Acum este Vin Apr 19, 2024 9:51 pm

Ora este UTC + 2


Fanii 3rei Sud Est sunt nebuni?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Fanii 3rei Sud Est sunt nebuni?

Mesajde lavinik.52 » Lun Feb 07, 2005 9:10 am

nu va speriati,ink nu am ajuns la concluzia asta,mai ales k ma aflu si eu printre ei!problema este k,mie cel putin,mi se intampla des sa fiu considerata nebuna doar pt k ii ador pe baieti.astept sugestii!
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

mda... e posibil sa aiba dreptate cine te considera asa :P

Mesajde Vizitator » Lun Feb 07, 2005 11:35 am

sunt nebuna dupa ei, dupa muzik lor, dupa stilul lor, caracterul lor :lol: etc; mai, sa sti k exista si fani obsedatzi, adik acestia nu ii iubesc pe baietzi...... sunt obsedatzi de ei! dak ma intzelegi.... probabil k la asta se refera; si yo am fost odata asa incat am ajuns sa am certuri cu mama, toata ziua vorbeam despre 3se, nu pierdeam nici o emisiune cu ei (cam asa este si acum), dak imi interzicea sa ma duc la un concert de-al lor, sau nu ma lasa sa ma uit la tv lasam botu de 1 m (si mi-l desumfla tot ea cu o palma :oops: ), multe-multe chestii care pur si simplu o scoteau din sarite si pe mama si pe ceilaltzi, iar acum am lasat-o mai moale, dar dak mi se pune mie pata pe ceva nici cu pistolu' la tampla nu renuntz!!! (asa sunt yo in general: cand imi propun ceva si vreau neaparat sa-l obtzin, pai fac tot posibilul sa nu ma impiedic de obstacole)
Vizitator
 

Mesajde lavinik.52 » Mar Feb 08, 2005 9:16 am

de obicei e bine sa faci orice pt a ti realiza idealurile,dar cu conditia sa nu exagerezi.ma bucur k esti asa.eu de obicei sunt mai moale,ma las usor.ma urasc pentru asta!merci mult pt raspuns!
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Feb 11, 2005 7:33 pm

cu placere!
dar tu cum te crezi? te crezi nebuna sau ... :-s nu stiu cum sa zic; in fine, cum te crezi?! intzelegi tu :wink:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Lun Feb 14, 2005 2:35 pm

Imi place 3rei Sud-Est si va asigur eu ca nu-s nebuna!!! Sunt in toate facultatile mintale, ca sa zic asa!
...pai, atata vreme cat stii sa-ti impui anumite reguli ( si este bine sa ti le impui tu, ca sa nu ti le impuna altul, si sa fii un pic sever cu tine insuti..!), consider ca totul e O.K! adica, vreau sa spun ca trebuie sa ai o limita in tot ceea ce faci si sa te comporti/ actionezi mereu in LIMITA BUNULUI SIMT! nu este bine sa intreci masura(...si aici ma refer in ceea ce-i priveste pe cei 3rei baieti), adica din dragostea si admiratia pe care o ai pentru ei, sa le transformi in obsesie!
Trebuie sa te autocontrolezi si sa ai mereu in vedere ca "ce este mult, strica!"...vorba lui Laur!

Bye =; & kiss you all!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 4:17 pm

atata timp cat sti sa te controlezi,sa iti pastrezi calmul si sa te comporti normal in prezentza celor pe care ii placi...nu esti tampit...dar de la placere la adorare e doar un pas...si de la adorare la obsesie ink unul...:D:D
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Apr 28, 2005 1:44 pm

daca unii ma considera nebuna e treaba lor.. si chiar daca as fi nebuna , atunci ce Imagine? n-am voie sa fiu nebuna? e interzis prin lege?
Imagine

*topic mutat*
Elle
 

Mesajde Yrynna » Joi Aug 04, 2005 9:56 pm

Mai, eu crd k cei kre ne considera pe noi nebuni sunt adevaratii nebuni, NU stiu ce-nseamna muzik adevarata, ce asculta ei e de fapt ZGOMOT, NU muzik :twisted:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Joi Aug 11, 2005 11:26 pm

Stiti, eu nu sunt nebuna, dar obsedata da...tot ce fac , la orice ma gandesc. mi se pare k are legatura cu ei... :wink: Dar sa stiti k nici ei nu suporta fanii isterici.De exemplu la concert la Eforie, erau niste tipe nebune:tipau si faceau k toate visele!!! :lol: Vio se uita la ele cum se mai uita, dar Laur nu stia cum sa scape de ele pt k la autografe au inceput sa BATA CU PUMNII IN USA nu exagerez si sa urle la baieti.Ma mir k n-au lesinat... :lol:
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 11:32 am

moama, nu-i intzeleg pe unii.......... vorba cuiva, sunt si ei oameni, nu sunt zei! ma intreb ce castiga acele persoane dak se comporta asa?! :shock:
Vizitator
 

Mesajde ortacu simona » Vin Aug 12, 2005 11:33 am

se zice ca prea multa dragoste duce la obsesie..cred ca e si cazul acelor persoane...sau ma insel???? 8)
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 11:41 am

nu te inseli..... numai k unii confunda dragostea cu admiratzia, sau emotziile, fatza de cineva..... si se ajunge la obsesie! dragoste nu potzi avea decat dak il cunosti klumea ( PERSONAL ) :!:
Vizitator
 

Mesajde ortacu simona » Vin Aug 12, 2005 11:43 am

chiar foarte multi se inseala....si daca ii vad o data zic ca gata ii stiu si cum sunt in viata de zi cu zi desi un om nu se cunoate asa repede..cateodata iti ia o viata si nici atunci nu poti fi sigur ca l-ai cunoscut complet.. :!:
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Vin Aug 12, 2005 1:11 pm

asa e ai draptate, nu poti sa judeci un om cand nu stii absolut nimic despre el, decat ca-i place o formatie
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ortacu simona » Vin Aug 12, 2005 1:16 pm

nu stiu dar e greu sa ii cunosti atat de bine incat sa afirmi ca stii tot despre ei, nici ei nu cred ca au descoperit totuldespre ei..si nimeni nu cred ca stie tot despre el insasi dar despre altii desi la un moment dat mai usor iti este sa-i vezi altei pers toate laturile deoarece esti mai obiectiv
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Vin Aug 12, 2005 8:41 pm

Dar intr-un fel am avut noroc cu istericele pt dak nu erau ele atat de insistente nu intram la autografe...asa k thanks crazy girls :roll:
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde blue-angel » Vin Aug 19, 2005 12:34 pm

............nu ,nu cred ca fanii 3se sunt nebuni........reactioneaza aja deoarece ii iubesc...........si numai aja pot sa obtina o fotografie cu ei si un autograf
blue-angel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Aug 17, 2005 8:28 pm
Localitate: suceava
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mie Aug 24, 2005 2:29 pm

dar ce ne facem cu acei fani obsedati care prin comportamentul lor reusesc de cele mai multe ori sa vorbeasca cu baietii si sa ia autografe,iar ceilalti stau si se uita si asteapta si ei sa le vina randul candva. :(
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde blue-angel » Mie Aug 24, 2005 9:13 pm

............cu tupeu o sa reusesti................
blue-angel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Aug 17, 2005 8:28 pm
Localitate: suceava
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 1:04 pm

Sunt unii fani cam dushi cu... capul.Dar nu toti, suntem shi unii sanatoshi.
Ultima oară modificat de ilica pe Vin Dec 30, 2005 9:34 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Aug 28, 2005 5:14 pm

ilica scrie:
suntem shi unii sanatoshi.


MAI ALES TU !!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vizitator
 

Mesajde [M.L.V.] » Vin Dec 30, 2005 11:14 am

acei fani nebuni..adica disperati ..obsedati au o denumire da acu numi vine in minte...cand imi amintesc va spun....am citit intrun articol cum le zice ..
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Dec 30, 2005 11:16 am

Fanatici vrei sa spui :roll: :?:
Vizitator
 

Mesajde the curse » Vin Dec 30, 2005 3:54 pm

sa mor eu daca am vazut vreun fan 3se sarit d p fix.....
d obicei fanii 3se sunt ... asa cum sunt si melodiile trupei....MUZICA INFLUENTEAZA CARACTERUL
Avatar utilizator
the curse
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Dec 03, 2005 11:23 am
Localitate: blah blah ....brasov e bine ?
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Vin Dec 30, 2005 4:00 pm

Da, sunt de acord k muzica influenteaza caracterul, dar mai sunt si unele persoane kre...chai exagereaza, nu vor dekt sa iasa in evidete, asa k...fac tot felul de lucruri stupide si se comporta prosteste
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 28 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico