Acum este Dum Mai 19, 2024 7:07 pm

Ora este UTC + 2


Sud Est Style

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 11:36 am

ppsssssssssssstttttt, cristina_sud-est style!!! tu te intzelegi bine cu baietii? adik ai putea sa ii rogi, din partea noastra, sa lase mesaje pe forum? (poate lasa, dar noi habar n-avem cine sunt :shock: )
Vizitator
 

Reclame

Mesajde ortacu simona » Vin Aug 12, 2005 11:41 am

ar fi cea mai frumoasa rasplata ptr noi sa afle si ei cata dragoste le purtam,cat ne preocupa...
nu cred ca vreunul din noi nu scrie tot ce simte in legatura cu 3se cu speranta ca intr-o zi vor vedea si poate vor si rasp desi cred ca cel mai imp e sa stie de :wink: ele...
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

salutare

Mesajde catalin » Lun Aug 15, 2005 6:43 pm

banuiesc ca stiti cine sunt.va multumesc celor ce ne sprijina si vreau sa va anunt un lucru.rezistam ptr faptul k suntem constienti de ce inseamna sa te mentii k dansator si mai ales faptul k,nu suntem genul de oameni kre sa ne lasam de dans,doar k a venit vremea sa facem si altceva.am avut okzia sa dansez si sa fac coregrafie ptr 3 sud est,cristiana raduta,candy in prima formula.crazy,selena,negrutzu,iar mai nou incep si cu trident sa lucrez la coregrafie.probabil dak nu eram la un nivel profesional avansat,nu as fi fost solicitat ptr toate aceste trupe.multumesc tuturor care au facut parte din SUD-EST STYLE SI KRE INK MAI SUNT,EMIL,CRISTINA,SIMONA,ANDRADA SI LUIZA.NU E BUN CINE E BUN,ESTE BUN CINE REZISTA.ASTIA SUNTEM NOI FAMILIA SUD EST.3SUD EST SI SUD EST STYLE,VA ANUNT K INK NU ATI VAZUT NIMIC.ASTEPTATI SA VEDETI CE URMEAZA,VA PUP SI MAI VORBIM,RESPECT,PEACE
catalin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Aug 15, 2005 6:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Aug 15, 2005 7:59 pm

hello catalin :D :D :D :!: felicitari pt cei kre AU REZISTAT :wink: :!:

apropo, intreba cineva pe forum cum ar putea fi coregrafia de la "alaturi de ingeri" ....... :roll: dak s-a uitat la callatis a vazut ;) si imi place :D :!:
Vizitator
 

Mesajde alinasudest » Lun Aug 15, 2005 10:28 pm

bravo,catalin!!ai dreptate-chiar sunteti o familie!!si noi,fanii,o sa facem tot posibilul k aceasta familie sa ramana asa cat mai mult timp!!!
asteptam cu sufletul la gura surprizele!!!! :D
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde killer » Lun Aug 15, 2005 11:34 pm

Tot respectul pt Sud ESt Style
Concertele 3se fara voi din ultimi 2 ani n-au mai fost la fel.E greu sa faceti coregrafie la ,,POveste de dragoste,, a i.sa fie showul complet? :D
Sunteti cei mai tari.
Soarele urca deasupra unui macel.
killer
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Apr 20, 2005 7:14 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cristina_sud-est style » Mar Aug 16, 2005 12:07 am

dely_3x la "alaturi de ingeri" exista o coregrafie foarte frumoasa zic eu..:P...cine a vazut stie... O:) ...dar din pacate la callatis nu s-a vazut chiar asa cum ar tb... :cry: la "alaturi de ingeri"sunt 4 fete:2 cu panglica,una cu minge si una fara obiect...e super frumoasa coregrafia :D ...va asteptam la sfarsitul saptamanii la concerte la tg jiu,sebes si lupeni... :wink: (multumim pt laude si pt cuvintele frumoase cu care ne-ati obisnuit) :D
cristina_sud-est style
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Mie Aug 10, 2005 10:04 pm
Puncte de reputaţie: 0

SUD-EST STYLE

Mesajde ALYX20 » Mar Aug 16, 2005 1:24 pm

multumesc din suflet cristinei si lui catalin pt k au citit topicul introdus de mine.mult respect pt ceea ce fac.fetelor sunteti tinere,frumoase si talentate....tineti-o tot asa.
despre baieti.........chiar nu imi gasesc cuvintele...sunteti grozavi.
catalin trebuie sa iti multumesc in mod special pt autograf si pt ajutorul pe care mi l-ai dat la ultimul concert romtelecom de la constanta,sa obtin autograful lui emil.esti un dulce si ai cel mai naucitor zambet.
crezi ca il poti convinge pe colegul tau sa viziteze si el forumul?te pupik alexandra din cl.
ALYX20
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:09 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 17, 2005 12:56 pm

Mai ratza_dau-motoare nu ai alta treaba decat sa te iei de mine? de ce esti tu asa sigur k sunt mumie?
cristina sud-est style as vrea sa imi spui si mie dak baietii de la 3se au concerte la mare in urmatoarele 2 sapt si in ce statiuni pls sau dak nu vrei tu sa imi raspunzi sa imi raspunda catalin
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde catalin » Mie Aug 17, 2005 2:26 pm

pai draga anny din moment ce spui k fetele de la crazy shi dansatoarele de la sud-est style sunt najpa inseamna ori k eshti femeia perfecta ori eshti opusul inca ashtept poza aia sa o vedem shi noi
catalin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Aug 15, 2005 6:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Aug 17, 2005 2:28 pm

:roll: ok..ok..numai sa nu va certati!
Elle
 

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 17, 2005 2:31 pm

DAR nu am spus k sunt femeia perfecta ,si dak faci un efort o sa iti aduci aminte de mine am fost la concertul din tomis pe 16 08 cu alyx20 adik cu alexandra eram impreuna iti amintesti? si nu ma dezamagi spunandu-mi vorbe urate k esti preferatul meu (dintre dansatori)dak tot esti pe net nu ai vrea sa vb pe mirc asa nu vede toata lumea pls nickul meu e annyblondy
puteai sa spui ceva
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde catalin » Joi Aug 18, 2005 1:21 pm

scuze ptr acele cuvinte,nu au fost de la mine,un alt individ a intrat cu idul meu.NU AM SCRIS EU ACELE CUVINTE.VA RESPECT F MULT,CUM AS PUTEA SA VA JIGNESC?ACUM AM O VESTE REA PTR VOI.IN SEPTEMBRIE PE DATA DE 2 SAU 3 PLEC IN SUA IN CONTRACT,PTR O PERIOADA DE 8 LUNI.VA GARANTEZ ,K TRUPA VA CONTINUA LA FEL SUB TOATE ASPECTELE.PLEC SA DANSEZ,VOI VENI CU ALTE IDEI SI MULT MAI I NGENIOASE PTR 3SE.VA PUP SI NU NE UITATI,sau nu ma uitati. respect peace
catalin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Aug 15, 2005 6:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Joi Aug 18, 2005 3:26 pm

o sa n fie f dor de tine.. :cry: :cry: :cry:
multa bafta in state! si ..sa nu n uiti!
o sa t asteptam! :wink:
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Aug 18, 2005 3:55 pm

pt catalin :
o sa pleci doar tu sau merge si emil?si tot nu mi-ai raspuns dak stii unde au concerte 3se in urmatoarele 2 sapt(la mare da unde si cand) te rog sa imi raspunzi si inca ceva iti aduci aminte de mine,si sa sti k o sa imi fie foarte dor de tine iti urez mult mult succes,pa si ai grija de tine.te iubim mult
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Joi Aug 18, 2005 6:57 pm

pleaca doar catalin..emil ramane..
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Vin Aug 19, 2005 3:08 pm

OK merci dar totusi as vrea sa imi raspunda si catalin dak are timp si dak vrea bineinteles :roll:
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Sâm Aug 20, 2005 7:41 pm

cristina_sud-est style scrie:
la "alaturi de ingeri" exista o coregrafie foarte frumoasa zic eu..:P...cine a vazut stie... O:) ...dar din pacate la callatis nu s-a vazut chiar asa cum ar tb... :cry: la "alaturi de ingeri"sunt 4 fete:2 cu panglica,una cu minge si una fara obiect...e super frumoasa coregrafia :D


Intr-adevar coregrafia la "Alaturi de ingeri" este superba, dar filmarile la Callatis au fost cam slabe din cauza ca nu aratau scena in intregime ci pe fiecare in parte si nu se vedea clar ca acolo este o coregrafie bine pusa la punct! Apropo, tu cu ce obiect dansezi (e cam urat din partea mea sa intreb asta,dar spre rusinea mea nu stiu exact care dintre fete esti :oops: :oops: :oops: ...)? Si as mai vrea sa te intreb, tu fiind noua in trupa de dans,cum ti s-au parut spectacolele la inceput, cum sunt baietii de la 3rei Sud Est in afara scenei, cum va impacati tot timpul cat stati impreuna?
Ma bucur foarte mult ca esti printre noi si iti multumesc ca ne tii la curent cu datele concertelor si alte vesti! :armyok:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

PT CATALIN SAU CRISTINA

Mesajde ALYX20 » Lun Aug 22, 2005 7:47 pm

as vrea dak se poate sa imi spuneti dak mai aveti concerte in Costinesti sau mamaia in perioada im,ediat urmatoare(innainte de plecarea lui catalin).credeti k as putea sa primesc un raspuns.PLS. :roll:

CATALIN imi pare fffff rau k pleci ...... pt asa de mult timp as vrea sa te mai vad makr odata astept sa imi spui dak aveti concerte pe 27 -28 08
ALYX20
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:09 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cristina_sud-est style » Lun Aug 22, 2005 11:54 pm

La "alaturi de ingeri" eu intru fara obiect...
Bineinteles primele concerte au fost foarte frumoase si pline de emotii,la fel k si cele de acum :D ....si cu baietii ne intelegem super bine... :lol:
Vineri avem 2 concerte in bucuresti cred..de unu sunt sigura dar de al doilea nush exact...si sambata avem concert la oradea...va asteptam :)
...ms pt laude si pt cuvintele frumoase care ni le adresati :oops:
cristina_sud-est style
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Mie Aug 10, 2005 10:04 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Mar Aug 23, 2005 12:13 pm

Cristina, multumesc pentru raspuns! Totusi am o nelamurire: pe site-ul la Plaza Romania (in Bucuresti) scria ca sambata (27.08 ) aveti concert acolo!!! :roll: Au gresit si concertul e vineri sau, de fapt, veniti sambata?
Te pup dulce si multumesc inca o data - esti o draguta ca vorbesti cu noi!!! :wink:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Simona_sud_est_style » Mar Aug 23, 2005 9:03 pm

Buna...Multumim f mult pt toate parerile voastre...le citim mereu iar mie in special imi face placere... :P mai vb am ramas in pana de idei :D ciao
"Vantul alearga mult,dar el nu cauta pe nimeni!"
Simona_sud_est_style
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Aug 23, 2005 8:51 pm
Localitate: cta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Mar Aug 23, 2005 10:11 pm

bun venit simonik! :wink: n bucuram k si tu te-ai inregistrat p forum! :) toate 4 sunteti niste dragutze! l asteptam si p luiza si p andrada! :)
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 24, 2005 5:05 pm

Cristina poti sa ne spui si la ce ora au concert in buc vineri si unde?
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cristina_sud-est style » Mie Aug 24, 2005 7:31 pm

imi pare rau dar nush exact la ce ora si unde e concertul...cand voi afla va voi anunta...bun venit simonei :P
cristina_sud-est style
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Mie Aug 10, 2005 10:04 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 34 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico