Acum este Vin Apr 19, 2024 12:36 am

Ora este UTC + 2


3rei Sud Est peste 15 ani

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3rei Sud Est peste 15 ani

Mesajde adyna_3se » Vin Iul 08, 2005 11:37 am

cum ii vedeti pe idolii vostri peste un timp mai indelungat?eu ii vad tot impreuna,facand aceeasi muzica deosebita k si pana acum,in continuare prieteni adevarati.pe laur il vad unul dintre cei mai mari compozitori ai Romaniei,el fiind fondatorul multor formatii de succes.de asemenea ii vad pe baietii k fiindu-le recunoscute meritele pe plan international,cu vanzari record in toata lumea.acesta este,poate,visul meu. cred k baietii sunt capabili sa imi implineasca acest vis.
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Lun Iul 11, 2005 3:52 pm

peste 15 ani..... adik knd voi avea eu 30 de ani :lol: ? 8) nu stiu, nu vad eu viitorul, dar presupun k vor avea si ei o familie, deci timpul pt cariera v-a fii un pic mai mic... poate cu acelasi succes sau chiar mai mare ....
Vizitator
 

Mesajde adyna_3se » Lun Iul 11, 2005 5:32 pm

probabil k ei vor fi capabili sa imbine perfect familia si cariera k doar nu degeaba sunt cei mai buni nu? nu ne ramane decat sa asteptam k ai dreptate nu putem ghici viitorul :P :
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde student » Sâm Iul 16, 2005 12:45 am

adyna_3se scrie:
probabil k ei vor fi capabili sa imbine perfect familia si cariera k doar nu degeaba sunt cei mai buni nu? nu ne ramane decat sa asteptam k ai dreptate nu putem ghici viitorul :P :


voi nu pueti ghici , eu da , si peste 15 ani aia 3 vor fi la fel ca hagi , retrasi din cariera muzicala si toti ii vor iubi pentru ce au fost , chiar daca atunci vor fi nishte.... :-#
student
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:05 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Iul 16, 2005 11:50 am

niste ce?! continua te rog.....
eu cred k vor fi niste oameni normali, k mine si k tine, cu familie etc
Vizitator
 

Mesajde student » Sâm Iul 16, 2005 10:33 pm

dely_3x scrie:
niste ce?! continua te rog.....
eu cred k vor fi niste oameni normali, k mine si k tine, cu familie etc


nu pot sa continui , ca iar primesc avertisment ca folosesc cuvinte vulgare
student
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:05 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Dum Iul 17, 2005 6:56 pm

in primul rand dak esti ghicitor,ce zici imi ghicesti si mie viitorul?k ai zis k noi nu putem ghici,iar tu da.in al doilea rand nu ai cum sa compari fotbalul cu muzica.vrei sa iti dau o multime de exemple de cantareti la peste 50 de ani? fotbal nu poti juca la 50 de ani,dar de cantat da,deci ai gasit o comparatie deloc inspirata.in al treilea rand,aici sunt numai fani 3se.tu din moment ce ai vrea sa-i jignesti,dar nu-ti permit regulile,nu te poti considera fan.
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Iul 17, 2005 7:10 pm

:roll: se poate considera banat :mrgreen: ..la fel si celelalte clone ale lui...
Elle
 

Mesajde PesteleLuiElle » Dum Iul 17, 2005 8:32 pm

adyna_3se scrie:
in primul rand dak esti ghicitor,ce zici imi ghicesti si mie viitorul?k ai zis k noi nu putem ghici,iar tu da.in al doilea rand nu ai cum sa compari fotbalul cu muzica.vrei sa iti dau o multime de exemple de cantareti la peste 50 de ani? fotbal nu poti juca la 50 de ani,dar de cantat da,deci ai gasit o comparatie deloc inspirata.in al treilea rand,aici sunt numai fani 3se.tu din moment ce ai vrea sa-i jignesti,dar nu-ti permit regulile,nu te poti considera fan.


iti ghicesc eu adyno , pai , nu stiu cum sa iti zic , dar vei ajunge o mare femeie , gura te va ajuta in cariera ta , si nu in cariera de cantareatza , vei avea multi barbati la viatza ta , sau te vor avea multi pe tine , tot aia e , daca vrei sa afli mai multe despre viitorul tau ma poti contacta pe privat ciociolino.
PesteleLuiElle
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Iul 17, 2005 4:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Iul 18, 2005 10:34 am

ok,eu ii vad pe baieti tot impreuna, fiind una dintre cele mai tari formatii din lume,iar Laur fiind cel mai cool compozitor de pe planeta!!!!!!!!! :evil:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Lun Iul 18, 2005 1:42 pm

mai,mai...ce viitor "promitator"imi prezice domnisorul.se vede k ai talent :twisted: inteleg ironia din faptul k spui k voi avea"multi barbati la viata mea,sau ei ma vor avea pe mine",dar trec cu vederea...in privinta mesajului privat ma voi gandi...nu prea mult. :lol:
bravo irina,vad k ai idealuri frumoase.sa speram k vor deveni realitate. :wink:
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Iul 18, 2005 3:28 pm

Thancks! :P Oricum, baietii au sansele destul de mari, sa nu uitam, sunt regii muzicii dance!!!!!!!!!! 8)
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Lun Iul 18, 2005 5:02 pm

bineinteles k au sanse,si eu am zis-o.cred k ei vor fi din ce in ce mai buni. mereu vor fi niste regi,nu numai ai muzicii dance,ci ai muzicii in general. :wink:
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde La Jeune Francaise » Lun Iul 18, 2005 5:09 pm

3rei Sud est nu mai e ce-a fost.
Versurile pe alocuri penibile si lipsite de imaginatie, liniile melodice tot mai simpliste, prezentarea albumelor (cu acele extended versions exasperabile de 6-8 minute si cu remixurile de umplutura) dovedesc llipsa unei culturi muzicale temeinice si a respectului pentru public. Si caracterul pronuntat comercial al muzicii lor.
Am fost multi ani fana 3se dar ultimele piese si videoclipuri sunt pur si simplu dezamagitoare.
Se pare ca 3se nu mai are nimic de spus...
Cum ii vad peste 15 ani? E trist dar din punctul meu de vedere perioada de glorie a trupei a apus si "baietii" neinstruiti si fara gust sunt in proces de mediocrizare. Pacat caci talentul nu le lipseste...dar fara o instruire adecvata nu duce prea departe...
3se va sucomba incet dar sigur...
Sa spunem lucrurilor pe nume.
La Jeune Francaise
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 18, 2005 4:35 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Lun Iul 18, 2005 5:34 pm

eu nu am nimic cu tine,este parerea ta si eu ti-o respect,dar trebuia sa precizezi"parerea mea",pentru k dak tu crezi asta,nu inseamna k este neaparat si adevarat,repet e doar o parere personala,cu atat mai mult cu cat folosesti niste cuvinte grele,poate nefondate.poate k intr-adevar este o diferenta,dar nu la dimensiunile prezentate de tine:lipsa culturii muzicale!!!!
fara suparare,dar este de-a dreptul aberant sa spui k Laurentiu Duta(pe langa faptul k e si interpret,e si un bun compozitor) nu are cultura muzicala.asta este chiar....si pana la urma tu esti in masura sa ii critici atat de aspru pe ei,care totusi reprezinta ceva in muzica romaneasca?ai studii muzicale cel putin cat ei?nici tu,nici eu,nimeni de pe acest forum nu cred k isi permite sa faca asta atat timp cat pentru noi muzica este o placere,nu o cariera sau un obiect de studiu.este ok k ti-ai exprimat parerea,dar parca esti totusi prea acida.dak ei nu mai sunt pe gustul tau,asta e,reprofileaza-te pe altceva.gusturile nu se discuta.
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iul 18, 2005 5:46 pm

hihihi puteam eu sa tac la un asemenea mesaj? :D :oops:


so.... mi-e sa nu mori tu si nu 3se :!: cum potzi spune k 3se nu mai e ce a fost? aaaa poate s-au schimbat in bine! asa da, dar ma indoiesc de vorbele tale ;)

dc crezi k vresurile sunt penibile? pt faptul k nu-tzi plac tzie?! itzi pot da exemple de nenumarate versuri penibile, dar nu stau sa-mi bat capul acum; in melodia "cu capu-n nori" versurile intr-adevar sunt simple, dar ascund un maaaaaare adevar :wink: si acest adevar nu-l poate intelege decat cineva kre este/a fost si el asa :D . in general lumea critik un album doar pt k nu i-a placut clipul .....lol..... spune-mi si mie ce melodie nu-tzi place de pe album si de ce?! DAAAARR sa nu vi si tu cu argumente asemanatoare lui JustUnCat, k? :wink:

in legatura cu extended versions , nu te obliga nimeni, mama, sa le ascultzi :!: mie chiar imi plac :!: si nu k sa le iau apararea, dar de cate ori aud o piesa pe kre o stiu deja dar schimbata putzin imi face placere sa stau s-o ascult pana la sfarsit, sa vad ce alta imaaginatzie au mai avut :P :D , cum suna, etc; iar prin asta nu dovedeste nici o lipsa de respect fatza de public, nu tzi le baga pe gat! in loc sa puna 10 melodii, de exemplu, pe un album, pune 12 :!: sunt multzi kre le asculta cu placere

dc spui k sunt "neinstruitzi" si "fara gust"? tu ai fostfana unor neinstruitzi? tu ai ascultat o muzik "fara gust" de-a lor?.. nu cred

sa nu uitam k ei au compus si compun in continoare hituri pe kre noi le ascultam si le mai ascultăm in continoare cu placere la radio/tv. ei mai au multe de spus, parerea mea, sunt ink ff multe subiecte pe lumea asta de care s-ar putea lega si parerea mea este k ar mai putea rezista mai mult de 15 ani cu succes, in sperantza k nu ii va impiedik planurile de familie.... sau altceva
Vizitator
 

Mesajde Elle » Lun Iul 18, 2005 7:25 pm

dom`le , Romania e plina cu genii ca Laurentiu Duta si Marius Moga .. altfel nu-mi explic cum de pot sa-si dau cu parerea in halul asta despre cultura muzicala al baietilor de la 3SE :lol:
Elle
 

Mesajde Yrynna » Lun Iul 18, 2005 9:32 pm

Parerea mea e k baietii au scos un album super cool!!!!!!Mie mi se pare k e pt toate ocaziile&toate gusturile. :D 3SE au scos, scot si vor scoate mereu numai albume reusite&hituri, sunt cei mai tari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Lun Iul 18, 2005 10:18 pm

pai da mai Elle e plina Romania de talente!!!!! :o e incredibil!ce Laurentiu Duta,Marius Moga ?poate ne mai invata si pe noi domnisoara frantuzoaica putina"cultura muzicala",k noi am cam ramas in urma :lol:
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iul 19, 2005 11:49 am

nu stiu de ce am impresia ca astia care ii ataca sunt una si aceeasi persoana... nu de alta dar pana nu demult nu a intrat nimeni sa comenteze in halul asta muzica 3SE .. si deodata sar mai multi cu aceleasi argumente inexistente :lol:
Elle
 

Mesajde dea » Mar Iul 19, 2005 10:14 pm

in ultima vreme tot vad pareri care mai de care "mai experte" in analizarea carierii celor de la 3se....mi se pare f ciudat ....totzi is foshti fani 3se :lol: ....doamni doamni....."alo electrica...nu mai furatzi curent fratzilor"...
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Mie Iul 20, 2005 8:38 pm

elle park mi-ai citit gandurile :roll: chiar ma gandeam la asta si eu,k e vorba de una si aceeasi persoana.in fine...asta e...fiecare cu parerile lui.
eu timp de o saptamana nu o sa mai fiu prezenta p-aici pentru k la noapte plec la mare...asa k va pup pe toti :!: si ...convorbiri placute in continuare :!:
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

parerea mea e ca

Mesajde [M.L.V.] » Joi Iul 28, 2005 8:04 am

indiferent daca peste 15 ani unicii vor fi impreuna sau nu, pt noi toti 3 sud est vor ramane 3 sud est.....dar chiar laur mi se pare ca intrun articol a zis ceva legat de despartire ca 'acea ziua' intrun viirot cat mai indepartat.....si chiar daca negrutzu a scos album solo eu nu ma gandesc ca gaat cu 3 sud est....cu siguranta peste 15 ani fiecare din ei vor avea familie....sa va zic asa ceva de amuzament :lol: dar ne vom simti mandri peste 15 ani sai vedem la o varsta..laur 44 si vio si mihai 46 :lol: unicii mosuleti...suna asa mai ciudat....oricum...noi toti le vom fi alaturi si acum le multumesc si lor pt cat muncesc pt noi sa ne placa...si am vazut ca anumite pers de pe forum nu mai au aceeasi parere buna despre 3se treaba lor,pararea mea e ca daca nu le mai plac 3se sa nu mai asculte 3se...nevermind....ma gandesc ca peste 15 ani 3se vor fi invitati la emisiunea Icon[nu stiu daca am voie sa zic postul de televiziune]...cam atat am avut de zis..daca mai imi vine vreo idee..va spun si voua :D
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Re: parerea mea e ca

Mesajde Yrynna » Mie Aug 10, 2005 10:04 am

dar ne vom simti mandri peste 15 ani sai vedem la o varsta..laur 44 si vio si mihai 46 :lol: unicii mosuleti


Am si yo o intrbare: Ai auzit de Cargo, Iris&alte formatii d-astra mai vechi? Dak da, gandeste-te putin la varsta lo&de cati ani sunt pe piata, nu vad de ce baietii nu ar face la fel, sunt cei mai tari&vor avea mereu succes, indiferent de varsta
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

idem

Mesajde ortacu simona » Mie Aug 10, 2005 10:09 am

si eu cred ca baietii vor rezista in timp,oricum asta nu tine de varsta ci de cat de binese vor descurca in continuare,sa aiba melodii si albume la fel de marfa ca si pana acum :D
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 37 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico