Acum este Joi Apr 18, 2024 2:08 am

Ora este UTC + 2


cine e de vina pt finalul 3se

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Dory » Mie Dec 03, 2008 4:17 pm

Eu zci ca orice am face nu mai putem sa -i reunim...pt ca depinde doar de ei3Rei..desi idei am detule...
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Dec 03, 2008 10:09 pm

Andreea Dinu scrie:
:cry: L-am intrebat pe Vio dak (,) chiar nu se mai poate face nimic pt 3SE si a zis k nu.... Cu toate astea, tot ar trebui sa incercam sa facem noi ceva :?

Trebuie!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Dec 04, 2008 11:01 am

nanutza3se scrie:
da binenteles vio si mihai tot ei laur nu e membru 3se
nu
nu merita sal ascultam si pe el
nu
sunteti rai si aruncati noroi in el asta e dar cand veti sti adecarul veti regreta
NU aruncam cu noroi in el!!!
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Dec 04, 2008 9:05 pm

Haideti...trebuie sa-l convingem pe Laur ca Mihai si Vio vor 3SE... :!: :!: :!:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Joi Dec 04, 2008 10:41 pm

TREBUIE!!! :D
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Dec 05, 2008 11:10 pm

Ce am mai putea sa facem...ce ar mai trebui sa facem?
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Sâm Dec 06, 2008 1:00 am

3SE_LariSa_3SE scrie:
Ce am mai putea sa facem...ce ar mai trebui sa facem?
larisa...am facut ceva pana acum????????? nu...nu am facut nimic.. fanii 3se ...de fapt nu sunt fani! :x
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Sâm Dec 06, 2008 7:26 pm

Un lucru e sigur: Despartirea nu va fi benefica pentru nici unul dintre ei. Nu vor avea acelasi succes cu albume solo. Poate ca fanii vor continua sa-i asculte in continuare, dar nu si ceilalti ascultatori de muzica.
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Sâm Dec 06, 2008 8:28 pm

^ Total de acord cu tine! :wink:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Dum Dec 28, 2008 9:51 pm

Andreea Dinu scrie:
:cry: L-am intrebat pe Vio dak (,) chiar nu se mai poate face nimic pt 3SE si a zis k nu.... Cu toate astea, tot ar trebui sa incercam sa facem noi ceva :?
Incercam degeaba...credeti ca pentru ei conteaza parerea noastra, nuuuu.
madalina_3se scrie:
Nu vor avea acelasi succes cu albume solo. Poate ca fanii vor continua sa-i asculte in continuare, dar nu si ceilalti ascultatori de muzica.
Eu am zis si pe mess...nu cumpar in original albumu' lu' Laurentiu...pentru 3SE le-am luat pe toate (care mi-am permis) in original...si pe-al lu' Mihai o sa-l iau in original, e mai de treaba decat Laur :D
ANNYBLONDY scrie:
fanii 3se ...de fapt nu sunt fani! :x
Eu nu mai inteleg nimic...ce vrei sa spui cu asta? Cu tot respectul, dar nu poti sa spui despre mine ca nu sunt fan 3SE...si oricum eu n-am sa fac nimic in a readuce la "viata" 3SE, revino cu mintea pe pamant. Eu in locu' lu' Laur, luam problema asa..."Ba, uite, am ajuns si noi la 11 ani si pe mine ma manca c*** sa cant cu band-ul. Mai bine ma p** pe el de band si fac in continuare muzica alaturi de cei mai buni prieteni ai mei, Mihai si Viorel"...
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Lun Dec 29, 2008 4:35 pm

recunosc am fost putin suparata pe voi k nu ati vrut sa facem nimic! dar mi-a trecut... pana la urma am inteles k nu se mai poate face nimic... =((
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Lun Dec 29, 2008 8:19 pm

ANNYBLONDY scrie:
recunosc am fost putin suparata pe voi k nu ati vrut sa facem nimic! dar mi-a trecut... pana la urma am inteles k nu se mai poate face nimic... =((
nici nu se putea face nimic...era mai rau daca incercam ceva ;)
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Lun Dec 29, 2008 8:54 pm

Revenind la subiect...eu, cel putin, cred ca vina a fost a tuturor...nu a fost numai vina lor...vina a apartinut si unor persoane care se 'ocupa' de ei... :roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Lun Dec 29, 2008 10:13 pm

In sfarsit, un om care gandeste, care are cap si minte. Fiecare are partea lui de vina, si numai ei 3 stiu care a fost baiu'. Si persoanele care au "ajutat" la acest fapt sunt persoane ... persoane. N-am cuvinte.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Mar Dec 30, 2008 1:13 am

3SE_LariSa_3SE Trimis: Lun Dec 29, 2008 8:54 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Revenind la subiect...eu, cel putin, cred ca vina a fost a tuturor...nu a fost numai vina lor...vina a apartinut si unor persoane care se 'ocupa' de ei...


Din pacate... :-[
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mar Dec 30, 2008 9:15 pm

Alexandru scrie:
Andreea Dinu scrie:
:cry: L-am intrebat pe Vio dak (,) chiar nu se mai poate face nimic pt 3SE si a zis k nu.... Cu toate astea, tot ar trebui sa incercam sa facem noi ceva :?
Incercam degeaba...credeti ca pentru ei conteaza parerea noastra, nuuuu.



:roll: Am observat... :-[ =((
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Beatrice » Vin Ian 02, 2009 2:43 pm

de unde sa stim noi cine e de vina? pentru ca daca e sa ne luam dupa Laur , de vina ar fi Mihai si Vio; daca e sa ne luam dupa Mihai (cu el am vorbit) de vina este Laur ! :| ...si eu inclin sa cred ca de vina ar fi...dar nu stiu ce sa zic . E foarte greu ca sa fii de partea unuia dintre ei! chiar daca il cred vinovat pe unul din ei , asta nu inseamna ca nu-mi mai place si ca nu o sa-l ascult in continuare !
Avatar utilizator
Beatrice
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Mie Sep 20, 2006 2:12 pm
Localitate: Covasna/Brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Mie Feb 11, 2009 3:19 pm

Nu este nici vina lor , dar nici vina noastra a fanilor ci a presei roamane ca ne stiind ca sa ma scorneasca au scornit ca baietii s-au despartit =(( , eu sper sa revina pe piata cat mai repede posibil , cine este de acord cu mine.
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Feb 11, 2009 6:26 pm

eu cred k de vina au fost ...banii! :roll:
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Feb 11, 2009 10:16 pm

night_ady89 scrie:
Nu este nici vina lor , dar nici vina noastra a fanilor ci a presei roamane ca ne stiind ca sa ma scorneasca au scornit ca baietii s-au despartit =(( , eu sper sa revina pe piata cat mai repede posibil , cine este de acord cu mine.

La ce ai spus tu, de vina este magaruta]:P ...
ANNYBLONDY scrie:
eu cred k de vina au fost ...banii! :roll:

Prin ce ai spus ma faci sa ma gandesc ca ei au facut muzica numai pt bani...ceea ce, parerea mea, e total neadevarat ;) ...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Mie Feb 11, 2009 10:27 pm

night_ady89 scrie:
Nu este nici vina lor , dar nici vina noastra a fanilor ci a presei roamane ca ne stiind ca sa ma scorneasca au scornit ca baietii s-au despartit =(( , eu sper sa revina pe piata cat mai repede posibil , cine este de acord cu mine.
Nu e vina presei...fiecare are partea lui de vina. Mare sau mica...fiecare a gresit cu ceva. Laurentiu a zis ca a fost lipsa de comunicatie care a aparut parca din luna iunie (a fost un interviu pe undeva, nu mai imi amintesc exact unde). Mihai a zis ca vina a fost a lu' Laur ca nu le-a zis de proiectul sau. Vio n-a comentat nimic...baiat destept, i-a lasat pe altii sa se certe. Eu personal n-am auzit nimic, daca Vio a zis ceva.

ANNYBLONDY scrie:
eu cred k de vina au fost ...banii! :roll:
Daca ar fi fost banii problema...3SE n-ar fi ajuns la 11 ani de istorie. Ar fi fost ca si multe alte trupe de la noi...adica trupe de sezon. Si Laurentiu a zis ca 3SE nu e o trupa de sezon, e un brand. Si cristiana26 a zis ca baiu' a fost faptul ca Laur n-avea bani pentru scutece. Cum poti sa zici asa ceva, cand din muzica faci bani destui...dar oare Duta, care e bun, compune la o caruta de artisti, nu face bani? WOW...nu stiam :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Joi Feb 12, 2009 5:43 am

Cu asta o sa ramana Laur... compozitor pentru altii... :roll:

3SE a iesit din poza si nu cred ca nu regreta... :-[
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mihael » Vin Feb 13, 2009 2:25 am

Am stat si am urmarit cam ce a scris fiecare,va respaect parerile la fiecare si adevarul este ca parerile sunt impartite. Cineva spunea mai sus ca daca Laurentiu le-ar spune lui Mihai si Vio sa se impace si sa revine cu 3SE acestia ar accepta,NU,TOTAL GRESIT!!! Deoarece Mihai si Vio nu vor mai accepta asa ceva dupa ceea ce s-a intamplat mai ales dupa gestul lui Laur care a sustinut singur 1 concert in timp ce Vio era in spital....Sa fim seriosi asa ceva nu se face,este vorba de bun simt dar ma rog asta e.... :| Pana la urma nimeni nu stie ce a fost cu adevarat intre ei de s-au certat! Asta e,s-a pierdut o MARE VALOARE a muzicii romanesti si asta se va simti cu adevarat dupa ceva timp,vor regreta aceasta despartire dar isi vor da seama prea tarziu........Mie personal si acum imi pare f.rau pt.faptul ca s-au despartit,ascult aproape in fiecare zi piesele lor mai ales "vorbe care dor",in opinia mea o super piesa si cea mai buna din ultimii ani pe care industria muzicala romaneasca a avut-o!!!! =D[ =D[ =D[
Mihael
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 18, 2008 1:11 am
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] şi 28 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico