Acum este Dum Mai 19, 2024 8:19 am

Ora este UTC + 2


viorel tot single?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

viorel tot single?

Mesajde carlos » Lun Aug 25, 2008 3:58 pm

are vreo 33 de ani si e single.nu vreau sa fiu carcotas dar oare nu e cam ciudat?in general toti artistii trecuti de 30 care tot nu sunt cuplati.....sunt gay,oare e cazul?nu ca as avea ceva cu el daca e dar sint curios.
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andytzu » Lun Aug 25, 2008 6:13 pm

Viorel nu mai e single de vreo cativa ani buni:) Asa ca documenteaza-te inainte sa scoti in fata asemenea ipoteze!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Lun Aug 25, 2008 7:08 pm

e single,ca zice el ca e cu una sau alta tot single e.adica nu are copii,nu e insurat,doar mai zice ca e cu una sau alta.adica asa zicea si george michael(idolul lui)inainte de a recunoaste.colegii lui sint de aceasi varsta dar sint la casele lor,el nu.......oare pentru ca inca nu e legalizat tipul de mariaj ce l-ar interesa?poate ca e doar o speculatie desi..........prea multe se potrivesc dar repet ca si daca e nu ma deranjeaza.oare daca e ar pierde din fani?
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Lun Aug 25, 2008 7:45 pm

carlos scrie:
e single,ca zice el ca e cu una sau alta tot single e.adica nu are copii,nu e insurat,doar mai zice ca e cu una sau alta.


esti de moda veche man.. acum nu mai sunt la moda relatiile bazate pe acte! iar copii... au timp sa apara. cati ani are Irinel Columbeanu? :lol:
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Aug 26, 2008 3:39 pm

Columbeanu e barbat? :shock: Interesant, mai aflu si eu cate ceva.

Interesanta speculatie, insa din pacate lucrurile nu stau deloc asa. In general persoanele gay incearca sa isi ascunda preferintele, chiar majoritatea se casatoresc, au copii, tocmai din dorinta de a nu da de banuit. Iar acei artisti care sunt gay, da' inca nu vor sa se afle, au tendinta de a se afisa cu cat mai multe femei, din acelasi motiv, pentru a nu da de banuit. Iar pe Viorel nu l-am vazut cu cine stie cate femei, tocmai pentru ca nu are nimic de ascuns, cel putin asa cred.
Pana la urma nici nu inteleg de ce ar trebui sa se grabeasca, nu cred in casnicii doar asa... din dorinta de a avea o familie, fara o baza emotionala puternica. Daca inca nu si-a gasit jumatatea oare chiar ar trebui sa se insoare cu orice ametita doar sa nu il mai intrebe toti cand se insoara?! E el cam zapacit, da' nu pare prost, stie el mai bine ce are de facut, si nu cred ca are cineva dreptul sa ii spuna ce sa faca, mai ales in domeniul asta. Daca el o sa vrea sa se insoare la 80 de ani... bravo lui! Inseamna ca ia in serios casnicia, si pana la urma inseamna ca se respecta. :wink:
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Mar Aug 26, 2008 6:33 pm

columbeanu e doar un batranel maniac iar copilu sigur nu e al lui.
copila,nu prea mi se pare ca baiatu asta ia ceva in serios,si daca ia ceva in serios sigur aia nu e casnicia.
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mar Aug 26, 2008 10:05 pm

Carlos, tu ai informatii pe care noi, restul forumistilor, nu le avem? Daca da, impartaseste-le cu noi, ca nu degeaba te-ai inscris pe forum. Vrem si noi sa stim cum de esti tu asa sigur ca Viorel e gay.
Ce zici, ce spui? :)
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Mar Aug 26, 2008 10:50 pm

am spus deja,E O IPOTEZA foarte plauzibila.
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mie Aug 27, 2008 7:34 am

Cine iti garanteaza ca ipoteza ta e plauzibila? Daca ar fi sa ne luam dupa aparente am fi toti homosexuali, prosti, idioti si ce mai vrei tu...
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Aug 28, 2008 4:37 pm

Nimic din ceea ce ne-ai spus nu justifica aceasta... ipoteza. Sunt doar elemente pe care tu le-ai interpretat gresit.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Joi Aug 28, 2008 11:06 pm

ce e interpretat gresit?e single la 35 de ani,fara copii,fara nimic.nu l-am vazut cu muieri.............. :roll: ok,nu zic ca e gay,dar sint ceva lucruri ce te pun pe ganduri
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana_beyonce_2008 » Vin Aug 29, 2008 1:38 am

:wink: Eu da chiar de mana la un concert :D :D dar la urmatorul chiar la 1 saptamana dupa asta, era cu ..alta si cand lam intrebat ce parca ere bruNeta si asta era blonda :?: dar el cica imi facea semn :-$ :-$ :-$ :-$ dar eu chiar nu imi da de-am seama :D :D :D :lol: si el saracu cica zambind la mine" ee era de mult " :D :D :D :D :D si ru dupa ce in sfrsit ma prins ""daaaaaa asa e" :D :D :D bine acum daca prietena lui citeste aici sa sty ca asta era prin 2006 :wink: deci nu ai dreptate viorel sopai e un adevarad "macho" [-X nu homo
jos rasismul "respecta si esty respectat"
Avatar utilizator
ana_beyonce_2008
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 127
Membru din: Joi Apr 10, 2008 6:56 pm
Localitate: pe o insula insoritaa :) :)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Vin Aug 29, 2008 8:28 am

carlos scrie:
ce e interpretat gresit?e single la 35 de ani,fara copii,fara nimic.nu l-am vazut cu muieri.............. :roll: ok,nu zic ca e gay,dar sint ceva lucruri ce te pun pe ganduri


Si eu am vecini exact in situatia asta, dar nu zice nimeni ca sunt gay :roll:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alynutza10 » Vin Aug 29, 2008 9:20 am

viorel nu este single :roll: de ce vorbiti prostii?????? :x
Avatar utilizator
alynutza10
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Aug 25, 2006 4:51 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Vin Aug 29, 2008 5:33 pm

viorel nu e casatorit, nu ii stiu vre-o iubita,deci e single.
vecinii tai poate sint gay :roll:
vreti voi sa fie macho dar nu e.sa zicem ca era candva cu una asta nu il face macho
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana_beyonce_2008 » Sâm Aug 30, 2008 1:02 am

ARE :!: :!: :!:
jos rasismul "respecta si esty respectat"
Avatar utilizator
ana_beyonce_2008
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 127
Membru din: Joi Apr 10, 2008 6:56 pm
Localitate: pe o insula insoritaa :) :)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Sâm Aug 30, 2008 10:21 am

Carlos, dai o bere daca-ti dau cele mai recente poze "paparazzi" cu el si iubita lui?
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Sâm Aug 30, 2008 3:18 pm

Nu inteleg dc se face atata tam tam pt k Viorel nu s-a casatorit, pana la urma e viata lui si face ce vrea cu ea, se casatoreste cand vrea el si tot asa, nu cred ca cineva are dreptul sa spuna k Vio e gay din moment ce nu are dovezi. Daca ar citi ce se spune despre el cred ca ar rade cu gura pana la urechi :lol:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mie Sep 03, 2008 8:20 pm

Nu v-ati dat seama... Carlos e singur si are nevoie de sfaturi :lol: , de aceea a deschis acest topic ca poate ii ofera cineva solutii.
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Sep 04, 2008 11:05 am

carlos scrie:
viorel nu e casatorit, nu ii stiu vre-o iubita,deci e single.
vecinii tai poate sint gay :roll:
vreti voi sa fie macho dar nu e.sa zicem ca era candva cu una asta nu il face macho

sau poate iti place tie asa de mult,incat Ti- ai dori o relatie cu el...? :shock:

oricum aici nu ne intereseaza si nu ne priveste viata lor personala.....sa le fie bine cum or fi ei :single,casatoriti,cu copii,,,,pe noi ne intereseaza muzica lor si tot ce are legatura cu trupa si cu ei ca si artisti....poate unii sunt fani,altii nu...dar oricum ar fi nu trebuie sa ne dam cu parerea intr-o chestie despre care habar nu avem...ai inteles,nu???? :?:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carlos » Joi Sep 04, 2008 8:05 pm

:lol: o relatie cu el?????? :lol: macar aveti simtul umorului
da vlady,iti dau o bere daca imi arati poze "compromitatoare" cu el.
nu am dovezi ca e gay,e doar o ipoteza
e persoana publica asa ca e normal sa ne dam cu parerea,riscul meseriei :lol:
carlos
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 25, 2008 3:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Sep 04, 2008 11:18 pm

Modul in care iti sustii "ipoteza" pare ca de fapt il acuzi de acest lucru...Nu ai dreptul sa acuzi pe cineva de nimic atata timp cat nu ai dovezi care confirma si care sustin acuzatia :wink: sustii sus si tare ca e gay...ma intreb oare,daca tu ai avea o prietena cu care nu ti-ai face propriul show live(ca iry&columbeanu,ca sa intelegi mai bine :wink: ),si eu te-as vedea pe strada de vreo cateva ori "single"(cum zici u :wink: ) as avea dreptul sa spun cu atata siguranta"carlos e gay ca e single...adica spun asta pt ca l-am vazut de vreo cateva ori ,dar nu avea nicio tipa cu el..." :?: ca de fapt tu asta faci....in cazul acesta,cum te-ai simti tu?si ce drept as avea eu sa zic asta,daca nu te cunosc si nu-ti cunosc atat de bine viata personala si relatiile tale(de love)??? :?:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Sep 07, 2008 12:18 pm

bai..terminati q porcariile de genul!
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Oct 09, 2008 3:44 pm

Abia astept ca Viorel sa se casatoareasca, sa fie si el MAN (cum zice Radu de la Win Prod).
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico