Acum este Mar Mar 19, 2024 4:37 am

Ora este UTC + 2


Cum credetzi, cit vor mai rezista 3se pe piata muzicala?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ilica » Lun Mai 08, 2006 12:28 pm

Hei...nu te gandi la prostii...ce naiba. :lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat de ilica pe Lun Mai 08, 2006 12:39 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Kisss » Lun Mai 08, 2006 12:29 pm

Hai la "aberatii"...k deja incepem sa ne intelegem... :wink: :roll: Ilica de cate ori sa-ti zic k se scrie cu un sg "i"!?
Ultima oară modificat de Kisss pe Lun Mai 08, 2006 12:32 pm, modificat 1 dată în total.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Mai 08, 2006 12:32 pm

sau poate avea dreptate luci :P :twisted:

anyway... stop off ;) :!:
Vizitator
 

Mesajde Kisss » Lun Mai 08, 2006 1:43 pm

ilica scrie:
Hei...nu te gandi la prostii...ce naiba. :lol: :lol: :lol:

Ilica ms ca imi asculti sfaturile si te corectezi...pana in anul 3 de facultate te obisnuiesti tu....lasa k si ceausescu(vorba aia...care era presedinte)zicea "torelam".... :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Mai 08, 2006 2:21 pm

pe alt forum zicea un fan cum ca pe noul album 3se s-ar gasi in principiu mai multa muzica de club...aveti cunostinta despre stilul noului album,cate piese is gata...cand se lanseaza?un nou single?...ceva noutati?
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Mai 08, 2006 2:30 pm

Cik nu se stie(il citez pe vio)...da intreaba si tu la alt topic sa pot sa-ti raspund pe larg...k suntem off-topic de mult si mai am antecedente...ma ciomageste dely :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde codryna » Vin Mai 12, 2006 10:17 pm

Sigur k vor mai rezista mult timp insa asta in primul rand depinde de ei (dak vor sti cum sa atraga fani noi sau sa-i mentina pe cei vechi) si in al doilea rand de noi, fanii adevarati(dak ii votam la absolut toate topurile(mai ales la alea de pe MTV, k sa fie nominalizati la premiile MTV). Succesul va depinde si de genul abordat.Cine stie?Poate ar prinde mai bine dak si-ar schimba macar un pic stilul, dar nici sa treak pe ceva prea comercial. In ultimul timp am observat k au succes mel f. ritmate, un pic spre r'n'b. yo as zice k n-ar strik sa incerce si ei..
codryna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 19, 2004 3:45 pm
Localitate: Piatra Neamt
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Mai 14, 2006 9:11 am

mda.. mai oameni buni... ce vreti?sa-si schimbati pe 3se?? :shock:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde iubi_ta3SE » Dum Mai 14, 2006 7:14 pm

sal all!!!3se vor mai rezista pe piata muzicala atat cat pot ei sa faca fata :D asta insemnand ca vor mai rezista inca pe atatia ani sau poate chiar mai mult :D ;).......
am trait cu VOI,traiesc cu VOI si voi trai tot cu VOI
iubi_ta3SE
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Mai 14, 2006 5:57 pm
Localitate: intr-un colt din lume..gandindu-ma la tine
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde viata mea-3SE » Lun Mai 15, 2006 11:23 pm

lume, 3se vor exista in continuare, pana la adanci batranete, cum au spus si ei la un concert din Chisinau.Sper k vor exista mereu, pentru ca, de altfel, cum vom trai noi, fanii 3se?La sigur ca vor sarbatori nu doar aniversarea de 10 ani, ci si de 20, caci daca se despart sau nu vor mai dori sa cante impreuna, le aratam noi.(ma alatur si eu Adelei si lui Ilica pentru a-i bate dak se despart)
viata mea-3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Apr 20, 2006 6:01 pm
Localitate: intr-o gara cu vise pierdute
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Mar Mai 16, 2006 7:56 pm

daca maine ies in public si spun ca e despart si ca au motive serioase nu as avea nimic de obiectat.sunt 3 barbati care stiu ce vor de la viata si nu i-ar putea judeca nimeni daca ar vrea sa o ia de la capat ca niste oameni normali....eu le-as multumi pt cat au facut pana acum....cum am mai spus,totul depinde de ei si de ce vor....
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse(new) » Vin Iun 23, 2006 10:52 am

3rei sud est inca mai poate rezista pe piata muzicala din romania....insa depinde de ei ! de stilul care il vor aborda si ...poate ca si de casa de discuri(una care ar dori sa ii sprjine klumea ar avea numai de castigat)...si poate si de MTV ( caci, sa recunoastem,e cea mai vizionata televiziune de muzica din romania )
ei au ceea ce multe trupe de la noi inca nu au conturat prea bine : renume si experienta(3rei sud est sunt ca vinurile...cu cat trece timpul cu atat devin mai buni-cel putin asta e parerea mea:ca ei compun din ce in ce mai bine !) fiecare are studioul lui si echipa cu care lucreaza si pentru alte trupe,ceea ce e foarte bine;ei testeaza oarecum succesul pe care le au melodiile compuse de ei pentru altii,ca sa se orienteze ce e de facut pentru propriile piese(asa cred eu,eu unul asa as face :lol: ).... pt organizatorii de concerte 3rei sud est reprezinta oarecum o garantie...ca va veni lume ! ...
insa dance-ul lor trebuie schimbat un pic,poate daca ar avea piese mai...complexe... ( asa cum spunea si cerber parca )
foarte important pentru ei va fi albumul care va urma dupa acesta din toamna...si am inteles ca la anul va aparea un pachet cu videoclipurile lor....ei bine dupa aceste 2 incercari vine si incercarea aia mare;eu sunt sigur ca isi vor schimba stilul dupa aceste 2 albume si atunci vom vedea cat vor mai fi !
din cate am inteles,de la unii,de la altii,ei au contract cu cat music pentru inca 2 albume...dar nu stiu daca e adevarat,daca stie cineva mai mult...ar fi interesant de stiut !
nah ca mi-am uitat parola de la vechiul meu nick : the_curse !
dar ...asta e...the curse ( new ) is here
the curse(new)
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iun 21, 2006 9:55 am
Localitate: oriunde dar departe de tine
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iun 23, 2006 11:03 am

The curse...nu astea sunt neaparat argumentele cu ajutorul carora 3se ar rezista mai mult pe piata.Treaba e mult mai complexa si nu tine numai de exterior...importanta e si relatia dintre ei.
In fine...3se nu vor mai rezista mult timp.Sa dea Dumnezeu sa reziste pana la concertul aniversar. :roll: :roll: :roll:
PAREREA MEA... 8-[
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Vin Iun 23, 2006 11:27 am

din moment ce lanseaza un album pe an..... nu vad de ce nu ar rezista, mai ales k sunt convinsi k vor mai scoate cel putzin doua albume (sau cel putzin aja intzeleg de la voi)
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iun 23, 2006 11:30 am

Mai vorbim noi dely :wink: despre "proiectul 3se"! :roll: ...si o sa intelegi pana la urma de ce nu vor mai rezista...deocamdata sa scoata si ei nijte bani de acadele din viitorul album :roll: bine...piesa "Iubire" e buna...va prinde!Are stofa de hit! :P 8)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse(new) » Vin Iun 23, 2006 12:46 pm

adela,da' ce pesimista esti .... albumul asta care va aparea in toamna poate ca nu va revolutiona muzica insa eu cred ca se va vinde destul de bine,poate chiar mai bine decat "cu capu-n nori" ....totusi poate ne spui si noua (sau numai mie :D ) de ce crezi tu ca ei sunt pe cale sa expire ! ( crezi ca nu se inteleg ? ) sau crezi ca nu e importanta casa de discuri ?!
hmm..chiar as vrea sa imi spui si mie,poate imi schimbi parerea :wink:
nah ca mi-am uitat parola de la vechiul meu nick : the_curse !
dar ...asta e...the curse ( new ) is here
the curse(new)
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iun 21, 2006 9:55 am
Localitate: oriunde dar departe de tine
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Vin Iun 23, 2006 1:52 pm

stai linistit, de knd s-a infiintzat trupa lumea tot ii desparte :lol: :wink:
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Iun 23, 2006 7:19 pm

Eh...shtie Adela ce shtie. :oops:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Sâm Iun 24, 2006 12:14 am

adela..da te-a inzestrat dumnezeu cu pteri supranaturale de stii asa de bine tot..ca 3se nu mai rezista? :wink:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Iun 25, 2006 1:58 pm

Fata...nu lua si tu totul Ad Literram :wink: si lasa ironiile! :wink: Eu mi-am spus parerea...daca nu-ti convine k se despart fa te rog o plangere pe Str Randunelelor! :wink: Sau... :roll: :roll: ameninta-i ca-ti dai foc daca se despart! :roll: ..poate asa vor rezista mai mult! :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Iun 25, 2006 6:29 pm

Adela, ce e cu tine de la un timp? Dc vb asa? :? Nu se despart, shi stii prea bine asta... [-X
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Iun 25, 2006 6:59 pm

da,adela...ce e cu tine...o sa imbatranim cu totii si ei nu se despart...ba chiar o sa ramana vesnic tineri... :lol: ..adela e realista...nu exagereaza...o sa vina si "apocalipsa"
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Dum Iun 25, 2006 10:49 pm

hai frate, au fost multzi "prooroci mincinoshi" kre ii stiau pe baietzi si au zis de atatea ori k se despart.... kre cum vine si spune asta tre'sa credem?
nu exclud posibilitatea de a se despartzii, sunt convinsa k va veni acel moment, da' totusi....... atata tam-tam
oricum, yo nu cred k se vor desparztii prea curand. nu k vreau sa fac pe desteapta sau mai stiu yo.... da' pur si simplu nu cred.
pe albumul "cu capu-n nori" au avut greseli din kre, cu sigurantza, au invatzat ceva si sunt la fel de convinsa k vor face tot posibilul sa le evite... :wink:
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Iun 26, 2006 6:08 pm

Nici eu nu-mi doresc sa se desparta vreodata...credeti-ma!
Vor rezista...o sa fiu eu singura pesimista!
Abia astept noul album...eu am auzit 2 piese dupa el.Sunt super tari!Albumul o sa faca senzatie...mai ales IUBIRE! :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Iun 26, 2006 8:13 pm

eu sper din tot sufletul sa mai reziste inca 30 de ani de acum in colo dar sunt realista si imi dau seama ca pe scena in baston nu vor urca :D.............daca fiecare va avea o familie se va ocupa de ea si de bunastarea ei(prin a face muzica la altii pt a castiga bani) si in acest fel nu vor mai avea timp de trupa.......dar pana una alta hai sa ne bucuram de viitorul album ;)
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico