Acum este Dum Mai 19, 2024 2:40 am

Ora este UTC + 2


Bad Side of 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ilica » Lun Oct 10, 2005 11:43 am

Cine este Iuli???
Tot nu prea shtiu eu ce este cu acest Killer shi cu ata mai putin nu shtiu ce este cu Iuli.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Lun Oct 10, 2005 11:50 am

stiu k nu-l stii :lol: da' nici nu conteaza
hai k suntem off, gata, ne-a ajuns, revenim la subiect: ce alte partzi rele despre 3se mai stitzi? :mrgreen:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Lun Oct 10, 2005 12:37 pm

Nu imi place freza lui Laurentiu. :lol:
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Lun Oct 10, 2005 7:07 pm

ca o parere la faza cu duta in melodia celor de la animal x...nu cred ca am vazut vreun concert sau nici macar in videoclip ca baietii pun micrifonul la gura cand e partea aceea...si n-au spus ei niciodata ca ar fi vocea a vreunuia dintre ei...si chiar mai mult...daca mai tineti minte...pe la toate emisiunile cand erau invitati,erau intrebati a cui e acea voce...si doar nu s-a spus a cui e...si nici de cum ca ar fi a lor...deci va zbatetzi degeaba...sau killer mai exact :wink:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Oct 10, 2005 9:30 pm

Shtiam cu totii ca era vocea lui Duta, chiar au recunoscut Laur shi Hiena,deci... :roll:
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Oct 11, 2005 1:21 pm

unde au recunoscut, mey?
si... o fi sau nu vocea lui Laur, ceva ciudat la mijloc tot este.... altfel nu ascundeau atat a cui e vocea :idea:
nu k m-ar interesa in mod deosebit subiectul asta...... :roll:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Oct 11, 2005 1:58 pm

Laur a recunoscut in un articol din VIP.Atunci cand era scandalul cu Music & Music,au fost acuzati 3se ca ar fi invidioshi pe Animal x,iar ca replica Laur a spus ca nu are cum sa fie invidios pe ei pentru ca el i-a lansat chiar pe o piesa Animal x a cantat cu vocea modificata.Iar Hiena numai shtiu exact unde a recunoscut dar a recunoscut shi el.Articolul in care recunoashte Duta il am deci pot spune shi data in care a aparut articolul shi chiar sa redau integral spusele lui Duta.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Oct 11, 2005 2:08 pm

astept sa spui exact cuvintele lui :!: :-s
Vizitator
 

Mesajde BaRoNu` » Mar Oct 11, 2005 2:13 pm

eu astept doar dovada video...ca scrisa...nu prea ma intereseaza.... :wink:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Oct 11, 2005 2:28 pm

Video???Cam dificil...relativ video poti vedea cu ochi tai articolul din VIP in arhiva VIP dar trebuie sa plateshti.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Vin Oct 14, 2005 3:10 pm

...dar ce interes ar fi avut Laur sa ascunda acest lucru la momentul respectiv?.De ce nu a spus atunci ,si a tot negat. Sa spuna mai tarziu in Vip ,nu vad rostul :shock:
eu una nu cred acest lucru...poate n-ai inteles articolul, ilica :wink:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Oct 14, 2005 10:05 pm

Maine caut articolul shi va dau citatul.
A negat pentru ca era...ciudat sa recunoasca ,ca acea voce de fata era a lui.Plus ca shi asha erau ffff criticati ashtia din dance ca folosesc prea multe efecte pe voce...
A recunoscut atunci mai mult la nervi,nu cred ca in alte conditii ar fi recunoscut.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Oct 15, 2005 10:52 pm

"Am mers mai departe si am incercat sa vedem ce are de spus Laurentiu Duta referitor la conflictul cu trupa Animal x,trupa creata de acesta ,dar care l-a acuzat recent pe liderul 3se de faptul ca relatia Animal x - Laurentiu Duta a fost una din care numai ultima tabara a avut de cashtigat
<Nu sunt gelos pe Animal x si nici pe succesul lor.Eu i-am creat.Este problema lor ca au ramas de cealalta parte a baricadei.Intr-o luna voi lansa o trupa formata din doi baieti ,iar in primavara ,o trupa de trei fete.Cum as putea fi gelos pe o trupa creata de mine?E ilogic!>[...]<Nu este adevarat ca eu am cantat o melodie de-a lor.A existat o singura melodie unde am robotizat vocea mea.Dar nu am inregistrat nici o strofa.A,si mai este o melodie unde eu am facut background-ul.Fiecare compozitor are stilul lui si, la un moment dat,poate sa imprumute din inflexiunile sale vocale.Din acest motiv seamana.>
:twisted: :twisted: :twisted:
Este clar.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Oct 17, 2005 3:20 pm

intr-adevar, vocea este a lui Laur 8) :wink: :!: "modelata pe calc"
Vizitator
 

Mesajde Elle » Lun Oct 17, 2005 4:53 pm

si ce daca este vocea lui? Imagine

eu una nu vad nici o parte rea la 3SE. poate una singura: nu au mai trecut prin Timisoara de foarte mult timp :( . dar asa la tv mi se par super-ok , foarte comici.. iar de piese pot sa zic ca imi plac chiar foarte mult. tot timpul cand sunt trista ma inveselesc :D
Elle
 

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 22, 2005 9:16 pm

mey, ink nu au lansat clipul, dar knd am vazut imaginile de la filmari nu mi-a placut cu ce erau imbracatzi :( sper macar in clip sa se vada altfel :?
Vizitator
 

Mesajde Elle » Dum Oct 23, 2005 10:36 am

:? eu nici nu am observat cu ce erau imbracati :lol:
in fine..acele imagini au fost filmate de cei de la acasa tv... insa clipul a fost filmat de o echipa de profesionisti(presupun).. care stiu cum sa filmeze klumea un clip... si stiu cum sa puna in evidenta calitatile baietilor(ma refer la look)
Elle
 

Mesajde ilica » Dum Oct 23, 2005 1:10 pm

Nici mie nu mi-au placut deloc hainele,pareau vechi.Erau prea inchise la culoare.Mai ales sacoul lui Laurentiu parea foaaaarte batranesc.Sa speram ca nu le filmeaza hainele deloc. :cry:
:twisted: :twisted: :twisted:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Oct 23, 2005 3:48 pm

:roll: nah..daca se imbraca vesel nu e bine..daca se imbraca in haine simple, triste iar nu e bine... dar cum doriti sa se imbrace mey? #-o
eu zic sa nu-si mai ia haine pe ei deloc :lol: :mrgreen:
Elle
 

Mesajde alinasudest » Dum Oct 23, 2005 3:53 pm

da da..buna idee! ar fi ceva, iti dai seama..ar ocupa primele pagini in ziare muuult timp de acum inainte.. :lol:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Oct 23, 2005 4:00 pm

Nu ar fi un lucru rau.Eu zic sa aplice varianta asta.Daca nu au ...inspiratie in a ishi alege hainele mai bine sa nu ishi mai ia haine. :lol:
:twisted: :twisted: :twisted:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Oct 23, 2005 7:41 pm

mey... au trecut de la o extrema la alta prea brusc! in clipul trecut erau (cik) mult prea veseli, iar acum muult prea trishti (ma refer la look). defapt nu cred k asta ma deranjeaza.... :? asa cum i-am vazut la acasa tv nu mi-au placut, pareau d moda veche, insa sper sa se vada k lumea in clip (k altfel, oamenii cu kre au lucrat, nu se pot numi profesionisti :x )
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Oct 23, 2005 8:42 pm

Daca hainele ar fi numai "triste" nu ar fi mare problema dar ,ma repet,par vechi.Hainele din "Cu capul in nori"erau poate prea vesele dar cel putin erau shic.
:twisted: :twisted: :twisted:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Oct 24, 2005 11:27 am

mie imi plac alea din "cu capu'n nori" :!:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Lun Oct 24, 2005 1:50 pm

:roll: si mie mi-au placut :D .. vestimentatie vesela la fel ca si piesa 8)
Elle
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], CommonCrawl [Bot], Google [Bot] şi 25 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico