Acum este Sâm Mai 04, 2024 2:37 pm

Ora este UTC + 2


Cum puteti demonstra ca sunteti cu adevarat fani

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alinasudest » Vin Apr 21, 2006 6:27 pm

da..o sa vina si vremea sa se retraga..dar vor ramane mereu in sufletele noastre..si..in plus..nu vor renunta la muzica..vor continua sa produca in continuare alte trupe...etc etc.
dar nu cred ca e momentul sa ne punem problema retragerii..ca mai au multe de spus in muzica romaneasca :wink:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Vin Apr 21, 2006 6:53 pm

3rei Sud Est sunt unici! Ai dreptate, alina, sa nu ne gandim la despartire, care nu va exista niciodata (din fericire) sau la alte chestii rele! :wink:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Joi Iul 20, 2006 11:01 am

In nici un caz nu ma pot considera fana adevarata dupa faptul k am toate albumele lor in original;recunosc nu le am,dar nu se poate ''cataloga'' un fan dupa acest lucru;sau dupa faptul k a fost sau nu la toate concertele lor... .
Eu asa simt:::k sunt fana 3SE,si nu pot argumenta nici cu toate albumele,pozele,sau materialele cu ei de cand au aparut si pana acum...
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Joi Iul 20, 2006 11:16 am

mai sunt si unii fani kre n-au posibilitatea sa-si cumpere nici macar un corn pt scoala.... ce sa mai spunem de CD-uri
sunt fel si fel de fani..... dak tu, in sinea ta, te consideri fan atunci asta e suficient ;) nu te poate contrazice nimeni... nu stie nimeni mai bine decat tine ce-tzi place

... sau invers :lol: era unu' pe forumul lui Marutza kre imi baga pe gat k yo-s fan Alb-Negru :lol:
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Joi Iul 20, 2006 11:44 am

dely_3x scrie:
mai sunt si unii fani kre n-au posibilitatea sa-si cumpere nici macar un corn pt scoala.... ce sa mai spunem de CD-uri
sunt fel si fel de fani..... dak tu, in sinea ta, te consideri fan atunci asta e suficient ;) nu te poate contrazice nimeni... nu stie nimeni mai bine decat tine ce-tzi place

... sau invers :lol: era unu' pe forumul lui Marutza kre imi baga pe gat k yo-s fan Alb-Negru :lol:


Poi si nu esti ? :roll: :roll: :roll:


P.S. incalcarea regulamentului ----> reclama mascata :twisted:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Joi Iul 20, 2006 11:50 am

sunt... nu vezi? toata ziua vb despre ei

ce reclama? :-s
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Joi Iul 20, 2006 11:51 am

Recitesteti mesajul de mai sus :oops:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Joi Iul 20, 2006 12:12 pm

[quote="dely_3x"]mai sunt si unii fani kre n-au posibilitatea sa-si cumpere nici macar un corn pt scoala.... ce sa mai spunem de CD-uri
sunt fel si fel de fani..... dak tu, in sinea ta, te consideri fan atunci asta e suficient ;) nu te poate contrazice nimeni... nu stie nimeni mai bine decat tine ce-tzi place

Ma bucur k m-am facut inteleasa... :oops: ;nu e cazul meu,nu era vorba de bani,,,ci pur si simplu mi-a fost imposibil pe vremea aceea,eram prea mica k sa stiu ce-i ala album 3se'ma conformam sa-i urmaresc la tv :oops:
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Joi Iul 20, 2006 12:17 pm

Dak esti fana devarat bati fieru cat e cald si scoti ani de album si din bolovan :P
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Joi Iul 20, 2006 2:05 pm

Pai uite ca eu nu am putut face asta...mea culpa;nu trebuie sa ma justific dak eu stiu bine ce sunt si cum sunt... :wink:
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Joi Iul 20, 2006 6:23 pm

Dak esti fan adevarat iei tastatura iti dai cu ea de cap pana nu mai poti ... te dai cu capul de pereti .... doi pumni in nas ... si la sfarsit iti bagi degetele in gat si pe cuvant ca vei avea o senzatie unik ... iremediabila ... iti vei da seama cat esti de bombalau :lol: :lol: :lol:
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Joi Iul 20, 2006 7:59 pm

Uhhh...pai...atunci...gata!!!cedez.nu sunt un fan DISPERAT!!! :lol: :lol: :lol:
Sunt doar un fan...NORMAL de ADEVARAT!!! :wink: :P
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Joi Iul 20, 2006 8:17 pm

crisutza, hordy nu e fan deloc, stai linistita ;)
zice si el....
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Joi Iul 20, 2006 8:29 pm

Hmmm...pai si atunci... :-k ...ce cauta el aici??? :roll: :lol:
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Iul 20, 2006 8:36 pm

Îi place de noi,ºi stã pe aici.
Suntem fani dacã le respectãm munca,ºi le cumpãrãm albumele.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Joi Iul 20, 2006 8:58 pm

mda da
si dak n-avem bani?
mai sunt si cazuri..
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Iul 20, 2006 9:05 pm

Nu le cumperi.Ramai la stadiul de fan care doar le asculta muzica si ii urmareste la tv sau concerte(dupa posibilitati).Next...Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Joi Iul 20, 2006 9:28 pm

crisutza scrie:
Hmmm...pai si atunci... :-k ...ce cauta el aici??? :roll: :lol:


Acelasi motiv te intreb pe tine ... ce dak esti fan,,, ce cauti aici ? Ca fan ce cauti aici ?
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Iul 20, 2006 9:34 pm

Cautã sã afle cât mai mult despre preferaþii ei,ºi la fel ca ºi tine...îi place aici.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Joi Iul 20, 2006 9:37 pm

Lily scrie:
Caută să afle cât mai mult despre preferaţii ei



Trebuie sa fii fan ca sa cauti sa afli ? Mie ihmi place sa aflu ... si deaia sunt aici :P
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde skipy » Joi Iul 20, 2006 9:44 pm

Eu beau in cinste formatiei favorite :lol:
Avatar utilizator
skipy
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Ian 06, 2006 10:18 am
Localitate: Focsangeles
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Iul 20, 2006 10:10 pm

Da` 3se ce puii mei fac sa ne fie noua pe plac!? :roll: Sa fim seriosi copii...vedeti-va de viata voastra si mai ascultati 3se cand aveti kef...in rest stati calmi!K fani oricum nu pareti daka va faceti sigla 3se in frunte pe la concerte!
Parerea mea e ca sunt 3 oameni mai normali de cat noi poate ....dak "normal" ar avea gr de comp:roll: si k 3se inseamna pt ei in primul rand bani! :wink: ...iar pt noi o TRUPA!
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Vin Iul 21, 2006 8:06 am

Pai,in primul rand:o fac ptr bani sau nu,in mod ''indirect'' ne fac pe plac noua cu muzica lor... :wink: ...Nimeni nu a spus k trebuie sa fii disperat k sa te poti numi fan...ci pur si simplu sa le asculti muzica,sa te intereseze ce se mai aude de ei...etc;oricine pe lumea asta are o trupa sau un cantaret preferat...nu cred k e o crima asta... si deci nu inteleg ce se discuta atat pe tema asta... :roll:

In primul rand k un raspuns la intrebarile de mai sus:eu am intrat aici ptr k vreau sa aflu informatii/noutati despre cei carora le ascult muzik de aproape *** :roll: ...si m-am ''oripilat'' un pic ptr ca nu stiam ce cauta persoane care nu sunt fani aici;din pricina faptului k eu nu intru pe site-uri ale formatiilor care nu ma ''atrag'' cu muzica lor;atata tot.
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bella simonika » Lun Sep 04, 2006 7:41 pm

Si eu sunt fana 3se.Poate k nu sunt inraita ca alte fete dar ascult muzica lor de cand au aparut.La inceput eram mica si nu prea stiam cine sunt.Prima melodie pe care am ascultat-o a fost Lory.Am auzit melodia la verisoara mea care mia dat o caseta inregistrata cu toate melodiile lor.Vrau sa spun ca de atunci nu este zi in care sa nu ascult macar o melodie dea lor.Am cumparat toate albumele lor,faceam schimb de postere,am chiar si fotografii cu cei trei baiati.Ii ador pentru ca sunt singura formatie care a reusit sa ramana pe primul loc in topul preferintelor mele.Este adevarat ca nu am ajuns la toate concertele lor dar daca s-a putut le-am urmarit la televizor.Am crescut cu muzica lor si le multumesc ca exista.
bella simonika
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 96
Membru din: Vin Aug 25, 2006 3:27 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Dum Sep 24, 2006 5:41 pm

ooooooo cede laude.Sa vedetzi voi aici imi place 3se de vreo 7ani.Nu am chear toate albumele k....nu le am.De vreo 5ani ma rugam la dumnezeun sa ai intalnesc intr-o buna zi.sosise si clipa in 30 iulie 2006.Doamne faini erau.pacat k nu am avut nimik la mine ,nici unpix ,carnetel ceva am ratat ....autografe... ce sa fac,am avut aparatul la mine le-am facut poze ,m-am ales cu ceva.toti care ma cunosc stiu ca sunt fana 3se tare ...... in toate salile de clasa unde faceam ore era pe banci scris 3SE ooooooooooooau ce viatza.sa nu va mai zic k au fost si lacrimi.................ingramadite.A fi fan adevarat nu inseamna sa ai .......si luna de pe cer dac nu ai posibilitati.ce pot sa spun ca eu voi ramane mereu o fana 3SE PANA LA MOATE SI DUPA.ASA SA IMI AJUTE DUMNEZEU DUPA CUM AM ZIS .VA PUP PE TOTZI.APROPO ABIA AZI MAM inregistrat si eu pe forum....e super tare si sper k o sa ma imptritenesc si eu cu cineva de pe aici.succes la toti in continuare
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot], Facebook [Bot] şi 29 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico