Acum este Joi Mar 28, 2024 10:11 am

Ora este UTC + 2


Campania 3rei sud est will be back

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Campania 3rei sud est will be back

Mesajde night_ady89 » Joi Apr 08, 2010 10:42 am

Acesta campanie a fost demarata de mine pentru ca viata noastra sa stins din cauza acestor baieti , iar daca altii privesc neputinciosi , iar altora le pasa . Bun ce este de facut daca ei nu vor sa se impace ii vom impaca noi cat de curand daca acest lucru va fi posibil . Toti , dar absolut toti fanii 3rei sud est care mai sunt dintre ei si intr-adevar sunt . Fac un apel la toti fanii si la cei 3rei componenti ai trupei , barem daca nu se impaca sa scoata macar un album pentru noi . Bun ce este de facut ii rog pe cei de pe forum sa informeze ceilalti fani sa ne unim pentru un singur vis sa ii readucem . Cei care vor sa participe la campania "3rei sud est will be back" sa ma contacteze personal cu un mesaj privat sa ia legatura cu mine . Campania se va opri atunci cand ii vom revedea din nou in formula lor . Expuneti-va parerile in limita decentei si fara a stanjeni alti fani . In fiecare saptamana se va face cate o conferinta cu toti fanii . Va mumtumesc !!! Adi
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Apr 10, 2010 11:56 am

De la fiecare fan al trupei 3rei sud est vrem cate o poza pentru un afis sau un banner special. La fiecare sfarsit de saptamana se va face o conferinta. Azi a fost prima... :D
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Sâm Apr 10, 2010 4:03 pm

Pentru mai multe detalii despre acesta campanie dati-mi mesaje private sau contactati-ma ... prima conferinta a descurs foarte bine , pacat ca au fost 5 - 6 persoane dar am iesit noi "Fanii" la rampa ... si as avea o rugaminte sa ne adunam cat mai multi ca asa cu 2 , 3 flori nu se face primavara ... va rog frumos noi suntem aici pentru un singur vis asa ca nu va lasa-ti purtati pe alte carari , va rog frumos ... in fiecare sambata incepand cu 10-04-2010 se va tine saptamanal cate o conferinta . Va rog frumos lasati-va alte preocupari in special pentru cei dupa forum care in afara de userul "Andreea" care a fost prezenta si tin sa ii multumesc pe acesta cale . Deci de saptamana viitoare vreau sa vad ca ne dam interesul pentru cei trei care sau numit 3rei sud est . Va multumesc !!! Si va vom informa in fiecare saptamana eu sau userul "Andreea" . =D[
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Apr 10, 2010 4:05 pm

Merci frumos :-*
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Mar Apr 13, 2010 9:54 am

Raspunsurile nu au intarziat sa apara ia sa vedem cu totii ce a declarat "Mihai Budeanu" :-[[


Mihai Budeanu: "Cred în revenirea 3rei SE"
13 Aprilie 2010 | Articol semnat de Claudiu Petrişor | | | Doar amintirile au mai rămas din 3rei SE, una dintre cele mai cunoscute trupe româneşti de după revoluţie. La un an şi jumătate de la destrămarea trupei, Libertatea.ro a dialogat cu Mihai Budeanu, cel care mărturiseşte că pentru el pasiunea pentru muzică a rămas la fel de intensă şi pentru care o reunire cu Laurenţiu şi Viorel, nu ar fi imposibilă. La început de drum în cariera solo, artistul a lansat câteva melodii care urcă încet şi sigur în topurile muzicale româneşti.



Mihai, lumea nu a mai auzit multe lucruri despre tine în ultima vreme. Cu ce te mai ocupi?
Păi am preferat să fac o pauză după destrămarea trupei. Acum lucrez la un album solo şi plănuiesc să iasă prin toamnă. Cred că m-am adaptat destul de bine la cerinţele actuale, care sunt destul de exigente în ultimul timp. Radiourile au devenit foarte pretenţioase, iar muzica se schimbă.

Numele de scenă va fi Negrutzu sau Mihai Budeanu?
Am optat pentru numele meu din buletin. La Negrutzu era alt gen de muzică. Proiectul actual se numeşte Beat Music, exact ca studioul meu.

Câte piese va conţine noul album şi care este melodia care cea mai apropiată de sufletul tău?
Îţi dai seama că toate melodiile mele sunt bune. (râde) Am gata şapte piese, iar albumul cred că va avea vreo zece, cu tot cu mixuri şi remixuri. Melodia Don't cry e deja în topuri şi am primit un feedback bun. Pentru mine e un nou început. Deocamdată lumea ştie cine sunt şi unde am cântat dar e interesată de ceea ce cânt acum şi nu vreau să dezamăgesc.

"Artistul trebuie să se reinventeze"

Consideri un impediment vârsta de 35 de ani pentru a face muzica de club?
Nu cred că ar trebui să existe astfel de prejudecăţi. Nu e normal să se spună că până la o anumită vârstă ai voie să faci un anume gen de muzică şi apoi alt gen de muzică. Artistul care nu are puterea să se reinventeze, va fi repede dat uitării.

Îţi e dor de perioada 3rei SE?
Off, oare nu voi scăpa niciodată de întrebările legate de 3rei SE?

În interviul acesta, nu prea cred...
Aş fi ipocrit dacă aş mărturisi că cei 11 ani petrecuţi alături de Laurenţiu şi Viorel nu au însemnat ceva pentru mine. Poate că ar mai fi putut continua, dar aşa a fost să fie. Pentru a redeveni din nou o trupă ar fi nevoie de un suflu nou, de o reinventare.

Ai spus "să redeveniţi o trupă".....crezi că v-ati mai putea vreodata să vă reuniti?
De ce nu? Dar ţi-am spus, e nevoie de ceva nou. În plus, toţi trei suntem foarte orgolioşi şi nici unul nu vrea să lase de la el.

"Am suferit foarte mult după destrămarea trupei"

Ai fi dispus să faci primul pas spre o împăcare?
Cam grea întrebarea. Probabil că ar trebui să fie cineva din exterior, cineva neutru care ne cunoaşte pe toţi trei, care să ne împace. Eu am suferit cel mai mult după destrămarea trupei. Aş putea să las de la mine pentru o cauză nobilă. Trebuie să ne strângă cineva la o masă rotundă şi eventual să ne dea şi vreo două palme.


Defineşte-mi termenul "cauză nobilă".
Pentru acei fani care au rămas cu buza umflată, pentru acei fani cu care am crescut, pentru acei fani care umpleau stadioanele. Şi acum mă caută pe net şi acum sunt oameni care ascultă cu plăcere melodiile noastre. Toţi trei suntem vinovaţi.

Ce muzică din ceea ce este acum pe piaţă îţi place?
Ascult cu mare plăcere melodiile lui Connect-R, ale Andei Adam, îmi place şi Inna...

Melodiile lui Laurenţiu Duţă le asculţi?
Da, am ascultat piesele care le-a lansat. Sunt ok, atât Visător cât şi Freeman. Dar nu sunt eu cel care decide, ci publicul.

E adevărat că din clipa în care v-aţi despărţit, nu ai mai vorbit cu Laurenţiu?
Da, aşa este. Laur vroia să avem un band, noi vroiam în continuare un concept dance. Fiecare dintre noi are partea noastră de vină, nu cred că unul e mai breaz decât celălalt. Probabil că intervenise şi monotonia, poate că a fost prea mult pentru o trupă dance.

"Copiii şi soţia sunt viaţa mea"

Ştiu că ai doi copii, cum e viaţa de familist?
Din acest punct de vedere pot spune că sunt un om împlinit. Am o fetiţă de 4 anişori pe nume Sara şi Ştefan de un anişor. Copiii şi soţia sunt viaţa mea.



Te consulţi şi cu Sara în privinţa pieselor tale?
Ei....Sara (foto dreapta) este îndrăgostită de piesele 3rei SE. Le ascultă de câte ori are ocazia la mama ei în maşină. În automobilul meu există doar CD-uri cu piesele mele. (râde)

Curriculum vitae

Nume: Budeanu
Prenume: Mihai
Data naşterii: 3 iulie 1974
Zodia: rac
Motto: "Nu te hazarda"

..."
http://www.libertatea.ro/stire/mihai-bu ... 83757.html
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mar Apr 13, 2010 1:16 pm

Da, tocmai am vazut si eu k zicea Mihai de articol pe facebook. Am si cumparat ziarul, dar nu am gasit nimic. :shok:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Mar Apr 13, 2010 10:02 pm

Ce ar ramane de facut in acest caz dupa cum spunea si Mihai "un om care ii stiu pe ei trei" ... ei bine uite ca si-au gasit baietii nasul , ma abtin sa nu spun faptul ca ma zbat noapte de noapte , zi de zi sa ii readuc in prim plan ca am copilarit cu ei si este pacat , la schimbarea de stil lucrez eu personal numai "Doamne da-mi putere si ambitie sa ii impac pe cei trei" , daca macar unul dintre ei vede acest mesaj va rog frumos sa ma contacteze de urgentza sa stam de vorba poate vom ajunge la vreo intelegere . Va multumesc !!! Cat pentru fanii 3rei sud est sa ma contacteze personal sa discutam ca dintre noi , cam multi fug , fac apel lasa-ti orice preocupare si haide-ti sa ii readucem o facem pentru ei sa ne pomeneasca si pe noi , ca daca ei nu mai existra teoretic , practic noi vom fi solutia . =D[




Un mic interviu la "Radio Pro B" cu Mihai Budeanu :D
http://www.youtube.com/watch?v=NipXWxE- ... re=related
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde silvyu_boss » Sâm Apr 24, 2010 8:53 am

in legatura cu revenirea, sunt in dubii. dar sper si eu la fel ca multi altii. si tin sa multumesc celor care au demarat aceasta campanie... pacat ca sunt prea putini care sunt interesati de asta:(:(:(:([/img]
silvyu_boss
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Sep 30, 2006 1:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Apr 24, 2010 8:55 am

Ai dreptate, nu suntem prea multi =((
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Sâm Apr 24, 2010 1:15 pm

Interesati sunt toti, ceea ce nu intelegeti voi e ca nu-i bine sa fortezi nota! Daca simt ei ca vor sa se impace si sa revina, o vor face si fara "campaniile" voastre! Unii chiar refuza sa se maturizeze!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Dum Oct 03, 2010 10:39 pm

Campania sa incheiat pentru mine sa o preia altcineva ca sunt satul de talentele lui Laur ... astept p.m.-uri cine va prealua campania , eu ii dau cateva fotografii de la fani si tot portofoliul strans in decurs de 6 luni . Multumesc ..
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 37 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico