Acum este Vin Mar 29, 2024 11:16 am

Ora este UTC + 2


3SE la impartirea autografelor dupa concerte:darnici sau nu?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3SE la impartirea autografelor dupa concerte:darnici sau nu?

Mesajde Denisa-Marina » Mar Aug 09, 2005 8:33 pm

Salut!Vineri seara a fost concert cu 3SE la Eforie Nord si cand l-am vazut am crezut k e o adevarata binecuvantare sa pice tocmai cand eram eu acolo.A FOST SUPEEEER!Multa lume venise aproape numai pentru ei, ca si mine, normal!Au cantat, au dansat, noi aproape ne urcam pe scena pt. ca erau destui fani, unii isterici,altii mai potoliti si bineinteles k la sfarsit toti am alergat dupa ei in culise pt autografe.Kand erau pe scena, Vio si Mihai ne-au intins si noua microfoanele pe la refrene sa cantam, iar Vio ne-a promis autografe dupa...Insa dupa ce am trecut cu greu de un om pe acolo prin spate...SURPRIZA!!!Negrutzu si Vio o intisesera si Laurentiu saracu' nu mai scapa de noi.Eu i-am dat coperta de la caseta lor pt autograf.M-a intrebat unde e caseta dar m-am pierdut...kre k nu stiam nici cum ma chiama...eram la mai putin de un metru de el...eram asa de fericita...iar coperta aia este si va ramane o foaie sfanta pt. mine!I AM IN AL NOUALEA CER!asa k Vio, mai usor cu promisiunile k nu ti le tii!Voi ce credeti? Apropo, Laur a promis k in toamna fac videoclip!Sper sa nu uite!
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Denisa-Marina » Mar Aug 09, 2005 9:32 pm

Hei!Nu-i nimeni p aici la ora asta?Nu-i chiar asa tarziu!Apropo...O fata l-a rugat pe Laur sa-l cheme pe Negrutzu ca sa-i dea si ei un autograf, la care Laur:"E casatorit...!"Frumos raspuns...pe mine m-a pufnit rasul...nu va suparati pe mine, dar tipa era isterica rau si chiar k nu era cazu...
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Mie Aug 10, 2005 1:30 am

vineri seara au avut mai intai concert in saturn..apoi in eforie..intr-adevar baietii erau cam grabiti..pt k in noaptea aia au plecat la petrosani..eu am stat in spate cu ei si cu dansatorii pana au intrat p scena..si sunt tare draguti..nu e prima data cand stau cu ei la concerte..la sfarsit intr-adevar au venit toti dupa autografe..au dat cateva si apoi au plecat..dar inainte d a canta chiar am stat d vb..le-am zis d fan clubul nostru din bacau..a carui presedinta sunt..impreuna cu alinasudest.. :wink:
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mie Aug 10, 2005 9:56 am

Mai, deobicei sunt km grabiti(au atatea pe cap), dar ati vazut k oricat de mult se grabesc,isi fac putin timp si pt noi
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

re

Mesajde ortacu simona » Mie Aug 10, 2005 10:00 am

eu knd am fost la ei la concert au facut in culise o sedinta de dat autografe si pot sa zic k au fost super, au dat autografe pana la 1 noaptea au facut poze cu toata lumea si pe fete le-au si pupat p obraz...
nu cred k am avut seara mai fericita ca aceea.... :D
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mie Aug 10, 2005 10:02 am

Asa am patit si yo anu trcut, a fost minunat, n-o sa uit vreodata seara aia
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

super

Mesajde ortacu simona » Mie Aug 10, 2005 10:05 am

eu zic ca se straduiesc dar nu mereu se poate..mai au si ei probleme doar sunt fiinte umane nu o pot tine numai in zambete ...dar cand ofera ceva e de neuitat.
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mie Aug 10, 2005 10:13 am

Sunt de acord cu tine, cateodata ne mai neglijeaza, dar cand ii intalnim, ne ofera niste clipe de neuitat
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

da

Mesajde ortacu simona » Mie Aug 10, 2005 10:16 am

deci macar suntem rasplatiti ptr dragostea ce le-o purtam..oricum eu zic k nu conteza cantitatea ci calitatea
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 10, 2005 11:22 am

mai.... sunt si ei oameni.. au si ei altele pe cap, nu pot sta toata ziua la autografe
knd am fost la concertul anti-drog (si nu numai!) au dat muuulte autografe si au facut poze inainte sa intre ei pe scena ;) .....bine intzeles k le-a dat numai celor kre au intrat in culise, va datzi seama ce ar insemna sa stea sa le dea si celorlaltzi, nu ar fi terminat!
defapt altceva vroiam sa spun :lol: . in culise era un wc pubilc ff aproape de gard (unde stateau fanii) si Mihai knd s-a dus la el totzi fanii au tzipat la el sa le dea autografe si vreau sa zic k nu a refuzat :!: ..... dau si ei autografe in functzie de timp.... si de chef! k na..... mai oboseste si omu' :P
Vizitator
 

cool

Mesajde ortacu simona » Mie Aug 10, 2005 11:40 am

da asta asa e..knd e sa fie totul bine nu-si refuza fanii...doar noi le da cea mai mare dragoste.. :wink:
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 10, 2005 4:27 pm

pe 16 iulie au avut concert in portul tomis si baietii au fost foarte darnici au dat autografe la foarte multi fani imi place cum se comporta cu fani am venit din calarasi pt autografe , a fost cea mai super zi din viata mea mai ales k l-am vazut pe laur pakt k cik o iubeste pe ianula
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olga » Mie Aug 10, 2005 6:28 pm

NU cik! chiar o iubeste pe Ianula...
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Aug 11, 2005 11:27 am

ANNYBLONDY scrie:
a fost cea mai super zi din viata mea mai ales k l-am vazut pe laur pakt k cik o iubeste pe ianula


si acum ce te asteptai, sa te ia si de sotzie k i-ai cerut autograf :lol: este si el om, normal k iubeste ;)
Vizitator
 

Mesajde Denisa-Marina » Joi Aug 11, 2005 10:22 pm

Super experiente, nu?Da atunci de ce nu m-au lasat sa le fac poza?Si-apoi la concertele la care am fost eu niciodata nu au avut timp pt noi, dar sa mai stea sa ne si fotografiem cu ei...eu tot sunt un pic trista...!
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Aug 12, 2005 11:16 am

te intzelegem..... :? itzi dau un sfat: fa-tzi pile, si knd vor mai avea concert te duci cu ajutorul pilelor in culise si nu te vor refuza; dar depinde si de timpul kre il au la dispozitzie :!:
Vizitator
 

Mesajde ortacu simona » Vin Aug 12, 2005 11:25 am

poate k e solutie ce propui tu dar in general ei au fost dispusi sa dea la toti fanii autografe nu numai la cei cu pile....important e sa ajungi pe langa ei si sa ai curaj sa vb cu ei..
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Vin Aug 12, 2005 4:52 pm

Denisa-Marina scrie:
Super experiente, nu?Da atunci de ce nu m-au lasat sa le fac poza?Si-apoi la concertele la care am fost eu niciodata nu au avut timp pt noi, dar sa mai stea sa ne si fotografiem cu ei...eu tot sunt un pic trista...!

nu tre sa fii trista..tre sa-ti faci un mic "plan" inainte d concert..crede-ma..eu cel putin asa fac..si merge..uita..la saturn..in aceeasi seara in care tu i-ai vazut la eforie..am mers in spate la baieti..in timpul spectacolului..inainte d a intra ei p scena..era un moment in care aveau timp..dupa c au cantat normal k au dat putine autografe..k s grabeau sa ajunga la eforie..si apoi de la eforie la petrosani..k au multe concerte..
sau un alt exemplu..cand au venit in bacau..ne-am dus la hotel cu un tort si chiar s-au bucurat..apoi am mers cu ei in autocar pana la scena..
repet..totul e sa gasesti tu momentul potrivit k sa-ti acorde atentia p care tu o astepti.. :wink:
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Vin Aug 12, 2005 8:15 pm

Eu va inteleg si va multumesc din suflet pentru sugestii.Eu sunt din Pitesti si la noi toate concertele se desfasoara in Piata Vasile Milea, iar in spate unde sunt artistii poate sa zbor sa ajung k n-am cum sa trec de gorilele alea de gardieni.Asa k adioooo....autografe...si cum sa-mi fac pile?Si-apoi la noi in oras nu prea sunt extraordinar de multi fani.Eu nu cunosc personal nici un fan 3SE. :cry: decat pe net, pe voi.THANK YOU! :wink:
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Vin Aug 12, 2005 9:22 pm

Denisa-Marina scrie:
Eu va inteleg si va multumesc din suflet pentru sugestii.Eu sunt din Pitesti si la noi toate concertele se desfasoara in Piata Vasile Milea, iar in spate unde sunt artistii poate sa zbor sa ajung k n-am cum sa trec de gorilele alea de gardieni.Asa k adioooo....autografe...si cum sa-mi fac pile?Si-apoi la noi in oras nu prea sunt extraordinar de multi fani.Eu nu cunosc personal nici un fan 3SE. :cry: decat pe net, pe voi.THANK YOU! :wink:

sa-ti mai dau un sfat.. :wink: poti sa t inscrii intr-un fan club (dak nu in pitesti..noi t primim si in fan clubul nostru..pt info bombonica_mm@yahoo.com ) si cu o legitimatie d la fan club ai sa treci si d "gorilele alea"..bafta! :wink:
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Vin Aug 12, 2005 9:46 pm

Multumesc mult,Bombonica, dar cum iau legatura cu voi, k de la Pitesti la Bacau e ceva distanta... :? Dak vrei iti dau mail-ul meu:rebelDeny_dulcik@yahoo.com.Eu as vrea sa ma inscriu intr-un fanclub.Am trimis niste msg la cine va din Pit.care zicea k face parte din fc. park era si organizator dar mi se pare k am luat teapa...isi dadea mail-ul p aici... :?
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Vin Aug 12, 2005 11:32 pm

asa e bombonico',ai dreptate!uneori "gorilele" sunt chair simpatice..daca e sa ne gandim la luci,nu?si mai vreau sa zic ceva:la emisiunea lui maruta,de fapt dupa emisiune..,baietii au stat sa dea autografe la toata lumea..si nu exagerez cand zic "toata lumea".toti cei care erau p plaja au primit autografe si au facut poze...!!si ideea cu legitimatia..chiar merge!!asa k va asteptam sa va inscrieti in fan club 3se bacau(uite k ne-am facut putina reclama..) :D
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Sâm Aug 13, 2005 2:07 pm

draga denisa, eu sunt presedinta fan clubului 3se pitesti si alba. Daca vrei da-mi un mail la cassandra_pit@yahoo.com si te inscrii in acest fan club!
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 9:19 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Ce va chinuiti atat cu legitimatii shi alte chestii de genul acesta,puteti trece destul de ushor de "gorile" daca sunteti amabile cu ei.Sunt destul de intelegatori deobicei.Cat despre disponibilitatea celor de la 3se de a da autografe...mai aveti vreo indoiala? :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Sâm Sep 03, 2005 10:36 pm

Pai yo trec destul de usor, q un zambet super dulce rezolvi multe!!!!!!!!!! :lol:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico