face acel lucru.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Ian 26, 2007 3:57 pm

Am rugãmintea sã o luaþi mai încet cu off topic-ul pe acest topic,nu de alta,da' nu mai ºtiu cum sã mai denumesc topic-urile cu off topic-ul de aici.Imagine
Sã revenim la topic.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Vin Ian 26, 2007 5:23 pm

shi off-topicul tau nu se muta-ntr-un alt topic dedicat off-topicurilor?... mama lor d off-topicuri in topicuri nepotrivite... #-o
nu d alta, da' cine intra mai tarziu nu-shi da seama la c t referi Imagine
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Vin Ian 26, 2007 5:32 pm

Deli,parca spuneai ca nu te mai intorci pe forum decat daca ai ceva urgent sau important de spus...^Asta e urgent si important?! :roll:

Sa revenim la subiect. :)
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel_3se » Vin Ian 26, 2007 7:04 pm

eu nu vreau id baieti lor chear daca sunt fan inrait
daniel_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 129
Membru din: Dum Ian 21, 2007 8:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Vin Ian 26, 2007 7:43 pm

:lol: da mi-ai placut, ai fost atent
pai nu m-am intors urgent dekt p o anumita perioada... da' cum perioada a trecut acum intru mai des kt d kt
shi postez knd am chef
in msj-l anterior doar o tachinam p lily pt k a reusit performantza d a scrie-ntr-o fraza acelashi cuv d 4 ori... iar propozitzia finala cu acelasi cuv :-P

Citat:
Arhivă
Au fost si nu trebuie să se piardă.

so...lily, chiar aja importante sunt off-topicurile inkt nu le shtergi, ci le mutzi in arhiva? Imagine
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Ian 26, 2007 9:03 pm

Toate mesajele fanilor sunt importante,chiar dacã sunt off topic.Cineva ºi-a sacrificat o parte din timp pentru a scrie acel mesaj,aºa cã ar fi urât ca eu sã îl ºterg.
On topic,pls.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Vin Ian 26, 2007 9:33 pm

sorry k fac off, da' u singura ma provoci :lol: ce-i ala un sacrificiu? o reununtzare la ceva mai mult sau mai putzin pretzuios in favoarea altcuiva, pt a face un bine altcuiva.... yo c bine va fac voua??? :lol: va maresc nr-l d msj-e postate p forum? poate, da' nu asta e intentzia mea... mai ales knd fac ironii :wink:
sacrificiul kre-l fac acum o sa-l tzin minte toata viatza..... "duamniii" (vb voastra) forumul asta e o obligatzie pt mine, nu o placere. aja k dak nu-mi shtergetzi msj-l asta (aja, k sa nu va imbogatzitzi nr-l msj-lor pe spinarea mea) ma apuc sa fac shi alte sacrificii :twisted: :-P . ah ba nu, stai k am ceva de spus la subiect: ma copilashi, lasatzi-o balta cu id-urile baietzilor k n-o sa va ajte prea mult, yo una ii am lista shi nici nu prea vb cu ei... nu k nu imi raspund, ci pt k nu am c impartzi cu ei.... nu ma plang, mi-au raspuns la 90% din msj, da' informatziile le aflu, in mare, d p forum..... so? c rezolv k am id-urile lor? ma dau mare, domne, sunt mare fan k le am adresele d mail #-o ji stau ji ma uit la ele k la nijte bibelouri k oricum nu prea ma ajuta cu nik..... nici macar o paine calda p mok nu dau Imagine
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Sâm Ian 27, 2007 11:15 pm

ca bine zici dely,nici eu n-am vb de foarte multe ori cu ei pe messenger,desi am id-ul lui Vio....ce sa mai zic de realitate,n-am schimbat o vb pana acum cu vreunul din ei si totusi nu disper si sunt atat de igoista cand vine vb sa-l ajut pe altul. :roll:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Ian 28, 2007 12:02 am

Nimeni nu se da mare pe forum ca are id-urile lor.Ideea era ca id-urile sa nu fie date la necunoscuti,la persoane care nu sunt fani.Ganditi-va ca poate fac mijto de ei sau dau id-urile mai departe si tot asa pana baietii hotarasc sa-si schimbe id-urile(ceea ce s-a intamplat deja intr-un caz).Deci cu asta noi am iesi in pierdere.
Dely daca informatiile le afli de pe forum....cei care scriu pe forum acele informatii de unde crezi ca le afla?Imagine
Pt cei care se implica,si asta mai ales pt forum si pt ca fanii sa afle intotdeauna primii stirile,e foarte bine sa ai id-urile lor,respectiv numerele de telefoane.Nu e vorba aici de lauda ci pur si simplu de faptul ca poti fi informat mai repede si ca ii ajuti si pe ceilalti sa afle noutati.
In concluzie...nu poti fi in niciun caz in dezavantaj daca ai id-urile lor sau numerele de telefoane.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico