Acum este Joi Apr 18, 2024 9:23 pm

Ora este UTC + 2


E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Re: E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Mesajde [M.L.V.] » Lun Noi 12, 2007 11:10 am

andrada necsulescu scrie:
"mie imi place 3se" .?spun asta pentru ca in cazul meu mia fost destul de greu ... in aceasta lume unde se asculta rock si manele si hip-hop-ul.mai ales rock.cei din sc mea considera ca rock ul e cel mai tare....aproximativ 85% din ei asc rock si sunt fani iris...TH la fel cum spun ei despre 3se....<numai aberatzii>imi este destul de greu sa stau eu impotriva tuturor.din fericire rezist bine ......si asa va fii mereu <pt imi place si e trupa mea de suflet>...si pt k am o gasca in care 3se este adorat>....
de aceea vreau sa stiu si de la voi cum va descurcati cu toti manelistiii si rock-arii ,rapperii?

felicitari pt topicu asta,nu am de spus decat
e usor sa te dai 'fan' dar sa fii fan e greu
am trecut si eu prin asta
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Mesajde LariSa_39S4E » Mar Noi 13, 2007 6:52 pm

Pot sa spun k este greu deoarece atnci cand ii iubesti foarte mult iti este dor de ei si din cauza asta pot sa spun k suferi :cry: .Dar merita !!!Pt 3rei Sud Est orice!!! :)
LariSa_943SE
LariSa_39S4E
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Noi 02, 2007 5:42 pm
Localitate: Bistrita
Puncte de reputaţie: 0

Re: E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Mesajde Alex`andra » Joi Noi 15, 2007 9:37 pm

^ vorbe prea mari draga Larisa.....varsta asta a copilariei.. :roll: ...off off....nu ai fi in stare de chiar "ORICE" pt ei [:p]
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Re: E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Mesajde LariSa_39S4E » Vin Noi 16, 2007 3:05 pm

Ba da as fi
LariSa_943SE
LariSa_39S4E
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Noi 02, 2007 5:42 pm
Localitate: Bistrita
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Noi 16, 2007 3:06 pm

Ok,data viitoare daca zice unul din baieti sa te arunci in garla cu un bolovan de gat ai sa o faci?:mrgreen:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Re: E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Mesajde Alex`andra » Vin Noi 16, 2007 3:23 pm

LariSa_39S4E scrie:
Ba da as fi



ai face pe dracu....si u crezi ce zici....alea`s vise in capu` tau :roll:

dak baietii ar veni si ti-ar zice k au vevoie de bani pt a socate un nou album...ti-ai vinde casa? :lol: adik ai ramane dracu` pe strazi numai k sa le dai lor banii pt album? hai sa te citesc ce mai debitezi :roll:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Noi 16, 2007 7:24 pm

adela nu crezi k incepe scandal?
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde LariSa_39S4E » Mar Noi 20, 2007 8:39 pm

Cred k da!!
Ce idei va vin si voua acuma prin cap !!!Si nu as avea cum sa vand casa k nu as putea k am numai 13 ani si cine m-ar lasa??
LariSa_943SE
LariSa_39S4E
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Noi 02, 2007 5:42 pm
Localitate: Bistrita
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Dec 10, 2007 8:42 pm

Eu spun tuturor k sunt fan 3se si unii fac mishto,altii ii vorbesc de rau in fata mea,isi bat joc de mine ...bine asta se intampla la liceu,unde nu am prieteni...dar nu imi pasa....eu ii iubesc si consider ca nu e nimic greu in a fi fan 3se..am cel putin 20 de prieteni de acolo de unde sunt eu(adica in gj,la mine acasa) care sunt indragostiti de 3se .acolo nu face nimeni misto de nimeni...sunt mandra ca sunt fan 3se \:D/
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Mar Dec 11, 2007 11:52 am

Cred ca totul depinde de varsta.Cand ai 13 ani crezi ca este totul simplu si ca iubirea pe care crezi ca o simti(pentru ca in realitate nu este iubire)te va calauzi toata viata, ca vei ramane vesnic indragostita si ca vei face orice pentru a-ti apara idolii. Dar la 21 nu mai zici asa pentru ca intelegi ca viata nu inseamna doar a trai numai pentru altii ci si pentru tine. Adolescenta este o perioada de tranzitie si ceea ce considerai ca imposibil de schimbat, peste 2 ani ti se pare banal. Nu e bine sa-ti renegi visurile si sperantele dar vei vedea ca pe masura ce cresti ele se schimba.Vei intelege ca nu ii poti convinge pe cei care nu doresc sa se convinga, oricat de multe argumente ai aduce; ca oamenii sunt altfel decat ceea ce vor sa ne arate. Asta nu inseamna ca sunt neaparat ipocriti ci ca viata este cu totul altceva. Vei simti asta pe propria piele.
Timpul va raspunde la intrebare si fiecare are un sistem de valori propriu.Trebuie sa intelegi si ce anume inseamna a fi fan, care este delimitarea intre viata personala si a fi fanul unui om.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Joi Dec 13, 2007 9:09 am

sunt si eu de acord cu Andr_A...la o varsta fff fragede iubirea aceasta pt ei ti se poate parea una arcadiana...feerica....cv de genu` k in basmele cu Feti-Frumosi care tot timpul au un "happy ending" :lol:


am vazut si eu unele exemple ce sunt complet aiurite..."cu capu`n nori" :D nu`si concep existenta lor fara 3SE,se gandesc k viata lor ia sfarsit o data cu "apusul" baietilor...Dmne unde`i mintea oare :?:


eu consider k pt a fi un fan adevarat nu trebuie sa convingi pe nimeni de acest lucru si nici sa zbieri in gura mare k da,,,esti fan 3SE....acest lucru trebuie sa vina din interiorul tau....sa fii u insusi constient de acest fapt si sa nu`ti pese de ceilalti...adik de rautatile ce le scot pe gurile lor veninoase aceia care te iau in deradere si te "pun la zid"
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Joi Dec 13, 2007 9:48 am

Ce-mi place sa fiu fana 3SE Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Joi Dec 13, 2007 3:30 pm

Evident, in viata apreciem INTOTDEAUNA FAPTELE, NU VORBELE. Ideea este ca inainte de a actiona trebuie sa fii convins ca merita sa lupti pentru un ideal, sa fii perseverent, sa nu renunti indiferent ca e usor sau greu. Si trebuie inteles clar ce inseamna a fi fan si pentru cine esti fan. Poti fi fanul unui om(ex: Laurentiu, Vio sau Mihai), fanul unor idei exprimate prin cuvinte, respectiv versuri, fanul unor melodii sau ale unei linii melodice de care te simti dependent, sau poti fanul unei trupe, cu tot ceea ce inseamna ea.
Dupa ce esti convins ca merita(nu doar sentimental ci si dpdv intelectual)trebuie sa vezi ce piedici sunt in jur si cat de greu iti va fi incercata calitatea iubirii.
Adica, daca nu ai bani pentru un concert, pentru un album original, pentru a merge intr-un oras unde se va tine un concert, pentru a le face un cadou, ce vei face? Daca in timp ce va fi un concert ai scoala sau meditatii, sau trebuie sa fii acasa cu prietenii(care nu sunt fani), cum vei proceda?Daca parintii nu sunt de acord sa mergi la concerte si sa asculti muzica lor, vei minti sau vei spune adevarul?Daca prietenii te vor respinge pentru ca ei au alte gusturi muzicale, vei renunta la prieteni sau la ei?
Nu trebuie sa raspunzi pe forum la aceste intrebari, dar raspunde-ti tie insuti si raspunsul la aceste intrebari va dezvalui daca e usor sau daca e greu, daca raportul multumire-piedici-viitor este satisfacut.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 4:53 pm

De mine vb mai sus ,Andra??
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Dum Dec 16, 2007 9:06 pm

Nu am scris pentru tine, dar mi-ar placea sa vorbim, daca vrei. Ti-am scris id-ul meu, daca nu l-au gasit ti-l mai scriu inca o data: piccola_andreea.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Dec 16, 2007 10:22 pm

Fetelor despre id-uri vorbiti in pm. Sa nu mai existe off topic aici.

Si va recomand sa cititi regulamentul forumului. :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Lun Dec 17, 2007 12:51 pm

Imi cer scuze ca am vb de id-ul meu, recunosc ca nu am citit regulamentul forumului pana acum. Oricum, eu raspundeam la intrebarea topicului, daca ai citit. Si am raspuns de mai multe ori. As sterge mesajul cu id-ul meu dar nu stiu cum. Daca stii tu cum, te rog draga Adela sa il stergi si sa ma scuzi ca am gresit.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Lun Dec 17, 2007 12:54 pm

De fapt, am vazut ca mi-au fost sterse vreo 4 topicuri pe care le-am deschis si nu stiu de ce. Subiectele nu erau dezbatute in alt topic, deci nu vad care era problema.Probabail ca voi cei care sunteti reprezentantii acestui forum ati facut asta. Nu ma deranjeaza, era frumos daca imi spuneati si de ce. Nu tin mortis sa apar aici pe forum si daca imi spuneti ca gresesc prin ceea ce fac pot sa plec la fel de frumos cum am venit.Fara suparare. Doar sa-mi spuneti, atat va rog. Multumesc
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Dec 17, 2007 1:05 pm

Subiectele pe care voiai tu sa le discuti in topic-urile deschise de tine au mai fost discutate. Mai existau topic-uri cu aceeasi tema, chiar daca se numeau altfel.

Crede-ma ca cei care modereaza forum-ul asta de ceva timp stiu tot ce misca aici. :wink:

Si ca inca o regula a forumului, nu ai voie sa postezi doua mesaje unul dupa celalt doar la un interval de 2 ore.
Cititi regulamentul forum-ului, nu e asa greu! Apoi dati-va cu parerea, nu va tine nimeni.
Si aici e liber oricine sa posteze atat timp cat o face in limita bunului simt si tine cont de anumite reguli ale forum-ului. Asa ca nu va mai victimizati ca nu va ia nimeni la goana!

Deja s-a ajuns la prea mult off topic in anumite topicuri, asa ca va rog frumos sa tineti cont de ce va spun iar daca aveti nelamuriri contactati oricare dintre moderatori pe mess sau in pm(mesaj privat).


P.S. Nu e nicio crima sa vorbesti de id-ul tau, numai ca mesajul tau trebuie sa aiba legatura cu subiectul topicului. Eu ti-am atras atentia pentru ca ai inceput sa faci chat cu Larisa 3se. Nu aveti voie sa purtati discutii intre voi, aici se discuta strict pe subiectul topicu-ului. :wink:

Ca sa deschizi atatea topicuri cum ai facut tu, nu crezi ca e logic mai intai sa stii regulile forumului si sa treci prin toate topicurile ca sa stii ce s-a vorbit inainte si sa nu te repeti? Nu de alta dar e penibil sa fie 5 topicuri cu acelasi subiect.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Lun Dec 17, 2007 1:39 pm

Daca mi-am cerut scuze nu inseamna ca ma consider o victima ci recunosc ca am gresit.Si inainte de a deschide topicurile nu am gasit niciunul asemanator cu al meu. Oricum, stai linistita ca o sa citesc. Si sa sti ca mesajul privat nu merge sau sunt eu proasta si nu stiu sa-l folosesc.Poate ma inveti cum pentru ca la mine nu a mers





Urmatoarele mesaje off topic iti vor fi sterse. Ai cautat tu in alea 3 pagini de topicuri de la sectiunea 3se? Andra, un moderator stie sa-si faca treaba , nu il subestima. Din moment ce tu nu stii nici ce e ala mesaj privat crezi ca moderatorul ala activeaza degeaba pe aici? Si nu stam sa dam lectii in ceea ce trebuie sa stiti voi, faceti ochii mari pe o pagina a forumului, incercati toate butonasele si cititi regulemntul ca asa am facut toti cand am venit pe forum. Nu au stat moderatorii sa ne dea lectii de postare la fiecare in parte! Adela
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Mai 22, 2008 9:31 pm

ce poate fi mkai usor? :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Iun 26, 2008 7:31 pm

e frumos....si trist in acelasi timp!
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Iun 27, 2008 8:13 pm

Trist?? :shock: De ce?
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Lun Oct 13, 2008 2:26 pm

Depinde de fiecare. La scoala, unde am 2 - 3 colegi care ma respecta, toti asculta manele. Si daca le spun ca-s fan 3SE ma iau la misto si fac misto si de 3SE, dar nu-mi pasa. Asa gandesc ei, situatia ar putea fi oricand invers. Eu sa ascult ce asculta ei si ei sa asculte ce ascult eu, si atunci as putea sa spun si eu ce au spus ei despre 3SE. Nu-mi pasa, pentru mine sunt fan 3SE. Pentru ceilalti sunt Popica care le face capu' calendar la scoala :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Oct 19, 2008 1:14 pm

Citat:
Trist?? :shock: De ce?

Pentru ca atunci cand esti depate de ei si nu poti sa-i vezi suferi...
Totdeauna am spus ca fanii care ii vad mai des nu stiu ce noroc au... :(
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 33 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico