Acum este Vin Mai 17, 2024 1:26 pm

Ora este UTC + 2


Pentru baieti( Laur, V i o si Mihai)

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Roxana si Alexandra » Mar Noi 23, 2004 4:32 pm

Daca esti din c-ta e super simplu:cauta fan clubul 3se de acolo(stiu sigur ca e),inscrie-te si cu siguranta vei ajunge sa"iei legatura cu ei"!Acum nu am la mine adr.de acolo,dar cred ca o am pe acasa si am sa incerc sa ti-o trimit(daca o am). :wink:
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

roxi and ale

Mesajde usher » Mar Noi 23, 2004 11:04 pm

ce fete destepte avem pe forum. unde v-ati ascuns pana acuma lingusitoarelor :)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lorry » Sâm Noi 27, 2004 5:32 pm

Big mfs ca nu va place voua clipul!Parca noua ne pasa ca suntem criticate si criticati odata cu baietii pentru simplul fapt ca nu va place voua clipul, :P kestiile astea ma lasa rece ...ce e drept e o tara democrata si fiercare are dreptul la opinie,dar facem pariu ca voi daka v-ati intalni cu baietii si ati sta mult la taclale despre cine stie ce ...nu stiu cati ar avea tupeul sa le spuna lor in fata ca videoclipul e ''varza''. :twisted: Atat am avut de zis ,desi stiu ca acum majoritatea fanilor inscrisi in acest forum care citesc acest mesaj si nu sunt de acord cu mine ma injura ,dar asta e!
Who cares?
Bye all![/b]
Just be cool!
Lorry
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:13 pm
Localitate: brasov
Puncte de reputaţie: 0

rau de tot!

Mesajde Vizitator » Sâm Noi 27, 2004 10:31 pm

Lorry scrie:
dar facem pariu ca voi daka v-ati intalni cu baietii si ati sta mult la taclale despre cine stie ce ...nu stiu cati ar avea tupeul sa le spuna lor in fata ca videoclipul e ''varza''. :twisted:


inseamna k eshti subiectiva...hmmm in cazu' asta e rau! nu vei putea niciodata sa-tzi spui adevarata parere doar pt k ai vorbit cu baietzii cine shtie ce!
Vizitator
 

Re: rau de tot!

Mesajde alexrefflex » Dum Noi 28, 2004 11:48 am

dely_3x scrie:
Lorry scrie:
dar facem pariu ca voi daka v-ati intalni cu baietii si ati sta mult la taclale despre cine stie ce ...nu stiu cati ar avea tupeul sa le spuna lor in fata ca videoclipul e ''varza''. :twisted:


inseamna k eshti subiectiva...hmmm in cazu' asta e rau! nu vei putea niciodata sa-tzi spui adevarata parere doar pt k ai vorbit cu baietzii cine shtie ce!



eu am curaj!!!e parerea mea!oricum shtii bine ca ei citesc ce e pe forum!baieti va spun : CLIPUL E VARZAAAA !!! parerea mea...
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

ptr dm. alexrefflex....

Mesajde olteanu dan » Vin Dec 03, 2004 10:43 am

Ba tu cauti sa discuti despre 3se cand esti cu refflex? :x Or fi ei ai lu' Duta dar mergi frate si discuta-ti ofurile pe site-ul lor<<<daca au asa ceva>>> :twisted:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lulu » Sâm Dec 04, 2004 1:10 pm

alexrefflex scrie:
nu am nimic mai cu clipul...imi place...dar voi nu vedeti decat 3se? 1: cum e ceva nou in romania?cu desenul? o-zone pe fata

2:iar tu lulu te rog sa taci ca nu am chef sa ma cert cu oameni ca tine.ok?



maiahiii maiahuuu maiihahhhaaaa maiahahaa,....ratatiii de la o-zone...conform unor versuri de la parazitii: si


persoanele ca mine sunt .......(cum?)
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lorry » Dum Dec 05, 2004 4:53 pm

Eu una nu cred ca baietii chiar citesc aceste mailuri....Alex eu ma refeream la faptul de le spune lor in fata in timp ce vb. cu ei nu de a scrie un mail la intamplare pe acest forum pe care oricum nu esty 100% sigur ca sunt citite,eu macar nu am avut ocazia sa vorbesc cu baietii face2face,probabil tu ai avut ocazia sa vb cu ei si de aceea esty asa sigur pe tine dar adevarul este ca majoritatea nu au tupeu!Cam atat am avut de zis ...oricum ,sunt dezamagita de voi 3se...credeam ca se raspunde l aceste mailuri si greu a naibii mai da omu de voi...
Kiss ya alll!(fara suparare)
Just be cool!
Lorry
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:13 pm
Localitate: brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde duli » Dum Dec 26, 2004 2:10 pm

felicitari pt. noul videoclip(cu toate ca se putea si mai bine),e simpatic. :) asteptam urmatorul clip. :lol:
I'm real! I'm me!
Avatar utilizator
duli
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 26, 2004 1:50 pm
Localitate: Earth
Puncte de reputaţie: 0

mdeaaa..

Mesajde Mirabella » Lun Dec 27, 2004 4:22 pm

La inceput,...adica pana sa apara videoclip la piesa "Se-asterne toamna", in timp ce ascultam piesa, imi imaginam un videoclip de genul:undeva pe plaja, (ca tot sunt ei din C-ta),la apus de soare,cand EL si EA sunt impreuna,fericiti.....iar apoi sa se intample o "nenOROCIRE" si sa se desparta...! iar EL sa fie "daramat"in urma acestei despartiri...ca doar "Se-asterne toamna /Cand vine seara in sufletul meu/Esti mereu visul meu/Orice ar fi te voi iubi..
Iar in rolul LUI sa fie unul dintre cei 3rei baietzi, asa ca sa-i mai vedem si noi...! ca ultimul clip nu ne permite acest lucru!!! :cry:
Pai....ce sa zic..? imi place videoclipul,chiar daca la inceput am fost putin "mirata"de el...in sensul ca nu prea venea in concordanta cu ceea ce-mi imaginasem eu pana atunci...! dar in final,asa cum a spus si Lulu,clipul are in esenta sa un sambure,(sau chiar mai mult..) de dragoste..!
Si ca sa revin la topic,as vrea sa-i intreb pe 3baietzi,daca intradevar sunt multumiti de ei,de ceea ce au realizat pana in momentul de fata si daca in afara de muzica se mai ocupa si cu altceva...?
Orice s-ar intampla,sa nu uitati niciodata ca va ador, va respect pentru ceea ce sunteti si ceea ce faceti, sa continuati sa fiti NO.1 asa cum ati fost dintotdeauna,si BE YOURSELVES LIKE ALWAYS!!! ca va sta super bine si sunteti tare scumpici!!!!!!
Oricum....orice atzi face si uriunde atzi fi, VOI PENTRU MINE SUNTETI SI RAMANETI UNICII 3REI SUD-EST!
Va pupik dulcik si take care of you wherever you are..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

hey

Mesajde kallya17 » Lun Ian 10, 2005 10:57 am

mai dar m-ati mancat cu atata dragoste pt saracii oameni care nici n stiu ca existati si poate nici nu stiu de existenta acestui site...bine,nu zic, si mie imi plac 3SE inca de la inceputul arierei lor dar mai lasati-i si pe ei ca au si ei o viata particulara,iubite,familie....nu stau ei sa intre pe pe site sa vorbesca cu noi... :lol: dupa cum vedeti eu sunt o fire mai pesimista dar poate "va zbura cioara" si pt noi...
Alina
kallya17
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:13 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

are dreptate

Mesajde kallya17 » Lun Ian 10, 2005 11:13 am

hai sa fim seriosi mai copiii...adevarul este ca acest clip nu este chiar asa cum ne asteptam...cel putin eu ma asteptam la ceva mai cool...si nici cel anterior nu este cine stie ce.......acum pe bune...intr-adevar nu are nici o legatura...inteleg ca este ceva nou in Romania dar nu are legatura cu mesajul cantecului...multi au zis asta stiti...si nici nu ii putem vedea pe baieti bine la culoare cum s-ar zice...in fine...fie ca voi :roll:
Alina
kallya17
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:13 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Ian 10, 2005 4:35 pm

kallya17: nu mai posta 2 mesaje una dupa alta intr-un interval de mai putin de 2 ore pt ca primest inca un avertisment.. ai butonul edit , foloseste-l cu incredere :lol:
Elle
 

draga Kallya...

Mesajde Mirabella » Mar Ian 11, 2005 3:21 pm

Draga Kallya...da-mi voie sa contestez parerea ta..!
Pai...in primul rand nu cred eu ca baietii nu stiu de existenta acestui forum si-n al doilea rand (vis-a-vis de ce ai spus despre clip...) ce sa spun...daca asta este parerea ta...!..let it be..! :-k eu mi-am spus parerea mai "devreme"..! asta este..!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

ciao

Mesajde Denysa » Dum Ian 16, 2005 7:21 pm

cand veniti la oradea?
Denysa
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 14, 2005 1:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 18, 2005 10:32 pm

3rei Sud Est cred eu ca e timpul sa mai scoateti si voi piese "COMERCIALE", ceva cu care sa dati o noua bomba (Amintirile).Nu stiu, ceva la moda, pentru ca deja ati intrat in "monotonie" pentru INDUSTRIA MUZICALA din Romania, dovada la nominalizarile MTV Music Awards) . Nu ca mie nu mi-ar mai placea muzica voastra, dar NOI ca fani 3se nu prea avem "trofeee" cu care sa ne mandrim, poate avem, da de istorie (ca Steaua).
Si inca ceva; legatura cu fanii nu este deloc multumitoare (parerea mea), iar ideiile cu albume solo nu ma incanta cu nimic, eu sunt fan '3rei Sud Est", nu Mihai, Laurentiu, Viorel.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Dum Mar 20, 2005 10:56 am

I totally agree with him!!! (3rei SudEst-Boys)
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 12:22 pm

hmmmmm deja incep sa nu mai am rabdare :((((((((( :cry: cel putzin un baiat din cei 3 este printre noi, iar yo nu stiu!!! nu stiu kre este, nu stiu nimik!!! ma baga in totzi dracii gandu' asta!!! pardon de expresie :oops:
Vizitator
 

Mesajde Lorry » Sâm Mar 26, 2005 6:15 pm

Yep ,y totally agree with 3reiSudEst boys .Cred ca dupa ce va fi lansat albumul presa si toata lumea ar incepe sa vorbeasa si despre vreo eventuala despartire sau cine stie ce scandal printre ei.Baieti dak cititi mesaju meu think about it!Pt ka nu ar fi primul scandal de gen in muzika romaneasca...ar fi pacat sa intrati intr-un nou scandal..
Ufff tot ce va urez e bafta!
Just be cool!
Lorry
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:13 pm
Localitate: brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde isa » Sâm Mar 26, 2005 7:57 pm

:oops: pentru ca nu stiu bine sa ma exprim in romana ....fac scurt :oops: va doresc tot succes pentru noul vostru album (stiam ca nu va ti fi niciodadata la capat de drum ...) sper sa ajungeti in Franta sa vada francezi ca si in Romania exista adevarati artisti....
.....si merci ca existati ...
cu drag din Franta ...
isa.B
CARPEDIEM
isa
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Dec 01, 2004 8:01 pm
Localitate: Bordeaux France
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iun 07, 2005 8:29 pm

surpizaa... puteti sa le scrieti baietilor aici http://www.3se.ro/contact.html :D
bombardati-i cu mesaje ;)
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mie Iun 08, 2005 11:17 am

mda si ma intreb cine citeste mesajele, ei sau administratoru' ... sau mai stiu yo cine :? :?:
asa era si pe vechiul site si nu ne raspundea nimeni la mesaje....
Vizitator
 

sint cu capul in noti!!!

Mesajde isa » Mie Iun 08, 2005 11:28 am

Am ascultat pe situl vostru un esantilion de :capul in nori ....
woahhhhhhhhh!!!!!!!!!
este asa de vesela si antrenanta sa ma ti facut sa fiu si eu cu capul in nori :D chiar sint acuma intro stare de parca asi fii indragostita ...nu mai ca nu stiu de cine.....
magia 3se.....
astept cu nerabdare sa va vad la concerte si sa aud noul vostrul album
cu drag ,isa
isa.B
CARPEDIEM
isa
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Dec 01, 2004 8:01 pm
Localitate: Bordeaux France
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Mie Iun 22, 2005 12:17 pm

Draga Laurentiu
Imi este foarte dor de tine! Si as vrea sa stiu oare cand mai vi alaturi de colegii tai la Botosani?
cu drag Roxy :P
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

buna baieti

Mesajde karla_iulia » Mie Iun 29, 2005 10:23 am

unii din fanii vostrii chiar au nevoie de ajutorul vostru!
eu doresc sa va urmez exemplul si sa formez o trupa <numai si numai din persoane care intradevar merita,pt ca in fiecare zi vad la televizor tineri care pur si simplu nu au ce cauta acolo!> dar nu gasesc membrii potriviti!caut de 5-6 ani de zile si degeaba!sunte-ti singura mea speranta!sigur voi cunoaste-ti tineri foarte talentati si care merita!ajutati-ma va rog!
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico