Acum este Dum Mai 12, 2024 6:50 am

Ora este UTC + 2


Bad Side of 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

bad side

Mesajde dia3se » Mie Iun 28, 2006 11:22 am

nu intelegeti gresit sunt fana de la inceput , dar de un timp ma tot dejamagesc, chiar dak ii iubiti , sunteti innebuniti dupa ei ........traiti-va si viata , vai fara 3se mor , dak se despart 3se mor .....sunt totusi niste copilarii,ei dak se despart c fac??? isi traiesc linistiti viata.stiu ca o sa va luati de mn dar e timpu sa deschideti si ochii o parte din voi
Avatar utilizator
dia3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 45
Membru din: Mie Feb 08, 2006 6:56 pm
Localitate: Onesti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alinasudest » Mie Iun 28, 2006 11:32 am

girl.parerea ta..si ti-o respect..dar...spui niste lucruri care chiar nu sunt adevarate...baietii se intalnesc mult si inafara spectacolelor..nu numai atunci..si crede-ma ca stiu ce zic...sunt la fel de buni prieteni...cat despre relatia cu fanii..e normal ca sa nu aiba timp ..mai ales ca se lucreaza pt album..o piesa nu se face asa usor cum zici tu..invarti 2 butoane si gata..
la spectacole..mereu sunt atenti cu fanii..se fac intalniri intre ei si fani..si vbaietii acorda chiar ore bune..nu minute cum spui tu(bine..depinde si de cat timp au la dispozitie sa ramana in orasul respectiv).. :wink:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Iun 28, 2006 11:50 am

Alinutza, ai dreptate! Shi nu sunt copilarii, Dia! :? Ti se pare tie...
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Joi Iun 29, 2006 10:49 pm

Dia, e parerea ta si ti-o respect! Eh, e adevarat k exageram si noi putin, nu crd k o sa murin dak se despart baietii,dar q siguranta ne v-a afecta ffff mult!!!!!!!!!!!!!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Iun 30, 2006 8:59 am

NUuuu..dar va rog sa nu mai fim pesimisti in legatura cu ei! [-o< Sa ne gandim k niciodata nu se vor despartzi.... :wink:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Iun 30, 2006 10:01 am

bad side of 3se?noi nu ne aflam printre prioritatile lor :?
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Iun 30, 2006 10:35 am

Vã aflaþi printre prioritãþile lor.De asta sunt eu pe aici.
Andreea Dinu scrie:
NUuuu..dar va rog sa nu mai fim pesimisti in legatura cu ei! [-o< Sa ne gandim k niciodata nu se vor despartzi.... :wink:

Imagineªtiu ei ce ºtiu.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse » Vin Iun 30, 2006 10:36 am

pe mine ma enerveaza ca cer prea putin in concerte ( si nu e ironie sau ceva de genul asta ) ....am auzit ca cer cam 2400 de euro ( acuma nu stiu daca e adevarat ) si asta mie nu-mi place....ei trebuie sa fie SUS si cu pretul si cu tot...eu daca as fi in locul lor as avea unul din cele mai mari tarife d p la noi....bug mafia...parca 8000 de euro ?!?
organizatorii astia de concerte de la noi sunt putin...incuiati la minte...adica cu cat e mai scumpa trupa cu atat cred ca vor avea succes mai mare si vor aduna mai multa lume.daca cer mult artistii astia stau si se gandesc : "mah da' asta nu cere degeaba atata,doar nu-i prost,e clar ca imi aduce multa lume" e ca si cum ai compara un salon de infrumusetare super select cu o frizerie mai modesta ! unde se duce lumea ?! la salon sau la frizerie ?! normal ca la salon pt ca e mai scump si-s mai multe fitze si cred ca aia de acolo sunt mai calificati decat aia de la frizerie...dar cine stie...poate ca la frizeria aia lucreaza unul care a fost dat afara din salon... :lol: asa e si cu artistii ! cu cat cer mai mult cu atat organizatorii si ,cu putin ajutor din partea presei,si artistii,cu atat mai mult,ei vor fi mai bine vazuti si solicitati ( parerea mea )
in concluzie au nevoie de putine fitze dar sa nu exagereze ! fitze fata de aia de sus
p.s : nu ma incanta nici ideea albumurilor lucrate separat (dupa cum au spus si altii p forum)
:D :D am revenit cu : the curse !!!! 100% original me ! :D :D
Avatar utilizator
the curse
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Dec 03, 2005 11:23 am
Localitate: blah blah ....brasov e bine ?
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Iun 30, 2006 10:39 am

Nu,cer cam 1700 de EURO ºi BUG...tot cam pe acolo.Cel mai mult cer Loredana,ªtefan Banica jr. ºi Vama Veche.Da' ºi ãºtia cer in jur de...3000 de EURO.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Iun 30, 2006 10:40 am

daca mafia cer 8000 pe concert atunci eu iti dau 10000 ca sa imi canti la nunta....traim in romania...nimeni nu canta ***.000.000 ar fi multimiliardari pana acum astia
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iun 30, 2006 12:30 pm

Lily scrie:
Nu,cer cam 1700 de EURO şi BUG...tot cam pe acolo.Cel mai mult cer Loredana,Ştefan Banica jr. şi Vama Veche.Da' şi ăştia cer in jur de...3000 de EURO.


Eu stiam ca 3se cer 1600 :lol: :lol: :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse » Vin Iun 30, 2006 1:35 pm

bug mafia asa putin ????? :shock: 1600 n-as prea crede .....chiar ei spuneau o data la marutza ca au tarif de nu stiu cate mii de euro !
in fine.....e prea putin...1600......mult prea putin
stiu pe cineva de la orange care a organizat concertul cu 3se si cica 2700 de euro au luat ! e adevarat,au cantat o ora.... ~
si totusi mi se pare prea putin
oricum ar fi.. inseamna ca ce stiam eu nu era adevarat ! dar ..nah ..
pai negrutzu in toamna a luat 800 de euro pentru 7 melodii la un bal al unui liceu din bv
am fost si eu la balul ala si ii stiam si pe organizatori.. ! so....
nu stiu ce sa cred
:D :D am revenit cu : the curse !!!! 100% original me ! :D :D
Avatar utilizator
the curse
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Dec 03, 2005 11:23 am
Localitate: blah blah ....brasov e bine ?
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Vin Iun 30, 2006 5:43 pm

Yo stiu de 1700 k vrem sa-i chemam la zilele orsovei si qm fac parte din centrul de tineret de acolo m-am interesat. Poate k dak ar canta mai mult ar cere si ceva mai multi bani, dar qm majoritatea concertelor sunt foare scurte...
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Iul 01, 2006 10:06 pm

cerber scrie:
ar trebui sa fie cateva reguli...daca asculta anumiti fani piesa inainte pt pareri atunci acei fani trebuie sa nu spuna de ea...nu am nimic cu adela sau sorina ,care mi-au spus versurile piesei,chiar le multumesc dar nu ma pot simti decat nedreptatit ca dupa atata timp de asteptare sa nu fim tratai egal

Nu pot da tuturor fanilor piesele deoarece...ar ajunge ºi la cine nu ar trebui.Iar acei 2-3 ce au asculatat piesa...au convins pe cineva cã sunt de incredere,ºi pot asculta piesa.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Iul 01, 2006 10:10 pm

da,dar cei care asculta nu ar trebui sa spuna pt a nu crea sentimentul de inferioritate care e acum pe forum...ma rog...nu ami zic nimic,nu are rost sa ma mai complic pt cineva care nu se complica pt mine...pacat de 3se ...ar trebui sa se mai uite un pic in spate..poate o sa le fie dor candva de cum erau si de succesul de atunci...
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Iul 01, 2006 10:26 pm

3se îºi bat capul cu voi,le pasã ce pãrere aveþi despre ceea ce fac,de asta te pot asigura.Simplul fapt cã nu ii vedem aici postând,nu înseamnã cã nu citesc ceea ce scrieþi voi.
Este adevãrat cã au greºit cei ce au spus cã au ascultat acea piesã,da' nu e vina celor de la 3se.Ei e firesc sã întrebe fani ...ce parere au despre o piesã.Nu ii pot întreba pe toþi,da' pe unii ce îi cunosc,ºi ºtiu cã nu vor da mai departe piesa mai departe.Plus cã...acei fani ,ce ascultã piesa, trebuie sã fie obiectivi.
Oricum piesa se lanseazã foarte curând aºa cã...puþinã rãbdare.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Iul 01, 2006 10:38 pm

ok...poate is prea suparat acum...dar nu cred ca ma insel cand spun ca isi bat joc de ei...eu mi-am facut datoria de *** de fan...le-am cumparat albumele toate in original,am fost la concerte,i-am aparat in toate discutiile,i-am pus mai presus decat toate trupele...mi-aduc aminte ca strangeam bani si ii puneam sub fotoliu de fiecare data cand stiam ca tre sa apara un album nou...au trecut vremurile alea...ei nu isi mai fac demult datoria cum trebuie...nu ma pot mentine fanul lor daca ei nu se mentin la nivelul la care sa ii numesc preferatii mei...nu mai sunt cei mai buni si nu cred ca o sa mai fie
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Iul 02, 2006 11:25 am

Drept dovadã cã celor de la 3rei sud est le pasã de fani,mi-au trimis douã variante a piesei "Oh baby",da' nu am timp acum sã le dau.Poate disearã.Piesa nouã o sã se lanseze sãptãmâna viitoare in cluburi,iar apoi la radio.
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Dum Iul 02, 2006 11:37 am

Cerber, cum poti sa zici ca nu le pasa de fani, cand ei au fost singurii care isi dadeau ID-urile fanilor?Asta mi se pare cea mai mare dovada din partea lui Viorel si Mihai ca le pasa de fani. Chiar au adus o moda cu ID-urile astea. Acum fiecare trupa/cantaret zice ca isi da ID-ul fanilor, dar daca nu era 3SE..
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mie Iul 05, 2006 6:54 pm

nu cred k cer aceeasi suma la fiecaee concert :wink:
uneori mai putzin, alteori mai mult
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Joi Iul 06, 2006 7:38 am

da...conteaza de amploarea concertului...imi aduc aminte ca atunci cand au avut recitalul la cerbul de aur s-a vehiculat suma de 18.000 $...ok,pe vremea aia erau si cu trupa completa de dansatori...era un adevarat show
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Lun Iul 17, 2006 1:33 pm

Mie nu prea imi mai plac concertele care le fac acum.Inainte faceau show in adevaratul sens al cuvantului(desi,e adevarat ca pe atunci cantau mai rar live).Imi amintesc la Generatia Internet ce grozava era prestatia lor...cu acele costume de astronaut si faceau acea mica "sceneta" cu un extraterestrul care vroia sa-i ucida...Era mai palpitant si mai interesant de privit.Acum se rezuma la a canta si,eventual,la a dansa putin.As vrea sa combine ceea ce faceau inainte cu ce fac acum.Se poate.Este,intr-adevar,ceva mai costisitor sa faci un astfel de concert,dar eu cred ca ar avea mult de castigat...
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Lun Iul 17, 2006 1:43 pm

EXACT :!: Morandi au bagat bine la cap asta si uite unde au ajuns :lol: :lol: :lol: numa din cauza show-ului bine organizat
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Iul 17, 2006 3:12 pm

Mmm...mie-mi plac toate concertele lor, dar desigur k mi-ar place sa mai fie k atunci....woow :P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde deutzik » Mie Iul 19, 2006 10:54 am

dap asai inainte faceau nijte spectacole..da inainte era altceva erau mai tinerei si se miscau pe scena deti pica fata...nu zic k acu nar face la fel da......probabil nu mai au asa de moolt timp sa organizeze atatea amanunte...dar totusi ceva mai moolt dinamism intrun concert nar strica deloc...ar fi sooper dak ar face un concert de promovare a noului album si sa fak un show de milioane..da sa mearga prin mai moolte orashe eventual si sa ajunga si prin braila...in fine asta nu depinde in totalitate de ei da tottusi
3SE sunt the best treb sa recunoastem q totzii...este prima formatie de care mam indragostit pur si simplu
deutzik
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 32
Membru din: Lun Iun 26, 2006 10:00 pm
Localitate: BRAILA
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot], Yandex [Bot] şi 39 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico