Acum este Vin Mai 10, 2024 9:27 pm

Ora este UTC + 2


nisip purtat de vant sau visator?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Care piesă este mai bună?

Animal x - Nisip purtat de vânt
5
19%
Laurenţiu Duţă - Visător
21
81%
 
Voturi totale : 26

Mesajde Alexandru » Joi Ian 01, 2009 8:43 pm

Ma omule...ma refeream la altceva. 3SE au cantat peste 11 ani in aceeasi formula. Nimeni n-o sa fie ca ei. Nu sunt fan Animal X, da' am ascultat candva melodiile lor. Destept esti tu, daca tot scrii atatea detalii despre Animal X si membrii lor, pe mine nu ma intereseaza deloc. Nu ma intereseaza de tobosarii, basistii si chitaristii de la Animal X, m-ar interesa sa-i vad in formula originala. Sa revin la subiect. 3SE peste 11 ani in aceeasi formula, Animal X au mai putini ani in formula de 3 (Vierme, Hiena & Soparla). Am vrut sa zic ca, atunci cand, Animal X vor canta in total peste 11 ani in formula de 3 (Vierme, Hiena & Soparla) , poate atunci o sa-i respect. Pana atunci, gura mica. Acum ca au 6 membri, pot sa cante si 20 de ani in formula asta, nu vor fi niciodata ca 3SE pentru ca n-au cantat de la bun inceput in aceeasi formula, pe care au avut-o la inceput, adica formula de 3 (Vierme, Hiena & Soparla). Man, te respect, dar urasc din suflet oamenii care ma ataca pe la spate, fara sa ma intrebe inainte ce-am vrut sa zic. Peace :D
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Ian 01, 2009 8:46 pm

^ :lol:
Tu i-ai auzit pe Animal X cantand LIVE ? :lol: :lol: :lol:
Seara trecuta m-am uitat la tv si i-am vazut si pe ei... :lol: ce faceau ei nu se numea cantat... :lol: :lol: :lol:
Si ai putea sa te 'obosesti' sa postezi altundeva...daca tot nu ai ce face cu timpul liber...nu cauta cearta... ;)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Ian 01, 2009 8:56 pm

DonHacker scrie:
P.S:Daca erati fete/baieti destepti nu raspundea-ti acelui "analfabet" care numai bine nu face trupei,asemenea persoana numai fan nu poate fi numit.Numai bine!
Ma omule...ma calci pe nervi. Citeste ce-am scris. N-am luat la **** pe nimeni. Am zis doar adevaru' despre Animal X si am zis si diferenta dintre 3SE si Animal X. Si nu sunt fan Animal X, sunt fan 3SE ;) ...atata tot :D
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Ian 01, 2009 8:57 pm

[b]^Eu personal in seara de revelion nu stau acasa sa ma uit la concertele lor,o data e noaptea de revelion.Ok Serban nu este un "Traistariu" dar tu nici macar sa apreciezi sa vezi cealalta parte a paharului,ei macar de cand sunt 6 canta live peste tot si asta este ceva de laudat,ei macar incearca fata de altii,(Nu dau nume),care se lauda ca presteaza numai live si cand colo' le sare disc'ul JALNIC.Numai incerca sa te contrazici cu mine,esti prea mica sa intelegi asemenea lucruri.Numai bine [/b]:hug:

p.S:Uita'te singura ce atmosfera este la concertele lor cu noua lor melodie Rai,respectiv vechea melodie Mai mult ca oricand varianta rock -->http://www.youtube.com/watch?v=vS3aUu5tUYc&feature=related
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Ian 01, 2009 9:00 pm

"Alexandru"P.S:Daca erati fete/baieti destepti nu raspundea-ti acelui "analfabet" care numai bine nu face trupei,asemenea persoana numai fan nu poate fi numit.Numai bine![/quote] Ma omule...ma calci pe nervi. Citeste ce-am scris. N-am luat la **** pe nimeni. Am zis doar adevaru' despre Animal X si am zis si diferenta dintre 3SE si Animal X. Si nu sunt fan Animal X, sunt fan 3SE ;) ...atata tot :D

Te faci singur de ras baiatule,eu cu tine n'am nici o treaba imi esti indiferent,eu de "ratatul" acesta care a facut topic'ul.E degeaba facut topic'ul suntem pe un forum al FOSTEI trupe 3se asa'i?Doar nu o-ti vota voi Nisip purtat de vant desi o aveti ca ring tone desi va e rusine sa spuneti =))
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Ian 01, 2009 9:04 pm

DonHacker scrie:
^Eu personal in seara de revelion nu stau acasa sa ma uit la concertele lor,o data e noaptea de revelion.Ok Serban nu este un "Traistariu" dar tu nici macar sa apreciezi sa vezi cealalta parte a paharului,ei macar de cand sunt 6 canta live peste tot si asta este ceva de laudat,ei macar incearca fata de altii,(Nu dau nume),care se lauda ca presteaza numai live si cand colo' le sare disc'ul JALNIC.Numai incerca sa te contrazici cu mine,esti prea mica sa intelegi asemenea lucruri.Numai bine :hug:
Omule...nu ma intereseaza nimic de Animal X...si putin imi pasa de ei. Bravo lor, ca, canta LIVE...tot la fel vor fi pt mine. Si sa stii ca-mi pare rau ca n-am fost la concertu' de la RESITA, cand a cantat, cand a sarit discu' , strigam singur in gura mare "Bravo, bravo! Va iubim si-asa". Nu sunt rocker, incearca sa ma intelegi, si nu ma mai ataca pe la spate, ca un las, ca practic asta esti. Puteai sa zici frumos de ce zic asta sau altfel... Si sa stii ca 3SE au facut furori la fiecare concert, chiar daca au cantat PLAYBACK sau LIVE...la fiecare melodie lumea canta cu ei...si vrei sa stii de ce? (parerea mea) pentru ca au rezistat atatia ani impreuna si pentru ca sunt prieteni buni. Dai bataie...vorbeste-n gol...incearca sa ma enervezi, o sa-mi iau ban, dar nu ma intereseaza, imi fac alte conturi, special pt tine, daca tot vrei sa ne luam la **** si sa ne certam pe niste prostii.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Ian 01, 2009 9:11 pm

^Acel post ii era adresat Larisei dar ai fost mai rapid si ai post'at imediat dupa ... cum ziceam te bagi ca musca'n lapte.Vezi'ti de treaba ta ca n'am nimic cu tine.Sal!
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Ian 01, 2009 9:13 pm

DonHacker scrie:
^Eu personal in seara de revelion nu stau acasa sa ma uit la concertele lor,o data e noaptea de revelion.Ok Serban nu este un "Traistariu" dar tu nici macar sa apreciezi sa vezi cealalta parte a paharului,ei macar de cand sunt 6 canta live peste tot si asta este ceva de laudat,ei macar incearca fata de altii,(Nu dau nume),care se lauda ca presteaza numai live si cand colo' le sare disc'ul JALNIC.Numai incerca sa te contrazici cu mine,esti prea mica sa intelegi asemenea lucruri.Numai bine :hug:

p.S:Uita'te singura ce atmosfera este la concertele lor cu noua lor melodie Rai,respectiv vechea melodie Mai mult ca oricand varianta rock -->http://www.youtube.com/watch?v=vS3aUu5tUYc&feature=related

Nu conteaza ce fac eu de rev...problema mea...
Pana la urma am ajuns la concluzia ca si fanii Animal X, la fel ca si manelistii isi vad de treaba altuia...sincere felicitari =D[ =))
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Ian 01, 2009 9:24 pm

^Mareata observatie din partea unei minore frustrate :)
Vorbind de manelisti,ce mesaj frumos mi'ai lasat:
Esti un mare fraier fanule Animal X ... Laughing Laughing Laughing Clapping
Nu ma mira nimic,se vede ca tragi dintr'o rasa de manelisti/cocalari infecti.Pa
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Ian 01, 2009 9:32 pm

Lasa-l Larisa. Am citit mesajele lui de la inceputu' lui pe forum si scria pe undeva enimal ics. Si scria ca nu-i suporta. Pe urma, la alt mesaj, scria ca-i place mai mult Animal X decat 3SE. Asa fan au Animal X, respect pt ei, da' fereasca D-zeu de asa fani Animal X ca si tine.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Ian 01, 2009 9:50 pm

^
hahaha looser,tu n'ai vazut ca acele cuvinte nu sunt spuse de mine?Vezi daca vorbesti mult si prost?

"[M.L.V.]"si sa te sfatuiesc ceva....daca ai fi o pers desteapta nu ai avea ce cauta pe forumu asta...ca te iei de fani 3se...io nui suport pe enimal ics da pt asta nu inseaman ca tre sa ma bag in forumu lor si sa ma iau de lume...aici intri doar daca iti palc 3se...dar probabil ca asculti si manele de gandesti in felul asta...si daca crezi ca ma iau de tine ma faci sa cred ce zic


Ti'am demonstrat inca o data cat de penibil esti.
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Ian 01, 2009 9:52 pm

Nu comentez nimic. Am citit ce ma interesa. Vrei sa ne injuram pe MP? Si sa-i spunem adminei? Sa ne luam ban amandoi? Zii, baiatule, ca sunt pregatit, daca tot vrei. Penibilule :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Ian 01, 2009 9:55 pm

^Crezi ca n'am ce face decat sa ma injur cu un homosexual?Stiu ca pe tine doar atat de duce "iq"ul insa eu am alte prioritati in viata decat sa discut cu unul ca tine.
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Ian 01, 2009 10:10 pm

DonHacker scrie:
^Crezi ca n'am ce face decat sa ma injur cu un homosexual?Stiu ca pe tine doar atat de duce "iq"ul insa eu am alte prioritati in viata decat sa discut cu unul ca tine.
Mai poti? Stii mai multe despre mine? Ia zi, ascult manele? Stii cati ani am? Stii sigur ca-s homosexual? Oare n-am prietena? Ai vazut-o? Cum Arata? E buna? Ce stii despre mine...nu stii nimic. :lol: :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Vin Ian 02, 2009 12:41 am

Pentru DonHacker

Intamplator si eu am fost in noaptea de Revelion acasa (si nu sunt o adolescenta frustrata) si am urmarit prestatia live a animalelor. Parerea mea (este doar a mea si nu o impun nimanui) este ca titulatura trupei a fost foarte bine aleasa. Rag exact ca niste animale, iar ceea ce incearca sa faca pe scena pur si simplu imi zgarie urechea. Si poate imi spui si mie ce transmite "muzica" lor.

Or fi facut playback 3SE, dar ei cel putin au reale calitati vocale pentru un show live (ei nu au nevoie de prelucrare a vocii pe calculator pentru a o face placuta) si in plus ne transmit ceva.

In urma "FOSTEI trupe 3SE" a ramas ceva. Animal X ce zestre ne lasa?

Despre
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Ian 02, 2009 4:24 am

DonHacker scrie:
Animal X - Nisip purtat de vant Vizualizari: 105245
L.Duta - Visator Vizualizari: 21913

Sa vezi cate vizualizari are Guta. :-j

In topul Europa FM este doar Duta(locul 14), Animal X nici macar nu au intrat, oare de ce daca este o piesa asa buna? :-?? Da' bine, toti stim ca cei de la Europa Fm sunt foarte selectivi, nu accepta in top orice asa zis artist.

Sper ca nu este cazul sa-ti atrag atentia ca ai intrecut masura cu ofensele, cred ca intelegi si singur, si te controlezi. ;))
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Beatrice » Vin Ian 02, 2009 2:33 pm

hey..terminati cu prostiile astea ! 'Nisip purtat de vant' este o melodia chiar reusita spre surprinderea mea...si a altora. DAR hai sa recunoastem cine le-a dat viata celor de la animalx ! si sa mai recunoastem ca 'Visator' este o melodie foarte buna si nu pentru ca e scoasa de Laurentiu Duta , ci pentru ca e mai sentimentala si iti intra la suflet ! ca sa nu mai vorbim si din punctul de vedere al compozitiei .

P.S. : Pentru toti cei care au ceva cu Laur Duta : NU AVETI CU CE SA-L INTRECETI !!! :)) :P
Avatar utilizator
Beatrice
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Mie Sep 20, 2006 2:12 pm
Localitate: Covasna/Brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Vin Ian 02, 2009 2:52 pm

"Beatrice"hey..terminati cu prostiile astea ! 'Nisip purtat de vant' este o melodia chiar reusita spre surprinderea mea...si a altora.


Respect,putini de aici au tupeul sa spuna asta,desi asculta melodia aceasta cu foarte mare placere.
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Vin Ian 02, 2009 3:36 pm

DonHacker scrie:
"Beatrice"hey..terminati cu prostiile astea ! 'Nisip purtat de vant' este o melodia chiar reusita spre surprinderea mea...si a altora.


Respect,putini de aici au tupeul sa spuna asta,desi asculta melodia aceasta cu foarte mare placere.
Si ce te face sa crezi asta? Spre surprinderea mea si a altora, si "Visator" e o melodie reusita. Chiar daca si unii din fanii Animal X asculta mel "Visator" cu placere.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Vin Ian 02, 2009 3:45 pm

Sa fim seriosi k pana acum Animal X nu au facut clip decat la balade de cand s-au apucat de rock, oare dc nu au avut tupeul sa faca clip si la o melodie in care ei zbiara? se tem cumva ca nu v-a prinde de la public? :-@
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Vin Ian 02, 2009 4:37 pm

^=)))
Nu prea esti informata draga.

Uiti ca Animal X a fost prima trupa care a avut tupeul sa iasa cu o melodie DnB pe piata din Romania?Care totusi a prins foarte bine si inca este ascultata de unii ..

Baieti Derbedei cantata de revelion in Constitutiei --> http://www.youtube.com/watch?v=PKXsrVnS ... re=channel

Inteleg ca tu si "restul" ati ramas tot la stilul dance,dar ei nu puteau sa cante aceleasi melodii an de an fara nici o schimbare.Crezi ca mai prindeau acum cu acele melodii din trecut?Sau daca se vopseau toate culorile curcubeului erau mai "smecheri"?Au ajuns si ei la o varsta in care acele lucruri nu se mai pot repeta in prezent.Chiar de tie "nu iti plac" ei in momentul acesta se bucura de un succes considerabil,sa nu uitam ca nu degeaba au in prezent 40 de fan-club-uri oficiale(in trecut fusese-ra 42),fiind denumita trupa cu cei mai multi fani din Romania.
Acum muzica pe care o canta ii reprezinta in totalitate,canta ce simt si asta conteaza,in fine nu stiu de ce-ti explic tie :))

Draga Ann@,daca Animal X rag atunci Chester cum face?Tu nu intelegi ca ei numai canta acelasi stil?

p.s:Cu totii am crescut,cu totii ne-am maturizat,cu totii aveam nevoie de o schimbare din partea lor,unora le-a placut,unora nu,conteaza ca ei canta cea ce simt.Si'au creat singuri singurei propriul studio de unde isi fac singuri piesele,au compus pentru diferiti artisti,vrei sa'ti aduc aminte cine a compus piesa OverDrive no 3 in RTH100?
Numai bine :hug:
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Vin Ian 02, 2009 4:42 pm

Aaah da si sa nu uit,urmatoarea lor piesa ce va fi lansata in jurul lunii Martie va fi mult mai energica,te poti delecta singura uitandu'te mai jos :))
http://www.youtube.com/watch?v=rhagTqOI ... re=related

ps:Nu e nevoie sa'mi multumesti :hug:,si eu te iubesc :-*

psx2:Scuze Lily de DP,dar nu vad optiunea edit :|
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Ian 02, 2009 8:37 pm

donhacker,

Eu tot nu inteleg de ce te chinui atat de mult sa ne demonstrezi ca animal x sunt mai buni decat Laur sau decat 3rei Sud Est...nu vezi ca aproape toata lumea e impotriva ta...?
Inscrie-te intr-un forum animal x, daca nu ai facut asta pana acum si pleaca de aici ca eu, cel putin, m-am saturat de tine si de povestile tale care nu-si au rostul... ;)

P.S. sper ca ai terminat cu ''minora frustrata, homosexual, etc'' ...si mi-am mai amintit de ceva...daca tot pe unii din noi ii consideri mai putin norocosi ca nu pot gandi la fel de mult ca tine, nu sunt asa de inteligenti ca tine...de ce nu ii lasi in pace?
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Vin Ian 02, 2009 9:31 pm

"domnu" DonHacker te anunt k piesa "Baieti derbedei" nu e 100% rock, in piesa asta nu zbiara ca in celelalte piese, asa ca mai intai sa dea dovada de curaj sa faca videoclip la o piesa la care zbiara ca animalele si apoi mai vorbim. :devil:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Beatrice » Vin Ian 02, 2009 9:35 pm

Alexandru scrie:
DonHacker scrie:
"Beatrice"hey..terminati cu prostiile astea ! 'Nisip purtat de vant' este o melodia chiar reusita spre surprinderea mea...si a altora.


Respect,putini de aici au tupeul sa spuna asta,desi asculta melodia aceasta cu foarte mare placere.
Si ce te face sa crezi asta? Spre surprinderea mea si a altora, si "Visator" e o melodie reusita. Chiar daca si unii din fanii Animal X asculta mel "Visator" cu placere.



pai cum adica spre surprinderea ta si a altora si melodia 'Visator' e reusita?? pentru ca de la Duta oricand ne asteptam la compozitii reusite/foarte bune, nu e nimic care sa ne surprinda din partea lui! pe cand la animal x, eu cel putin nu ma asteptam sa scoata o piesa ca 'Nisip purtat de vant', de aia am zis ca sunt surprinsa, avand in vedere ca am fost fana animalx, dar pe vremea cand le compunea Laur, acum insa isi compun singuri.
Avatar utilizator
Beatrice
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Mie Sep 20, 2006 2:12 pm
Localitate: Covasna/Brasov
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico