Acum este Mar Mai 21, 2024 8:32 am

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde cassy » Mie Iul 06, 2005 3:12 pm

Atentiune, atentiune!!!!!!!!!!!! Cristina impreuna cu mine am fondat un nou grup dedicat baietilor si avem nevoie de membrii1 :oops: !!!!!!!!!!!! va rugam, cine doreste sa se inscrie in acest grup sa acceseze www.groups.yahoo.com/group/3se_Alba_Iulia va multumim
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Joi Iul 07, 2005 1:01 pm

3SE - Cu capu-n nori este pe locul 9 in RT100
Elle
 

nr1

Mesajde cerber » Joi Iul 07, 2005 3:06 pm

mai,3se e nr 1 la tvklumea.votati sa ramana pe primul loc
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea3SE » Joi Iul 07, 2005 3:39 pm

I-am votat pe baieti ptr a ramane pe primul loc (oricum asta fac in fiecare zi).Acum vreau sa va fac un anunt. :)
Maine incepand cu ora 10(dimineata) 3rei Sud Est sunt invitati in programul Andreei Marin de pe STAR FM "Zimbeste,cineva te iubeste" ( in a doua parte a emisiunii).Sincer mor de ciuda deoarece nu prind radioul asta :( :oops: ;daca cineva prinde acest post de radio va rog frumos sa-mi povestiti si mie si celor de pe acest forum care nu au cum sa asculte aceasta emisiune.Sau poate careva dintre voi stie vreun site pe internet pentru acest post de radio unde putem asculta emisiunea.
Va rog sa ma anuntati daca aflati ceva sau trimiteti-mi un mesaj (privat sau pe adresa de e-mail) V-am pupat!!!
Deea
Andreea3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:59 pm
Localitate: botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea3SE » Joi Iul 07, 2005 3:50 pm

Scuze....am uitat sa-mi pun si adresa de e-mail; deeaforyou@yahoo.com
Deea
Andreea3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:59 pm
Localitate: botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Vin Iul 08, 2005 8:39 am

Astazi incepand cu ora 9.00 este Laur in direct la emisiunea Rondul de dimineata pe canalul Pro Cinema sau cei care prindeti radiolul Pro fm ascultati in acest moment.
Auditie placuta celor care s-au trezit de dimineata si de asemenea sunt pe faza. :D :D
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

?

Mesajde cerber » Vin Iul 08, 2005 12:00 pm

despre ce au vb?
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Vin Iul 08, 2005 12:02 pm

votatzi 3se pe site-ul revistei vip la hitul verii...sunt pe penultimul loc...inca mai avem timp sa reddresam situatzia....sa zica cineva care a ascultat emisiunea de la pro fm ce s-a discutat #-o ....
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Vin Iul 08, 2005 1:13 pm

:D :D :D :D
La emisiunea Rondul de Dimineata ( de la Pro fm) Laur a fost invitat in calitate de compozitor si producator sa-si dea cu parerea despre niste debutanti in muzica.Trebuia sa asculte piesele si sa spuna daca respectiva trupa are sanse sa se lanseze in muzica.Era vorba despre o trupa de hip- hop,o trupa de 2 fete care cantau muzica orientala si inca o trupa gen Spitalul de Urgenta -piesa era o preluare dupa ''Zaraza''.
Cea care l-a impresionat pe Laur a fost ultima (cea in genul Spitalul De Urgenta si apoi cea de hip-hop)
Au mai vorbit despre bronz (tema emisiunii),Laur a dat si un autograf pe un tricou pentru cei de la Rondul de Dimineata.
L-au intrebat pe Laur in relatii este cu ceilalti compozitori si daca il enerveaza Marius Moga.Banuiesc ca stiti care a fost raspunsul lui Laur;evident ca nu are nimik cu nimeni si ca se intelege foarte bine cu ceilalti compozitori,iar Marius Moga ii este prieten.

A spus Laur ca initial Marius Moga nu avea propiul studio de inregistrari (asta la inceput cand s-a apucat de compozitie) si inregistra piesele artistilor la studioul lui Vio din Constanta. :lol:
De asemenea Laur a spus ca de curand are un nou studio in Bucuresti pe undeva prin 1mai.
Vesti bune-urmatorul videoclip va fi la piesa ''Alaturi de ingeri'' si se va filma in toamna.
Fiind nebunia cu hitul verii l-au intrebat pe Laur care crede el ca va fi hitul acestei veri: 3se-Cu capu-n nori sau Morandi-Beijo La la
Laur a spus ca in ceea ce priveste clasamentele Morandi sunt inaintea lor.Dar se tine cont si de concerte si de vanzarile albumului.
Eu zic sa ne punem cu toti pe treaba si sa votam 3se.Sa fie piesa baietilor hitul acestei veri.
Cam atat.Imi cer scuze ca nu v-am anuntat mai devreme (de exemplu ieri)poate va trezeati si voi mai de dimineata dar nu stiam nimik.Am dat din intamplare pe canalul Pro cinema.
V-am pupat!
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Iul 08, 2005 2:33 pm

dea scrie:
votatzi 3se pe site-ul revistei vip la hitul verii...sunt pe penultimul loc...inca mai avem timp sa reddresam situatzia....sa zica cineva care a ascultat emisiunea de la pro fm ce s-a discutat #-o ....

poate ne spui si care este site-ul
Elle
 

votati

Mesajde cerber » Vin Iul 08, 2005 2:34 pm

fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Vin Iul 08, 2005 3:23 pm

se intra pe google..shi se da search..nimic complicat....dar oricum multzumesc pt completare lui cerber....
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Iul 08, 2005 7:54 pm

:roll: of tuh.. dar ce saritoare suntem ... te-a deranjat intrebarea mea sau ce? :|

peste 8 minute (la ora 21:00) la Mtv News vor da ceva imagini din turneu

maine la 14:15 la TVR1 vor da ceea ce a fost azi la Radio Star

edit: asta cu tvr-ul nu e sigur , ca din cate vad eu maine la ora asta va fi ceva "PARTERNERI de WEEK-END" :|
Elle
 

Mesajde Elle » Lun Iul 11, 2005 2:56 pm

in Libertatea a aparut un articol in care scrie ca Laurentiu si-a deschis un studio in capitala... daca vreti sa cititi articolul dati click pe link http://www.libertatea.ro/index.jsp?page ... aid=120457
Elle
 

Mesajde Vizitator » Lun Iul 11, 2005 4:39 pm

madalina_3se scrie:
Vesti bune-urmatorul videoclip va fi la piesa ''Alaturi de ingeri'' si se va filma in toamna.


mda... si o sa-l vedem la primavara :P . acum fara suparare, dar de cate ori ziceau o data niciodata nu a fost cea corecta... chiar dak nu e vina lor, dar v-am adus aminte k sa va pregatitzi iar cu rabdarea de otzel :wink:

si oricum, eu sunt ffffffffffffffffffff fericita k au ales aceasta melodie :D
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mar Iul 12, 2005 2:02 pm

cine si-a cumparat noul VIP? Am vazut intr-un titlu de pe site-ul lor cum ca iubita lui Mihai este insarcinata in luna a 3-a :D
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mar Iul 12, 2005 2:05 pm

Elle scrie:
cine si-a cumparat noul VIP? Am vazut intr-un titlu de pe site-ul lor cum ca iubita lui Mihai este insarcinata in luna a 3-a :D


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: cred k e cea mai TARE nouate kre am putut s-o aud :shock: :shock: ... mi-au dat si lacrimile acum knd am scris :lol: :oops:

felicitari pt ei dak asa e :wink: , sa nu uite sa ne invite la botez :P
Vizitator
 

Mesajde bombonica » Mar Iul 12, 2005 7:40 pm

wwoooowww!!! :shock:
un bebe mic si chel ca mihai...c dragut... :D
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iul 12, 2005 8:16 pm

a cumparat cineva revista , ca eu am vazut doar titlul pe site-ul revistei VIP , insa nu am putut citi articolul ...trebuie platit un abonament de minimum 1 luna sa-l poti citi :(
Elle
 

Mesajde cerber » Mie Iul 13, 2005 8:03 am

a aparut clipul cu mihai
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Mie Iul 13, 2005 10:20 am

da, a aparut clipul lui mihai si e super tare!! :D
vineri mihai e invitat la tonomatul dp 2
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Iul 13, 2005 10:34 am

bombonico mi-ai luat-o inainte :x :P si yo vroiam sa dau acest anuntz

....... eu cu bafta mea poate nici de data aceasta nu reusesc sa-i vad :evil: :evil: :evil:
Vizitator
 

Mesajde olga » Mie Iul 13, 2005 1:40 pm

Mihai de la 3rei Sud Est,Sprit scurt in Constanta

Duminica trecuta, Mihai de la 3SE a implinit 30 de ani(asa scrie`n revista..de fapt a implinit 31;)...pe drumuri.Pentru ca totul s`a intamplat in timpul unui turneu alaturi de trupa,petrecerea a ramas pentru a doua zi.Vremea de la mare nu a tinut cu Mihai, si pentru ca a fost innorat si a plouat,intre doua reprize de lucru in studio, el si`a scos cativa dintre cei mai buni prieteni in oras la masa, la un restaurant turcesc.Pentru ca Laurentiu si Viorel i`au fost alaturi duminica, a doua zi el a petrecut alaturi de iubita lui,Ema,Fritz si Boggie,baietii cu care a lucrat la albumul solo,dar si de Ramona,care inregistreaza,de asemenea,in studioul lui din Constanta.Petrecerea a fost scurta,iar Mihai si gasca s`au intors in studio pentru a vedea varianta finala a primului videoclip solo semnat Negrutzu,M`AI MINTIT,dar si pentru a asculta cateva piese ale Ramonei. (este si o poza mica cu Ramona si Mihai)

PRIMUL TATA IN 3REI SUD EST.PESTE SAPTE LUNI
Iubita lui Mihai este gravida!

Timpul a demonstrat ca nu este usor sa gasesti stabilitate in cuplurile din lumea moderna,iar cei care reusesdc sa aiba o relatie de durata pot fi numarati pe degete.
Mihai Budeanu,Negrutzu,este insa un astfel de perfomer,el fiind impreuna cu iubita lui,Ema, de aproape 12 ani.Chiar daca de`a lungul timpului fane infocate ale trupei 3rei Sud Est au incercat sa`i atraga atentia lui Mihai in fel si chip,acesta a ramas fidel frumoasei brunete.Discreta si in general indiferenta fata de lumea show-biz-ului, Ema nu a dori sa apara prea mult alaturi de iubitul sau,ea fiind de altfel si unul dintre cei mai exigenti critici ai lui.Cei doi locuiesc de mai mult timp impreuna, in C`ta si se comporta ca o adevarata familie.Tocmai de asta,se pare ca in curand acestia isi vor intari si mai mult relatia,devenind parinti.Potrivit unor surse apropiate cuplului,Ema este inscarcinata in trei luni,iar bucuria celor doi este imensa.De asemenea,este posibil ca acest eveniment fericit sa grabeasca un altul:casatoria,care ar putea avea loc,probabil,la sfarsitul acestei veri,cand programul lui Mihai va fi mai liber.
VIP
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Iul 13, 2005 1:46 pm

olga scrie:
Potrivit unor surse apropiate cuplului,Ema este inscarcinata in trei luni


mda... deobicei sursele spun minciuni, dar sper sa ne lamureask Mihai vineri la tonomat ;)
si chiar asa.... de 12 ani impreuna :shock: acum chiar imi vine greu sa cred
Vizitator
 

Mesajde olga » Joi Iul 14, 2005 12:53 am

Mihai (3Sud Est) - Se poate oare si solo?

Satul probabil de succesul pe care il are cu 3 Sud Est, Mihai vrea sa-si demonstreze ca poate si singur sa duca in spate o cariera de succes. Cu un stil care e destul de greu de abordat in Romania, si anume r&b si soul, cantaretul s-a pregatit intens in studio ultimile luni pentru ca piesele de pe albumul „Negrutzu“ sa iasa exact asa cum si-a dorit. Piesa care va fi single, „M-ai mintit“, suna a repros pe care il adreseaza cuiva, dar nu se inspira deloc din viata reala. E doar un mesaj adresat tuturor celor care nu stiu sa fie sinceri in relatii. Si el apeleaza la colaborari (se pare ca e un nou trend in Romania), avandu-i alaturi pe Simona Nae si un rapper la inceput de drum, Maran. Clipul este in faza de montaj si s-a filmat in club Escape Why Not, iar sceniariul este unul realist si foarte simplu: Mihai este inselat de iubita, aceasta incearca sa-l determine sa o ierte, dar el nu cedeaza.
Bravo
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico