Acum este Joi Apr 18, 2024 3:01 am

Ora este UTC + 2


Intalnire cu 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Intalnire cu 3SE

Mesajde anusk » Lun Iun 30, 2008 7:46 pm

Ieri, pe Terasa Radio Vacanta, a avut loc un spectacol, unde au fost invitati mai multi artisti :Mirabela Dauer (am facut poza cu ea, si i-am sp ca eu il numesc "marmota" pe Raoul, din cauza ei, ea a fost prima care i-a spus asa, si Mira, dupa "Facem poza cu marmotele" ) Ovidiu Komornyk (foloseste Hugo Boss si mirosea asa de bine ieri........) fetele de la Hora, si cap de afis...........3SE!!!!!!! Bineinteles ca nu puteam sa ratez momentul de a ma intalni cu vecinu' (adik Viorel-3se, sta un pic mai sus de mine iar mama si sora mea i-au facut o vizita inainte de Craciun, anul trecut; m-am ales cu albumul Best of, atunci, o convorbire telefonica cu el si autograf) si ieri........vroiam sa-l vad face to face, era pt a doua oara cand il vedeam (prima data l-am vazut acum 3 ani, knd a venit Maruta cu emisiunea, pe plaja Palm Beach din Mamaia). Am ajuns in culisele Radio Vacanta pe la 4; spectacolul incepea la 5. Eu, mama si sora mea ii asteptam nerabdatoare pe baieti.............Minutele treceau extrem de greu, show-ul incepuse, Mira deja canta.............si ei nu mai ajungeau.........Cand ne-am asteptat mai putin, apare Vio; zapacit ca de obicei . Ii spune mama cine suntem, el isi aduce aminte si i se lumineaza fata, zambeste si o intreaba pe mama, ce mai facem......Nu scapa de o poza cu noi; apoi, soseste si Mihai.......Aceeasi situatie: poza de rigoare. Dupa jumatate de ora, vine si Laur........Nici el nu scapa de poza. Dar totusi, nu facusem poze cu mobilul, ca se le pot descarca imediat in pc..........Asa ca, la un moment dat, il vad pe Vio ca iese dintr-o cabina si il rog, daca mai poate sa faca niste poze cu noi, dupa ce canta. A acceptat cu zambetul pe buze si kiar mi-a propus sa facem cu toti trei. In sfarsit, le vine randul sa cante............Eu stateam in culise si fredonam de zor fiecare melodie.....Din cand in cand, Vio se uita inspre mine, ma vedea, imi zambea si radea la mine in timp ce canta. E un dulce......... :lol: Dupa micul recital, a venit o televiziune, le-a luat un interviu si in final, Vio ne tot chema langa el , sa facem poze; asa cum ne promisese. So, inca un rand de fotografii cu el.........Apoi, ne-am dus si la Mihai, iar el era foarte grabit ca l-am intrebat eu, si spunea ca "trebuie sa ma duc sa o iau pe aia mik" (fetita lui Sara, kiar i-am spus ca am vb pe mess si ne-a trimis poze cu ea.......e o dulcik..........) apoi, tot el, inainte sa plece "Ok, v-am pupat, multa sanatate, va pup" si a fugit.........Lui Laur i-am transmis mesajul Cristinei si s-a bucurat; are o fata de copil si e asa de dulce........Sunt foarte modesti toti trei, fara nici un aer de vedeta, foarte comunicativi si simpatici. Sunt insotiti de un bodyguard de 1.90 m.........Om fortos, nu gluma..........Pare f fioros, dar e super de treaba. Inca un vis implinit.......Kiar mai devreme, i-am dat pe mess, pozele lui Vio aici aveti pozele cu Mihai si Vio. Restul trebuie sa le developez (in albastru e sora mea mai mica), eu sunt in fusta (din cauza unor probleme de sanatate, care ma vor urmari toata viata, nu pot fi intr-o forma....."maxima"din punct de vedere fizic...... )

Ieri, pe Terasa Radio Vacanta, a avut loc un spectacol, unde au fost invitati mai multi artisti :Mirabela Dauer (am facut poza cu ea, si i-am sp ca eu il numesc "marmota" pe Raoul, din cauza ei, ea a fost prima care i-a spus asa, si Mira, dupa "Facem poza cu marmotele" ) Ovidiu Komornyk (foloseste Hugo Boss si mirosea asa de bine ieri........) fetele de la Hora, si cap de afis...........3SE!!!!!!! Bineinteles ca nu puteam sa ratez momentul de a ma intalni cu vecinu' (adik Viorel-3se, sta un pic mai sus de mine iar mama si sora mea i-au facut o vizita inainte de Craciun, anul trecut; m-am ales cu albumul Best of, atunci, o convorbire telefonica cu el si autograf) si ieri........vroiam sa-l vad face to face, era pt a doua oara cand il vedeam (prima data l-am vazut acum 3 ani, knd a venit Maruta cu emisiunea, pe plaja Palm Beach din Mamaia). Am ajuns in culisele Radio Vacanta pe la 4; spectacolul incepea la 5. Eu, mama si sora mea ii asteptam nerabdatoare pe baieti.............Minutele treceau extrem de greu, show-ul incepuse, Mira deja canta.............si ei nu mai ajungeau.........Cand ne-am asteptat mai putin, apare Vio; zapacit ca de obicei . Ii spune mama cine suntem, el isi aduce aminte si i se lumineaza fata, zambeste si o intreaba pe mama, ce mai facem......Nu scapa de o poza cu noi; apoi, soseste si Mihai.......Aceeasi situatie: poza de rigoare. Dupa jumatate de ora, vine si Laur........Nici el nu scapa de poza. Dar totusi, nu facusem poze cu mobilul, ca se le pot descarca imediat in pc..........Asa ca, la un moment dat, il vad pe Vio ca iese dintr-o cabina si il rog, daca mai poate sa faca niste poze cu noi, dupa ce canta. A acceptat cu zambetul pe buze si kiar mi-a propus sa facem cu toti trei. In sfarsit, le vine randul sa cante............Eu stateam in culise si fredonam de zor fiecare melodie.....Din cand in cand, Vio se uita inspre mine, ma vedea, imi zambea si radea la mine in timp ce canta. E un dulce......... Dupa micul recital, a venit o televiziune, le-a luat un interviu si in final, Vio ne tot chema langa el , sa facem poze; asa cum ne promisese. So, inca un rand de fotografii cu el.........Apoi, ne-am dus si la Mihai, iar el era foarte grabit ca l-am intrebat eu, si spunea ca "trebuie sa ma duc sa o iau pe aia mik" (fetita lui Sara, kiar i-am spus ca am vb pe mess si ne-a trimis poze cu ea.......e o dulcik..........) apoi, tot el, inainte sa plece "Ok, v-am pupat, multa sanatate, va pup" si a fugit.........Lui Laur i-am transmis mesajul Cristinei( o fana din Germania) si s-a bucurat; are o fata de copil si e asa de dulce........Sunt foarte modesti toti trei, fara nici un aer de vedeta, foarte comunicativi si simpatici. Sunt insotiti de un bodyguard de 1.90 m.........Om fortos, nu gluma..........Pare f fioros, dar e super de treaba Inca un vis implinit.......Kiar mai devreme, i-am dat pe mess, pozele lui Vio aici aveti pozele cu Mihai si Vio Restul trebuie sa le developez (in albastru e sora mea mai mica), eu sunt in fusta (din cauza unor probleme de sanatate, care ma vor urmari toata viata, nu pot fi intr-o forma....."maxima"din punct de vedere fizic...... )

Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
anusk
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Mai 27, 2008 10:57 pm
Localitate: Constanta, Cartierul Tomis Nord
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Lun Iun 30, 2008 8:26 pm

Super... ma bucur pt tine :-P Si sunt f frumoase si pozele. Dar cu Laurentiu de ce nu ai facut? :)
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde anusk » Lun Iun 30, 2008 9:06 pm

multumesc frumos :lol: am facut si cu laur, dar sunt pe film fotografic si trebuie sa le developez :wink:
Avatar utilizator
anusk
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Mai 27, 2008 10:57 pm
Localitate: Constanta, Cartierul Tomis Nord
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde anusk » Joi Iul 24, 2008 9:17 pm

sambata care tocmai a trecut au fost la mall-ul din cta si nu puteam sa pierd ocazia sa nu vorbesc cu ei si sa le fac poze (apasati pe imagine pt a o vedea mare)


Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
anusk
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Mai 27, 2008 10:57 pm
Localitate: Constanta, Cartierul Tomis Nord
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde anusk » Joi Iul 24, 2008 9:24 pm

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
anusk
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Mai 27, 2008 10:57 pm
Localitate: Constanta, Cartierul Tomis Nord
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Joi Iul 24, 2008 9:26 pm

Citat:
(apasati pe imagine pt a o vedea mare)

nu se mai vede mare ca e forumul asta destept tare :roll: ... au bagat baietii de la Request plugin-ul asta de lightbox pt imagini :lol:
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde anusk » Joi Iul 24, 2008 9:27 pm

Vlady scrie:
Citat:
(apasati pe imagine pt a o vedea mare)

nu se mai vede mare ca e forumul asta destept tare :roll: ... au bagat baietii de la Request plugin-ul asta de lightbox pt imagini :lol:

atunci e bine :D ca pozele erau f mari :-P
Avatar utilizator
anusk
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Mai 27, 2008 10:57 pm
Localitate: Constanta, Cartierul Tomis Nord
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico