Acum este Sâm Mai 04, 2024 4:54 pm

Ora este UTC + 2


manageri 3 s e

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

manageri 3 s e

Mesajde animalutulx » Vin Noi 24, 2006 1:30 am

nu inteleg lacomia asta a managerilor 3 s e.de ce nu ii lasa si pe animal x sa aibe concerte si sa apara la tv.
daca vor sa faca ceva important sa ese ocupe de animal x.sa le obtina concerte daca chiar nu au nimic cu ei.daca nu...e clar ca e ceva la mijloc.ca ei au ceva cu animal x.din cauza lor nu mai au animal x suces.ca daca se ocupau managerii de ei.acum aveau concerte si erau sus prin topuri.
sper sa nu ma trezesc iar cu toate fanaticele pe cap.oricum nu va incalzesc pe voi cu nimic manageri 3se.daca erau buni ii ajutau pa animal x.dupa ce ca va bag in seama forumul asta prafuit.mai aveti si voi un mesaj pe an. :lol: :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
animalutulx
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Oct 18, 2006 8:31 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Kisss » Vin Noi 24, 2006 8:57 am

Noroc cu tine ca mai scrii cate un mesaj aberant si stupid,ca daca nu,nici nu mai exista forumul.Imagine
Cat despre managerii 3se....stai linistit ca vorbesc eu cu ei si se rezolva.ImagineDe maine sa vezi cate concerte vor avea Animal X.ImagineCu ocazia asta iti dispare frustrarea tie si nu mai postezi aici aberatii.ImagineCi doar la dedicatii pt fanii 3se ca sunt cei mai tari.Imagine
Milogiti-va pe aici pe forum ca sigur rezolvati!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: manageri 3 s e

Mesajde chris-T33 » Vin Noi 24, 2006 9:28 am

Titlu mesaj: desfiintarea ideilor patriotice
Autor de mesaj: chris-T33


mesajul patriotic:

animalutulx scrie:
nu inteleg lacomia asta a managerilor 3 s e.de ce nu ii lasa si pe animal x sa aibe concerte si sa apara la tv.
daca vor sa faca ceva important sa ese ocupe de animal x.sa le obtina concerte daca chiar nu au nimic cu ei.daca nu...e clar ca e ceva la mijloc.ca ei au ceva cu animal x.din cauza lor nu mai au animal x suces.ca daca se ocupau managerii de ei.acum aveau concerte si erau sus prin topuri.
sper sa nu ma trezesc iar cu toate fanaticele pe cap.oricum nu va incalzesc pe voi cu nimic manageri 3se.daca erau buni ii ajutau pa animal x.dupa ce ca va bag in seama forumul asta prafuit.mai aveti si voi un mesaj pe an. :lol: :evil: :evil: :evil:


raspunsul indiferent:

asa...

1. nu prea ai pus ideile in ordine... te grabeai?. ioi ioi ioi...

2. pt o intelegere cat mai buna sa stii ca o regula spune ca dupa punct se lasa spatiu.

3. nu te repeta te rog ca ma incurc printre ideile tale [nu c-ar fi multe, dar asa - sfat de viitor]...

Citat:
sa le obtina concerte daca chiar nu au nimic cu ei.daca nu...e clar ca e ceva la mijloc.ca ei au ceva cu animal x.


4. hai sa imi dau cu parerea [daca ma insel rog aruncati cu rosii]. din cate stiu eu la 3se Duta compune muzica. la Animal X cine o face?

5. la faza asta m-ai iritat tare:

Citat:
dupa ce ca va bag in seama forumul asta prafuit.mai aveti si voi un mesaj pe an.


deci... pustiu - hai sa iti explic o chestie micuta. nu stiu cati ani ai [multi inainte], dar hai sa iti desenez eu ceva... "forumul asta prafuit" din cate vad eu are 1748 utlizatori [e drept ca nu-s activi toti, dar asa e peste tot] si 52803 mesaje... da? vad bine? uite si o dovada in caz ca nu stii unde scrie asta:

Imagine

asadar - nu iti place formatia? bravo - felicitari - nici mie nu imi plac in mod deosebit, dar de la a critica o formatie la a critica un forum e cale lunga. sa stii ca un forum nu se aduce la un stadiu asa avansat doar pocnind din degete. e drept - orice inadaptat social poate sa descarce un phpBB, dar nu orice inadaptat social poate aduce pe el MULTI oameni care sa scrie si care sa gaseasca in forumul respectiv un refugiu, niste prieteni, etc... acum nu vorbesc neaparat de acest forum, ci in general...

asa ca de acum cand vrei sa faci remarci din acestea de-a dreptul puerile te rog sa iesi sa te plimbi... orice fan are dreptul de a-si arata simpatia / admiratia / etc... in modul sau. asa cum vrea. ca unii exagereaza - treaba lor, nu a ta, nu a mea. clar ?!?

ma amuza o chestie: TU vii aici pe forum si zici:

Citat:
sper sa nu ma trezesc iar cu toate fanaticele pe cap.



da' tu ce esti nene? nu FANatic ? sau esti doar asa - un tip / o tipa de pe strada care a auzit de Animal X si a venit pe forumul 3se sa faca misto de aia si sa ajute la promovarea acestei trupe de care a auzit abia ieri... ma faci sa zambesc. serios... Offf Doamne.




remarca finala:

NU sunt fan 3se. si nu zic asta doar ca sa o zic...



gata. deja am pierdut prea mult timp raspunzandu-ti...
Avatar utilizator
chris-T33
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 92
Membru din: Vin Noi 24, 2006 8:30 am
Localitate: intre corzile de la chitara
Puncte de reputaţie: 0

Re: manageri 3 s e

Mesajde Lily » Vin Noi 24, 2006 12:15 pm

animalutulx scrie:
daca vor sa faca ceva important sa ese ocupe de animal x.sa le obtina concerte daca chiar nu au nimic cu ei.daca nu...e clar ca e ceva la mijloc.ca ei au ceva cu animal x.

Perseverent bãiat mai eºti.Hai sã îþi rãspund,oricum nu aº putea sã mã abþin,cãci ai spus unele lucruri deosebit de enervante.
Existã un singur manager 3rei Sud Est,iar acela nu are de ce sã le obþinã animalelor x concerte,nu are de ce dumnealui sã facã o acþiune de caritate cu Animal x.Fiecare manager este plãtit de formaþiile cãrora le obþine concerte.Aºa cum 3rei Sud Est plãtesc sã le fie obþinute concerte,asemenea sã facã ºi Animal x,nu sã aºtepte pomeni.
animalutulx scrie:
din cauza lor nu mai au animal x suces.ca daca se ocupau managerii de ei.acum aveau concerte si erau sus prin topuri.

Nu e vina managerului 3rei Sud Est cã Animal x nu au succes.Nu el le compune piesele animalelor,ºi nu el le cântã.
animalutulx scrie:
oricum nu va incalzesc pe voi cu nimic manageri 3se.

Ne "încãlzeºte"cu ceva.Din anturajul 3rei Sud Est,managerul lor este cel ce s-a implicat cel mai mult ca acest forum sã meargã foarte bine.Dumnealui ne-a trimis demo-urile de la cele douã variante ale piesei "Iubire",dumnealui ne-a dat clipul "Iubire",etc.Este o persoanã ce s-a implicat foarte mult,ºi încã se implicã astfel încât forumul sã meargã bine.Aºa cã ...nu a fost o idee bunã sã vii aici sã îl ataci.
animalutulx scrie:
dupa ce ca va bag in seama forumul asta prafuit.mai aveti si voi un mesaj pe an. :lol: :evil: :evil: :evil:

Despre forum a spus mai tot,Chris.Un forum cu peste 1700 de utilizatori,ºi peste 50 de mii de mesaje,nu e "prãfuit".Mai spun doar atât,cam din August acest forum a avut în medie 10 mii de mesaje pe lunã.Este unul dintre cele mai active forumuri ale unei formaþii româneºti.Sã nu zic cã e cel mai activ,da' un locul 2-3... prinde.
Ultima oară modificat de Lily pe Vin Noi 24, 2006 2:31 pm, modificat 1 dată în total.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Vin Noi 24, 2006 1:18 pm

eu nu stiu de ce va obositi sa-i raspundeti :lol:
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde chris-T33 » Vin Noi 24, 2006 3:13 pm

de cele mai multe ori unui om daca nu ii dai o replica traieste cu senzatia ca te-a lasat fara replica, desi tu te abtii a raspunde pt a nu te cobora la nivelul sau.


eu zic sa inchideti mesajul asta - e doar o simpla parere personala, desigur
Ultima oară modificat de chris-T33 pe Vin Noi 24, 2006 11:31 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
chris-T33
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 92
Membru din: Vin Noi 24, 2006 8:30 am
Localitate: intre corzile de la chitara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Noi 24, 2006 3:20 pm

Deci m-am saturat de asta cu mesajele lui. Lily, dc nu-i dai odata BAN? :cry:


Şi-a luat avertisment.Dacă o să continue...BAN.Lily.
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Noi 24, 2006 3:51 pm

Asa asa Lily!ImagineFii rea,fii rea!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Noi 25, 2006 7:15 pm

:-P Okey...ma bucur, Lilyyyyy :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Facebook [Bot] şi 40 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico