Acum este Vin Mai 17, 2024 5:56 am

Ora este UTC + 2


3rei Sud Est sau Animal X?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Vizitator » Lun Ian 02, 2006 4:38 pm

am vazut si yo clipul azi... nu e cine stie ce, dar... nici urat nu e
cat despre melodie... n-am ce parere sa-mi dau deocamdata, zbiera continuu fratziorul meu knd dadeau clipul.......
iar look-ul ma asteptam sa fie acesta :) nik deosebit....
in concluzie... nu ar trebui sa reprezinte un obstacol pt 3se :D :!:
Vizitator
 

Reclame

Mesajde ilica » Lun Ian 02, 2006 11:36 pm

Nici nu aveau cum sa fie ashtia un obstacol pentru 3se,sa fim serioshi... :lol:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mar Ian 03, 2006 12:14 am

Nu, intrebarea este altfel, au reprezentat ei vreodata un obstacol pt baietii nostrii? Rasp: NUUUU si nici NUUUUU vor reprezenta vreodata!!!!!!!!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Joi Ian 05, 2006 9:17 pm

Eu am ascultat melodia si am vazut si clipul din care nu va suparati dar n-am inteles prea multe.Si apoi unde e vocea baietilor k toata mel e facuta pe calculator?As fi chiar curioasa sa-i aud cantand live mel. asta. :lol:
Ultima oară modificat de Denisa-Marina pe Joi Ian 05, 2006 9:58 pm, modificat 1 dată în total.
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Ian 05, 2006 9:42 pm

Exact la asta ma gandeam shi eu astazi.Oare cum ar suna cantata piesa asta live. :lol:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Joi Ian 05, 2006 10:00 pm

Degeaba au revenit k la nivelul trupei 3se nu se vor ridica NEVER :!:
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Ian 05, 2006 10:32 pm

uitatzi ce am scris pe forumul lui Marutza (chiar va rog sa intratzi pe acel site :!: )

dely_3x scrie:
ia incercatzi sa va imaginatzi melodia fara Pacha man! :lol: mi se pare chiar slabutza fatza de..... ce ma asteptam! au stat atata timp doar pt atat? naspa..
si Pacha mai bine statea in bank lui..... parerea mea....
imi plac unele efecte si vocea lui Pacha, dar in rest... slab

FETELE FARA CULTURA
IL PREFERA PE SOPARLA!
:lol: :lol: :lol:

si dak nu ma credetzi intratzi pe http://www.freshdisplay.com/animalx/main.htm --> Music --> "Animal X" (apasatzi pe bulina din dreptul numelui piesei si ascultatzi toate versurile :roll: )
ma indoiesc de faptul k nu stitzi versurle .... sunt vechi.... dar vroiam sa va reamintesc ink o dovada k nu-si respecta fanii!!!!!


si mi-au sarit totzi in cap :roll:
Vizitator
 

Mesajde Denisa-Marina » Joi Ian 05, 2006 10:47 pm

N-am nimic cu cei de la Animal x dar cred ca cei care ii plac se uita doar la imaginea lor si la felul cum arata.Adik apreciaza persoanele, nu muzik.Ma intelegeti ce vreau sa zic, nu?
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Ian 05, 2006 10:49 pm

Am sa intru shi pe acolo cand mai scap putin de ashtia de pe capul meu. :x
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Ian 06, 2006 10:28 am

bai, ilica :!: :x dak ai intrat acolo sa-tzi faci de cap las-o moarta :x
yo nu v-am spus "intrati si faceti'va si voi de cap pe acolo"
puteatzi macar sa va inregistratzi doar cu un user pe IP, nu cu mai multe!

stiu k sunt off, dar am postat aici, pt k aici am scris si mesajul acela....
Vizitator
 

Mesajde skipy » Vin Ian 06, 2006 10:30 am

dely_3x scrie:
uitatzi ce am scris pe forumul lui Marutza (chiar va rog sa intratzi pe acel site :!: )

dely_3x scrie:
ia incercatzi sa va imaginatzi melodia fara Pacha man! :lol: mi se pare chiar slabutza fatza de..... ce ma asteptam! au stat atata timp doar pt atat? naspa..
si Pacha mai bine statea in bank lui..... parerea mea....
imi plac unele efecte si vocea lui Pacha, dar in rest... slab

FETELE FARA CULTURA
IL PREFERA PE SOPARLA!
:lol: :lol: :lol:

si dak nu ma credetzi intratzi pe http://www.freshdisplay.com/animalx/main.htm --> Music --> "Animal X" (apasatzi pe bulina din dreptul numelui piesei si ascultatzi toate versurile :roll: )
ma indoiesc de faptul k nu stitzi versurle .... sunt vechi.... dar vroiam sa va reamintesc ink o dovada k nu-si respecta fanii!!!!!


si mi-au sarit totzi in cap :roll:


scuze dely k iti zic asta, eu te cunosc si pot sa spun k ejti super k persoana. Dar faza cu "intrati acolo si vedeti ce au zis" a fost foarte nasoala. Eu nu vorbesc acum in calitate de fan Animal X, ci de moderator pe forum la Cata. E dreptul vostru sa va exprimati o parere, chit k mie imi convine sau nu, dar unii dintre voi au inteles gresit mesajul si s'au inregistrat de mai multe ori, doar pentru a posta faze de genul "Animal X sunt in paragina, pentru k sunt niste drogati" , "Animal X sunt niste dobitoci" , "zoofil x" si post-uri ce ai zice k apartin unui copil de 10 ani crescut de un tata fost puscarias si o mama drogata. Noroc k mai sunt si moderatori pe acolo si mai arunca o privire pe forum. Nu stiu dak voua v'ar conveni sa spuna cineva pe forum la Maruta (unde sunt muuuuuuult mai multi utilizatori) intrati pe forum la 3SE k nu stiu ce a zis nu stiu care si sa aiba loc efectul de turma. Si credeti'ma k a postat cineva ceva de genul asta mai demult (prin vara) si kiar era vorba de forumul 3SE, numai k eu am avut bunul simt sa sterg.

Eu nu va spun nu intrati pe site la Cata sau nu postati ceva rau despre Animal X, ba kiar va rog sa intrati cat mai multi pe acest site si sa postati ce vreti, dar fiti ponderati si postati in limita decentei.
Sper din tot sufletul ca acest post sa nu fie sters.
Avatar utilizator
skipy
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Ian 06, 2006 10:18 am
Localitate: Focsangeles
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Ian 06, 2006 10:41 am

ufffffffff :cry: knd am spus "chiar va rog sa intratzi pe acel site", m-am referit la site (mey copii), nu la forum!!! la site-ul cu An x!!!!! adik asta http://www.freshdisplay.com/animalx/main.htm :cry: dc nu vretzi voi sa cititzi cum trebuie?!
n-aveam intentzia sa-mi cer ajutoare pt k mi-au sarit destui in ajutor (pe langa cei kre mi-au sarit in cap) si stiu sa ma descurc si singura!
iar principalul suspect este ilica, din doua motive: 1. tzi-am zis de atatea ori sa nu-i mai faci zoofili pt k nici tzie nu-tzi place knd cineva ii numeste pe 3se poponari, si 2. el era singurul kre nu intra pe forumul lui Marutza :!:
imediat dupa ce imi citesti mesajul intri pe mess k avem de vorbit, iar dak nu, aici in fatza lor, yo itzi promit k nu-tzi mai iert nici o greseala si te pashte o multzime de avertizari :x
nu accept sa se inregistreze altzi moderatori aici doar pt a face observatzie membrilor :!: nu accept sa-i enervatzi atat de mult incat sa intre aici DOAR pt a face observatzie! ganditzi-va, totzi, in ce sintuatzie jenanta atzi pus forumul 3se :x


ps: skipy Imagine
Vizitator
 

Mesajde crazy_girl » Vin Ian 06, 2006 1:04 pm

offtopic: mai ia lasatzi-o in pace pe dely! [-X ce naiba?? ea n-are nici o vina... dak altii interpreteaza gresit... :roll:

ontopic: moama ce penibila poate fi noua piesa Animal X :-# nici macar nu merita ascultata (cu exceptia catorva efecte) ... mdap... pana si fanii lor recunosc (in mod indirect) k le era mai bine langa Laurentiu... :lol: :arrow: http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=16142
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Ian 06, 2006 2:06 pm

Da,deci:
1.Nu am intrat pe Garsoniera,shi nici nu voi intra vreodata,am mai spus asta shi vad ca sunt nevoit sa ma repet.
2 :oops: Nu shtiam ca mesajul a fost scris pe Garsoniera deci...nu aveam cum sa postez acolo.
3.Nu intentionam sa intru pe acel forum(care credeam ca este cel de la...fan club...sau ceva)pentru a ii jigni pe Animal x, ci pentru a nu le permite celorlalti de pe forum sa se lege de Dely.
4.Nu prea mi-a placut ca nu am mai putut sa le spun animalelor zoofili,deshi...e o boala....,dar nu am comentat pentru ca daca Dely a zis ca nu are sens sa o mai fac...am considerat ca nu are sens sa continui.
5.Eu refuz sa cred ca cineva de pe forum-ul 3se, s-a dus special acolo pentru a se lega de animale.
6.Dely nu are ABSOLUT nici o vina la faza asta deci...chiar nu cred ca are sens sa continuam o discutie absurda.
Tinand cont ca cei de pe forum-ul 3se nu prea scriu pe forum-ul asta...chiar nu cred ca a sarit repede cineva sa scrie pe Garsoniera nush ce prostie.Totushi mesajul lui Dely e scris acum o zi,cineva trebuia sa fie extrem de...pe faza pentru a se duce repede pe Garsoniera sa posteze...tampenii.Dar asha cum eu nu mi-am dat seama ca e vorba despre Garsoniera cred ca nici altii nu shi-au dat seama.
Ma...roade o intrebare...cum a aflat asha repede Skipy de mesajul lui Dely?
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Vin Ian 06, 2006 6:00 pm

oi....sincer...m-ati dat pe spate... :lol: si nu rade dely :P

si pana la urma nu vad rostul discutiei...si nici macar al topicului...aici e forum 3rei Sud Est sau Animal X ? ce tot ai criticatzi atata....parca ati fi mai mult invidiosi pe ei...tot atata ca melodie e nush cum...treaba lor...si in viata mai scoate omu' si piese mai nasoale :wink: dar voi probabil aveti multe succese la activ si nu va puteti cumpara cu animal x
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Ian 06, 2006 7:03 pm

BaRoNu` scrie:
dar voi probabil aveti multe succese la activ si nu va puteti cumpara cu animal x

Imagine
Avem cu totii cel putin cate 4 discuri de platina europene si inca vre-o 17 discuri de platina din America :mrgreen: . Suntem mai mult decat perfecti :lol:
Elle
 

Mesajde madalina_3se » Vin Ian 06, 2006 8:00 pm

ce a spus BaRoNu' n-a fost o gluma.Eu cred ca are dreptate si cred ca ar trebui sa nu se mai discute pe forumul 3se despre Animal X pt.ca unii nu stiu s-o faca in limita bunului simt.
In legatura cu noua piesa Animal X mi-e mi se pare ok.Suna bine. :)

Salut Skipy!! :D
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Ian 06, 2006 8:42 pm

va rog nu va bagatzi dak nu stitzi despre ce e vb....

si ce are dak ne dam cu parerea despre an x? :roll: big deal.... yo una le-am fost fan si mi-e greu sa nu vb despre ei....
Vizitator
 

Mesajde ilica » Vin Ian 06, 2006 9:46 pm

Pai...topic-ul este despre 3se shi Animal x deci...nu vad de ce nu am vorbi despre ei.Sunt un subiect tabu sau ce? :?
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Dum Ian 08, 2006 9:43 pm

nu e subiect tabu...dar nu inteleg de ce tot ai criticati...sau in cazul in care e normal ca-i criticati,nu stiu de ce o faceti doar cu animal x si cu alte formatii nu...

si ca un mic amanunt....titlul topicului este "ei sau animal x???"... ce inseamna sau?o alegere intre 3se sau animal x? :?
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Ian 08, 2006 11:18 pm

Pai...este o intrebare,daca sunt mai buni 3se(CLAR, DA)ca Animal x.

Ii criticam pe Animal x...pentru ca avem ce sa criticam la ei. :? Plus ca ceea ce au facut animalele...nu merita iertat,nici macar nu au avut bunul simt de a ishi cere scuze. :roll:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Ian 09, 2006 5:04 pm

hey...de unde sti tu mai asta?...ca nu si-au cerut iertare,poate ca au facut-o personal in fata lui Laur.Eu cred ca numai baietii nostri ar trebui sa-i judece vizavi de ceea ce s-a intamplat,pt.ca ei cunosc cu adevarat situatia. :) ....oricum acest conflict intre fani mi se pare copilaresc,n-are nici un rost...nu mai poate schimba nimeni trecutul...asa ca nu vad rostul. :roll:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Ian 09, 2006 9:24 pm

Topic-ul este despre cele doua formatii deci...despre amandoua vorbim.
:lol: Nu shi-au cerut scuze,de asta te asigur.Plus ca i-au facut pe unii dintre fanii animalelor sa o injure pe mama lui Laur :x ,plus ca au mintit ca Duta ar fi injurat fanii animalelor...fata de o ziarista. :roll:
Au umblat cu prea multe mizerii...zau asha...
Nu vad de ce ar fi fani animalelor suparati pe 3se,dar noi admiratorii 3se avem de ce sa fim suparati pe animale. :roll:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Lun Ian 09, 2006 9:37 pm

Nu inteleg de ce li se tot ia apararea celor de la Animal X!Au facut ceea ce au facut,niste chestii care depasesc orice bariera a bunului simt!Animal X nu pot accepta gandul ca au fost candva sus,pt. ca intr-adevar au avut succes cand se ocupa Laurentiu de ei, si ca acum au decazut enorm!Asta e...e o vorba care zice ca la un moment dat elevul ajunge sa creada ca stie mai mult decat profesorul!Si e f adevarata...doar ca inainte sa iti imaginezi ca stii mai mult decat profesorul si sa ti-o iei in cap ar fi cazul sa te gandesti de 2-3-4-5-6-7 ori :lol: :lol:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Ian 10, 2006 4:13 pm

atata timp cat si-au influentzat fanii sa-si schimbe parerea despre Laur si nu vor, nici in ruptul capului, sa-si ceara scuze si sa se indrepre... nici ei nu vor primi respect din partea noastra! .... si noi chiar ii respectam, fatza de cum vorbeau fanii an x despre 3se..... #-o

yo pe Laur nu l-am vazut sa zica ceva rau de An x!!! ba din contra, a vrut la o emisiune sa se bage el la mijloc, a zis ceva de genu' "nu i-am crezut k pot realiza ceva singuri si i-am lasat, asta a fost motivul despartzirii"..... dar nu i-a mers motivul asta :lol: k n-avem ciunga in par, ar fi spus asa de la inceput
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Facebook [Bot] şi 34 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico