Acum este Vin Apr 19, 2024 10:51 pm

Ora este UTC + 2


3rei sud est inaite si dupa destramare

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3rei sud est inaite si dupa destramare

Mesajde night_ady89 » Joi Mai 21, 2009 9:35 am

Deschid acest topic deoarece , poate unii useri doresc sa isi expuna parerea cum erau baietii inainte de destramare si acum in prezent fiecare pe cont propriu .
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: 3rei sud est inaite si dupa destramare

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Mai 21, 2009 7:37 pm

3rei Sud Est...
Inainte de despartire... mie, cel putin, mi se parea ca sunt formatia perfecta si nu o sa se desparta... cel putin nu asa de repede...
Acum insa... nici nu mai stiu ce sa cred despre ei... am ramas doar cu amintirile... si cand ma gandesc ca nu o sa-i mai vad niciodata... cel putin impreuna... :-[
Ii iubesc...

Acum... pe cont propriu...
Imi plac foarte mult piesele lui Laur... canta bine si singur, live... e cam greu de recunoscut dar asta e adevarul... dar as fi vrut sa fie cantate nu numai de Laur... :-[
Mihai... piesa " Cryin' "... parerea mea... e destul de frumoasa dar... e o piesa comerciala...
Viorel... de el nu mai stiu nimic...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mar Mai 26, 2009 1:38 pm

nici eu nu mai stiu nimic de viorel... :( si ma asteptam ca mihai sa fie mai solicitat la emisiuni dupa lansarea piesei :(
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Sâm Iun 13, 2009 12:09 pm

ANNYBLONDY scrie:
nici eu nu mai stiu nimic de viorel... :( si ma asteptam ca mihai sa fie mai solicitat la emisiuni dupa lansarea piesei :(
Poate ca oricarui fan 3rei sud est ii vine greu ca nu sunt 1 sau 2 zile sunt 11 ani numai de muzica , chestia este ca mie imi placeau foarte mult ce putin ultimu album electro-dance scos de ei adica fac referire la "Iubire" a fost de a dreptul fulminant ... sau in momentele cand mai veneau prin diferite spectacole . Despre Mihai ce sa spun decat sa ii tinem pumnii ca eu raman bazat pe proiectul lui cu Narcotic Sound care merita toti banii si acum ca isi compune singur piesele mi se pare ca aborda stilul elector-dance care este ceva mai soft si cred ca o sa ajunga mai mare decat Laur ca el mai mult are mintea plina numai de plansete este ca un copilas caruia iai luat jucaria , ca el a reusit performanta sa destrame ceea ce se numea 3rei sud est alaturi de Mihai si Vio ca , cum a dat de gustul banilor cum a vandut 3rei sud estul , si mai eram si eu bazat pe el ca a ridicat 3rei sud est mult prea departe iar apoi cand s-au despartit el a fost oaia neagra . Daca s-a lasat invins de dusmani si de presa asta este partea a 2 a ca 3rei sud est pe putin era proiect de durata adica astazi esti in top cu cariera ta si maine poti fi la pamant cu ea . In concluzie cred ca Mihai va ajunge mai departe decat Laur , cat despre Vio tare as vrea sa il vad cantand dar uite ca nimeni numai stie nimic de el .
Pace Si Felicitari pentru MIHAI SUD EST
PACE PENTRU CE A FOST ODATA 3REI SUD EST "NOI RIDICAM STACHETA"
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Dum Iun 14, 2009 1:58 am

Amice,tu nu stii ce vorbesti!Du-te si dormi ca-i tarziu, nu mai abera! Stii tu ce-a fost acolo?Toti dati vina pe Laur, faceti presupuneri de 3 lei, cand de fapt nu stiti pe ce lume traiti! ;) Si inca o chestie...acum se vede cine a mentinut trupa asta in varf timp de 11 ani!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Dum Iun 14, 2009 8:12 am

night_ady89 scrie:
ANNYBLONDY scrie:
nici eu nu mai stiu nimic de viorel... :( si ma asteptam ca mihai sa fie mai solicitat la emisiuni dupa lansarea piesei :(
Poate ca oricarui fan 3rei sud est ii vine greu ca nu sunt 1 sau 2 zile sunt 11 ani numai de muzica , chestia este ca mie imi placeau foarte mult ce putin ultimu album electro-dance scos de ei adica fac referire la "Iubire" a fost de a dreptul fulminant ... sau in momentele cand mai veneau prin diferite spectacole . Despre Mihai ce sa spun decat sa ii tinem pumnii ca eu raman bazat pe proiectul lui cu Narcotic Sound care merita toti banii si acum ca isi compune singur piesele mi se pare ca aborda stilul elector-dance care este ceva mai soft si cred ca o sa ajunga mai mare decat Laur ca el mai mult are mintea plina numai de plansete este ca un copilas caruia iai luat jucaria , ca el a reusit performanta sa destrame ceea ce se numea 3rei sud est alaturi de Mihai si Vio ca , cum a dat de gustul banilor cum a vandut 3rei sud estul , si mai eram si eu bazat pe el ca a ridicat 3rei sud est mult prea departe iar apoi cand s-au despartit el a fost oaia neagra . Daca s-a lasat invins de dusmani si de presa asta este partea a 2 a ca 3rei sud est pe putin era proiect de durata adica astazi esti in top cu cariera ta si maine poti fi la pamant cu ea . In concluzie cred ca Mihai va ajunge mai departe decat Laur , cat despre Vio tare as vrea sa il vad cantand dar uite ca nimeni numai stie nimic de el .
Pace Si Felicitari pentru MIHAI SUD EST
PACE PENTRU CE A FOST ODATA 3REI SUD EST "NOI RIDICAM STACHETA"

Amice (ca sa fiu in ton cu Andytzu), cati ani ai? Cand ai sa stii sa scrii macar o fraza coerenta, atunci sa vii sa cu astfel de acuzatii. Pana atuncii, stai in banca ta!
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Dum Iun 14, 2009 12:20 pm

Vreau si eu cateva informatii despre Mihai (ex-3se) ca eu stiam ca el conduce proiectul cu NARCOTIC SOUND pe langa cariera solo pe care o are .
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mar Iun 16, 2009 11:19 am

night_ady89 scrie:
Vreau si eu cateva informatii despre Mihai (ex-3se) ca eu stiam ca el conduce proiectul cu NARCOTIC SOUND pe langa cariera solo pe care o are .
ai ascultat ultima piesa a lui mihai? daca nu ascult-o.. e foarte misto
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Dum Noi 01, 2009 11:32 am

3SE

Inainte => Baieti de treaba, un fel de entertaineri, cel mai bun era Viorel. Hit after hit, happy fans..
Dupa => Consider ca nu mai au acelasi succes separat... Pe 2 ii respect, pe-al 3-lea nu :-P

PS: Daca ghicesti cine-i ala pe care nu-l "inghit" , bravo tie, am sa-mi tin parerea aia pe veci :D
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Lun Noi 16, 2009 10:44 am

imi place ft mult freeman... de asemeni si love it's life... a lui mihai 2 piese absolut suuuuperbee :xx
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 30 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico