Acum este Dum Mai 19, 2024 8:44 am

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Vizitator » Dum Ian 23, 2005 10:02 am

permite-mi sa te corectez: "cea mai iubita trupa pop-rock sau dance" nu "pop-rock-dance" dupa aia apar critici:"de unde cea mai iubita trupa rock cand ei nici macar nu canta asa ceva"; chiar a fost frumoasa "melodia" de aseara 8 in 1 :wink:
Vizitator
 

Reclame

??

Mesajde Luchian » Dum Ian 23, 2005 5:06 pm

daniele , ce aberezi acolo nepoate ? si delyo , sunt de mult pe forum , dar am facut o "pauza" de cateva saptamani , din cauza unei rockaritze j.....e
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

sal!!

Mesajde leonte adriana » Dum Ian 23, 2005 9:09 pm

cik sunt noua pe aici.as vrea sa-mi scrii si mie cate ceva pe adresa mea de mail si poate ajungem sa ne cunoastem mai bine.
tine minte!!!!!!:adrienutza22@yahoo.com pls
leonte adriana
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 23, 2005 8:59 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: ??

Mesajde Elle » Lun Ian 24, 2005 4:14 pm

Luchian scrie:
daniele , ce aberezi acolo nepoate ? si delyo , sunt de mult pe forum , dar am facut o "pauza" de cateva saptamani , din cauza unei rockaritze j.....e

loool.... daca ascult 3SE inseamna ca sunt rockeritza?? esti atat d penibil..

am cumparat Star-ul si scrie ca Viorel isi va lansa iubita in muzica(este o poza cu ea impreuna cu Viorel - langa articol)..mai zice revista ca la inceput era vorba sa faca o trupa impreuna cu baietii de la Refflex si cu o pritena a iubitei, dar pana la urma au decis k trupa sa fie alcatuita numai din iubita lui Viorel si prietena ei..
Elle
 

aha

Mesajde Luchian » Lun Ian 24, 2005 6:22 pm

m*** fa , am zis eu ca esti rockaritza ca ascultzi 3se ? vaco , tu ai zis ca asa zic nush cine.... mie lene sa caut mesaju, dar cauta tu , si vezi ca tu cu mainile alea de baiat ai scris.


am zis ca asa par la prima vedere..dar n-am zis ca sunt rockeritza...ai un avertisment (pt limbajul de cartier)..Elle
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

TEO

Mesajde Vizitator » Lun Ian 24, 2005 8:43 pm

care i-a vazut pe baietzi la teo???? yo dormeam si m-au trezit ai mei abia cand au inceput sa cante :'( ce au zis? ceva nou?
Vizitator
 

3se la Teo

Mesajde mariuca » Mar Ian 25, 2005 10:49 pm

Am vazut eu Teo!
Au vorbit tot despre Italia si anume ca melodia "imi plac ochii tai" nu e genericul unei emisiuni, ci a fost genericul unui serial cu 4 episoade.Laur a zis ca a avut o audienta foarte mare si copii fredonau deja melodia!!
Pana la sfasitul emisiunii, Laur a tot incercat sa vorbeasca serios, da' Teo a vorbit si l-a intrerupt tot timpul. In final, a reusit sa spuna ca 3se nu se desparte cu siguranta si ca unii ziaristi au inteles gresit glumele lor de data trecuta (a fost mai demult un articol in Star care zicea ca Laur il ia peste picior pe Mihai).
Au incheiat emisiunea cu acelasi mixaj de 8 melodii!

p.s.:apropo, a aparut un articol despre ei in x-magazin!
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

salut

Mesajde ramo » Dum Feb 13, 2005 10:34 pm

salut salut
eu sunt ramo si sunt din bv..am descoperit de curand acest site(forum)
dar sunt in familia 3se de ff multi ani..stiu tot despre ei..
dar marea mea dorinta ar fi sa vb cu ei chiar daca este vb despre chat..stie cineva cum as putea sa fac asta?
si am vazut ca va cam certati..frumos asa? :? :?
sa aveti grija de voi
pupici multi ptr laur,vio si mihai
ramo*cnx
ramo
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 13, 2005 10:20 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 18, 2005 10:47 pm

hihi i-am vazut pe 3se la antena 1 :D
la emisiunea Genialii a fost invitat Gica Hagi, m-am uitat de curiiozitate, mi-am adus aminte de momentel cand EL a facut fericita o romanie intreaga................... si la un moment dat.......... ghicitzi cine apare pe scena.......... nimeni altzii decat..... 3SE :wink:
au cantat clipe (dance version)
Vizitator
 

laur filmeaza clipul cu andreea banica

Mesajde ana3se » Mar Mar 22, 2005 7:01 pm

ieri la observatorul de la ora 19.00 a fost data o stire despre filmarile noului clip al formatiei blondy....clip pentru piesa featuring cu laur....laur a dat un interviu,spunand ca va juca un rol pozitiv in acest clip .
cam atat
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

ANUNT !!

Mesajde 3SudEstGirl » Mar Mar 22, 2005 8:02 pm

ANUNT pt cei care stau in capitala.....Dragi Bucuresteni !! Incepand cu data de 23.03.2005(miercuri) , 24.03.2005(joi) si 25.03.2005( vineri) aveti onoarea sa-i vedeti in concert pe baietii nostrii. Eu, din pacate nu voi fi...:(( Asteptam sa ne zica SudEstBoy(puiu meu ) cum a fost.
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Mar 23, 2005 12:13 pm

unde in Bucuresti?

am auzit si eu ca 3SE a semnat un nou contract cu Cat Music ( :D ) , in curand vor lansa un nou videoclip si , desigur , un nou album :)
Elle
 

Mesajde Mirabella » Mie Mar 23, 2005 1:15 pm

Deci...au un concert de 3rei zile..???
...de ce nu sunt si eu din Bucuresti?? :cry: :cry:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Mar 24, 2005 12:45 am

Miercuri a fost super atmosfera, dar mai ales dupa, "in culise". Am vb. cu Viorel despre ei daca au ID-uri la yahoo, si a zis ca nu "mai au", ca au expirat. Si ca scrie pe Forumm dar n-a vrut sa-mi zica numele cu care intra ci doar ca " ar fi trebuit sa ma prind pana acum". Asta a zis el.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Mar 24, 2005 12:49 am

Sper ca sa nu fii semnat nici un alt contract cu o alta casa de discuri. Promit ca am sa-i intreb personal maine (joi) sau vineri. Mi-ai zis ca in MAXIM 2-3 saptamani apare un nou videoclip, da na vrut sa ne spuna cum va fi. Oricum piesa e ceva mai linistita, ca am auzit-o la ei in masina.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

cool

Mesajde alexa » Joi Mar 24, 2005 10:17 am

voi, cei din capitala, sunteti cei mai fericiti in aceste trei zile...pot sa spun ca va invidiez....dar asta este....imi pare rau ca nu am cum sa ajung si eu(din Cta) in Bucuresti din cauza antrenamentelor....oricum.... 3SudEstBoys m-ai facut fericita pt ca ne-ai zis ca cei trei tipi...din cauza carora noi suntem pe acest forum...ca numai ei sunt vinovati :P ....intra aici..oricum era de asteptat...parerea mea...a mai zis-o cineva: era imposibil sa nu intre chiar pe forumul lor (scz pt plagiat...sper sa nu-ti ceri drepturile de autor)....glumesc....totusi in acelasi timp ne-ai dat de gandit referitor la ce a zis Vio (k ar fi trebuit sa ne prindem cine e el) ...eu banuiesc pe cineva....dar ma abtin sa divulg ..pt ca ma pot insela ....va pupic si tineti-ne la curent cu ce se intampla pe acolo....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

mda

Mesajde daniel » Joi Mar 24, 2005 7:25 pm

Si piesa se-anunta pe masura ,,Clipe,, ,,Te plac,, sau ,,Amintirile,,?Sa speram ca da.
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Hmmmm

Mesajde daniel » Joi Mar 24, 2005 7:32 pm

Mi-am dat seama cine este ViorelIntr-o anumita masura s-a dat de gol .In Vip scrie ca 3se au semnat cu Cat Music si ca noul lor album o sa apara in aprox. 2 luni.
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Mar 24, 2005 7:42 pm

3SudEstBoys scrie:
scrie pe Forumm dar n-a vrut sa-mi zica numele cu care intra ci doar ca " ar fi trebuit sa ma prind pana acum".

:lol: mi s-a parut mie ciudat ca sunt prea multi baieti pe forum...
are cineva date mai exacte despre urmatorul album sau urmatoarea piesa (cand il vor da la t.v. , cand va aparea albumul..) ??
Elle
 

Mesajde Vizitator » Joi Mar 24, 2005 8:08 pm

pppssssssssssssttt cine-i vio???? mesaj privat la mine, pls
Vizitator
 

da

Mesajde daniel » Joi Mar 24, 2005 10:18 pm

I-am trimis un mesaj celui care cred ca e Viorel.Sper sa-mi raspunda.Nu e greu de ghicit .Ma gandesc daca se spune cine e,nu mai trimite mesaje. :evil:
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Mar 24, 2005 11:59 pm

Azi am vorbit dinnou cu baietii, si am aflat ca, contractul lor cu Cat Music incepe in 2 saptamani si ca atunci va fi lansata si noua piesa. Am mai aflat ca albumul 3se va aparea inaintea albumului lui "Negruttzu".
Am facut rost de nr. unuia dintre ei (NU-L DAU ORICE AR FII) si am sunat azi, si a fost "foarte" reticent (nu mai zic ca n-a raspuns el ci manageru) ca sa nu-l mai sun, le-am cerut ID de Yahoo, mail ceva, si nimic n-a vrut sa-mi dea. Nu prea le place sa tina legatura cu fanii, si nu vreau sa cred ca e ca la alte trupe, de la "funuri" de vedeta, poate nu ma considera in deajuns de fan, incat sa merit sa tin legatura asa strans cu ei.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel » Vin Mar 25, 2005 10:05 pm

Probabil e vorba de Mihai.E un tip mai ciudat.Ce sa-ntelegem prin piesa destul de linistita?Gen ,,Cand soare rasare,,?Nu cred ca Viorel este unul din cei de pe lista,chiar daca i se spune Koto.
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 10:22 pm

Pe 4 aprile IN BUCURESTI (intr-un loc necinoscut inca de baietii), va avea loc lansarea noului Single. Nu e gen Cand soarele rasare, mai degraba ceva gen Arati perfect pe acolo bate.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel » Sâm Mar 26, 2005 3:49 pm

E gen Blue?Ti-a placut? Vor scoate cd doar pe baza melodiei?
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 27 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico