Acum este Sâm Mai 18, 2024 1:19 pm

Ora este UTC + 2


Fan Cluburi 3rei Sud-Est

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3SE

Mesajde Andreea Dinu » Lun Mar 13, 2006 9:41 pm

Iti multumesc din suflet! :P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Salutare tuturor faniilor adevarati 3 sud est din tara!!!!

Mesajde AleXa_PresedintaF.C.3SE » Sâm Iul 29, 2006 12:13 pm

Salutare tuturor faniilor adevarati 3 Sud Est din tara :-P !!!Numele meu este AleXandra dar toti Prietenii mei imi spun AleXa,am 17 ani,nascuta pe (15 mai 1989)in zodia taur :D si sunt din Orasul PETRILA,JUDETU-L HUNEDOARA :-P !!!Vreau sa va spun inca de la inceput k sa infiintat FAN CLUB 3 SUD EST aici in oras la mine k acordul lui VIOREL DE LA 3 SUD EST :) !!Vreau sa va spun k eu sunt PRESEDINTA FAN CLUBULUI 3 SUD EST DIN ORASUL PETRILA JUDETU-L HUNEDOARA....SI ANDREA VICEPRESEDINTA FAN CLUBULUI 3 SUD EST :-P !!!Oricum VIorel stie de acest Fan Club asa k avem si un site care e in constructie pt.moment.....Sper sa va placa!!Adresa Site-ului e:www.freewebs.com/Presedinta :D
Oricum va asteptam k bratele deschise pe acest site a fan clubului 3 sud est sa ne vizionati de fiecare data :) !!!Inscrierile se fac la adresa de e-mail Soparlyka16@yahoo.com sau pe site la sectiunea "Guest Book" :-P !!Cam atat :) !!!Abea Astept sa ne cunoastem!!!

CU MULTA STIMA EU ALEXA PRESEDINTA ACESTUI FAN CLUB 3SE!!!
P.S.Vam pupat dulce si ast.sa tine-m legatura,aveti grija d voi!!
VAM PUPAT.................PA,PA :D

:)
AleXa_PresedintaF.C.3SE
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 29, 2006 11:58 am
Localitate: In Lumea Viselor
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Sâm Iul 29, 2006 8:10 pm

scuze ca te intreb ai vreo legatura cu Soparlika ,fana Animal X si fc.Animal X Petrila ,jud.Hunedoara?Dak ma insel imi cer mii de scuze,dar nu prea cred ca ma insel. :lol: :lol:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Dum Iul 30, 2006 4:59 pm

Lumeeeeee cine stie un fan-club in Ploiesti??Si ce trebuie sa fac pt a ma inscrie si eu?? :cry:
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Iul 30, 2006 6:03 pm

Pai...mai intai trebuie sa aflii adresa...apoi sa trimiti un mail in care vrei le spui presedintei shi vicepresedintei k vrei sa te inscrii shi tu. Asa am facut eu! :wink: Bine, apoi trebuie sa raspunzi la cateva intrebari, shi...in final te intalnesti cu fanclub-ul undeva, shi de-abia acolo completezi formularul de inscriere. E usor, dar trebuie sa aflam adresa. Stai putin...poate iti fac eu rost de ea! :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Dum Iul 30, 2006 6:44 pm

am si eu mica intrebare......exista fani 3se si din Giurgiu pe acest forum? :lol: sau eu sunt singura :mrgreen: .....va rog eu mult cei care vb cu fani din Giurgiu spuneti-mi si mie pe pm.
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Dum Iul 30, 2006 10:37 pm

Andreea Dinu scrie:
Pai...mai intai trebuie sa aflii adresa...apoi sa trimiti un mail in care vrei le spui presedintei shi vicepresedintei k vrei sa te inscrii shi tu. Asa am facut eu! :wink: Bine, apoi trebuie sa raspunzi la cateva intrebari, shi...in final te intalnesti cu fanclub-ul undeva, shi de-abia acolo completezi formularul de inscriere. E usor, dar trebuie sa aflam adresa. Stai putin...poate iti fac eu rost de ea! :-P


Esti o draguta ca de obicei!!! :) Kiss you!!!
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Saluty!!!

Mesajde AleXa_PresedintaF.C.3SE » Joi Aug 10, 2006 1:24 pm

Salutare tuturor Faniilor 3.Sud.Est din Tara :D !!K mai facet-i voi :?: Draga Madalina tin sa te anunt k eu nu am Fan Club AnimalX din cazua unei tipe din Bucuresti pe nume Rammy in fine n-am chef sa discut absoulut nimik pe tema asta pt.k n-am chef sa vb.despre persoana respectiva..........Sincera sa fiu intelege odata pt.totdeauana k eu nu am nici un Fan Club AnimalX.... :shock: !!!Eu am doar Fan Club 3.Sud.Est la care is Presedinta.......asa k...vio de la 3se stie de Fan Clubul meu 3se :-P !!Asa k asta e adevarul...sincer Eu sunt Presedinta Fan Clubului 3.Sud.est aici la mine in oras.....si Viorel stie de fan clubul meu 3se oficial!!K sa va mai spun...am si un site a fan clubului 3.sud.est....care adresa e....www.freewebs.com/Presedinta in care am organizat si un concurs..... 8) !!Va ast.k drag sa va inscriet-i in fc.meu 3se si sa ne cunoastem...va garantez k sunt o Fata Superrrrr de Treaba........ :-P !!!Cam atat......Vam pupat dulce si va astept k drag.......Pa,Pa :wink: !!!!


P.S.Scuzati-mi miciile repetarii :wink:
Va pup :-P
AleXa_PresedintaF.C.3SE
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 29, 2006 11:58 am
Localitate: In Lumea Viselor
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Vin Aug 11, 2006 10:47 pm

poate nu mai ai Fc Animal X ,dar ai avut :lol: ....am auzit ca ai si Fc Keo si Copilul de Aur :twisted: (sunt bine informata ...100% :lol: )

si apropo am vb cu Viorel si mi-a zis ca nu stie nimik de Fc-ul tau. :roll:
si site-ul merge am intrat :lol:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Aug 12, 2006 11:57 am

What? Era o minciuna? :cry:
Intr-adevar, nici la mine nu merge "presupusul site"....
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Salutare

Mesajde AleXa_PresedintaF.C.3SE » Sâm Aug 12, 2006 11:09 pm

Saluty :D !!!Draga Madalina eu nu am nici un Fan Club Sorin Copilul De Aur..si daca ascult manele ascult pt.k imi place atata tot........si de unde te-ai informat u te-ai informat gresit....asta te anunt eu........Eu am Vorbit pe meseger k Vio de la 3.sud est fata draga si stie de Fan Clubul meu 3.sud est oficial!!!Sincera sa fiu eu am Fan Club Oficial 3SE SI KEO aici in oras la je k acordul vedetelor bine inteles....asa k...numai vorbiti voi fara sa stit-i ok :?: Daca vret-i adresa site-ului a fan clubului meu oficial 3 sud est vi-l dau k drag....din contra k am organizat si un concurs!! :wink: Cam atat...Vam pupat si mai vorbim!!!Aveti grija de voi :-P Pa,pa :) !!!
AleXa_PresedintaF.C.3SE
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 29, 2006 11:58 am
Localitate: In Lumea Viselor
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Dum Aug 13, 2006 5:41 pm

n-are rost sa discutam aici tot ce stiu eu despre Fc-uri tale ....dar stiu sigur :lol: ceea ce am spus. :wink:
Da-ne si noua adresa corecta a site-ului ca sa-l vedem si noi :roll: si apropo daca chiar esti fana 3se te asteptam si pe la celelalte topicuri.

P.s .....zi-mi o piesa de pe albumul -Visul meu- (hai ca te-am bagat in ceata :-P )
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Aug 13, 2006 6:35 pm

M-ati ametit de tot, pe bune! :shock:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Salutare Lume

Mesajde AleXa_PresedintaF.C.3SE » Dum Aug 13, 2006 9:20 pm

Saluty :-P !!!Draga Madalina vreau sa te anunt k te-ai informat gresit....IN FINE..hay sa schimba-m subiectul pt.k n-am chef sa ma cert k u...din motivul asta....etc si pur si simplu nu are rost si NICI NU VREAU SA MA CERT k u sau k ceilalti pt.k n-am dece....toti suntet-i niste dulcii fok..si de treaba....asa k..punct :) !!!Sincera sa fiu k voi....eu sunt o Fata Superrrrrr de Treaba si n-am dezamagit pe nimeni pana acum pt.k sunt o dulce...din contra vreau sa va spun k stiu o gramada de melodii de la 3.Sud.Est..si anume:"Alaturii de Ingeri","Iubire","Poveste de Dragoste","O Altazii in Pardis","Se asterne toamna","Imi plac ochii tai","La capat de drum","Cand Soarele Rasare","De dorul tau","3.Sud.Est","De ziua ta","Clipe"......etc :D !!!Sincer Eu sunt PRESEDINTA FAN CLUBULUI OFICIAL 3.SUD.EST AICI IN ORAS LA MINE...si F.C.meu oficial 3se a organizat si un concurs..daca vret-i putet-i participa k ffffffffff mare....drag :) !!!Adresa de site a fc.meu 3se este asa..... www.freewebs.com/Presedinta la sectiniunea concursuri gasiti concursul a fc.meu oficial 3se si va astept si k un mesaj la GUEST BOOK!!!Adresa de site corecta o putet-i bate si pe opera k un simplu "ENTER"...... :-P !!!Cam atat....Vam pupat dulce ,avet-i grija de voi si va astept sa participati la concurs k drag si sa va inscriet-i in fc.meu oficial 3se!!!

Cu multa Stima si Respect PRESEDINTA FAN CLUBULUI OFICIAL 3SE!

P.S.VAM PUPAT DULCE SI VA ASTEPT K DRAG :) !
PA,PA :-P !!
AleXa_PresedintaF.C.3SE
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 29, 2006 11:58 am
Localitate: In Lumea Viselor
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Aug 13, 2006 9:46 pm

Verificã site-ul!Nu merge.Imagine
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Dum Aug 13, 2006 9:53 pm

dragutza da-ne adresa CORECTA a site-ului tau ,asta nu e buna ....nu fac eu site-ul cu un simplu clik :lol: :lol:
apoi pana sa faci fc.-uri oficiale mai invata sa scrii ...citez:vret-i, putet-i,inscriet-i etc.
Ti-am scris si mai sus ,eu am vb cu Viorel pe mess.si l-am intrebat de fc.din orasul tau si nu stie nimik :roll:

iti las mai jos adresa Fan Clubului Oficial Animal X :shock: (ca ai zis ca nu mai ai ..iata-l http://site.neogen.ro/soparlyka :lol: foarte inspirata cu melodia de pe fundal ...o manea de aur.

.....scuze copii ca a trebuit sa postez aici adresa Fc.Animal X ....dar trebuia sa vada si Alexa ca nu vb din carti.Intrati de curiozitate sa vedeti ce fana adevarata 3se este Soparlika.
Asa ca aveti grija in ce fc.va inscrieti.Eu n-am nimik cu tine Alexa/Soparlika ,dar nu e frumos sa minti atata lume. :x
....ai vazut ca nu i-ai putut minti pe fanii Animal X ,te-ai gandit sa incerci cu fanii 3se. :roll:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Aug 13, 2006 10:02 pm

Foooaaaaarte interesantImagine.Cred ca sunt niste lucruri extrem importante pt viata noastra,nu? :mrgreen: Fetelor,trageti aer in piept,luati o gura de apa si veti vedea viata mai ROZ!Pace pe Pamant si in inimile voastre!!! Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 14, 2006 10:38 am

Mda..m-am convins. Shi nici macar Animal X nu stiu de site. Ce mai site, e de Animal X shi canta manele la inceput. Oh, My God :shock:

Alexa, de ce ne minti?
Ultima oară modificat de Andreea Dinu pe Lun Aug 14, 2006 2:22 pm, modificat 1 dată în total.
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

salutare

Mesajde AleXa_PresedintaF.C.3SE » Lun Aug 14, 2006 11:40 am

Draga mada..eu nu am chef sa ma cert k u pt.k n-am motive si nici nu are rost........may....intelege odata pt.totdeauna fetitz-o k eu am vorbit k vio de la 3se de pe id-ul lui care la dat in emisiunea lui Marutza la tonomat acu nu de mult si noh..eu am vb.k vio de p id-ul ala de multe ori p mess si inca el mi-a dat acord sa infiintez fc.oficial 3se aici in oras la je.......asa k...daca vrei adresa corecta a site-ului fc.meu oficial 3se...am sa v-o dau p id-ul soparlyka16....cam atat....sper k ati inteles......va pup dulce si aveti grija de voi....si va astept la concurs organizat de fc.meu oficial 3se si sa va inscriet-i in fc.meu oficial 3se va ast.k drag :-P

CU STIMA SI RESPECT PRESEDINTA F.C.OFICIAL 3SE. :)
Vam pupat dulce si va ast.k drag....... :wink:
PA,PA 8)
AleXa_PresedintaF.C.3SE
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 29, 2006 11:58 am
Localitate: In Lumea Viselor
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 14, 2006 2:24 pm

Lol...pana shi eu m-am convins k minti. Dar ai dreptate, nu are rost sa ne certam...in plus k suntem off!
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Miralov3se » Mar Sep 12, 2006 9:21 pm

ALEXA de ce nu recunosti ca ai fc Copilu de aur!!miai zis asta p mess!!!ai 3fc!
CMira3se
Miralov3se
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 90
Membru din: Dum Aug 20, 2006 10:19 am
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Sep 13, 2006 1:01 am

Mortala faza bre!Imagine
Copchilu' de Aur are adresaImagine
Parca ala de la tobe e Vio!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

fan-club 3rei sud-est suceava

Mesajde Roxana Borsan » Sâm Sep 23, 2006 7:55 pm

buna sunt roxana am infiintat fan club 3 sud est in suceava cu acordul baietilor de la 3se.
adresa mea este: fan_club3se_SV@yahoo.com sau adresa de mess este fan_club3se_SV sau pe adresa hpp//3sefanclubSV3.piczo.com:lol:
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Laury » Vin Iul 27, 2007 8:48 am

MAI EXISTA FAN CLUB 3REI SUD-EST IN CLUJ-NAPOCA?
Ultima oară modificat de Laury pe Vin Iul 27, 2007 7:15 pm, modificat de 2 ori în total.
Laury
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1507
Membru din: Vin Iul 20, 2007 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde OZN-ea » Vin Iul 27, 2007 3:32 pm

laurasudest scrie:
MAI EXISTA FAN CLUB 3REI SUD-EST IN CLUJ-NAPOCA????????????


Macar nu,dar nu stiu :lol:
Imagine
Avatar utilizator
OZN-ea
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1635
Membru din: Vin Mai 04, 2007 8:00 pm
Localitate: Polonia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 30 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico