Acum este Sâm Mai 04, 2024 12:29 pm

Ora este UTC + 2


Coperti 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Coperti 3SE

Mesajde treisudestarul » Mie Oct 24, 2007 2:09 pm

Hi everybody!

Sunt fericit ca dupa sapte ani in care am lucrat 12 ore pe zi, sa am un serviciu mai lejer in asa fel incat sa ma pot ocupa si de cea mai mare pasiune a mea : 3SE
Ultima data cand am accesat site-ul 3SE era pe vremea cand era in constructie dar azi ma bucur ca e on-line si ma pot alatura voua.
Incep primul meu post printr-o rugaminte calduroasa ( ca de la fan 3SE la fan 3SE):
Zilele trecute am primit vizita nepotelului meu de 2 ani. El este un ingeras dar la un moment dat, fiind lasat singur in camera mea, a pus mana pe cd-urile mele cu 3SE si mi-a facut ferfelita 3 coperti de cd-uri:
Imi plac ochii tai - EP ( 2000)
Te voi pierde (Maxi Single 2001)
Mileniul III – EP ( 1999 )
Daca poate cineva sa-mi scaneze la rezolutie mare aceste coperti in asa fel incat sa mi le pot lista si sa-mi refac copertile distruse i-as multumi foarte mult
treisudestarul
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Oct 24, 2007 11:05 am
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde [M.L.V.] » Mie Oct 24, 2007 3:31 pm

hmmmmmmmm.....nu situ cati sunt care au cdurile si sa le si dea...io mias da casetele in schimbu cdurilor :roll:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Mie Oct 24, 2007 4:17 pm

Pai,el nu vrea cd-urile.Vrea doar ca cineva sa ii scaneze copertele cd-urilor la rezolutie mare,ca sa si le poata scoate singur la imprimanta si sa le inlocuiasca pe cele rupte. :)
Imi pare rau,nu am imprimanta si nu te pot ajuta. :(
8)
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde treisudestarul » Mie Oct 24, 2007 9:00 pm

Nu doresc copertile listate ci doar o scanare a lor intr-un format JPG (sau orice alt format - bitmap, TIFF,etc). Odata coperta scanata si devenita o poza in format JPG ea poate fi simplu trimisa ca attachement la un email
sau un mp (mesaj privat)

Am uitat sa precizez in deschidere ca emailul meu este treisudestarul@yahoo.com
Multumesc
treisudestarul
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Oct 24, 2007 11:05 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Mie Oct 24, 2007 9:11 pm

teas fi ajutat dak aveam cdurile..si la cati useri le mia pasa de ce se intampal aici..nu stiu dak o sa te ajute prea curand.... :cry:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 39 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico