Acum este Joi Mar 28, 2024 10:34 am

Ora este UTC + 2


3SE chiar sunt cei mai buni?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3SE chiar sunt cei mai buni?

Mesajde misona » Dum Ian 02, 2005 11:05 am

Noi pt k suntem fanii lor,spunem k sunt cei mai buni!
Ei sunt buni in genul lor de muzik...asta e adevaru.
Din pacate unii nu sunt de aceeas parere k noi si nu ii putem condamna.
Fiekre cu parerea lui. Oricum baietii sunt fericiti k au fanii lor si k sunt mereu alaturi de ei.Nici cu ceilalti nu au nimic...fiekre cu alegera lui.
In ultimul timp nu prea s-a mai auzit nimic de baieti.Unii ziceau k gata,s-a terminat cu regii...k au fost detronati.Dar nu e asa.Tronul e al lor...o data incoronati nu mai au cum sa cada doar dupa ce nu vor mai fi.
Aste este parerea mea.Dak voi aveti alta...te si voi mesaje...as vrea sa ascult si parerea voastra!!
3se sunt cei mai tari!!Sunt REGII muzicii!
misona
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:53 am
Localitate: navodari
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

3rei sud est sunt regii inimii mele..!

Mesajde Mirabella » Dum Ian 02, 2005 4:12 pm

Da-mi voie sa-ti spun ca sunt de parere ca ei vor fi regi INTOTDEAUNA!!!chiar si dupa ce nu vor mai fi ..! pentru ca, de fapt, ei vor trai in inimile noastre "ORICE S-AR INTAMPLA", pentru ca faptele vorbesc, ceea ce au realizat pana acum,felul lor de a fi si de a ne incanta cu piesele lor extraordinare, faptul ca ei au adus acest gen de muzica in Romania si practic sunt ,sau cel putin asa ii consider eu...adica Parintii Muzicii Dance..!!!
Si prin aceste lucruri si fapte ei vor "trai" pretutindeni, vor fi omniprezenti in sufletele oamenilor in care au intrat si-au ramas acolo...pentru totdeauna!!
Pentru ca odata "infectat" cu virusul 3rei Sud-Est, asa ramai...FOR EVER!!

Fan 3rei Sud-Est 4 EVER & for ALWAYS!...MiraBELLA
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde misona » Dum Ian 02, 2005 4:37 pm

k.ai dreptate,vor ramane mereu in sufletele noastre...dar yo te asigur k unii dupa ce ei nu vor mai fi vor gasi o alta trupa pe kre sa o idolizeze.
poate noi suntem de aceeas parere,dar ceilalti nu garantez.
oricum conteaza cel mai mult ceea ce crezi u...nu ce cred ceilalti.
3se sunt cei mai tari!!Sunt REGII muzicii!
misona
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:53 am
Localitate: navodari
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Dum Ian 02, 2005 5:16 pm

Asta cred, asta simt, asta este scris cu litere de aur in mintea si sufletul meu..!
Pentru mine, NEVER EVER va exista in locul scumpicilor de la 3rei Sud-Est, si nu cred ca va exista cineva care sa-i intreaca...pentru ca ar trebui sa REVOLUTIONEZE INTREAGA MUZICA ROMANEASCA DANCE..! si asta e greu de crezut...!

BYE! =;
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

EU CRED!

Mesajde Vizitator » Lun Ian 03, 2005 7:33 pm

parerea mea este k 3se chiar sunt cei mai buni din romania (nu si peste granitze); si nu o spun pt k sunt fanul lor, dar dak stam sa comparam calitatzile lor cu ale altor trupe sau solishti am obtzine mai multe la 3se. Ei spre deosebire de altii au ramas aceeashi de cand ii stiu, adik nu si-au schimbat membrii: laur, vio si mihai, asa au fost la inceput asa sunt si acuma! muzik si versurile lor sunt pt toate varstele, spre deosebire de altii care publicul tzinta este cel al batranilor, al tinerilor, al divortzatzilor sau al mai stiu yo cui; de cand ii stiu au fost si sunt in conticoare pe primele locuri in topuri, ei stiu sa ajunga sus si stiu sa se si mentzina acolo! lasand muzik deoparte (deshi lista continua) ne legam de caracterul lor: nu stiu dak mai sunt altii k ei, sincer, pe unde au mers s-au facut placutzi, au lasat impresie buna, nu si-au aratat fitzele sh.a.m.d.; dak cineva au adresat cuv urate la adresa lor, au tacut, sau dak se spunea vreo minciuna au negat politicos fara sa fak scandal, si mai mult de atat, au stiut sa-i faca sa-shi ceara iertare (mai ales pe ziaristi, care ei scot cele mai multe minciuni).
acum vetzi spune:"da, dar sunt altii care stiu sa faca si altceva"--> e adevarat, nu neg, dar ,asa cum spunea laur, baietzii inceark imposibilul! dak vor sa realizeze ceva vor reusi cu ajutorul ambitiei si a efortului ... si mai ales a lui Dumnezeu ;) ; baietzii nu vor sa-si arate toate calitatzile si tot ce stiu ei sa faca deoarece din cate am observat nu le place sa se laude (uitatzi alta calitate), dar dak am afla tot despre ei am ramane surprinshi fara indoiala

lista continua
Vizitator
 

Mesajde alexa » Mar Ian 04, 2005 11:50 am

eu sunt intru-totul deacord cu dely_3x ...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde IRINA » Dum Ian 23, 2005 11:19 am

:D 3 Sud Est sunt cei mai buni
3SE.....Sunteti cei mai tari!
Avatar utilizator
IRINA
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 23, 2005 10:04 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Luanda » Dum Ian 30, 2005 10:17 pm

Pentru mine, ca 3SE nu mai exista.... Nici nu vreau sa ma gandesc ce greu va fi cand ei nu voi mai fi... Cu sigurata nu-i voi uita si ma voi bucura de fiecare data cand voi auzi ceva de ei.
Oricum, eu sper sa nu-i pierd(em)
Avatar utilizator
Luanda
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 30, 2005 9:15 pm
Localitate: Linz/Austria
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Ian 31, 2005 4:26 pm

Chiar daca, probabil, peste cativa ani sa nu vor mai fii pe piata muzicala (si acest lucru sper sa nu se-ntample NICIODATA!)...cei 3rei vor fi omniprezenti in sufletele noastre..! si cred ca acesta este cel mai frumos lucru..!
Dar nici nu vreau sa accept ca in viitor s-ar putea sa nu mai fie pe piata muzicala 3rei Sud-Est..! Nu VREAU sa accept si nici NU POT..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lavinik.52 » Mar Feb 01, 2005 4:04 pm

sincer,nu prea il vad pe laur sa se "lase"de muzik.e prea importanta pt el.asa k nu o sa "scapam"de el prea repede.
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Feb 01, 2005 4:12 pm

ar putea lucra in domeniul muzicii, adik fara sa cante.... nu cred k ne-ar convenii pt k atunci nu vor mai fi atatea articole cu ei, nu vor mai fi invitatzi asa des la emisiuni... etc etc! sa ne rugam la Dumnezeu sa o tzina tot asa ink 30-40 ani [-o< .... cred k si atunci vor avea succes ;)
Vizitator
 

Mesajde lavinik.52 » Mar Feb 01, 2005 4:20 pm

:twisted: mai incape indoiala :?:
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Joi Feb 03, 2005 1:30 pm

:twisted: ...of corse NOT!!! hi-hi!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Joi Feb 03, 2005 9:25 pm

Nu-i vad pe baieti despartiti!Chiar nu pot... :lol: Pe bune!Culmea culmilor:3SE despartiti!Au fost atatea zvonuri dar din pacate pt cei care voiau sa-i vada despartiti...tzeapa! :P Nu va speriati!Nu "scapam" repede de ei!Cei care le dau fortza de a continua suntem noi,fanii lor care ii iubesc,ii respecta si sunt alaturi de ei si cand sunt in varf,dar si cand au o perioada mai grea!Fara fani nici o trupa nu poate ajunge sus...fara sustinerea lor,fara energia publicului etc.3SE sunt printre putinele trupe din Romania care intr-adevar isi respecta fanii.Asa sunt ei...niste super oameni care isi fac oricand timp pt fani,chiar daca n-au!Pentru nimic il lume nu ti-ar vorbi urat sau nu te-ar repezi!Sunt niste caractere cum rar mai intalnesti,tinand cont de faptul k au ajuns undeva in varf si spre deosebire de altii au lasat fitzele si ingamfarea acasa in sertar!Majoritatea trupelor o poarta in buzunar!Subliniez...MAJORITATEA!Oricum,daca toate trupele din Romania,ar fi ca si 3SE...totul ar fi altfel!We love 3REI SUD EST!!!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Fan 3se Ady » Mie Mar 02, 2005 10:27 am

sal nici nu trebuie sa ne gandim k ei peste catzi ani nu vor mai fii in muzik pt k ei vor fi mereu prezentzi oricum in inimile noastre nu vor fi nicioadata detronatzi de alta formatzie deoarece ei sthiu cel mai bine sa castige shi sa se fak iubitzi dovada shi atatzia fani catzi au nu cerd k vor renuntza ei vreoadata la muzik sunt ffffffff talentatzi k sa fak asta :)

3SE va vom iuby MEREU bravo suntetzi cu adevarat regii dance-ului

3SE for ever :P nu va vom uita niciodata
Fan 3se Ady
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 24, 2005 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:12 pm

sunt curioasa ce cred ei despre ei :lol: se cred cei mai buni?
Vizitator
 

3se the best

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Mie Apr 06, 2005 6:24 pm

3se sunt cei mai tari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 08, 2005 8:30 am

o sa ne creasca shi mai mult admiratia fatza de ei dupa urmatorul album,sunt sigur de asta
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mar Iul 19, 2005 8:15 pm

8) 3SE au fost, sunt&for fi mereu CEI MAI BUNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Dec 13, 2005 7:45 pm

Daca n-ar fi cei mai buni n-am mai fi aici.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

3se

Mesajde Andreea Dinu » Dum Mar 12, 2006 8:10 pm

3rei Sud Esr sunt cei mai buni! :D
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Joi Iun 22, 2006 7:31 pm

3 sud est nu sunt cei mai buni :D sau cel putin nu in ultimii ani...eu inca astept o revolutie din partea lor care sa dea totul peste cap si sa ajunga cum erau odata...pana atunci hai sa incercam sa fim realisti...is oameni care pot gresi si care nu pot mereu sa fie la inaltime...deocamdata se invart in sfera comercialului si asta ii face cu un nivel inferiori trupelor despre care se poate spune fara jena ca sunte printre cele mai bune...sincer,dupa *** de activitate eu as fi avut curaj sa schimb tema pieselor mele...iubire,iubire dar nu doar iubirea pt fiinta de langa tine exista...ar putea sa scrie un cantec despre prieteni,despre anii care i-au petrecut impreuna,despre familie...desi va par aiurea temele,sunt foarte misto...ar fi mia putin banala piata muzicala romaneasca daca pt un an cel putin nu ar mai aparea 10 piese cum acelasi titlu "te iubesc" sau "m-am indragostit"...etc...intelegeti voi ce vreau sa spun :D
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Joi Iun 22, 2006 9:09 pm

Pentru mine DA, ei sunt THE BEST! :P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iun 23, 2006 11:22 am

cerber scrie:
sincer,dupa *** de activitate eu as fi avut curaj sa schimb tema pieselor mele...iubire,iubire dar nu doar iubirea pt fiinta de langa tine exista...ar putea sa scrie un cantec despre prieteni,despre anii care i-au petrecut impreuna,despre familie...desi va par aiurea temele,sunt foarte misto...ar fi mia putin banala piata muzicala romaneasca daca pt un an cel putin nu ar mai aparea 10 piese cum acelasi titlu "te iubesc" sau "m-am indragostit"...etc...intelegeti voi ce vreau sa spun :D


Intelegem cerber...dar casa de discuri ink impune anumite kestii.Iar tema PRIETENIE e subiect TABU in 3se! :roll: :wink: :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Iun 23, 2006 2:11 pm

da adela.....dar la cata experienta au si cati ani au in spate ma indoiesc ca nu au nici un cuvant in fata lui dan popi...cat music exista datorita a cateva trupe care au ajutat-o sa se ridice printre care 3se si b.u.g...sunt atatea trupe care nu fac ceva comercial...lor de ce nu le spune nimic casa de discuri...eu cred ca in mare tine si de ei....is foarte curios daca mihai a compus vro piesa special pt Sara pe albumul nou
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico