Acum este Dum Mai 12, 2024 3:55 am

Ora este UTC + 2


de ce forum 3 s e?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ruxyteodora » Mar Mar 27, 2007 7:52 pm

dely_3x scrie:
ruxyteodora scrie:
ma intreb cati ani ai, eu una nu-ti dau mai mult de 13-14 :?:

mult, domne, mult! yo nici 12 :lol:
cred k ai dreptate=))):))
Sunt si voi ramane fan 3se pana la moarte !!!
Avatar utilizator
ruxyteodora
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Lun Iul 17, 2006 11:30 am
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde cerber » Mar Mar 27, 2007 8:49 pm

da,asta e clar un criteriu dupa care sa iti dai seama cati ani are...animal x ce-i drept,ca e facut de fani sau nu,ca e facut de profesionisti sau nu,au site oficial...ceea ce e mare lucru daca ne uitam un pic in ograda noastra....iar intrebarea nu vad de ce ti se pare stupida roxyteodora...fa abstractie da faptul ca e fan animal x cel care a intrebat si raspunde....poate fi un topic despre ce insweamna forumu si la ce e util...de ce e bine sa ramana si sa fie....te stresezi la topicul asta da la celelalte cu titluri ca la matrimoniale("mai e viorel singur") nu ai nimik de comentat
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mar Mar 27, 2007 9:19 pm

nu cred k l-ar fi luat nimeni peste picior dak in msj initial si-ar fi scris parerea k un om kre a terminat cel putin 8 cls (se presupune k la varsta aia tre'sa ai o ratziune). si nu exista doar varsta calendaristik, biologik... yo una knd fac mistouri d'asta nu la asta ma gandesc. la ultima remark itzi dau dreptate :roll:
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ruxyteodora » Mie Apr 04, 2007 8:01 pm

asta e...fiecare are curiozitatile lui nu mai comentez nimik dar mi se pare aiurea sincer :roll: , mai ales k nu-i sufar p'aia de la animal x Imagine
Sunt si voi ramane fan 3se pana la moarte !!!
Avatar utilizator
ruxyteodora
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Lun Iul 17, 2006 11:30 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Dum Apr 08, 2007 8:40 pm

vyio3se scrie:
pai, ia sa ma duc eu pe forumul ax, sa scriu si eu la fel..de ce forum ax??? :x :!:


de ca sa dovedesti k esti inculta k respectivul user :?: ..io zic k noi fanii 3se sa ramanem pe forumu asta si sai lasam p disperatii aia sa caute scandal..poate intro buna zi se maturizeaza (ma indoiesc)

ps: va rog frumos sami dati si mie sa vad fani 3se care se iau de fani enimal ics pe forumu enimal ics
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Lun Apr 09, 2007 5:01 pm

De ce se face atata caz pt Animal X?Fiecare trupa e cu felia ei...Au colaborat candva, au facut treaba buna impreuna(turneele care au scos atata lume in strada), dar gata!Am avut candva respect pentru Animal X si chiar imi placeau, dar ca si oameni isi arata acum adevarata fata...Ar putea sa-i ridice lui Duta statuie, ca n-au facut mamele lor pt ei cate a facut el. In schimb..."Asa deci, nu mai iese hitu'?Ia hai frate sa mai facem nitzica publicitate prin scandal, ca prind astea la romani."Doamne, Doamne...ce oameni :?
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Lun Apr 09, 2007 11:39 pm

Andytzu scrie:
isi arata acum adevarata fata... :?

aha..mda..adevarat fatza..sigur ca da..au rock in sange :lol: :lol: ..pardon punk-rave-electronic copiat de la prodigy..ei dintot deauna au fo rockeri :lol: :lol: in frunte cu ala de la bass care odata era om normal canta in pio facea treaba buna..
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Dec 03, 2008 5:15 pm

cred ca acum animalele sarbatoresc,impreuna cu ai lor iubitori zoofili :cry:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Dec 03, 2008 9:28 pm

ei sarbatoresc pe naiba... au trecut 100 de ani de cand s-au despartit ei, asa ca tot noi sarbatorim... ce formatie au acum? de rock? :O
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Sâm Dec 06, 2008 8:15 pm

Ce-ati patit? :lol: din cauza suferientei amestecati lucrurile?
Nu sarbatoreste nimeni, poate doar cei care isi serbeaza onomastica de Sf. Nicolae! :wink:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Dec 06, 2008 9:24 pm

Sarbatoresc cu siguranta... :roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde animalutulx » Lun Dec 08, 2008 11:44 am

nu e adevart :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu sarbatorim \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ cand vam zis de duta nu neati crezut ati zis ca nu cai bun ce sa zic :lol: :lol: :lol: acum ia lasat cu buzele umflate si pe tantalaii astia :lol: :lol:
Avatar utilizator
animalutulx
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Oct 18, 2006 8:31 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Lun Dec 08, 2008 11:51 am

animalutulx scrie:
nu e adevart :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu sarbatorim \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ cand vam zis de duta nu neati crezut ati zis ca nu cai bun ce sa zic :lol: :lol: :lol: acum ia lasat cu buzele umflate si pe tantalaii astia :lol: :lol:
hai stii ce te rog.....sa taci d...u din gura! nu mai posta aici! jet...
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Lun Dec 08, 2008 4:34 pm

Iar apelativ imbecil si comportament deplasat. Tu chiar vrei sa te alegi cu un BAN? Nu obisnuiesc sa dau BAN, insa daca insisti... cu placere.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Lun Dec 08, 2008 8:18 pm

animalutulx scrie:
nu e adevart :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu sarbatorim \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ cand vam zis de duta nu neati crezut ati zis ca nu cai bun ce sa zic :lol: :lol: :lol: acum ia lasat cu buzele umflate si pe tantalaii astia :lol: :lol:

Nu ai ce sa faci in timpul liber?
Invata sa scrii mai corect... :wink:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Lun Dec 08, 2008 11:55 pm

Lily scrie:
Iar apelativ imbecil si comportament deplasat. Tu chiar vrei sa te alegi cu un BAN? Nu obisnuiesc sa dau BAN, insa daca insisti... cu placere.
la cine te referi? :?
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Dec 09, 2008 12:00 am

Si la " animalutulx " si la tine desigur. Se poate discuta si fara jigniri.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mar Dec 09, 2008 12:55 am

:lol: La animalut ma refeream, firesc.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mar Dec 09, 2008 12:39 pm

Dedeea scrie:
Si la " animalutulx " si la tine desigur. Se poate discuta si fara jigniri.
deci...daca am spus jet...nu l-am jignit.. uita-te mai bine la ce a scris animalutzul ala... :wink: hmmm sau esti fana animal x sub acoperire? :shock:
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Dec 09, 2008 1:29 pm

ANNYBLONDY scrie:
deci...daca am spus jet...nu l-am jignit.. uita-te mai bine la ce a scris animalutzul ala... :wink: hmmm sau esti fana animal x sub acoperire? :shock:


Jet este un jargon, folosit doar de persoanele cu nu asa multe cunostinte, asadar draga mea daca vrei sa te dai desteapta cauta alt loc.

Asta cu fana Animal X sub acoperire si moderatoare pe forumul 3SE de atata timp e cea mai tare combinatie auzita pana acum =)).

Sunt o persoana obiectiva, si nu tin cu tine doar pentru ca esti fana 3SE si ti se nazare tie sa vorbesti aiurea.

Te rog daca mai ai ceva sa-mi comunici foloseste mesajul privat, iar pe acest topic posteaza doar la subiect .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mar Dec 09, 2008 3:36 pm

Dedeea scrie:
ANNYBLONDY scrie:
deci...daca am spus jet...nu l-am jignit.. uita-te mai bine la ce a scris animalutzul ala... :wink: hmmm sau esti fana animal x sub acoperire? :shock:


Jet este un jargon, folosit doar de persoanele cu nu asa multe cunostinte, asadar draga mea daca vrei sa te dai desteapta cauta alt loc.

Asta cu fana Animal X sub acoperire si moderatoare pe forumul 3SE de atata timp e cea mai tare combinatie auzita pana acum =)).

Sunt o persoana obiectiva, si nu tin cu tine doar pentru ca esti fana 3SE si ti se nazare tie sa vorbesti aiurea.

Te rog daca mai ai ceva sa-mi comunici foloseste mesajul privat, iar pe acest topic posteaza doar la subiect .
si acum cine face pe desteapta...eu? sau tu? whatever..sincera sa fiu nu inteleg de ce exista pe forumul 3se un topic in care sunt comparati cu animal x? e o mare prostie...ati inchis un topic mult mai important(ex:meeting) si pe asta care nu isi are rostul il pastrati...bullshit :?
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Dec 12, 2008 6:23 pm

Nu a fost alegerea noastra de inchide acel topic, pur si simplu adevarul a fost distorsionat de cineva de pe forum, si nu am mai avut de ales.
Poti numara pe degetele unei maini toate topic-urile active pe care le-am inchis in doi ani, de cand am preluat acest forum. Intodeauna am pretuit libera exprimare, acesta fiind si motivul pentru care las topic-urile legate de Animal X, in ciuda faptului ca nu este tocmai un mister antipatia mea legata de aceasta formatie.
Iar pentru a clarifica problema forumului, nu va mai faceti probleme, forumul va mai exista. Chiar daca baietii ar decide ca site-ul nu isi mai are sensul, si nu ar mai vrea sa plateasca pentru el, l-as pune pe un alt server, si tot ar mai exista mult timp.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Dec 12, 2008 8:11 pm

Ms mult Lily... :)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Dec 14, 2008 1:13 am

multumim lily...asa am avea si noi unde sa ne descarcam :(( :((
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Dum Dec 14, 2008 2:34 am

Ce bine! Multumim Lily! =D[ :hug:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 38 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico