Acum este Sâm Apr 20, 2024 1:05 am

Ora este UTC + 2


Cum ati vrea sa fie 3SE?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Cum ati vrea sa fie 3SE?

Mesajde codryna » Sâm Feb 19, 2005 2:36 pm

In ultimii ani 3se a trecut prin multe schimbari. :twisted: V-amintiti ce succes imens aveau la inceput ? Poate k ar fi cazul sa reaplice toate lucrurile care pe atunci le aduceau succesul. Pe voi ce v-a impresionat in mod placut la vremea aceea si ati vrea sa se repete?Sau ce ati vrea sa introduca nou?Cum ati dori sa cante, sa arate, scrieti exact cum ati vrea sa fie 3se. :oops: :P :shock:
codryna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 19, 2004 3:45 pm
Localitate: Piatra Neamt
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde duli » Sâm Feb 19, 2005 2:56 pm

Eu as vrea sa revina la melodiile cu beat-uri puternice(de ex. Te voi pierde) sau la coregrafia, care acum nu mai exista, pt ca era o atmosfera mai dinamica la concerte cand aveau dansatori. :D Sau un look sexy ar atrage cat mai multe fane... :oops: pt ca nu trebuie sa arate ca niste "mosnegi" :lol: Muzica lor ar putea avea influente R'n B' sau house ca sa atraga o varietate mai mare de fani.Cam asta ar fi parerea mea. :P
I'm real! I'm me!
Avatar utilizator
duli
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 26, 2004 1:50 pm
Localitate: Earth
Puncte de reputaţie: 0

???

Mesajde Iuliana » Dum Feb 20, 2005 2:25 pm

Nu stiu daca e bine ca ei sa revina la ceva din felul care ia consacrat,tinand cont ca totul este intr-o continua schimbare...
Eu,nu inteleg o chestie...:de ce marele fancluburi nu scot brosuri cu informatii despre trupa si muzica lor,atat pt. fani care nu pot lua legatura cu baieti,cat si pentru o mai buna sustinere...
Aceeasi,Anna Ilui...
Iuliana
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 14, 2004 1:59 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

buna 3se sunt cei mai tari

Mesajde SEXY » Dum Feb 20, 2005 6:59 pm

cea mai tare formatie din romania au fost si vor ramne la fel va iubesc mult
SEXY
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 20, 2005 6:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Feb 22, 2005 4:25 pm

mi-ar place sa fie mai atentzi cu fanii (sa nu-i ignore cum ne ignora aum) si restu... va mai spun pe parcurs :wink:
Vizitator
 

cred ca ar putea acorda mai multa atentie

Mesajde SEXY » Mar Feb 22, 2005 6:42 pm

3 se nu cred ca ar avea ceva de schimbat in legatura cu formatia cred ca singura schimbare pe care le-asi cero este sa fie mai atenti cu fani lor si sa poate lua legatura mai usor cu ei
SEXY
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 20, 2005 6:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Feb 25, 2005 1:57 pm

asa k... baietzi, punetzi-va pe treaba! vorbiti cu noi!

tztztztztztztztztztztz ce tupeu murdar am, cum indraznesc sa va rog sa facetzi un asemenea efort :twisted:
Vizitator
 

Mesajde SEXY » Vin Feb 25, 2005 3:22 pm

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :o :o :o :o :o :P :P :P :P :P :P :P va iubesc si ramaneti acceasi

data viitoare cand vei mai folosi atatea smiley-uri vei ajunge pe lista neagra. Elle
SEXY
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 20, 2005 6:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 12:26 am

In primul rand as vrea sa fim "hraniti" cu mai multa infomatie din partea lor, sa-si mai "acordeze" (nu stiu daca am conjugat corect) melodiile si la NOU, nu de alta, da Laurentiu demonstreaza ca poate compune si piese "de sezon", numai pt. alte trupe.
Deci mai pe scurt sa avem din partea lor mai multe informatii ,noi "hituri" si noi trofeee.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 12:30 pm

ash vrea sa fie mai atentzi cu fanii :evil:
incerc sa ma abtzin sa spun ceva dar nu pot: RRRUUUUUUUUUSSIIINEEEEEEEEE :evil:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 12:34 pm

:roll: eu zic ca odata ce intra pe forum inseamna ca sunt atenti cu fanii.. :wink:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 12:34 pm

mda...... da' nu asa cum am vrea noi 8)
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Vin Apr 01, 2005 9:46 pm

Mie mi_ar place sa se ocupe mai mult de fani(stiu k nu prea au timp),un stropisor de mai multa atentie&sa scoata mai des cate un album,pt k intervalul dintre2albume este de aprox1an,iar multi fani simt k innebunesc in acest timp :wink:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 15, 2005 5:29 pm

spuneti k intra pe forum?A confirmat cineva treaba asta sau e doar o simpla baniala :?: :?: :?: .Intreb si eu,doar atat.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 15, 2005 6:13 pm

olteanu dan scrie:
spuneti k intra pe forum?A confirmat cineva treaba asta sau e doar o simpla baniala :?: :?: :?: .Intreb si eu,doar atat.


SIGUR intra :!: itzi confirm eu ;)
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Dum Apr 17, 2005 4:56 am

De intrat sigur intra, e si normal, da nu stiu dc atat secret pe ei cu ce nick intra. :?:
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Apr 17, 2005 1:28 pm

3SudEstBoys scrie:
De intrat sigur intra, e si normal, da nu stiu dc atat secret pe ei cu ce nick intra. :?:


vor sa ne tzina in suspans, mai mult k sigur, alt motiv nu vad! hmmm baietzi, o sa va coste :!: :!: :!: 8) :P

ps: dak nu mai vorbim despre subiectul acesta va fii mai bine! cu cat vb mai mult cu atat se simt mai mandrii (nu k n-ar avea de ce sa se simta :) ) de ei, iar noi vom avea de suferit pana isi aduc aminte de fanii lor sa zik "prezent, noi suntem!" .... dak ma intzelegetzi ce vreau sa spun :oops:
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Dum Apr 17, 2005 2:43 pm

Nu vad dc ar fii mandri.
Pe forumul lor cei de la vtj isi dau chiar si adresele de Yahoo Mesenger, si se semneaza chiar cu numele lor de scena.Care atitudine o apreciati mai mult? Cea a "vtj" sau a baietilor nostri?
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Apr 17, 2005 4:28 pm

:roll: e ciudat sa stii ca citesc mesajele noastre si ca sunt inregistrati pe forum numai ca nu zic care dintre useri sunt ... doar sa presupui , dar sa nu fii sigur ca X,Y sau Z este Viorel , Laur sau Mihai .. nici macar nu stim daca intra toti 3 pe forum , de fapt nici macar nu stim daca intradevar intra macar unul :lol: ...
de apreciat ar fi ambele atitudini (parerea mea - sunt sigura ca dely ma va contrazice imediat ce intra pe forum :wink: )
Elle
 

Mesajde Vizitator » Dum Apr 17, 2005 9:16 pm

Elle scrie:
sunt sigura ca dely ma va contrazice imediat ce intra pe forum :wink: )


:armyok: hai k ai fost tare aici :lol:
mmm de contrazis nu, pt k asta e parerea ta, dar de raspuns la intrebarea lui 3SudEstBoys da: atitudinea "vtj" o apreciez, normal, dar a baietzilor nostrii, dupa atata critik pe kre le-am adus-o ( shi o sa mai aduc :twisted: ) trebuie sa recunosc ceva: "unde e bine e si rau, unde e rau e si bine" (la concluzia asta am ajuns dupa mik mea experientza de viatza :oops: ), deci asa suparata nu sunt (stiu ei mai bine k noi dc nu vor sa spuna cine sunt), dar de ofticataaaa.....moamaaa nimeni n-a reusit sa ma oftice asa mult!!! si asta pt k ma tzin in suspans :evil: prea mult

ps: votatzi 3se la www.klumea.tv (datzi click pe link-ul "capitanul vijelie" pt a va duce la top)
Vizitator
 

Mesajde kriss » Mie Iun 15, 2005 5:05 pm

nu e cazul sa se schimbe. sunt la fel de buni si de regii muzii dance:P cum au fost si pana aku...mai bine de atat nu se poate. nu spuneti k au fost mai buni la inceput decat akum k nu este adevarat. au fani, au succes, au trofee castigate? ce trebuie mai mult de atat?... :P :?: :?: :?:
kriss
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Iun 15, 2005 4:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Sâm Iun 25, 2005 1:15 am

as vrea ca Laurentiu sa fie mai atent cu mine si sa-mi raspunda , iar cand ma intalnesc cu el sa discute cu mime :(
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Iun 25, 2005 11:43 am

da :lol:
si sa ne raspunda pe forum macar :wink:
Vizitator
 

Mesajde dea » Dum Iun 26, 2005 10:20 am

Roxana Borsan scrie:
as vrea ca Laurentiu sa fie mai atent cu mine si sa-mi raspunda , iar cand ma intalnesc cu el sa discute cu mime :(

consider ca noi fanii...trebuie sa shtim unde se afla bariera dintre arishtii 3se shi viatza lor personala...nu crezi?....din punctul meu de vedere postezi nishte mesaje uneori chiar aberante.....
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde M|ha3la » Dum Iun 26, 2005 10:29 am

dea ai mare dreptate!!!! viatza lor personala....e doar a lor nu si a noastra...noi trebuie sa le ascultam muzica ca doar pt asta muncesc ..asta e job-ul lor :P ...parerea mea :lol:
M|ha3la
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iun 22, 2005 12:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico