Acum este Joi Mar 28, 2024 10:30 am

Ora este UTC + 2


Pentru baieti( Laur, V i o si Mihai)

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Andreea Dinu » Mar Sep 30, 2008 8:17 pm

A zis k nu.. :X
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Sep 30, 2008 9:00 pm

Vorbe care tot mai dor,
Vorbe spuse prea usor!


Maruta...anunta-ne din timp knd mai ai o veste din asta...sa stim sa ne luam pastile din timp...pt k nu cred k vrei sa ma ai pe constiinta!!!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Oct 01, 2008 5:49 am

Deci e adevarat sau nu? 8)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Oct 01, 2008 12:52 pm

NU :X
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Oct 01, 2008 1:47 pm

Sa speram k nu... :cry: :cry: :cry:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Oct 01, 2008 2:38 pm

3rei Sud Est

Intotdeauna v-am iubit si v-am apreciat...pentru ca sunteti cei mai buni!
De noua ani sunt fana voastra si...as suferi foarte mult daca v-ati desparti...poate nu stiti cat de mult insemnati pentru mine, cat de mult va iubesc si cat de mult va respect...niciodata nu am avut ocazia sa vorbesc cu voi...din cauza bodyguarzilor...
Mi-ati schimbat viata...muzica voastra m-a ajutat sa trec peste momente grele din viata mea...mi-ati aratat ce inseamna fericirea, ce inseamna sa iubesti, ce inseamana sa fi mandru ca esti fan 3SE...si...NU VREAU CA TOTUL SA SE TERMINE ASA...DINTR-O DATA!!!
Va multumesc pentru tot ce-ati facut pentru noi...asta insemnand :arrow: videoclipuri, piese, autografe, concerte si momente de neuitat, pupici... asta a insemnat foarte mult
Ce s-a intamplat ?Dak e adevarat ca vreti sa va despartit...din ce motiv?
Va lipsesc fanii, bani sau succesul ?Nu puteti dupa 11 ani sa lasati totul balta...si sa ne lasati si pe noi...
In vara asta mi-am facut un tricou cu voi...asteptam sa fie un concert de-al vostru ca sa pot sa-l port...asteptam sa va strang in brate, sa fac poze cu voi si sa va fimez, asteptam sa-mi umplu carnetelul cu autografe de-ale voastre...asteptam sa plang, de data aceasta de fericire pentru ca va vad...asteptam sa va spun ca va iubesc...dar se pare ca nimic nu s-a intamplat...
Nu vreau ca totul sa se termine aici...vreau sa va mai vad...daca voi nu ati mai exista viata mea nu ar mai avea nici un sens...nu as mai avea pentru ce sa traiesc...m-as gandi doar la moarte pentru ca moartea, daca voi v-ati desparti ar fi cel mai bun lucru care mi s-ar putea intampla...si credeti-ma...nu mint...!
Veti ramane mereu in sufletul si in mintea mea...pentru ca voi mi-ati schimbat viata, mi-ati facut-o mai frumoasa!!!
Atat am avut de spus...si m-as bucura foarte mult daca ati citi ce-am scris aici...pentru ca este pentru voi nu pentru altcineva...!
Va iubesc si va voi iubi in continuare...pentru ca meritati!!!
Multumesc !!!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Joi Oct 02, 2008 6:59 am

sper sa nu va despertit sunteti pre buni ca sa o faceti va rugam.....
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 02, 2008 11:16 am

Ati auzit baieti? Pardon, ati citit?
Se roaga lumea de voi, ce naiba! :?
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Oct 02, 2008 2:43 pm

Va iubesc !!!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Vin Oct 03, 2008 2:16 am

Mihai zice ca nu se despart si daca o s-o faca o sa ne anunte ei, si din timp!! Asa ca, CAPUL SUS! :lol:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Oct 19, 2008 9:21 pm

Voi sunteti tot ce am eu mai de pret...voi m-ati facut sa gandesc si sa fiu altfel...
Au fost momente in care m-ati facut sa radiez de fericire...au fost momente cand am plans pentru ca nu puteam sa va vad...dar a meritat deoarece nimic in acesta lume nu e mai frumos...decat intalnirea cu voi...
Prin simplul fapt ca ma gandeam la voi...vointa venea de la sine...

Va iubesc !

Tot ce va cer in schimb...sa nu va despartiti...pentru ca nici un fan nu este pregatit pentru asa ceva...deocamdata... :roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Oct 23, 2008 3:55 pm

Asteptam viitorul album 3SE.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Oct 23, 2008 7:12 pm

Popik scrie:
Asteptam viitorul album 3SE.

Da...suntem foarte nerabdatori...!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Dum Noi 02, 2008 9:16 pm

Nu va suparati baieti...dar stim ca nu ne cititi mesajele ;)
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Noi 30, 2008 9:09 pm

Desi stiu ca nu cititi ce scriem noi aici...vreau sa va multmesc pt toti acesti ani... :cry:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Dum Noi 30, 2008 9:14 pm

stai calma, tocmai am primit o confirmare ca cineva a citit de pe aci :wink:
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Dum Noi 30, 2008 9:49 pm

Sper sa va mearga bine si de-acum incolo, fie ca sunteti impreuna sau nu. Eu tot sunt de acord ca trebuie sa luptati pentru 3se, dar e decizia voastra si din pacate nu prea putem sa facem nimic. Pupici, aveti grija de voi!
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Dum Noi 30, 2008 11:03 pm

ce putem face??? laur a spus ca nimic nu ii va mai aduce impreuna deci.... :roll: :roll: :roll:
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Dec 01, 2008 6:28 pm

Imi pare rau,ca s-a terminat...ca s-a terminat acum,ca s-a terminat asa...ati fi putut lupta...dar asta e..e decizia voastra..mult succes pe mai departe... :cry:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Dec 02, 2008 5:07 pm

Nu regret ca v-ati despartit.Doar de acum veti intelege toate greselile pe care le-ati facut in ultimii ani.Dupa ce v-ati ignorat cu nesimtire toti fanii timp de atia ani,acum vreti sa va planga de mila pentru ca s-a rupt 3se,fiti seriosi.Acum vad ca Duta vrea site,crede ca va mai merge cum mergea in 96 dar lucrurile s-au schimbat de atunci.Industria muzicala vad ca inca e o enigma pentru domnu Duta.O sa il loveasca in fata realitatea,iar realitatea este ca nu are voce,imi pare rau sa o zic dar si el stie asta foarte bine.Stie sa cante dar voce nu are.In 96 ii mergea pentru ca avea multe fane indragostite dar acum e om insurat cu copil,iar in RO nu se trece peste asa ceva.Poate domnu Duta se deranjeaza sa vada asa in istoria muzicii internationale cati barbati insurati au mai avut succes dupa ruperea de o formatie de succes,mai ales de baieti.Daca n-are chef sa se intereseze,ii spun eu nici macar unu.Nu e normal sa conteze daca esti sau nu casatorit,insa conteaza.Nu degeaba foarte multi manageri impun artilor prin contract sa nu se casatoreasca.Din cate stiu si Justin Timberlake are asa o clauza in contract,sau avea.Poate Duta crede ca va ajunge ca si Justin dar e o diferenta,e real ca si Justin a iesit dintr-o trupa de succes doar ca Justin era foarte tanar,era cu Britney,deci avea toata presa in spate oricum,si daca era anonim,plus ca Justin danseaza foarte bine.Desi daca e sa fim cinstiti,putini barbati il asculta pe Justin,din acelasi motiv,are o voce prea putin masculina.Chiar crezi mai domnule Duta ca o sa mearga pe strada barbati in toata firea ascultand piesele tale?Sint prea banale,lente iar vocea ta e prea de adolescent,niciun barbat ce tine la integritatea lui fizica nu va asculta asa ceva.
Sint foarte curios ce o sa se ajunga de voi.Cum am spus acum 3 ani ca in doi ani voi va despartiti(am gresit cu un an)acum zic ca Viorel nu va mai face nimic notabil in muzica,chiar daca va avea ceva tentative vor fi cel putin lamentabile,nu departe va fi Mihai,cu multe tentative,dar cu la fel de putin succes,iar Duta va avea un succes moderat,mai mult in randul nostalgicilor,oricum nu va atinge niciodata nici macar succesul avut in 96.
Individual Duta are voce de adolescent,MIhai are voce buna dar nu prea are tehnica si o da in bara relativ des, iar Viorel nu are voce si nici nu stie sa cante.Per total sint fantastici,nu stiu de ce dar stiu ca impreuna cu toate defectele mentionate suna foarte bine.
V-ati lacomit,iar lacomia costa,ati crezut ca puteti si singuri desi nu au putut BSB,Blue,Take That,Boyzone,si multi altii.Toti au crezut ca e mai bine singur,ca se vor descurca dar s-au lovit de realitate.Cum mama naibi Take That nu au facut nimic singuri,dar cum s-au reunit,chiar si asa batrani au rupt tot?E ceva,e chimie,fara un component pur si simplu nu se formeaza flacara.Voi cu toate defectele voastre,si nu-s putine,aveati acel ceva.Acum cand ati pierdut tot,si chiar ati pierdut tot,chiar daca nu realizati inca,veti realiza tot ce ati avut.
Stiu ce va facut sa va despartiti,dar e doar o fita,puteati sa rezolvati problema daca ati fi vrut,dar ati fost prea siguri pe voi.O sa vedeti cum toti fanii va vor uita,si va vor uita pentru ca e omeneste,si pentru ca niciodata nu ati fost prea apropiati de ei,v-ati ales 2-3 si ati zis ca ajunge,restu nu merita.Banii se vor duce,prietenii se vor evapora,veti patii la fel ca multi altii inaintea voastra.
Nu va voi sustine pe niciunu,pentru ca singuri sinteti doar...altii,nu aveti nimic in plus fata de restul artistilor.Poate aceia mai au ceva entuziasm dar voi nici pe ala nu-l mai aveti.
Good Luck,you're going to need it!
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Dec 02, 2008 9:21 pm

Cred in 3rei Sud Est...
Si din aceasta cauza nu cred ca e totul pierdut... :?
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Dec 03, 2008 8:07 pm

Sunt de acord cu partea despre despartire.... Imagine

Eu sunt unul din fanii care vor merge mai departe cu voi... :cry: Desi ma doare enorm de mult aceasta despartire neasteptata Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Dec 03, 2008 8:42 pm

luptati baieti!!!pt 3se!!!mai dasti-ne o sansa noua,fanilor vostri!!!
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Dec 03, 2008 10:05 pm

IMPACARE, IMPACARE FARA NICI O SUPARARE!!! Laur please, please!!! Nu le dati satisfactie la toti care au bagat strambe... 11 ANIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!! COME ON!
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Dec 03, 2008 10:13 pm

Nu renuntati...!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico