Acum este Lun Mai 20, 2024 5:47 am

Ora este UTC + 2


Cum ar trebui sa se poarte cu fanii?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Cum ar trebui sa se poarte cu fanii?

Mesajde Boritzu » Vin Aug 12, 2005 3:11 pm

Eu sunt unul dintre fanii celor de la 3sud est si am obsevat ca tot ii criticati pentru ca nu au timp de voi si ca nu va ofera atentie...as vrea sa stiu si eu cum doriti sa se poarte cu voi...ati fi mai fericiti daca cei de la 3sud est ar sta toata ziua la calculator ca sa vorbeasca cu voi,sa va ofere mai multa atentie sau sa continue sa compuna din ce in ce mai multe melodii si sa scoata cat mai multe albume,ca sa se mentina acolo unde le este locul,adica pe locul 1...astept cat mai multe raspunsuri din partea voastra...va multumesc ! :wink:
Avatar utilizator
Boritzu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Aug 11, 2005 7:31 pm
Localitate: Alaturi de INGERI
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 3:13 pm

ooooooffffffffffffffffffffffffffffffffff Doamne!!!!!!! tu chiar nu ai intzeles?!?!?! nu avem pretentzii sa ne raspunda la toate mesajele, dar dak ar lasa cate un mesaj pe saptamana sau pe luna nu cred k i-ar impiedica sa scoata ceva de calitate!!! sincer!!!!
Vizitator
 

Mesajde Boritzu » Vin Aug 12, 2005 3:16 pm

dely_3x ... tu crezi ca ei nu lasa nici un mesaj pentru fanii lor ? daca crezi asta te inseli amarnic ... crede-ma ca stiu ce zic .
Avatar utilizator
Boritzu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Aug 11, 2005 7:31 pm
Localitate: Alaturi de INGERI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 3:43 pm

serios!?!?!?!?! ii cunosti?!
Vizitator
 

Mesajde Boritzu » Vin Aug 12, 2005 3:45 pm

dely_3x....eu zic ca ii cunosc bine,mai ales pe dansatoare.
Avatar utilizator
Boritzu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Aug 11, 2005 7:31 pm
Localitate: Alaturi de INGERI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 3:46 pm

spune-ne si noua........... unde a lasat mesaj :shock: [-o<
Vizitator
 

Mesajde Boritzu » Vin Aug 12, 2005 3:53 pm

Nu stiu daca ti-ai dat seama pana acum ca toata vara au fost numai pe drumuri...de exemplu acum sunt cu totii in masina sunt pe drum spre alt oras pentru ca au alt concert...deci nu prea au timp sa intre pe forum,maine pleaca in alt oras si tot asa...deci,trebuie sa ii intelegem si noi daca suntem fanii cu adevarat...parere mea,tu ce crezi?
Avatar utilizator
Boritzu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Aug 11, 2005 7:31 pm
Localitate: Alaturi de INGERI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 3:59 pm

ba da, sunt de acord cu tine!!!!!!!! in perioada asta ii intzeleg ;)
dar au fost muuuulte zile, chiar luni, knd ar fi putut sa ne dea un semn de viatza ;) :!:
Vizitator
 

Mesajde dea » Vin Aug 12, 2005 3:59 pm

viorel a demonstrat in mai multe emisiuni ca ne citeshte mesajele...de exemplu atunci cand i-a aratat lui laur cum trebuia sa danseze in clipul cu banica...chiar a zis ca multzi sunt de parere ca este prea timid in clip ca a vazut scris ...undeva......exact ceea ce afirmase unul dintre noi pe topicul despre colaborarea lui laur cu andreea banica....shi eu sunt multzumita sa cred ca ceea ce scriu ajunge sa fie citit de unul dintre ei...ma face sa cred ca ,chiar conteaza parerile noastre...iar raspunsurile la toate intrebarile noastre le aflam tot de la ei...in emisiunile la care sunt invitatzi.....mai important decat sa ne raspunda la mesajele noastre pe acest forum este sa compuna melodii care sa ne faca sa ne simtzim mandri....sa simtzim ca suntem fanii celei mai bune formatzii dance din romania
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Boritzu » Vin Aug 12, 2005 4:10 pm

dea iti multumesc ca esti de parere cu mine !!!
Avatar utilizator
Boritzu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Aug 11, 2005 7:31 pm
Localitate: Alaturi de INGERI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 4:16 pm

am vazut si yo faza si a zis asa vio "am primit observatzii pe adresa redactziei.... ce adresa nici eu nu stiu..." :lol: si yo ma gandeam k poate se refera la forum, dar...... crezi k altzi amici de-ai lor nu le-ar spune?! decat noi?!
si!!!!!! tot nu ma intzelegetzi!!!!! ar putea sa-mi citeask si Michael Jackson mesajele, tot nu ma multzumeste dak nu ne lasa mesaje (in numele lor!!! adik sa zica: "noi suntem!")! impresiile kre le scriem noi aici oricum se aseamana si cu impresiile multor prieteni de ai lor, kre si ei, la randul lor, le spune!!!
ufff nush cat de intzeleasa m-am facut :cry:
Vizitator
 

Mesajde bombonica » Vin Aug 12, 2005 4:31 pm

Boritzu scrie:
dely_3x....eu zic ca ii cunosc bine,mai ales pe dansatoare.

ASA EEE!
boritzu are dreptate..baietii sunt f ocupati..dar si eu stiu k mai intra p forum k sa n citeasca msg, chiar dak nu n rasp..chiar mi-a zis laur o data k dak s-ar inregistra p forum nimeni n-ar crede k e el..si intr-adevar..multe rasp l aflam in emisiuni.. :)
eu sunt fericita k la fiecare concert 3se la care am fost am avut ocazia sa vb cu baietii....(bine..am stiut eu sa aleg momentul..k sa nu fie asaltati chiar d toti fanii..):wink: si chiar sunt interesati d noi..si d parerile noastre..cel mai bine am inteles lucru asta in momentul in care ma aflam in autocar cu ei..erau atenti la toate reactiile noastre..sunt niste scumpi..ne iubesc si l pasa d noi! :wink:
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 4:48 pm

bombonica, dak baietzii ar contacta administratorul site-ului, ar putea sa le puna un status gen "ADMIN" exact asa cum are adminul!!!!! si atunci nu vor mai exista indoieli ;) :!:
Vizitator
 

Mesajde bombonica » Vin Aug 12, 2005 4:55 pm

dely_3x scrie:
bombonica, dak baietzii ar contacta administratorul site-ului, ar putea sa le puna un status gen "ADMIN" exact asa cum are adminul!!!!! si atunci nu vor mai exista indoieli ;) :!:

aici ai dreptate.. :roll: poate citesc..si cine stie.. :wink:
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Vin Aug 12, 2005 8:09 pm

mai..io zic ca ei intra si citesc ce scriu fanii..si daca nu ei personal,atunci cu siguranta unele persoane din anturajul lor;si aveti si dovada :cei d la sud est style "sunt cu ochii pe noi" :D
e normal k ei sa nu aiba timp..dar de fiecare data au dovedit k au grija d fani...
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cristina_sud-est style » Mar Aug 16, 2005 1:38 am

chiar dak nu au timp, baietii stiu de voi...chiar i-am spus lui mihai de forum si a fost incantat... :D
cristina_sud-est style
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Mie Aug 10, 2005 10:04 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mar Aug 16, 2005 8:42 pm

Nu vreau sa credeti ca ii critic pe baieti(doamne fereste), dar, cate albume scot pe an?1, nu-i asa? Stiu k au o groaza de treburi, concerte, alte trupe de kre trebuie sa se ocupe, viata personala, dar pt noi, fanii lor, nu prea mai ramane timp. Nu zic k ar trebui sa stea toata ziua pe forum&sa raspunda la toate mesajele, dar macar un mesaj pe luna ar putea sa lase si ei(parerea mea)
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 17, 2005 1:29 pm

EU sunt de acord cu dely_3x ar trebui sa ne dea si noua un semn de viatza nu credeti? altfel de ce si-au mai facut site? k sa ne amageasca, sa traim cu impresia k la un moment dat o sa ne raspunda la mesaje? as vrea sa stiu si eu din pura curiozitate dak a raspuns la cineva astept sa imi raspundeti la intrebare :cry:
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde blue-angel » Mie Aug 17, 2005 8:31 pm

hai mei..poate nu au timp.............si vraeu sa aiba si ei parte de putina libertate din partea noastra
blue-angel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Aug 17, 2005 8:28 pm
Localitate: suceava
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 24, 2005 7:05 pm

cristina_sud-est style scrie:
chiar dak nu au timp, baietii stiu de voi...chiar i-am spus lui mihai de forum si a fost incantat... :D

daaa...... frumos...... si yo as fi fost incantata (chiar dak pana in momentul acela nu stiam de forum), dar ce a zis mai exact?!
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 1:14 pm

Daca vrei poti. :twisted: :twisted: :twisted: Daca ar dori sa ne raspunda la vreun e-mail ar face-o,dar pur shi simplu nu vor.Hai capul sus! :( :( :( Sper ca nu va imaginati ca o sa va raspunda la ceva. :shock: :shock: :shock: Ce sa ishi risipeasca cinci pretioase minute pe noi ,ce naiba?! :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Dum Aug 28, 2005 5:41 pm

ilica scrie:
Daca ar dori sa ne raspunda la vreun e-mail ar face-o,dar pur shi simplu nu vor.Ce sa ishi risipeasca cinci pretioase minute pe noi ,ce naiba?!


Nu e chiar asa!!! Eu le-am trimis o data un mail de ziua lui Mihai si mi-au raspuns (nu au scris foarte mult dar nici nu ii intrebasem nimic in mail ca sa aiba la ce sa imi raspunda :roll: )! Cand au timp chiar raspund!
Nu poate sa fie intotdeauna cum vrem noi! Imagineaza-ti ca vii seara super obosit, ai 35 de mesaje primite de la fani si maine un concert la Satu Mare: ce faci? Stai toata noaptea ca sa raspunzi sau te odihnesti ca sa poti canta a doua zi tot pt fani? Ar trebui sa ii intelegem!!!
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 6:00 pm

Nu trebuie sa raspunda fiecarui fan in parte,pot intra ,cu adevarat, pe forum o data pe luna cate zece minute. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Aug 28, 2005 6:17 pm

mda... aici are dreptate ;) :!:
adik asa ziceam si yo pana acum, si nu cred k le-ar ocupa prea mult timp ;)
Vizitator
 

Mesajde ilica » Lun Aug 29, 2005 11:22 am

:evil: :evil: :evil: Trebuie numai putina buna vointa,daca exista ...se rezolva. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 38 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico