Acum este Sâm Mai 18, 2024 1:32 am

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alinasudest » Joi Noi 17, 2005 5:25 pm

pai..da..la ala ma refeream.. :? deci..nu mai e nici un spectacol..?
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alinasudest » Joi Noi 17, 2005 5:28 pm

[quote="Luchi"]nu alin0 , cel putin nu "live" , dar incearca si tu sa te uiti dupa ora 24:00 pe General Motors aka XXL poate o sa-l vezi in reluare, tot ce se poate. Succes![/quote]

nu prind progr asta :roll:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Luchi » Joi Noi 17, 2005 5:35 pm

alinasudest scrie:
Luchi scrie:
nu alin0 , cel putin nu "live" , dar incearca si tu sa te uiti dupa ora 24:00 pe General Motors aka XXL poate o sa-l vezi in reluare, tot ce se poate. Succes!


nu prind progr asta :roll:


ee, zi-mi de unde esti, plus poza ta , si poate ti-l prind eu , ca am decodoare mishto :lol:
Luchi
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Noi 11, 2005 11:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olga » Joi Noi 17, 2005 8:16 pm

pe www.mycool-music.tk gasiti noul clip 3SE: "Alaturi De Ingeri" ....
bafta la download.... 8)
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Vin Noi 18, 2005 12:00 am

Concertul de sambata s-a anulat... :cry:
Baietii ar fi trebuit sa fie maine invitati la Tonomatul dp 2 dar se pare ca emisiunea nu se mai tine (este prezentatorul bolnav)... :cry:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 18, 2005 12:37 pm

olga scrie:
pe www.mycool-music.tk gasiti noul clip 3SE: "Alaturi De Ingeri" ....
bafta la download.... 8)


uite pt ce am stat yo o ora si ceva.... sa downloadez clipul de la teo :evil: yo il vreau pe ala intreg... :cry:
Vizitator
 

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Sâm Noi 19, 2005 1:14 am

am si eu o intrebare voua va mers downloadatul clipului alaturi de ingeri ?eu am ajuns la 50% si mi s-a oprit.......ii vrajeala cu site-ul ala...... :( :( :(
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Noi 19, 2005 11:35 am

da... si mie prima oara mi se oprise dar am mai incercat o data si mi s-a downloadat tot ;) dar nu e clipul intreg... e cel de la Teo
Vizitator
 

salutare

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Dum Noi 20, 2005 12:34 am

mersi dely ca mi-ai raspuns ...........am sa mai incerc sa-l downloadez.........3seeeeeeee the best :D :D :D :D :D
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Noi 21, 2005 6:22 pm

3se la focus.uitati-va ca tre sa apara
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Noi 21, 2005 7:08 pm

ce-au zis? k i-am pierdut :cry:
Vizitator
 

Mesajde alinasudest » Lun Noi 21, 2005 8:11 pm

s-ar putea sa mai dea inca o data la stiri la ora 22..(cred)..
si maine..sa va uitati la tonomat..pt ca .s-ar putea sa vina 3se :wink:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Noi 22, 2005 10:55 am

la tonomat? :-s yo am deschis tv-l la 10.50 si era un film! reclama nu cred k era pt k tvr-l nu dau reclame in timpul emisiunilor
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mar Noi 22, 2005 11:08 am

:roll: a zis ca "s-ar putea" ;)
si din pacate nu a fost nici azi tonomatu , deci nici 3SE nu a fost :(
Elle
 

Mesajde alinasudest » Mar Noi 22, 2005 1:55 pm

da..se pare ca tonomatul nici nu s-a difuzat azi..si..abia joi o sa fie emisiunea..acum..sa speram ca o sa-i invite si pe 3se...
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Noi 22, 2005 5:16 pm

Mihai a zis saptamana viitoare :?
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Mar Noi 22, 2005 7:58 pm

putetzi salva clipul intreg de la www.flor.cc ;)
sau mai exact, de aici http://www.flor.cc/index.php?s=videos
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mie Noi 23, 2005 10:47 pm

3SE a trecut pe la petrecerea de 2 ani Kiss FM :arrow: si au discutat putin cu Dezbracatu`(ceea ce au dat si la Cronica Carcotasilor.. reluarea e duminica)..si... l-au facut de ras pe Dezbracatu` 8-[ (nu a reusit sa-si bata joc de ei :-$ ).
Elle
 

Mesajde Vizitator » Joi Noi 24, 2005 10:29 am

FOARTE TARE, FRATE :lol: :lol: :lol: pai el se pune cu 3se? 8) :lol:
la ce ora e reluarea?
Vizitator
 

Mesajde Elle » Joi Noi 24, 2005 11:53 am

Duminica , ora 16:00 (dar poti sa te uiti si pe la final , ca atunci i-au aratat :mrgreen: )
Elle
 

Mesajde BaRoNu` » Joi Noi 24, 2005 12:11 pm

ehhh...nu cu 3se sa se puna...cu viorel mai exact...ca el cu apa :lol:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Noi 24, 2005 12:48 pm

"Cantactorul Stefan Banica Jr. va sustine pe scena Salii Palatului, la mijlocul lui decembrie, deja traditionalul concert de Craciun, care in editia de anul acesta va include numeroase duete. Printre cei care vor fi alaturi de Stefan pe scena se numara Gil Dobrica, Loredana Groza, Andra, 3rei Sud-Est , care au participat si la realizarea discului cu acelasi nume, “Duete de Craciun“, dar si “zana Surprizelor“, prezentatoarea si alpinista Andreea Marin."

sursa: Realitatea Romaneasca



<<Negrutzu colaborează cu fetele de la "Pops"

"Dispariţia" de pe scena muzicală autohtonă a trupei "Pops" nu se datorează faptului că nu mai sînt cerute pe piaţă, ci pentru că fetele lucrează intens pentru realizarea unui nou material discografic. Minola, Tina, Aylin şi Diana vor ca piesele care vor fi incluse pe album să fie cît mai bune, atît din punct de vedere al sound-lui, cît şi al textelor, şi de aceea au apelat la serviciile lui Mihai Budeanu (“3rei Sud Est“) alias "Negrutzu". Studioul de înregistrări al artistului este dotat cu tehnică de ultimă generaţie, fiind, la ora actuală, cel mai performant din România. "Am început să lucrez la noile piese ale fetelor de la <Pops> acum două săptămîni, împreună cu Mihai Constantin şi Marius Mirică. Genul muzical pe care sunt puse textele este tot dance, intrucat artistele nu au dorit sa isi schimbe stilul care le-a consacrat. Dance-ul se pliaza cel mai bine pe vocile lor. Am reusit sa finalizam, pana acum, cinci piese cu sound nou, care va prinde cu siguranta la public", a declarat Negrutzu'>>

sursa: Telegraf

ps: sa le ia cineva protectzia k am stat sa copiez de mana :x
Vizitator
 

Mesajde BaRoNu` » Joi Noi 24, 2005 6:31 pm

data viitoare incearca Alt + C si pt paste Alt + V...saracutza de tine...ai scris ceva... :lol:
si daca are cineva sau face rost de albumul duete de craciun...sa ni-l dea si noua
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Noi 24, 2005 10:28 pm

Cred ca asta era surpriza de care vorbeau 3se.Colaborarea cu Shtefan Banica Junior.
3 Sud Est, live la Fetesti
Duminica, de la ora 15.30, 3 Sud Est va concerta la Fetesti. Ocazia este una speciala, caci spectacolul inaugureaza complexul Mix Junior, destinat educarii si promovarii copiilor dar si distractiei tinerilor din oras, initiator al proiectului fiind Florin Petrescu, Axinte de la Vacanta Mare.
http://www.libertatea.ro/index.jsp?page ... aid=137004
Axinte de la "Vacanţa Mare" deschide un club pentru copiii din Feteşti



Florin Petrescu, celebrul Axinte de la "Vacanţa Mare", va inaugura duminică centrul "Mix Music" din Feteşti, destinat educării, promovării şi distracţiei tinerilor din localitate. Complexul, realizat în doar şase luni, este format dintr-o sală de spectacole, o şcoală de dans şi una de fotbal, grupate sub titulatura "Mix Junior". Marius Gavrilă, managerul "Mix Music", cel care a investit alături de Florin Petrescu în construcţia acestui complex, a declarat că toate clădirile sînt dotate corespunzător şi profesionist, astfel încît tinerilor să nu le lipsească nimic. Astfel, atît şcoala de dans cît şi cea fotbal sînt echipate cu vestiare, grupuri sanitare şi duşuri. În plus, pentru şcoala de fotbal a fost construită o sală acoperită de fotbal, cu teren artificial, urmînd ca în următoarea perioadă să fie inagurat şi un teren de fotbal în aer liber, la care încă se lucrează. Potrivit managerului "Mix Music", clădirile se întind pe o suprafaţă de aproximativ 800 de metri pătraţi. Marius Gavrilă a mărturisit că tinerii fotbalişti vor fi antrenaţi de Iosif Damaschin, fost jucător la Rapid Bucureşti. În plus, de două ori pe lună, foste vedete ale fotbalului românesc vor fi invitate pentru a dezvălui tinerilor cîteva din secretele lor. "Vor veni vedete precum Rică Răducanu sau Dobrin, care le vor arăta copiilor diferite tehnici", a declarat Gavrilă.

Cursurile şcolilor de dans şi de fotbal pot fi urmate contra cost. Gavrilă a declarat că tinerii care vor absolvi cursurile de doi ani ale şcolii de dans vor primi diplome de profesionişti. De asemenea, Marius Gavrilă a spus că inagurarea complexului vine la puţin timp după deschiderea unei discoteci în localitate. "Am văzut că tinerii din Feteşti nu aveau nici un loc unde să se distreze şi ne-am gîndit să construim noi aşa ceva, mai ales că noi suntem de origine din localitate", a concluzionat Gavrilă. Inagurarea complexului va fi sărbătorită duminică, în cadrul unui eveniment la care vor participa formaţia "3rei Sud Est", grupul umoristic "Comedy Show" şi Mihai Mitoşeru. De asemenea, copiii din localitate vor susţine un spectacol de muzică şi dans.
http://www.telegraf.conpress.ro/index.php?pagina=monden
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Vin Noi 25, 2005 11:54 am

multumim de informatii :D ,ce de noutati! :wink:
...ilica imi place ''semnatura'' ta.FOARTE TARE!!!
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 39 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico