Acum este Vin Apr 19, 2024 10:45 pm

Ora este UTC + 2


Ce ne ofera 3 Sud-Est in schimb?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Consideri ca primesti suficiente informatii legate de 3 sud-est?

1.Da.
17
32%
2.Nu.Sunt dezamagit(a).
8
15%
3.Se poate mai bine.
27
51%
4.Nu cred ca e asa de important.
1
2%
 
Voturi totale : 53

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 3:59 pm

Nu stiu cum poti sa spui asa ceva despre ei Adela!
E adevarat k traiesc din muzik dar nu ar trebui sa spuneti asa cv despre ei...nu spun k nu este adevarat ce ati zis dar nici chiar asa! :(
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde danielainsuratelu » Dum Dec 16, 2007 4:03 pm

daca tu ai fi in locul lor ce crezi ca ai dface mai bine? :?eu nu cred baetii trebue sa se ocupe si de familie de ce sa se lase de muzica pai sa stii ca si eros ramazzotti face cam aceleasi lucruri sa stii ca nimeni nui perfec baetii incearca sa multumeasca pe toti :familie,fani,manageri pe toti vam spus fanii adevarati ii sprijina nui judeca 3SE TINETIO TOT ASA NU BAGATI IN SEAMA TOATE PROSTILE NOI FANII VA SUSTINEM SI ASA O SA FIE MEREU
Avatar utilizator
danielainsuratelu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 10:57 pm
Localitate: ITALIA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Dec 16, 2007 4:07 pm

Fetelor luati cateo pastila de distonocalm ca e pe baza de plante si isi face mai bine efectul la voi! :wink:

Invatati sa scrieti si dupa aia mai reveniti in topic-ul asta. Luati o gura de aer, incercati sa va exprimati coerent si cand o sa aveti o parere argumentata si bine pusa la punct,comentati!

Si nu-i mai pupati atat in fund pe 3se ca incepe sa-i doara! :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Dec 16, 2007 4:08 pm

da nu a zis nimeni sa nu se ocupe de familie...sa se ocupe...dar sa aiba grija ce le iese pe gura...ca daca esti persoana publica si promiti ceva celor fata de care ai niste responsabilitati ai face bine sa te tii de cuvant nu sa o dai in bara la anumite capitole de 10 ani...voi "fanii adevarati" ati cumpara si reeditarea la "iubire" daca ar avea numai coperta noua...problema voastra ce faceti cu banii si cum va place sa va exploateze niste necunoscuti dar si noi ceilalti pseudo-fanii avem pareri si ar trebui sa se tina cont si de ele...pt ca si de la noi castiga
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 4:11 pm

Da eu as cumpara-o!!! :) De ce nu?
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Dec 16, 2007 4:12 pm

pt ca pe forumul asta,anexa la site-ul asta teribil de tare,nu se mai poate reveni la mesaj,ma vad nevoit sa scriu un altul...eros ramaz. se ocupa de familie dar e un profesionist in ceea ce face....canta live,lanseaza albume la timp,are succes international....e deplasata comparatia...ei 3 canta live abia dupa 10 ani si o mai dau si in bara din cand in cand....cat priveste fanii adevarati care nu ii judeca si doar ii sprijina...voua va trebuie un nea nicu sau un mao....v-ar placea un regim de ala
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Dec 16, 2007 4:14 pm

Cerber, nu te obosi sa dai explicatii unei fane adevarate de 15 ani(sau cati 13 ani are)! :roll:

Ea ar cumpara si o caramida pe care ar scrie 3se. :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 4:15 pm

As cumpara ! :D


Nu mai veni cu proprozitii de 3 cuvinte in topic-ul asta unde se discuta lucruri cat de cat serioase. Asteapta 2-3 zile pana iti aduni cele 3 pareri pro 3se apoi scrie-le argumentat, ca nu ne intereseaza pe noi ca ti-ai cumpara tu o caramida cu numele 3se pe ea,ci DE CE eventual! Daca nu esti inca lamurita de ceea ce spun aici, citeste regulamentul forum-ului! Cu drag, Adela...moderatoare de profesie.
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Dec 16, 2007 4:17 pm

si sa nu puneti raspunsurile mele pe baza slabiciunii mele pt adela :oops:
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 4:28 pm

Am zis :nu pot sa spun k nu e adevarat ce-ai spus dar nici chiar asa!Bine , eu nu mai zic nimik ,de mn credeti ce vreti...nu m-am inscris pe forumul asa pt a ma certa cu lumea!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde danielainsuratelu » Dum Dec 16, 2007 4:49 pm

STII CEVA ADELA EU NU AM 13 ANI AM 22 SA STII CA TU CU PRIETENUL TAU PUTETI SA SPUNETI CE VRETI DESPRE MINE NU MA INTERESEAZA DAR NICI ASA VOI VA PUNETI SA CRITICATI PE ALTII DAR AM O INTREBARE MAI AVETI CA VOI PE ACASA?VA CONSIDERATI ASA DE DESTEPTI NU AR TREBUI SA TE INTERESEZE CEIA CE EU CUMPAR SAU NU APROPO EROS RAMAZZOTTI A FACUT SI EL MULTE LUCRURI STITI CA A APARUT UN CD NOU DAR CU ACELIASI CINTECE DE ACUM DOI ANI?ARE DOAR 2 SAU3 NOI DE ACEIA NU MAI CRITICATI PE NIMENI UITATIVA BINE LA VOI SI DUPA AIA VORBITI SPER CA DE AZI INAINTE SA SE SCRIE CU MAI MULT RESPECT PT TOTI
Avatar utilizator
danielainsuratelu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 10:57 pm
Localitate: ITALIA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Dec 16, 2007 7:09 pm

Oooooo,ce viata a prins topicul asta Imagine

Daniela,cred ca ar trebui sa incerci sa ii intelegi pe cei ce au pareri contradictorii cu tine.In primul rand sunt oameni care traiesc aici in Romania,au contact permanent cu ei sau cu cei din jururl lor si automat cunosc si culisele acestui proiesct numit 3SE.

Consider ca atunci cand esti fan trebuie sa stii sa ii si criti pe langa pasiunea de a-i lauda.

Eu una nu am cumparat "Best of-ul" pt simplu fapt ca asteptam ceva mai mult de la ei....o idee acolo sa ne faca si noua de ochii lumii, un filmulet sa ne zica multumim dragilor ca de 10 ani ne cumparati albume in original,veniti dupa noi la concerte,si unii din voi va inscrieti orbeste pe toate site-urile sa va certati cu toti cei ce ne denigreaza.Ori un set de wallpapere sa se bucure si privirile noastre de poze cu ei......sau,cel putin imaginile alea inedite din concerte cui care se lauda Imagine.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Dec 16, 2007 8:01 pm

lasa dedeea...si certurile sunt bune...sunt constructive...vorba ta,prinde forumul viata...
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Dum Dec 16, 2007 8:06 pm

Baietii de la 3SE ne ofera albume pe care noi trebuie sa le cumparam sau nu :lol:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Lun Dec 17, 2007 8:09 am

Fiecare are parerea lui. Totusi, in viata este suficienta nedreptate pentru a mai suporta acelasi tratament din partea celor pe care ii iubim(ma refer la 3se). Daca pentru unii iubirea pt 3se poate insemna a se lasa injositi si mintiti, a crede in promisiuni fara acoperire, a astepta o firimitura de atentie pentru care sunt dispusi sa plateasca poate toti banutii agonisiti si economisiti cu greu(ma refer la cei de 13-14 ani care nu au salariu iar parintii le dau bani pentru mancare sau o prajitura si ei ii pastreaza ca sa mai cumpere reviste in care poate exista o micuta poza cu 3se, etc)atunci sa-i lasam sa faca asta in continuare, caci poate candva se vor trezi la realitate.
Imi place si un proverb care spune: "daca prostia ar durea, nimeni nu s-ar mai scula de jos". Este adevarat. Bine ca nu doare si ca fiecare putem face aproape tot ceea ce dorim, fara sa vedem consecintele in timp. Le vom vedea, dar cand va fi prea tarziu.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde Kisss » Lun Dec 17, 2007 1:15 pm

danielainsuratelu scrie:
STII CEVA ADELA EU NU AM 13 ANI AM 22 SA STII CA TU CU PRIETENUL TAU PUTETI SA SPUNETI CE VRETI DESPRE MINE NU MA INTERESEAZA DAR NICI ASA VOI VA PUNETI SA CRITICATI PE ALTII DAR AM O INTREBARE MAI AVETI CA VOI PE ACASA?VA CONSIDERATI ASA DE DESTEPTI NU AR TREBUI SA TE INTERESEZE CEIA CE EU CUMPAR SAU NU APROPO EROS RAMAZZOTTI A FACUT SI EL MULTE LUCRURI STITI CA A APARUT UN CD NOU DAR CU ACELIASI CINTECE DE ACUM DOI ANI?ARE DOAR 2 SAU3 NOI DE ACEIA NU MAI CRITICATI PE NIMENI UITATIVA BINE LA VOI SI DUPA AIA VORBITI SPER CA DE AZI INAINTE SA SE SCRIE CU MAI MULT RESPECT PT TOTI



Tocmai ce-ti ziceam mai sus : ca nu ma intereseaza ce cumperi tu cu 3se, fie vorba si de caramizi. Ci eventual de ce, asta daca ai fi si tu in stare sa aduci nijte argumente. Si nu ma intereseaza personal, poate ca te-as motiva sa vii cu nijte pareri mai constructive in topic-ul asta unde discutam lucruri reale, nu opinii visatoare in legatura cu 3se.

Poate daca ai sti si tu cum se numeste macar impresarul 3se, daca ai vorbi cu 3se macar o data in viata ta, daca te-ai ocupa si de altceva ce tine de 3se in afara sa le asculti muzica, ai intelege. Altfel, sunt constienta ca nu am cum sa te fac sa intelegi, te las in lumea ta.

Dar ti-ai inceput bine opinia: "Ai dreptate Adela, nu zic nu, dar nici chiar asa!"
Recunosc ca nici acum nu am inteles ce inseamna la tine "dar nici chiar asa". Poate ma luminez eu candva. :lol:

P.S. Nu mai scrie cu Caps Lock! :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde Alex`andra » Lun Dec 17, 2007 3:14 pm

aici deja zici k suntem la piata =)) am citit tot ce ati postat aici....fiecare are dreptatea lui proprie si personala....pana la un anumit punct insa....atunci cand parerile voastre nu coincid....acolo se creeaza divergentele si fiecare o ia "pe`a lui" k fiind buna....yeah ppl....cum ziceti voi ....fie :-j....


nu`s eu in masura sa ii critic pe cei de la 3SE...caci in primul rand,nu sunt "fana" asa km pretind "unii" :roll: de prin zona....ii las pe "aceia" sa urle in gura mare cat de fani sunt...sau NU :twisted: iar in la 2 lea rand,..Adela a prezentat toate motivele pt care ei pot fi considerati "NESERIOSI"...argumentele sunt valide...cine nu crede...sa ia un manual de "Logica si Argumentare" sa se convinga :lol: [cu toate k unii ar trebui sa mai treaca si pe la scoala generala k sa se mai acomodeze cu cratimele si locul lor in cadrul partilor de vorbire &propozitie :roll: ]


in primul rand...asa cum ati afirmat cu totii...baietii de la 3SE sunt oameni...perfect de acord :wink: deci :arrow: "ARTISTUL" 3SE trece pe planul secund....eu stiu k orice om demn de a fi un "exemplu" ["idoli" in cazul de fata fiind baietii pt "unii" de aici :x ] trebuie sa te tii de cuvantul dat...dak ai proimis un lucru...acesta trebuie dus pana la bun sfarsit :!: asa zic legile moralitatii...ceea ce baietii [sau nu tocmai ei personal...ci ceea ce inseamna satff-ul 3SE] au incalcat....dak promiti fanului un lucru si`l faci si public....trebuie sa te tii de ceea ce i`ai promis...nu numai sa`l amagesti si el sa astepta cu sufletul la gura ceea ce urmeaza sa scoti u k artist pe piata si dupa sa`si dea seama k au fost doar "vorbe"....pe rom ABURELI fratilor :!: :!:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde danielainsuratelu » Lun Dec 17, 2007 10:48 pm

ok adela bine ca esti tu desteapta stii ceva in timp ce eu munceam tu te jucai cu p...... in praf . eu credeam ca sa mai desteptat lume dar tu continui sa critici daca nu ai nimic de facut stai cuminte lasama sa fiu cum vreau eu ...apropo adu tu argumente mai "serioase" daca ai si lasa lumea sa fie cum vrea sa scrie, sa fie asa cum sint nu mai critica pt ca nici tu nu esti perfecta cum crezi esti si tu o persoana ca toti nu ai nimic in plus fata de mine sau ceilalti
Avatar utilizator
danielainsuratelu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 10:57 pm
Localitate: ITALIA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Dec 17, 2007 10:51 pm

^Ba am p***. :lol:

M-ai convins, stop off topic! :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Mar Dec 18, 2007 6:11 pm

^ aici Gajik u ai zis "M`ai convins" numai de`am prashtia...asa k sa inceteze danielainsuratelu :wink: buna strategie :wink: dovada vie k Gajik chiar gandeste invidiosilor >:P spre deosebire de altii :roll: care sunt prea "absorbiti" de divinitatile lor 3SE...yeah babe....aia`i minte puerila si infantila...bla bla....ce sa zic...tineti`o pe`a voastra...fiti indoctrinati si cu obloane la ochi...evitati realitatea....si e bine..."zuppper ok"


si nimeni nu vr sa schimbe pe nimeni :!: Adela doar isi expunea pct de ved cu privinta la unele adevaruri de asa-zisele "promisiuni" false ale celor de la 3se....argumentele sunt valide danielainsuratel :!: dak nu crezi...ti`am mai zs si mai sus...consulta un manual de Logik si Argumentare...capitolul Argumente valide...acolo unde se invata cum se construieste in mod corect dpdv LOGIC un argument asa cum a facut ADELA :!:


amin in ele minti supuse de prostie pt niste ...niste....OAMENI FARA CUVANT :!:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Ian 16, 2008 9:09 pm

viorel zise k filmeaza videoclipul sapatamana viitoare...sa speram k se vor tine de cuvant... :oops:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Ian 17, 2008 1:39 pm

Dupa ce mi-am ''revenit'' mi-am dat seama k trebuia sa-mi tin guritza :oops: ... deci imi cer scuze Adela si Cerber!!! :wink:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Beatrice » Joi Feb 07, 2008 10:55 pm

pai na!! daca vrei sa afli ceva despre 3se da' nu din presa..."call marius!!!:)" ; nu stiu la ce se refera intrebarea :"ce ne ofera 3se in schimb?"...ce sa ne ofere in afara faptului ca acesti baieti canta din suflet, si iti transmit foooaaarte muulte atunci cand ii asculti!?!
Avatar utilizator
Beatrice
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Mie Sep 20, 2006 2:12 pm
Localitate: Covasna/Brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Joi Mar 06, 2008 11:25 am

Ceea ce ofera 3SE in prezent reprezinta ceea ce isi doresc fanii de la ei. Daca ar dori altceva de la ei(mai multa comunicare, implicare, seriozitate, concerte, atentie, etc)ar trebui sa nu-i mai sustina atat de mult ci sa nu ii mai sustina pentru ca numai asa cei trei baieti s-ar trezi fara albume cumparate, fara oameni la concerte si ar fi determinati sa ofere ceea ce ar trebui sau si-ar dori fanii.
Atat timp cat nu li se spune in fata ceea ce ar trebui sa faca pentru fani, iar cei mai isterici ii sustin, indiferent de ceea ce fac, nu pot oferi mai mult decat li se cere.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Mai 22, 2008 9:27 pm

Muzica...asta ne ofera 3se...poate ca nu este de ajuns,dar macar ne bucura auzul :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] şi 30 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico