Ultima vizită a fost: Dum Sep 23, 2018 4:50 pm Acum este Dum Sep 23, 2018 4:50 pm

Ora este UTC + 2

[ 280 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 08, 2006 12:17 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Puncte de reputaţie: 0
Nu,mie mi se pare ok.Critica ce nu ii place,e dreptul lui. :P Iar daca ceva nu ii place de la Negrutzu...are dreptul sa o spuna,shi eu am spun la timpul meu ce nu mi-a placut.

Sus

Reclame

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 08, 2006 12:20 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Mda...vad ca nu ma intelegi...in fine...eu tot il cred un ofticat...dak era asa tare nu freca menta pe aici ci prin studiouri scotand hit-uri...k deh...cik mihai nu e in stare...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 08, 2006 12:25 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Pai...multi artishti talentati intra pe forum-uri,nu toti sunt ca 3se, sa nu aiba 5 minute de un forum. :roll:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 08, 2006 12:27 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Asa e,asa e.....acy iti dau dreptate sa stii....guritza ta adevar graieste... :wink:Imi plac apropouri "deshtea"...poate se ating de cine trebuie... :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 10, 2006 12:25 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

adela scrie:
Mda...vad ca nu ma intelegi...in fine...eu tot il cred un ofticat...dak era asa tare nu freca menta pe aici ci prin studiouri scotand hit-uri...k deh...cik mihai nu e in stare...

alo fata ! hai sa-ti explic ceva. eu sint ofticat pe omul asta pt ca am lucrat un an de zile la el si se lauda cu munca mea la altii. albumul lui nu este reusit dpdv al liniilor melodice pt ca nu a acceptat alte idei. a vrut sa dea numai el ca sa apara el peste tot, asa ca treaba asta a dus la un album bun si atat. nu WOW... eu nu am facut decat partea instrumentala care eu zic ca suna bine. iar piesa aia de care va spargeti toti ca va place (ramona feat negrutzu) este compusa de mine (nu de el asa cum umbla vorba aiurea). a ajuns pana pe locul 7 in rt100 asa ca nu mi-e ciuda pe el. pt ca el nu a adus nici o piesa in top.

vorbe de bine am pt vio care stie sa-si tina oamenii aproape. uite radu, marcel si seby au ramas la studio la el de cand au aparut. de ce nu au plecat si ei cum am facut eu de la negrutzu? a? pt ca le convine, nu?

atata timp cat nu cunosti un om asa cum il stiu eu pe mihai, nu te apuca sa mananci bors in ceea ce ma priveste. ok? 1 an de zile am muncit la el, am lucrat o gramada de piese si el se ducea la artisti si se lauda ca sint compuse de el. la fel cu piesa "in doi". sa pice cerul pe mine cand la 3x femeie zicea ca e compusa de el. tu nu cunosti, aici este vorba de bussines. in momentul in care a spus asa ceva, eu mi-am pierdut clientela intelegi? el practic si-a adus oameni la studio la el pe munca mea pt ca le-a placut piesa. nu e de kko ???

si mai sint multe alte chestii de genul asta care as putea sa le zic, dar ma opresc aici ca sa nu incarc o pagina numai cu vorbele mele. respect pt vio si laur. oameni de nota 10. negrutzu?!? SUCKS !!! vrea sa dovedeasca ce bun este el, dar pe spatele altora. nu asa se face treaba, nu crezi? si daca ai fi fost in locul meu mi-ai fi dat dreptate... mai :)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 10, 2006 1:34 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Pana acum parca ziceai k ati ramas prieteni...da' in fine...nu ma intereseaza relatia voastra...ideea era alta...k nu prea ai dat dovada de fairplay...da eu sa stii k l-am auzit pe mihai facandu-ti reclama de multe ori...pe la mai multe posturi...k de aia esti cunoscut pe aici pe forum...si dak zici k nu a recunoscut munca ta,de ce nu ai luat masuri inca de la aparitia albumului "cu capu'n nori"?ca pe coperta albumului scrie k si mihai a compus piesele...puteai sa-ti ceri drepturile atunci..sau pe albumul negrutzu scrie ca tu ai facut orchestratia....el a recunoscut asta dupa cum si tu ai spus-o....nu te critic eu pe tine si muzik ta pt k nu ma intereseaza ceea ce faci cu ea pur si simplu...si cred ca eu nu am mancat bors in legatura cu tine pt k nici nu te cunosc...nu cred k m-am referit la persoana ta ci doar la muzik si la kestia cu mihai.Oricum e problema voastra...pe noi fanii nu ne intereseaza scandalurile dintre voi.Si dak ai dreptate in ceea ce spui(k s-a laudat cu muzik ta)cere-ti drepturile!Eu cred ca legea te va ajuta... :wink:
Eu zic sa privesti,totusi,partea plina a paharului pt k te-a facut cunoscut..poate k dak nu veneai la el nu auzea nimeni de tine.Dar asa ti-ai facut un nume...sau ma rog,tu stii mai bine,poate ai renuntat la oferte mult mai bune... :roll:
In fine...nu te condamn..poate ai si tu drepatate,dar ar fi bine sa aflam si parerea lui mihai vis-a-vis de kestia asta...si abia atunci am afla poate adevarul.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 10, 2006 4:47 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Boogie...daca tu ai facut piesa "In doi"felicitari,chiar e reushita.Daca e adevarat ca Mihai minte ca el ar fii cumpus-o...urat. :roll:
Oricum...mai vrem sa auzim piese comuse de tine.Sa ne convingem,fara drept de apel,de valoarea ta de compozitor. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 10, 2006 5:12 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

ilica scrie:
Boogie...daca tu ai facut piesa "In doi"felicitari,chiar e reushita.Daca e adevarat ca Mihai minte ca el ar fii cumpus-o...urat. :roll:
Oricum...mai vrem sa auzim piese comuse de tine.Sa ne convingem,fara drept de apel,de valoarea ta de compozitor. :wink:

multzam. piese se vor auzi cat de curand. dupa faza cu mihai m-am mutat in bucuresti si lucrez intr-un studio la niste proiecte, unele fiind finalizate deja. mi-a luat ceva timp pt ca practic am luat-o de la zero insa mi-am revenit pe linia de plutire si am reintrat in skema :) nu spun la ce lucrez ca sa nu existe discutii. vreau sa vad impactul pieselor mai intai :)

adela. ok, ai si tu dreptate in unele privinte, nu te contrazic. iar ceea ce am scris este o mica parte din ce a fost pt ca practic tu ai inceput ca as fi ofticat pe mihai etc. stiu ca am zis ca am ramas prieteni, insa am spus asta din alte motive, nu vroiam sa creez intrigi etc pe forum.

mihai are super voce, insa nu intotdeauna si piesele compuse de el sint pe masura, iar faptul ca mai zicea si de mine era la tv sau prin ziare reviste. eu ma refeream ca nu zice de mine printre artisti etc. degeaba zice la tv, intelegi? nu ma intereseaza sa fiu o persoana publica sa ma stie toata lumea. eu vreau sa ma stie doar artistii, pt mine e suficient. nu sufar de imagine etc.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 10, 2006 5:17 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Boogie eu iti urez bafta!Numai k mi-ar placea sa ascult si parerea lui mihai...si dak intradevar esti bun asteptam sa ne demonstrezi lucrul asta... :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Mai 11, 2006 2:29 pm 
mihai, aveam pretentzii de la tine! urat din partea ta dak ai facut asa ceva....
boogie, dak u ai dreptate stai linistit k multzi dintre compozitori se vor convinge de valoarea lui Mihai; dak el va face aceeashi faza neserioasa si cu altzi compozitori sa fii convins k la un moment dat cineva nu va suporta aceasta nerecunostintza si il va face de kko printre compozitori (nu-mi doresc asta, dar asta e adevaru'...tre'sa-l acceptam :) )
cu atat mai mult nu ar trebui sa-tzi faci griji dak tu esti convins de valoarea ta ;)

"doar in vis" de cine e compusa in mare parte? :-k

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Mai 11, 2006 3:28 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Hai mey dely...nu-l judeca pe mihai inainte sa-l asculti!Eu nu-l condamn nici pe boogie...dar nu stiu... :roll: Oare e mihai asa? :cry:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Mai 11, 2006 3:36 pm 
citeste mai bine, am zis DAK .... chiar e nevoie sa utilizez underline-ul k sa vedetzi tot ce scriu?.... mi-e lene :roll:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 17, 2006 1:20 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

[quote="dely_3x"]mihai, aveam pretentzii de la tine! urat din partea ta dak ai facut asa ceva....
boogie, dak u ai dreptate stai linistit k multzi dintre compozitori se vor convinge de valoarea lui Mihai; dak el va face aceeashi faza neserioasa si cu altzi compozitori sa fii convins k la un moment dat cineva nu va suporta aceasta nerecunostintza si il va face de kko printre compozitori (nu-mi doresc asta, dar asta e adevaru'...tre'sa-l acceptam :) )

Si DACA mihai are dreptate?!de ce nu ai dat si pt el o varianta pozitiva(in caz ca ar avea dreptate)asa cum ai dat pt boogie?! :roll: Eu zic ca mihaitza al nostru merita oleaca de respect din partea noastra...Parerea mea 8)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 17, 2006 2:13 pm 
l-au ridicat altzii destul in slavi k sa mai zic si yo ceva pozitiv :P
si, oricum, se intzelege: kre a gresit sa-i fie rusine :mrgreen: , e bine? :P

apropo, draga boogie, te vaitzi k se lauda mihai pe la totzi compozitorii k el le-a compus, dar se plimba pe aici un anume peter zaad ce zicea "dak n-ar fi lucrat boogie probabil ar fi iesit mai bine" si a inceput sa-mi dea niste exemple
adevaru' e k si yo m-as fi asteptat la ceva mai bun....... nu spun k e rau, dar chiar ma asteptam la ceva mai bun!
in fine... alta era ideea: te cunosc si altzi compozitori... deci inceark sa nu dai in paranoia ;) :P

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mai 21, 2006 11:00 pm 
Neconectat
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10

Voi chiar credeti ca o persoana cat-de-cat publica intra pe forumul 3SE sa-si verse nervii si sa-si spuna frustrarile? :lol:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mai 21, 2006 11:08 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Cu sigurantza e boogie...stai linistita.Dar cearta s-a inkeiat...e problema lui si a lui mihai.Stop! :roll:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 1:18 am 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

mah boogie.Ce astepti de la noi dua ceea ce ai scris aici?Vrei sa te jelim?N-ai ales locul potrivit.Si faza aia cu borsul.Nu mai mancam noi bors mai mult decat tine.Asa k fa concluzii

Nu mai jigni,Ilica. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 11:46 am 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

mistery scrie:
mah boogie.Ce astepti de la noi dua ceea ce ai scris aici?Vrei sa te jelim?N-ai ales locul potrivit.Si faza aia cu borsul.Nu mai mancam noi bors mai mult decat tine.Asa k fa concluzii

nu am zis ca vreau sa ma jeliti. daca ai gandi mai mult, poate ai fi inteles deja pana acum ca eu incercam sa va arat fatza adevarata a omului pe care il respectati atat. adica avar si isi atribuie lui munca altora. iar concluziile se trag, nu se fac! iar de pe forum de aici am iesit, nu mai intru. vad ca nu am cu cine discuta!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 11:53 am 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Eu personal...kiar te rog sa ramai boogie.Fiecare are dreptul sa posteze si sa isi spuna parerea...dar vino cu mai multe argumente si fara jigniri la adresa unora!Incearca sa te limitezi in ati spune parerea intr-un mod obiectiv.Si iti spun sincer ca ai cu cine discuta pe acest forum...sunt destui care stiu ce vorbesc atunci cand posteaza aici.K mai sunt unii care o fac doar sa se bage in seama si sunt pe langa sb....asta e :wink: :roll: Au si ei dreptul.Important e sa purtam discutii intr-un mod civilizat si sa fim responsabili de ceea ce scriem. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 7:23 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Boogie,chiar nu are sens sa iti bati capul cu faptul ca se mai leaga unii de tine.Era firesc sa se intample shi asta,totushi acuzi un sud-est. :wink: Da' daca shti ca ai dreptate...nu ai de ce sa te superi.Oricum...cei ce au avut urechi sa auda ,au auzit.Asha ca nu pleca,caci astfel lashi impresia ca aceshtia ce te acuza au dreptate.
Asha ca...mai ashtept shi alte posturi scrise de tine. :wink:
Plus ca vrem sa te laudam/criticam atunci cand se lanseaza piese compuse de tine,shi sa comentam impreuna piesele compuse de Mihai.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 10:34 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

mah, boogie, dak te-am supy cumva, sa stii k n-am facut-o intentionat, dar asa impresie mi-au creat mesajele tale.Posibil sa ai dreptate, dar nu ne-ai adus destule argumente, pentru a ne convinge k esti corect.Pe cine gandesti ca-l vom crede: pe Negrutzu, care are faima si caruia ii suntem fani, sau pe u, pe care nici nu te cunosc???Asa k sa mai postezi.Nu fii supy.

Adela, ai scris k sunt unii care vor sa se bage in seama doar.Crezi k eu fac parte din grupul ala???Sau nu te refereai la persoana mea?

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Iun 09, 2006 6:35 pm 
Neconectat
Nou venit
Nou venit

se mai aude ceva de negrutzu ? videoclip nou ? doar in vis ??? cred ca acum ...NO WAY , nu ? adica 3se first !
<m-am trezit cu contul sters,deci..>

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Iun 09, 2006 6:39 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Negrutzu nu va mai lansa nimik pana la sfarsitul acestui an.Deocamdata e in studio.Compune se pare la albumul Ramonei.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Iun 09, 2006 7:15 pm 
Neconectat
Music Amateur
Music Amateur

nu pot sa cred :| ! iar?! altul?! :? :(

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Iun 09, 2006 7:46 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

:roll: Mai bine tac. :roll:
Oricum Mihai o sa mai lanseze ceva,chiar daca nu foarte curand.Poate ishi face shi el un site.cel vechi nu mai merge.

Sus

[ 280 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2