Acum este Mie Mai 22, 2024 1:40 am

Ora este UTC + 2


Ce inseamna 3rei Sud-Est pentru voi?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

hhhh

Mesajde Lucian » Dum Dec 05, 2004 2:35 pm

bleah , you make me sick

:evil:
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Aaaa... da..?

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 3:59 pm

Aaaa...da...? Ei bine, afla ca you make me sick too, when you're acting like a rude child :!: :!:
Iti dau un sfat:learn to behave yourself :!: and respect the others and their oppinions :!:
Is that CLEAR :?: :?:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

:(

Mesajde Lucian » Dum Dec 05, 2004 4:20 pm

i respect ur oppinion women !! i make u sick ?:(( ok .. i will stop posting in this forum ... uhh .... sorry 4 all :(( good bye.
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: :(

Mesajde Vizitator » Dum Dec 05, 2004 11:48 pm

Lucian scrie:
i respect ur oppinion women !! i make u sick ?:(( ok .. i will stop posting in this forum ... uhh .... sorry 4 all :(( good bye.


Keep walking.
Vizitator
 

.

Mesajde lulu » Lun Dec 06, 2004 8:28 am

fugit de acasa esti TU
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Dec 07, 2004 9:33 am

alexrefflex a scris:
"lol: ma fac cu mooia comentariile de genu` : ``3se sunt totul pt mine!daca nu ar fi ei as muri...``si tot felu` de astea!! va spun eu , daca nu ar fi 3se ar fi alta trupa...sau poate nu ar fi nimic!cum poate sa fie totul pt voi atata timp cat nu-i cunoasteti??eu nu pot sa zic de mama ca e totul pt mine ... voi sunteti inconstenti!? da ador muzica celor de la 3se!!!iubesc muzica lor.. dar nu am nici o treaba cu ei...sunt doar 3 figuranti...ca sa zicem asa!nimeni de pe forumul asta nu a stat atat de mult cu ei incat sa se ataseze de ei si sa-i iubeasca atat de mult incat sa nu poata trai fara ei!! ... hai see ya"

Draga Alexutzule..stii bine cine sunt..la inceput am crezut ca pot sa am incredere in tine..am crezut ca esti de partea baietzilor..si asa ar fi trebuit..dar vad ca esti impotriva lor..si afla ca eu am stat destul cu baietzii incat sa ma atasez de ei..ai de abia 16 ani si totusi nu inteleg de ce esti asa controversat ..spui ca sunt" doar 3 figuranti"..nu pot sa faci astfel de afirmatii din auzite..pentru ca nu ii cunosti..tu insuti ai recunoscut asta.. ce ai cu fanii adevarati care spun exact ceea ce simt?esti prea mic sa intelegi anumite lucruri..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Dec 07, 2004 9:44 am

Eu nu stiu..chiar nu se poate ca pe forumul asta sa vorbim fara sa ne comenteze tot timpul cineva?Mai lasati-ne in pace cu mishto-urile voastre..nu e asta locul potrivit pentru asa ceva..


incearca sa nu mai scrii doua posturi una dupa alta intr-un interval de mai putin de 2 ore... pt asta exista butonul "modifica". Elle
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde vacarescu nicoleta » Mar Dec 07, 2004 10:25 am

Ce inseamna 3 SE pt mine? Interesanta intrebare...
I-am ales pe ei deoarece sunt singurii care canta intr-adevar...nu vreau sa fiu rea dar prin ei am descoprit adevarata muzica care exprima ceva...I-am placut de la inceput si vor ramane in continuare cei mai buni pt mine orice s-ar intampla cu ei(sper sa nu fie nimic rau)
vacarescu nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Dec 02, 2004 6:36 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde anflly » Mar Dec 21, 2004 7:42 pm

O trupa,care mai si canta bine spre deosebire de alte panarame care au aparut in muzica romaneasca
Zambeste...maine va fi mai rau
Avatar utilizator
anflly
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 21, 2004 7:40 pm
Localitate: In heaven
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Ian 18, 2005 10:27 am

Elle..nu stiu ce m a apucat de am scris 2 mesaje unul dupa celalalt..nu mi-am dat seama..scuze..
pentru fanii de pe acest forum care nu au raspuns intrebarii adresate de mine..asta e tot?numai pentru putini dintre voi 3Sud-Est inseamna ceva?..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cucutza » Sâm Mar 19, 2005 12:45 pm

bai, prea ii ridicati in slavi pe 3se. e adevarat ca sunt buni, dar nici chiar asa..... :roll:
cucutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:10 pm
Localitate: rm valcea
Puncte de reputaţie: 0

pe merit!

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 19, 2005 1:52 pm

lasa-neeeeeee lasa-neeeeeee !!! uite, recunosc, se poate si mai bine, dar in comparatzie cu muuuuuuuuuuuuuultzi altzii sunt f buni ;)
dak ai citii cu atentzie mesajele de la inceput, vei vedea dc sunt ridicatzi in slavi, si ii ridicam pe merit; nush ce idiot s-ar apuk sa laude pe cineva kre nu face nimik, chiar n-am nici un interes sa-i laud, sa spun numai vorbe frumoase despre ei, pt k ce spun spun din placere si nu ma plateste nimeni
Vizitator
 

Mesajde Sorrynita » Mar Apr 19, 2005 8:32 am

va rog eu mult sa nu va mai certati..Cucutza are o anumita parere despre 3 Sud-Est..pentru ea probabil ca nu inseamna prea mult..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 22, 2005 10:09 am

Sorrynita scrie:
va rog eu mult sa nu va mai certati..Cucutza are o anumita parere despre 3 Sud-Est..pentru ea probabil ca nu inseamna prea mult..

Fiecare om are o anumita parere despre ceva si nu vad nimic rau in a spune si unele lucruri care ii poate deranja pe unii.Nu toata lumea are aceleasi gusturi<<<CEVA NORMAL>>>
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Apr 26, 2005 8:47 am

..observ ca lipsa de interes pentru orice tema de pe acest forum e in plina floare..eu,sincer.sunt dezamagita..si nu pentru ca nu mi-au raspuns multi fani la intrebare,ci pentru ca ei nu raspund in general..decat pentru a se certa..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Apr 26, 2005 1:51 pm

:roll: nu prea se mai cearta lumea .... erau certuri pe cand era usher pe forum , dar asta a trecut ;)
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mar Apr 26, 2005 3:23 pm

Elle scrie:
:roll: nu prea se mai cearta lumea .... erau certuri pe cand era usher pe forum , dar asta a trecut ;)


erau certuri pe cand era si laur pe forum :( ... sau cel putzin asa am intzeles de la cineva de aici :?

la acest subiect au raspuns totzi kre lasa mesaje ceva mai des, gandeste-te putzin, cate persoane intra (sa zicem regulat) pe forum? nu prea multzi! yo una astept sa-si aduk aminte si ceilaltzi membrii, kre s-au inscris si au lasat mesaje doar la inceput sau chiar deloc, sa mai lase si ei macar 2-3 mesaje la 2 saptamani (sau,ma rog, atunci knd au ocazia, poate nu au net acasa); din cate vad s-au creat topicuri pt toate gusturile...sau poate nu :roll: ... dar sunt destule din care sa aleaga :shock: :!:
Vizitator
 

Inseamna foarte mult!!!!!!!!1

Mesajde cujba mirabela » Sâm Iul 23, 2005 8:41 pm

Cred ca pentru fanii adevarati 3se inseamna mai mult decat cred unii.Pejavascript:emoticon(':)')ntru mine sunt cei mai buni Sunt pe al doilea loc dupa familie!!!!!!!!
cujba mirabela
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:53 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Lun Iul 25, 2005 8:43 am

..de ce sunt atat de importanti pentru tine de ii pui pe locul doi dupa familie?..pentru ca mi se pare ca ocupa un loc f mare in inima ta..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 17, 2005 1:50 pm

3se ocupa un loc foarte important in viata mea si sincer nu stiu ce m-as face fara ei, fara muzica lor 3se sunt totul pt mine de 6 ani
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 9:05 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Pentru mine 3se inseamna un vis implinit shi nu glumesc. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Sep 05, 2005 5:35 pm

pentru mine 3se reprezinta cea mai originala trupa cu cea mai tare muzica si cea mai buna coregrafie \:D/ =D> ...si de ce nu?... cu cei mai adevarati fani. :armyok:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Sep 05, 2005 6:09 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Multumim.Cred ca pentru noi toti de aici 3se inseamna mult,pacat ca nu ne onoreaza cu prezenta lor pe aici. :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mie Sep 07, 2005 12:16 pm

ei, lasa, intr-o buna zi o sa intre si ei p-acy
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mie Sep 07, 2005 3:51 pm

:twisted: :twisted: :twisted:
Vor intra numai daca noi vom lupta pentru asta, daca stam shi ashteptam sa vina ei din proprie initiativa vom avea de ashteptat mult shi bine.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 33 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico